Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
exo paei polles fores Ukraine & Moldova gia business, alla kai peripeteies. Tha mou epitrepsete loipon na sxoliaso tis photo pou kapoia meloi valate. Mr. Yantis, ligo xontres mou fainontai ta asteria sas gia ukranes  :huh:.... Mr. Soritas prin tis pareis, tis zigizeis???  :2funny: grafeis, ypsos varos ktl Emena pio poly photos apo site gnorimion mou fainontai. Mr Red, exeis tis pio alithines photos, parola auta merikes den einai & A ethniki

Μεταξύ των άλλων, ναι τις ζυγίζω.
Έχεις το δικαίωμα να σου φαίνονται οι φωτογραφίες όπως ακριβώς θέλεις.
Εξάλλου αν διαβάσεις και λίγο (αντί μόνο να βλέπεις) θα δεις ότι αρκετές από αυτές είναι γνωριμία μέσω internet (ήτοι site γνωριμιών).
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις κ "φρουδες ελπιδες",μολδαβη 100% ειναι η πρωτη,οι αλλες ειναι ρωσιδες και το "πουρο"-δηλαδη 35 χρ. μικροτερη απο μενα :grin:- κι η τελευταια κοπελλα, ουτε ξερουνε που πεφτει το κισιναου,ειναι απο βορειοδυτικη ουκρανια

35 Χρόνια μικρότερη από εσένα?
Δηλαδή εσύ πόσο είσαι?
Μήπως πρέπει να αρχίσω να σου φέρομαι με σεβασμό?
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
exo paei polles fores Ukraine & Moldova gia business, alla kai peripeteies. Tha mou epitrepsete loipon na sxoliaso tis photo pou kapoia meloi valate. Mr. Yantis, ligo xontres mou fainontai ta asteria sas gia ukranes  :huh:.... Mr. Soritas prin tis pareis, tis zigizeis???  :2funny: grafeis, ypsos varos ktl Emena pio poly photos apo site gnorimion mou fainontai. Mr Red, exeis tis pio alithines photos, parola auta merikes den einai & A ethniki
OXI EXEIS DIKIO,ειναι ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΗΓΚ,ειδικα η 3 πρωτες!!!!!!!1
η κοντη-που πλενει τα πιατα ειναι μονο καπως πιο κατω ,αλλα αν καταλαβατε εβαλα φοτο παλαιοτερες η απο γυναικες που πλεον εχουν φυγει απο εκει,σε οσες βαζω κ πρωσωπα,η ειναι πολυ μακρια,οπως η τελευταια
τωρα θα πω κ οποιος  απο εδω,παει εκει κ βρει καλυτερες,να της βαλει να  τις δω κ εγω :grin: :grin: :grin:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
35 Χρόνια μικρότερη από εσένα?
Δηλαδή εσύ πόσο είσαι?
Μήπως πρέπει να αρχίσω να σου φέρομαι με σεβασμό?
αγαπητε και ασπονδε φιλε σοριτας,ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ για ενα πραγμα-καμεις πολυ παρεα με μολδαβους :headbang: :headbang: :headbang:,εχεισ καταφερει να τους πιασεις σε επιπεδο αντιληψης πλεον :grin: :grin: :grin:
αν δεν κανεις πλακα,το κειμενο λεει οτι το "πουρο" ειναι 35χρ,ΔΗΛΑΔΗ ειναι μικροτερη-λιγο-απο εμενα,κι ΟΧΙ ΕΙΜΑΙ 35 ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟς,βεβαια λειπει ενα κομμα εκει,αλλα ενοειται ;) ;) ;)
βεβαια μακαρι να γινονται αυτα που τωρα μου συμβαινουν, κ μετα απο 15 οχι 35 χρονια,αλλα  δυστυχως,ΠΟΛΥ αμφιβαλλω
Ο ΠΑΝΔΑΜΑΤΩΡ ΧΡΟΝΟΣ ειναι αμειλικτος δυστυχως :S :S :S
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
αυτο το βιντεακι ειναι καθαρα προπαγανδα των Ρουμανων!η επαρχια της Ρουμανιας δεν ειναι πλουσιοτερη απο τη Μολδαβια.δε νομιζω οτι χρειαζεται οι Μολδαβοι να περνανε παρανομα τα συνορα οταν το 75%+ των Μολδαβων εχει Ρουμανικα διαβατηρια!οποτε ειναι πολιτες της Ευρωπα'ι'κης Ενωσης.
μιτσσο γεια ξανα
η επαρχια τηε ρουμανιας εχει πολυ μεγαλη διαφορα στο ποσο ειναι καλυτερη η ζωη,στη ρουμανια,επιπλεον δεν ισχυει οτι το 75% εχουν διαβατηρια ρουμανικα,γιατι πριν την Ε.Ε. τους ταδιναν ευκολα αλλα πολυ δεν ταπαιρναν φοβουμενοι επιπλοκες στο εσωτερικο της μολδαβιας,μετα που ηθελαν ειναι πολυ δυσκολο πλεον
ηρθε ενας απο αγια πετρουπολη,που εχει ερθει κισιναου,και λεει αυτα που κι εγω σου ειπα στην αθηνα,οτι σε σχεση με κισιναου οι γυναικες του φανηκαν πιο ευκολες αρκετα,λεει οτι εριξε κ 2 τεμαχια,ειδα φοτο,αλλα μπορει ναναι κ πληρωμενες,παντως ξερει βασικα ρωσσικα αυτος,κισιναου πουχε ερθειεπισης εριξε ενα,αλλα με πολυ δικη μου βοηθεια κ παραμυθι κ χαλασε τα "κερατα" του
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
για να τελειωνει κι αλλος ενας μυθος,
ειμαι στο ιασι της ρουμανιας παλι,λογω της δουλεισς,το μουνι που εχει εδω ειναι ατελειωτο κ ΑΑΑ,το θεμα ειναι οτι γκολ δε μπαινει,ευκολα η δυσκολα,και μη βγει κανας που γαμαει 3-4 χρονια ΜΙΑ γκομενα,και μετρια συνηθως,και μου κανει καμμια αναλυση :jerking:
ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ποιοτικο κ αφθονο μουνι λοιπον,αλλα ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ εμεις να σκοραρουμε,ειδικα για οσους θελουν κι εναλαγες,οποτε θα επιμεινω οτι η μολδοβα,κισιναου ειδικα ΔΕΝ προσφερεται,ΕΚΤΟΣ ειπαμε,αν κυνηγα καποιος ΜΟΝΟ ΠΟΥΤΑΝΕς,κ αυτες μετριες
αλλιως  οποιος πιστευει οτι υπερβαλλω η οτι ειμαι κανας κοντος,χοντρος,φαλακρος,μαλακας που δεν μπορω ΕΓΩ συγκεκριμενα, ερθει ΙΑΣΙΟ να βρει ΤΟ "ΜΟΥΝΙ",πιο πολλες κ πιο καλες εχει απο κισιναου και δεν τον ενοχλει κ κανεις ΠΟΥΘΕΝΑ Κ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ
ΑΛΛΑ θα παει ΕΠΙΣΗΣ ΑΚΛΑΥΤΟΣ κατα την ταπεινη μου γνωμη κι εμπειρια,οπως κ τοσοι ΚΑΛΟΙ αλλοι κι εδω κι αλλου στην ρουμανια :think:
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
Μεταξύ των άλλων, ναι τις ζυγίζω.
Έχεις το δικαίωμα να σου φαίνονται οι φωτογραφίες όπως ακριβώς θέλεις.
Εξάλλου αν διαβάσεις και λίγο (αντί μόνο να βλέπεις) θα δεις ότι αρκετές από αυτές είναι γνωριμία μέσω internet (ήτοι site γνωριμιών).

Giati arpazese toso eukola?  :think: kako einai na kanoume kai ligo houmor? H an se amfisvitisi kapoios, esto kai kalo-proaireta den to antexeis? Grafeis ypsos varos, ilikia ktl :) kai les oti tin gnorises se super market  :think:
Oi foto apo ta site gnorimion, (min thymoseis) mporei na einai kai ''moufa''. Oxi mono apo sena, alla kai apo allous. Polloi theloune na to ''paizoun'' pantognostes & antrakles kamia fora perissotero apo to na pidiksoun
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
Redpeainz ta parales me tis roumanes. Exei poly thema roumania, & idiaitera eparxia. Sto iasi eida kati asteria, opos & galati, na sou kopei i anasa. Entaksei, einai ligo pio dyskoles apo tis md, alla einai & pio poiotikes sto :knockinb:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
μιτσσο γεια ξανα
η επαρχια τηε ρουμανιας εχει πολυ μεγαλη διαφορα στο ποσο ειναι καλυτερη η ζωη,στη ρουμανια,επιπλεον δεν ισχυει οτι το 75% εχουν διαβατηρια ρουμανικα,γιατι πριν την Ε.Ε. τους ταδιναν ευκολα αλλα πολυ δεν ταπαιρναν φοβουμενοι επιπλοκες στο εσωτερικο της μολδαβιας,μετα που ηθελαν ειναι πολυ δυσκολο πλεον
ηρθε ενας απο αγια πετρουπολη,που εχει ερθει κισιναου,και λεει αυτα που κι εγω σου ειπα στην αθηνα,οτι σε σχεση με κισιναου οι γυναικες του φανηκαν πιο ευκολες αρκετα,λεει οτι εριξε κ 2 τεμαχια,ειδα φοτο,αλλα μπορει ναναι κ πληρωμενες,παντως ξερει βασικα ρωσσικα αυτος,κισιναου πουχε ερθειεπισης εριξε ενα,αλλα με πολυ δικη μου βοηθεια κ παραμυθι κ χαλασε τα "κερατα" του
σου ειπα 75% για να ειμαι σιγουρος.στην πραγματικοτητα μπορει να ειναι πολυ μεγαλητερο ποσοστο.παλια τα διναν τα Ρουμανικα διαβατηρια με μια απλη αιτηση.ηταν μια απαντηση στο Πρινιεστροβιε που πανω απο 75% (βαζω αυτο το ποσοστο αν και μιλαμε για 90% κατοχους Ρωσσικων διαβατηριων στο ΠΜΡ).οσο για της τιμες ο yandex και ο Soritas γραφουν οτι με 20 Ευρω το ατομο τρως σε πολυ καλο εστιατοριο (μου φενεται λογικο).τα Ρωσσικα σα'ι'τ για Μολδαβια γραφουν οτι ολα εναι τσαμπα και βαζουν παραδηγματα τιμων.εσυ γραφεις το αντιθετο οτι ειναι πανακρυβα.θα παρακαλουσα τα παιδια Soritas και Yandex αν μπορουν να βγαλουν φωτο μια αποδειξη απο εστιατοριο και να την βαλουν στο σά'ι'τ να δουμε της τιμες!θα γραφει σαλατα κανει τοσο,κρεας τοσο κρασι τοσο κλπ.---εσυ μιλας για Ελληνα.Ελληνες απο αυτους που εχει εδω τους ειναι πολυ δυσκολο το  :knockinb: ειναι κακοντυμενοι και εχουν θρασος θα ελεγα που στης γυναικες δεν αρεσει.(μονο ο Βασιλης ειδα να εχει πέραση.ισως γιατ ειναι Ελληνας που ζει 20+ χρονια εξωτερικο) εινα φυσικο να του φανηκε ευκολο.αφου εδω ουτε γυριζουν να τον κοιταξουν.εδεικα αν ξερει τα βασικα Ρωσσικα!(δηλαδη ισα ισα να συνενοηθει).εγω σου μιλαω για Ρωσσους οικονομολογους που ειναι στο στυλ του Παυλου (μετρανε τα λεφτα και δεν χαλανε ασκοπα.πλεικτικοι για της γυναικες θα ελεγα.χωρις ταμπεραμεντο).αυτοι ολοι φερανε απο Μολδαβια γυναικες και θα ελεγα αρκετα ομορφες.φυσικα αλλιως θα φερθει μια Μολδαβη με ενα Ρωσσο και αλλιως με εναν Ελληνα.βεβαια οταν αυτες παρουν το Ρωσσικο διαβατηριο θα τους κλασουν.....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
...εδω εχει παρα πολλες Μολδαβες στα παζαρια στα σουβλατζιδικα και σε τετοιες υποτιμιτικες δουλειες θα ελεγα.οπως καταλαβα η Μολδαβια συντηρειται απο τα λεφτα που στελνουν αυτοι καθε μηνα.για αυτο και υπαρχει λιγο χρημα.παντος και η Ρουμανια εκτος απο το Βουκουρεστι και 2-3 πολεις εχει πολυ φτωχια.
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
θα σας εξηγήσω λόγο 15 χρόνον εμπειρίας σε ανατολικό μπλόκ τι  σημαίνει  a "ετνικι" 1 πανέξυπνες γυναίκες  το  πολύ  μέχρι 25 χρόνον 2 σωματομετρικά fashion tv 3 τουλάχιστον τρις γλώσσες 4 κοσμογυρισμένες σε  όλον  τον  πλανήτη 5 επίπεδο γνώσεων από κούντερα μέχρι σοπενχάουερ καλά στην ουκρανία συνάντησα ένα call girl  που ήξερε την πολιτεία  του  πλάτωνα καλύτερα  από εμενα αυτές  λοιπόν  οι  γυναίκες θέλουν  και  το αντίστοιχο  επίπεδο σε άντρα αλλιώς  αυτόματα  περνάς  στην  κατηγορια σπόνσορα


:happy: :coffee: :blahblah1: *P :kissass2:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Η χώρα αυτη βγαζει πολυ ομορφες γυναικες ! Καλα στεφανα!
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Τελικα η χαζομαρα μας ειναι η ιδια σε οποιοδηποτε μερος του πλανητη.Βγαινουν καποιοι ανθρωποι, παραθετουν στοιχεια για μερη που δεν εχουμε παει,εκθετουν την προσωπικη τους ζωη με φωτογραφιες απο γκομενες κ βγαινετε τους κραζετε? Τι σας νοιαζει αν ειναι ''πουτανες'' η οχι, απο ποιο μερος του πλανητη ειναι κ ενα σωρο μλκσ.Δωστε υλικο στον λαο, αρκει να μην ειναι ψευτικο. 
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Giati arpazese toso eukola?  :think: kako einai na kanoume kai ligo houmor? H an se amfisvitisi kapoios, esto kai kalo-proaireta den to antexeis? Grafeis ypsos varos, ilikia ktl :) kai les oti tin gnorises se super market  :think:
Oi foto apo ta site gnorimion, (min thymoseis) mporei na einai kai ''moufa''. Oxi mono apo sena, alla kai apo allous. Polloi theloune na to ''paizoun'' pantognostes & antrakles kamia fora perissotero apo to na pidiksoun

Έχω γράψει σε ενωρίτερο post ότι απαντάω και ασχολούμαι μόνο σε θέματα που, κατά την άποψή μου, είναι άξια σχολιασμού. Σου απαντώ, μόνο και μόνο γιατί οδηγείσαι σε λάθος συμπεράσματα και όχι γιατί αυτά που γράφεις αξίζουν περαιτέρω σχολιασμού.
- Όλα αυτά που γράφεις είναι πιθανά σενάρια και δεν έχεις κανένα απολύτως λόγο να υιοθετήσεις αυτά που αναφέρω.
- Προσωπικά δεν με απασχολεί αν εσύ ή οποιοσδήποτε άλλος τα πιστεύει ή όχι.
- Το θέμα μας δεν είναι αν κάποιος (και εν προκειμένω εγώ) είναι γαμιάς η άντρακλας. Αν αυτό πιστεύεις τότε ξαναδιάβασε τα posts που έχουν γραφεί. Το θέμα μας είναι αν η Μολδαβία προσφέρεται για άθλημα. Αν πιστεύεις το αντίθετο, κατέθεσε τα επιχειρήματά σου.
- Πράγματι, έχω γνωρίσει αρκετά κορίτσια από το internet. Δεν το αρνήθηκα ούτε το απέκρυψα. Επέλεξα να βάλω τις φωτογραφίες που οι ίδιες έχουν αναρτήσει στο internet και όχι άλλες, για λόγους εμπιστευτικότητας και προστασίας δικής τους και δικής μου. Αν δεν σου αρέσει, ή νομίζεις ότι είναι μούφες, είναι δικαίωμά σου και προβλημά σου, δεν με απασχολεί.
- Δεν το "παίζω" παντογνώστης. Εκτιμώ ότι έχω μιά καλή άποψη της αγοράς, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άλλοι που να ξέρουν περισσότερα. Αν εσύ νομίζεις ότι διαθέτεις μια καλή εμπειρία, κατέθεσέ την, μήπως μάθουμε και εμείς κάτι περισσότερο. Μια πηγή γνωσης είναι πάντα καλοδεχούμενη.
- Αν είσαι ένας από αυτούς που μου έχουν στείλει PM ζητώντας μου τηλέφωνα από καλές πουτάνες και τα έχεις πάρει επειδή σε "έστειλα", θα πρέπει να επιλέξεις άλλο τρόπο να μου την πεις, γιατί δεν ιδρώνει το αυτί μου.

 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
...εδω εχει παρα πολλες Μολδαβες στα παζαρια στα σουβλατζιδικα και σε τετοιες υποτιμιτικες δουλειες θα ελεγα.οπως καταλαβα η Μολδαβια συντηρειται απο τα λεφτα που στελνουν αυτοι καθε μηνα.για αυτο και υπαρχει λιγο χρημα.παντος και η Ρουμανια εκτος απο το Βουκουρεστι και 2-3 πολεις εχει πολυ φτωχια.

Έχεις δίκιο. Έτσι είναι!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
...εδω εχει παρα πολλες Μολδαβες στα παζαρια στα σουβλατζιδικα και σε τετοιες υποτιμιτικες δουλειες θα ελεγα.οπως καταλαβα η Μολδαβια συντηρειται απο τα λεφτα που στελνουν αυτοι καθε μηνα.για αυτο και υπαρχει λιγο χρημα.παντος και η Ρουμανια εκτος απο το Βουκουρεστι και 2-3 πολεις εχει πολυ φτωχια.
Μητσο στην Ρουμανια ειναι το Βουκουρεστι-Κωσταντζα-Ιασιο-Κλουζ-Τιμισοαρα κανα Τιργκου Μουρες απο τις πιο μικρες πολεις....! φτωχεια πολυ παιζει καμια Μπραιλα....Μπακαου και περιξ χωρια κλπ! ακομη πολυ φτωχεια!! αλλα εξελισονται πολυ γρηγορα!!! παντα η αναπτυξη ξεκιναει απο τις μεγαλε πολεις προς τις μικρες και οχι αναποδα!!
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
File Yantis,
1. H Nemiroff einai poly kaliteri  :dancing:
2. Mallon se site me politikes ekselikseis tha eprepe na grafeis & oxi sto bourdela :) ti as noiazei an alakse o agglos presvis  :cum:
3. Mipos eisai tis mistikis????

Κάποιους, συμπεριλαμβανομένου εμένα, μας ενδιαφέρει.
Ο καθένας μπορεί να αξιολογεί τα μηνύματα που γράφονται με όποιον τρόπο θέλει.
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Redpeainz ta parales me tis roumanes. Exei poly thema roumania, & idiaitera eparxia. Sto iasi eida kati asteria, opos & galati, na sou kopei i anasa. Entaksei, einai ligo pio dyskoles apo tis md, alla einai & pio poiotikes sto :knockinb:
den τα παραλεω,λεω λιγοτερα
και για να τελειωνουμε
οποιος ερθει εδω διακοπες 5-10 μερες κ γαμ... ρουμανα ΧΩΡΙς ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΡΟΥΜΑΝΙΚΑ,οχι οτι αμα ξερει θα γαμησει δηλ :grin: χωρις λεφτα,οχι επαγγελματια η ημιεπαγγελματια δηλ,εγω του δινω 500ε,με την προηποθεση να κοιταγεται η γυναικα :think ,μεχρι 25χρ,ανω του 170 κ οχι χοντρη στραβομουτσουνη κλπ,οχι δηλ σαν αυτες που εχουν οι "μ.."οι ξενοι εδω κ λενε ειναι καλο κοριτσι-επειδη ξερουν οτι ειναι πατσαβουρα :headbang:
ΣΟΒΑΡΑ ΤΟ ΛΕΩ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom