Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Μολντο εχει γεννεθλια σημερα ο μικρος εγινε 32.......

χαχαχαχααααααααααααααααααααααααααααααααα
αααα!!! μεγαλωσε να του κανουμεενα δωρο για μεγαλους....τι λες για κουφη???? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
αααα!!! μεγαλωσε να του κανουμεενα δωρο για μεγαλους....τι λες για κουφη???? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
παλιοποντικομαμη MD πιζεις τους νεοπες εεεεεεε κουφες στραβες μουρλες στουσ ελληναραδες εεεεεε ρεεε νιλαα φολαααααα που θα σου οργανοσσσωωω τορα τηςςς αποκριες  ΒΑΣΙΛΑ ΚΑΡΝΑΒΑΛΟ ΣΕ ΒΛΕΠΟ :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • molntolagnos.jpg
    molntolagnos.jpg
    25,6 KB · Εμφανίσεις: 18

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
παλιοποντικομαμη MD πιζεις τους νεοπες εεεεεεε κουφες στραβες μουρλες στουσ ελληναραδες εεεεεε ρεεε νιλαα φολαααααα που θα σου οργανοσσσωωω τορα τηςςς αποκριες  ΒΑΣΙΛΑ ΚΑΡΝΑΒΑΛΟ ΣΕ ΒΛΕΠΟ :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μεταξυ φιλων επιτρεπονται οι πλακες...να και μια πληροφορια σημαντικη στη μολδαβια τα 13 χρονια εχω γαμησει 376 γυναικες
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
μεταξυ φιλων επιτρεπονται οι πλακες...να και μια πληροφορια σημαντικη στη μολδαβια τα 13 χρονια εχω γαμησει 376 γυναικες

λιγες ειναι ρε μολντο Moldo  αναλογικα πεφτη μια ανα δυο εβδομάδες
σιγα το κατωρθωμα.........
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
μεταξυ φιλων επιτρεπονται οι πλακες...να και μια πληροφορια σημαντικη στη μολδαβια τα 13 χρονια εχω γαμησει 376 γυναικες
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  28 γυνεκεσ τον χρονο διλαδη 2 γινεκες καθε μινα διλαδη  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! εση εχεις ξεπερασει και τον τσαρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ολεεεεεεεεε  ΜΟΛΝΤΟ CEL MARE!!!!!!!!!!!!!!!!!  :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: DEN ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΜΟΥΣΙΑ ΠΑΛΙ?????? υ.γ αλλα ολοκληρος ΑΛΛΑΝΙΑΡΗς ΚΑΙ ΕΦΗΓΕ ΜΕ ΤΗΝ ΤΣΑΠΟΥΥΥΥ ΣΤΟ ΧΕΡΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!! ?????????????????????????????????????????????????????????????:bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
λιγες ειναι ρε μολντο Moldo  αναλογικα πεφτη μια ανα δυο εβδομάδες
σιγα το κατωρθωμα.........
ΧΑΙΒΑΝΕ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΤΡΙΩΔΙΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!! ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ???????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ΜΟΛΝΤΟ  πεσ μας την αληθεια τωρα !!!!!!!! ποσεσ γαμισες με την τσαπου και ποσες με την γλωσσα???? απο την 376 πεσ μασ την αληθεια!!!!!!!!!!!! :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: τωρα καταλαβα γιατι σε ζηλευη ο ρεντ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  28 γυνεκεσ τον χρονο διλαδη 2 γινεκες καθε μινα διλαδη  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! εση εχεις ξεπερασει και τον τσαρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ολεεεεεεεεε  ΜΟΛΝΤΟ CEL MARE!!!!!!!!!!!!!!!!!  :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: DEN ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΜΟΥΣΙΑ ΠΑΛΙ?????? υ.γ αλλα ολοκληρος ΑΛΛΑΝΙΑΡΗς ΚΑΙ ΕΦΗΓΕ ΜΕ ΤΗΝ ΤΣΑΠΟΥΥΥΥ ΣΤΟ ΧΕΡΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!! ?????????????????????????????????????????????????????????????:bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
κοιτα συμφωνα με τις στατιστικες...πρωτος ειναι ο τσαροςακολουθει ο ιωσηφ μετα ο τσιμος(αν βαλουμε και τις κατσικες μαζι) μετα ο αλλαν με τις μαλακιες μαζι,εσυ χωρις τις τιρασπολιωτισες,ο μπετονιερας οταν δεν παει διακοπες με χλιδη στα καρπαθια,ενας λακης απο βελτσι μερια χωρις τα πισοκολητα και μετα εγω μαζι με τις πιπες
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
κοιτα συμφωνα με τις στατιστικες...πρωτος ειναι ο τσαροςακολουθει ο ιωσηφ μετα ο τσιμος(αν βαλουμε και τις κατσικες μαζι) μετα ο αλλαν με τις μαλακιες μαζι,εσυ χωρις τις τιρασπολιωτισες,ο μπετονιερας οταν δεν παει διακοπες με χλιδη στα καρπαθια,ενας λακης απο βελτσι μερια χωρις τα πισοκολητα και μετα εγω μαζι με τις πιπες
:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:  που ειναι η στατιστικες αυτες  να της διαβασουμε και εμεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!/??????????????????????????????? ΕΠΙΣΤΗΜΟΝ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΟΛΟΓΟΣ Ο ΜΟΛΝΤΟ!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΜΠΛΟΚ :think: :think: :think: :think: :think: :think: ΜΟΛΝΤΟ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙΣ ΕΚΠΛΗΚΤΟ!!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ 376 ΝΤΕΒΟΥΣΚΕΣ ΟΠΑ :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: ΚΑΙ ΜΑΓΑΖΑΤΟΡΑΣ ΑΜΑΛΑΧΙΙΙ ΝΑ ΟΥΜΕ!!!!!!!!! ΕΕΕΜΜΜΜΜ ΜΕΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΤΗΝ ΖΗΛΙΑ ΜΕΡΙΚΟΝ ΜΕΡΙΚΟΝ ΕΔΩ!!!!!!!!!!!!!!
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
κοιτα συμφωνα με τις στατιστικες...πρωτος ειναι ο τσαροςακολουθει ο ιωσηφ μετα ο τσιμος(αν βαλουμε και τις κατσικες μαζι) μετα ο αλλαν με τις μαλακιες μαζι,εσυ χωρις τις τιρασπολιωτισες,ο μπετονιερας οταν δεν παει διακοπες με χλιδη στα καρπαθια,ενας λακης απο βελτσι μερια χωρις τα πισοκολητα και μετα εγω μαζι με τις πιπες


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
λοιπον την  επομενη φορα που θα παο θα παρω ενα χιλιαρικακι σε πενινταευρα και θα παο στην πλατεια που γραφεΙ ο μακηΣ με το μινγκ και θα την δω ο ΘΕΙΟΣ ΜΕ ΤΑ ΝΤΟΛΑΡς :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ΘΑ ΠΑΡΟ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΛΑΤΙΑ ΜΑΖΙ!!!!!!! ΘΑ ΜΕΤΟΝΟ0ΜΑΣΤΗ ΣΕ ΠΛΑΤΕΙΑ ΝΤΟΚΤΟΡΑ!!!
Κάτι τέτοιες μαλακίες γίνονται και μετά θα λέμε ότι σήκωσαν μύτη και οι Τιρασπολιότισες .
Μπορεί να φαίνονται εξωφρενικά χαμηλά οι τιμές, αλλά ΔΕΝ είναι επ΄ουδενί λόγος να χαλάτε την πιάτσα με επιδείξεις και μαλακίες. Αντίθετα λόγω κρίσης (που την γνωρίζουν από τις ειδήσεις και νομίζουν ότι η κατάσταση είναι όπως στην ΕΣΣΔ το 1992) είναι ευκαιρία να ρίξουμε πιό κάτω τις τιμές.
20$ και πολλά είναι. Μέχρι εκεί.
Αν μάθω ότι κανένας σύντροφος χαλάει την πιάτσα την επόμενη φορά θα του στείλω για γνωριμία τον Αρτιόμ.
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Κάτι τέτοιες μαλακίες γίνονται και μετά θα λέμε ότι σήκωσαν μύτη και οι Τιρασπολιότισες .
Μπορεί να φαίνονται εξωφρενικά χαμηλά οι τιμές, αλλά ΔΕΝ είναι επ΄ουδενί λόγος να χαλάτε την πιάτσα με επιδείξεις και μαλακίες. Αντίθετα λόγω κρίσης (που την γνωρίζουν από τις ειδήσεις και νομίζουν ότι η κατάσταση είναι όπως στην ΕΣΣΔ το 1992) είναι ευκαιρία να ρίξουμε πιό κάτω τις τιμές.
20$ και πολλά είναι. Μέχρι εκεί.
Αν μάθω ότι κανένας σύντροφος χαλάει την πιάτσα την επόμενη φορά θα του στείλω για γνωριμία τον Αρτιόμ.
αγαπητε και αξιοσεβαστε αρχοντα του τιρασπολ ανεβα σε ηψιλον βουνο και παρε φορα και ελα να μασ κλασεις  18.3 μαντρες  αμελετητα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  δεν μασ στελνησ καλητερα καμια ντεβουσκα????? ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΣΕ ΕΙΧΑ ΓΙΑ  :idiot: :idiot: :idiot: ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΤΙΡΑΣΠΟΛ ΚΑΘΕ ΠΣΚ ΑΠΟ ΙΤΑΛΟΥΣ και κισηινιοτες ΚΑΙ ΛΟΙΠΕς  ΣΠΟΝΣΟΡΕΣΤΙΚΕς ΔΥΝΑΜΕΙΣ???????  εεμμ καθε πασχα και χρηστουγενα  που πας που να παρεισ χαμπαρι τι γινετε!!!!! τα γεγονοτα στο ανατολικο μπλοκ  ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΝΕ ΤΑ ΘΕΛΩ ΜΑΣ!!!!!  ΑΝΑΦΕΡΕ ΠΑΝΤΟΣ ΤΗΣ ΤΙΜΕΣ που κατα την γνωμη σου δουλευη η πιατσα του πληρομενου ερωτα ΑΝΑΛΗΤΙΚΑ ΑΝ ΘΕΛΗΣ !!!  :knockinb: ΠΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ?? ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΚΤΛ Υ.Γ ΟΣΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΕΚΑΕΤΙΕΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΜΠΛΟΚ  μονο τυχαιοι δεν ειμαστε να το θυμασε αυτο μακαρε!!!!!!!!
 

Συνημμένα

  • 3085989557_de0b4d5f2e_o.jpg
    3085989557_de0b4d5f2e_o.jpg
    37 KB · Εμφανίσεις: 16
  • αμελετητα κόκκορα.jpg
    αμελετητα κόκκορα.jpg
    28,7 KB · Εμφανίσεις: 19

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Δεν είμαι χθεσινός στην πιάτσα και ούτε ανεβαίνω για 15 μέρες το χρόνο. Τουλάχιστον 4 μήνες το χρόνο είμαι επάνω και ξέρω τι γίνεται. Τις σπατάλες με το να χαλάω φράγκα τις έκανα και εγώ όταν πρωτοπήγα παρασυρόμενος από τη φτηνειά μέχρι που μου έβαλαν χέρι οι δικοί μου εκεί.
Για την άλλη ερώτηση βάλτην στο αντίστοιχο θρεντ (για να κινηθεί λίγο) και θα απαντήσω αναλυτικά.
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Δεν είμαι χθεσινός στην πιάτσα και ούτε ανεβαίνω για 15 μέρες το χρόνο. Τουλάχιστον 4 μήνες το χρόνο είμαι επάνω και ξέρω τι γίνεται. Τις σπατάλες με το να χαλάω φράγκα τις έκανα και εγώ όταν πρωτοπήγα παρασυρόμενος από τη φτηνειά μέχρι που μου έβαλαν χέρι οι δικοί μου εκεί.
Για την άλλη ερώτηση βάλτην στο αντίστοιχο θρεντ (για να κινηθεί λίγο) και θα απαντήσω αναλυτικά.
αξιοσεβαστε αρχοντα του τιρασπολ ξερης οτι τα αμελετητα κοκορα ειταν τα καλητερα αφροδισιακα????κατα την αρχ<αιοτητα  συνεχεια στο θρεντ τιρασπολ!!!!!!!! για τον τιμοκαταλογο
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ola κιολα μολντο ο ΦΩΝΗΣ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ  :2funny: :2funny: :2funny: ειναι φιλαρακι καλο και τσιγαρα θα του παμε στην συνοριοφιλακη και αμα τον βρουν τα μαντροσκηλα και τον κανουν μπλε μαρε θα τον περιθαλψουμε ΑΑΑΑΑ ολα κιολα ειναι συντροφοσ καλος ο ρεντ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ΚΑΛΟς ΤΟΝ ΜΕΓΑ ΤΣΑΡΟ ΔΙΜΙΤΡΙΟ τον προτογαμιστη και τιμωρο τον ατακτον ρωσικον κορασιδον  δημητριε παντρευτικες ελλεηνιδα ???? αληθευη το γεγονος??? η απλα εκανεσ διακοπες στο ελλαδισταν?? πωσ τα βλεπεις τα πραγματα???? στην μαμα πατριδα ΓΥΝΕΚΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΤΛ??
Αν τυφλωθω και δεν βλεπω την ασχημια της μπορει και να παντρευτω καμια Ελεηνιδα! :rockon:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: koyfalesssssss  χιιι χι χι και χα χα χα εεεεεεβρικατε την υγεια σασ στο τιρασπολ!!!!!!!!!!  ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!! αλλα ρε μαγκεσ κατι μου λεει οτι ο μακης δεν εχει αφησει καργιολα για καργιολα  :knockinb: :knockinb:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  λοιπον την  επομενη φορα που θα παο θα παρω ενα χιλιαρικακι σε πενινταευρα και θα παο στην πλατεια που γραφεΙ ο μακηΣ με το μινγκ και θα την δω ο ΘΕΙΟΣ ΜΕ ΤΑ ΝΤΟΛΑΡς :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ΘΑ ΠΑΡΟ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΛΑΤΙΑ ΜΑΖΙ!!!!!!! ΘΑ ΜΕΤΟΝΟ0ΜΑΣΤΗ ΣΕ ΠΛΑΤΕΙΑ ΝΤΟΚΤΟΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Όνειρα χειμερινής νυκτός... ΤΕΛΙΚΑ ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ

Lefta!!!!



Αυτός εδω  ο Ιανουάριος είναι ιδιαίτερος. Εχει 5 Δευτέρες, 5 Σάββατα, 5
Κυριακές. Αυτό συμβαίνει κάθε 823 χρόνια. Τον ονομάζουν  "σακιά με  λεφτά".
Στείλτε αυτό το μήνυμα σε 8 καλούς ανθρώπους και το χρήμα θα εμφανιστεί,
σύμφωνα με το κινέζικο φενγκ-σουι. Αυτοί που θα σταματήσουν....δεν θα έχουν
τίποτα !!!
 

Συνημμένα

  • 1.gif
    1.gif
    13,3 KB · Εμφανίσεις: 19

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Όνειρα χειμερινής νυκτός... ΤΕΛΙΚΑ ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ

Lefta!!!!



Αυτός εδω  ο Ιανουάριος είναι ιδιαίτερος. Εχει 5 Δευτέρες, 5 Σάββατα, 5
Κυριακές. Αυτό συμβαίνει κάθε 823 χρόνια. Τον ονομάζουν  "σακιά με  λεφτά".
Στείλτε αυτό το μήνυμα σε 8 καλούς ανθρώπους και το χρήμα θα εμφανιστεί,
σύμφωνα με το κινέζικο φενγκ-σουι. Αυτοί που θα σταματήσουν....δεν θα έχουν
τίποτα !!!
  ρε τι κανει μπας και βγαλει λεφτα ο ανθρωπος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom