Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
κοιτα ευσωμε ...ο ντοκτορ δε κανει ντα γιατι εγω τρεχω γρηγοροτερα λογω κιλων οποτε....ειναι μαλλον απιθανο...δε με προλαβαινει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
για σου μμολντο μοντελε!!!!!!!!!!!!!  με -17 δεν πιστευω να πιγες παλι τιραπολ ατιμουλι!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
rent αντε βρες κανα νοσοκομειο σε εφημερια για να σου δωσουν κανα λεβιτρα κιαλισ κτλ μπας και σου σικοθει και γαμισεις  :2funny: :2funny: :2funny: και ξελαμπικαρει το νιονιο σου
ΠΑΛΙ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: ΛΕΣ.....
η διαφορα αυτη την φορα,ενω με "μπετονιερα" κλπ,ΔΕΝ ηξερα ποιοι ειναι,
ΤΩΡΑ ΜΕ ΝΕΜΙΡΟΦ,ΞΕΡΩ,ποιος ειναι ,και σου λεω,μαζεψου γιατι εχεις να παθεις χουνερι χοντρο :helpplea:
τωρα αν θες συνεχισε το "βιολι" σου περι κλωνων κλπ,μην πεις ομως οτι δεν σε προειδοποιησα :think: :think: :think: :think:εμενα στα @@@@@@@ μου,απλα σε ενημερωνω μιας κ εχεις ιδιετερη σχεση με το θρεντ αυτο!! :grin: :grin: :grin:
αλλαν ,εγω πεμπτη παω ενα μικρο δεκαημερο,με ουκραινα κ λιγο μολντοβα,ισως σε πετυχω αν ανεβεις νωριτερα απο τις 12 φλεβαρη
ελα απο ουκρανια να δεις κι οντεσα κ μετα γυριζουμε μαζι προς τα μολδαβικα "χωματα"
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ΠΑΛΙ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: ΛΕΣ.....
η διαφορα αυτη την φορα,ενω με "μπετονιερα" κλπ,ΔΕΝ ηξερα ποιοι ειναι,
ΤΩΡΑ ΜΕ ΝΕΜΙΡΟΦ,ΞΕΡΩ,ποιος ειναι ,και σου λεω,μαζεψου γιατι εχεις να παθεις χουνερι χοντρο :helpplea:
τωρα αν θες συνεχισε το "βιολι" σου περι κλωνων κλπ,μην πεις ομως οτι δεν σε προειδοποιησα :think: :think: :think: :think:εμενα στα @@@@@@@ μου,απλα σε ενημερωνω μιας κ εχεις ιδιετερη σχεση με το θρεντ αυτο!! :grin: :grin: :grin:
αλλαν ,εγω πεμπτη παω ενα μικρο δεκαημερο,με ουκραινα κ λιγο μολντοβα,ισως σε πετυχω αν ανεβεις νωριτερα απο τις 12 φλεβαρη
ελα απο ουκρανια να δεις κι οντεσα κ μετα γυριζουμε μαζι προς τα μολδαβικα "χωματα"


ODESSA?????? oxi eyxaristo....
KATI ALLO ISOS....................
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ΠΑΛΙ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: ΛΕΣ.....
η διαφορα αυτη την φορα,ενω με "μπετονιερα" κλπ,ΔΕΝ ηξερα ποιοι ειναι,
ΤΩΡΑ ΜΕ ΝΕΜΙΡΟΦ,ΞΕΡΩ,ποιος ειναι ,και σου λεω,μαζεψου γιατι εχεις να παθεις χουνερι χοντρο :helpplea:
τωρα αν θες συνεχισε το "βιολι" σου περι κλωνων κλπ,μην πεις ομως οτι δεν σε προειδοποιησα :think: :think: :think: :think:εμενα στα @@@@@@@ μου,απλα σε ενημερωνω μιας κ εχεις ιδιετερη σχεση με το θρεντ αυτο!! :grin: :grin: :grin:
αλλαν ,εγω πεμπτη παω ενα μικρο δεκαημερο,με ουκραινα κ λιγο μολντοβα,ισως σε πετυχω αν ανεβεις νωριτερα απο τις 12 φλεβαρη
ελα απο ουκρανια να δεις κι οντεσα κ μετα γυριζουμε μαζι προς τα μολδαβικα "χωματα"
αγαπητε και αξιο αγαμιτε ρεντ η συνταγη για την θεραπεια σου ειναι κοψιμο της πρωινης και βραδυνης  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: και η προσαγωγη τακτικα σε οικια μετα κοκινου λαπτηρος εξωτερικος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  Υ.Γ μεγαλοσες πια !!!!!! χουνερια προειδοπειησεις και μαλακιες κανω οτι δεν τα διαβασα  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: αιι γαμισου ορνιοοοο :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
ρε συντροφια μηπως εχετε ξεφυγει καπως???? δε κανει ρε σεις μια παρεα αγαμητων ειστε...μια οικογενεια...μια σχολη(ρουμανικη)...
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
αγαπητε και αξιο αγαμιτε ρεντ η συνταγη για την θεραπεια σου ειναι κοψιμο της πρωινης και βραδυνης  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: και η προσαγωγη τακτικα σε οικια μετα κοκινου λαπτηρος εξωτερικος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  Υ.Γ μεγαλοσες πια !!!!!! χουνερια προειδοπειησεις και μαλακιες κανω οτι δεν τα διαβασα  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: αιι γαμισου ορνιοοοο :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
ευχαριστω κι ανταποδιδω
εγω σταπα παντως,αμαρτιαν ουκ εχω,κανε οτι θες
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
να πας να πας !!!!!!!!!!!!! μιλαμε θα ξεσκιστης στην πουτσα!!!!!!!!! ειναι και φτηνα!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: να τον ακους τον φωνη της αληθειας!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
δεν παμε γι αυτο ρε οργιεφ,μια μερα η δυο ωραια εινε
και απο κισιναου 2 φορες πιο φτηνα εινε,αλλα δεν τοπα γι αυτο
για καποιον που παει τιρασπολ εινε μαλακια να μην δει την οντεσα,μιαμιση ωρα αποσταση
αι ιντσελες,σουσιε?
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
ODESSA?????? oxi eyxaristo....
KATI ALLO ISOS....................
δεν παω να σε ψησω ,αλλα απο σοφια πολυ καλυτερα εινε σε ολα
αλλου?ειναι μακρια τα αλλα,δεν συνδιαζοντε με μολδαβια
ισως μεχρι νικολαεφ να μπορουσαμε,μετα ξεφευγουμε σε χλμ
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
δεν παω να σε ψησω ,αλλα απο σοφια πολυ καλυτερα εινε σε ολα
αλλου?ειναι μακρια τα αλλα,δεν συνδιαζοντε με μολδαβια
ισως μεχρι νικολαεφ να μπορουσαμε,μετα ξεφευγουμε σε χλμ
γι αυτο ευσωμε αλλη φορα να μη διαλαλεις οτι λεφτα υπαρχουν...θα το πιστεψω κι εγω και θα σου προτεινω να παμε παρεα ....μινσκ
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
γι αυτο ευσωμε αλλη φορα να μη διαλαλεις οτι λεφτα υπαρχουν...θα το πιστεψω κι εγω και θα σου προτεινω να παμε παρεα ....μινσκ
"με στραβο αν κοιμηθεις το πρωι θ αλοιθωριζεις"
:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
γραψε γραψε μ..ιες εδω μεσα,στο τελος χαζεψες.....
αυτο καταλαβες απο το προηγουμενο ποστ?? :headbang: :headbang: :headbang:
οτι δηλωσε ο αλλαν ευκαταστατος και γι αυτο τουπα για οντεσα? :idiot: :idiot: :idiot:
α ρε "σουσιους",που σου χρειαζεται..... :2funny: :2funny: :2funny:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
"με στραβο αν κοιμηθεις το πρωι θ αλοιθωριζεις"
:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
γραψε γραψε μ..ιες εδω μεσα,στο τελος χαζεψες.....
αυτο καταλαβες απο το προηγουμενο ποστ?? :headbang: :headbang: :headbang:
οτι δηλωσε ο αλλαν ευκαταστατος και γι αυτο τουπα για οντεσα? :idiot: :idiot: :idiot:
α ρε "σουσιους",που σου χρειαζεται..... :2funny: :2funny: :2funny:
  ωχ η παροιμια αυτη ειναι για το μικρο ..αλλαν λες να μας ερθει αλοιθωρος ο μικρος πανω???...ρε τσιμο γιατι τσιμπας???ειναι κακο δηλαδη να βρηκε λεφτα ο ευσωμος και να παω κανα λευκορωσια τσαμπα???...αμα κοιμηθεις με χαζο τι γινεσαι???εχει παροιμια για τους χαζουσ???
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
γι αυτο ευσωμε αλλη φορα να μη διαλαλεις οτι λεφτα υπαρχουν...θα το πιστεψω κι εγω και θα σου προτεινω να παμε παρεα ....μινσκ

Minsk  ναι πάω ευχαρίστως εχω σπείρη και εκει καιρος να θερίσουμε........
αλλά οχι τζαμπα φιλαρακι τον οβολο σου θα τον ενταξης στην περιοδεία

χαχαχαχααααααααααααααα
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
:uzi: συντροφε Yantis-Νταβαριτς αφου ξερεις τοσο καλα το Τιρασπολ, για βαλε καμμια φωτο απο το διαβατηριο σου να δουμε σφραφίδες, γιατι ειμαι σιγουρος όταν απο το google, vonmakoulis, moldolagnos & red βαζεις τισ πληροφοριες εδω  :jerking: :jerking: :jerking:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Minsk   ναι πάω ευχαρίστως εχω σπείρη και εκει καιρος να θερίσουμε........
αλλά οχι τζαμπα φιλαρακι τον οβολο σου θα τον ενταξης στην περιοδεία

χαχαχαχααααααααααααααα
οταν ερθετε με το καλο θα τα βαλουμε κατω ολα και θα τα πουμε
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
kala !!!!!! στο τελος ξυριζουνν τον γαμπρο!!!! εχουν να πεσουν γελιαα!!!  >:cheesy: >:cheesy: :2funny: :2funny: :2funny:   με τουσ εξιπνακιδες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: βρικα και τα τοπικα σαιτ απο το κολοχορι με της τοπικες ειδησεις  και το σαιτ του δημαρχειου μαζι με τα φαχ!!!!! εχετε και τοπικο μπλογκ στο κολοχωρι μιλαμε σουπερ!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:γιασου ρε τσαρε με τα φροντιστιρια που μου κανες  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:θα γελασει και το παρδαλο κατσικι !!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: εξυπναδες εεε και μαλακιουλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τελος παντον τα χουμε πει !!!!!η μαλακια ειναι υγεια!!!!! :jerking: :jerking: :jerking: συνεχισε προσο ολοταχος !! μην πεισ μετα οτι δεν στα πα !!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
οταν ερθετε με το καλο θα τα βαλουμε κατω ολα και θα τα πουμε
τι εγινε ρε μολντο τα κονομισε ο αλαν???????!!!!!!!!! αμα ειναι να ρθω και γω!!!!  μινσκ τωρα που οι αμερικανοι αρχισαν της κυρωσεις παλι στην λευκοροσια  θα πεσει πεινα γερη εκει οποτε καλα θα ειναι!!!!  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom