Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

KAVLIARIS33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
6
Like
1.278
Πόντοι
201
καλισπερα απο ιασι
αυριο καλος εχοντον των πραγματων φευγω για κισναου.λετε να εχει τοσο πολυ χιονι και να κολησει το αυτοκινητο?σε πιο ξενοδοχειο μου προτεινετε να παω?
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
καλισπερα απο ιασι
αυριο καλος εχοντον των πραγματων φευγω για κισναου.λετε να εχει τοσο πολυ χιονι και να κολησει το αυτοκινητο?σε πιο ξενοδοχειο μου προτεινετε να παω?
kalhspera απο κισιναθ...χιονι και κρυο εχει αλλα οι δρομοι ειναι καθαροι.οποτε προβλημα νετ...καλυτερα να μεινεις σε διαμερισμα γιατι τα ξενοδοχεια ειναι ακριβα...αν θελεις βοηθεια γραψε πμ
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μάλλον για κορίτσια θα λέει ο Καβλιάρης  :boobies:
 

KAVLIARIS33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
6
Like
1.278
Πόντοι
201
ρε απο μουνακια θα βρω ελπιζω,αλλα καπιο τιλεφωνο για διαμερισματα η σαιτ?τι τιμες παιζουν?στην τιρασπολ μπορω να νοικιασω διαμερισμα?υπαρχουν?εχω προβλημα με την αστυνομια αν κυκλοφορω με αυτοκινητο με ελληνικες πινακιδες?
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
ρε απο μουνακια θα βρω ελπιζω,αλλα καπιο τιλεφωνο για διαμερισματα η σαιτ?τι τιμες παιζουν?στην τιρασπολ μπορω να νοικιασω διαμερισμα?υπαρχουν?εχω προβλημα με την αστυνομια αν κυκλοφορω με αυτοκινητο με ελληνικες πινακιδες?
μπες στο googleκαι χτυπα μολδαβια θα βρεις τα παντα απο σπιτια μεχρι σπιρτα ...στη τιρασπολη μπες στο αναλογο σαιτ...
 

KAVLIARIS33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
6
Like
1.278
Πόντοι
201
υπαρχει κανα τιλεφονο απο κανα καλο ψιλο μουνακι για αρχη?
 

tonousou

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
185
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
υπαρχει κανα τιλεφονο απο κανα καλο ψιλο μουνακι για αρχη?

Φιλε αραξε Ρουμανια καλυτερα!
Το παιχνιδι της βιζιτας ειναι 10 φορες πιο ευκολο εκει παρα στη Μολδοβια ;)
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Φιλε αραξε Ρουμανια καλυτερα!
Το παιχνιδι της βιζιτας ειναι 10 φορες πιο ευκολο εκει παρα στη Μολδοβια ;)
ρε μικρε με τι να κανει το παιχνιδι της βιζιτας με κουμπαια??? γιατι αν διαβασεις και προηγουμενα λεφτα γιοκ
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ρε μικρε με τι να κανει το παιχνιδι της βιζιτας με κουμπαια??? γιατι αν διαβασεις και προηγουμενα λεφτα γιοκ

Μολντο εσυ ζεις εκει και ισως δεν καταλαβαίνης τις διαφορές αν και το λες ταχτικά
δες ανταποκριση απο Κυπρο.....

 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
ελαβε τελος,επιτελους,το μπαραζ αερολογιας κι ευχολογιας?
σας βαρεθηκατε κι οι ιδιοι?μακαρι....
υγ.αλλαν ο "σyναγερμος", εληξε προς ωρας :)
εχεις προγραμμα για πανω?εγω next week.. ;)
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ελαβε τελος,επιτελους,το μπαραζ αερολογιας κι ευχολογιας?
σας βαρεθηκατε κι οι ιδιοι?μακαρι....
υγ.αλλαν ο "σyναγερμος", εληξε προς ωρας :)
εχεις προγραμμα για πανω?εγω next week.. ;)


10-12 ΦΛΕΒΑΡΗ  αλλα το για το ποσο καιρο θα μεινω αγνωστο εξαρτάται απο την Παρέα και τα γουστα.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
απο παρεα και γουστα??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: απο λεφτα ρεεεεεεε εξαρταται απο τα αλλα εχουμε

Ti να τα κανουμε ρε τα λεφτα αφου εχω εσενα επάνω, και τον ΦΛ.

ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ..................... Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΕΝΔΕΙΑΦΕΡΕΙ.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Ti να τα κανουμε ρε τα λεφτα αφου εχω εσενα επάνω, και τον ΦΛ.

ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ..................... Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΕΝΔΕΙΑΦΕΡΕΙ.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
τετοια λες και μετα βριζεις το γιατρο που στη μπαινει :jerking: :jerking: :jerking:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
και τι ειναι ο χαιβαν  Ντοκτορ αναμεσα μας;;;;
μηπως του τα χρωστας και φοβασαι μην σε κανη ντα;;;;;;;;;;;;
κοιτα ευσωμε ...ο ντοκτορ δε κανει ντα γιατι εγω τρεχω γρηγοροτερα λογω κιλων οποτε....ειναι μαλλον απιθανο...δε με προλαβαινει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
:think: ειχα καιρο να γραψω, αλλα δεν εχασα και τιποτα, βεβαια εμεινα εκπλεικτος απο το ποσο κολοτουμπες ειναι μερικοι  :2funny: :2funny: :2funny: με λενε Ριζο και οπως θελω τα γυριζω, μονο ο Ρεντ ειναι σταθερος. Και μην αρχισεις παλι Υαντις-Νταωαριτς και δεν ξερω πως αλλιως εμφανιζεσαι εδω οτι ειμαι κλωνος του :jerking: Ξερω ποιος εισαι, και ισως & εσυ με ξερεις, αν ανοιξω το στομα μου για εσενα θα γελανε εδω μεσα μεχρι το καλοκαιρι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  Συνοπτικα εκτος απο αργοσχολος εισαι και παραμηθατζης, πας Μολδαβια & Ουκρανια μεσω google & wikipedia :))) δεν σε εκραξα ποτε πολυ, γιατι εχεις πλακα & δινεις ενδιαφεροων εδω :s&m_2:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
rent αντε βρες κανα νοσοκομειο σε εφημερια για να σου δωσουν κανα λεβιτρα κιαλισ κτλ μπας και σου σικοθει και γαμισεις  :2funny: :2funny: :2funny: και ξελαμπικαρει το νιονιο σου :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :think: :think: :think: :think: αμα δεν βρεισ πες να σου κανει η κυρα το κολπο με το :birdman: :birdman: :birdman: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  αντε να ρθει ο φλευαρις να γελασουμςε λιγο!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: θα φας στρατιοτικο περιπατο μολδαβεζικο!!! εν δυο εν δυο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 2011-01-29_182643.png
    2011-01-29_182643.png
    335,4 KB · Εμφανίσεις: 38

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom