Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
 1954 γενηθης ο αρχηγοσ λεμε !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  εδω ειναι 47 χρονον!!!!!!!!!!!!  μολντο οπα λεμε σε κανω !!!!!!!!!!  10000 ευρουδακια!!!! περιπου :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: μαγκες τα πραγματα ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΙΤΑΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!!!!! ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΤΟΝ μπερλουσκονι αρχισαν ολα αυτα και σασ πληροφορο ειναι μοδα σε ολο το ανατολικο μπλοκ σε ολουσ τουσ χαι κικλουσ !!!! ειπαμε ειμαστε το αντιταλικο καλιτερο θρεντ :ak: :ak: :ak: :ak:  ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΑΓΑΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
1936 75 ΧΡΟΝΟΝ Ο ΠΑΠΑΡΑΣ ΜΟΝΤΕΛΟς μαλια δοντια μουτρα ολα οκ και μαυρισμα παρακαλο!!!!!!!!!!!!!!! και γαμαει αβερτα!!!!!!!!!! το ονειρο του καθε ιταλου στην πραξη γιαυτο τα γραφω να ξερετε τι κανει ο ανταγονισμος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Συνημμένα

  • mperlouskoni_silbio_441_355.jpg
    mperlouskoni_silbio_441_355.jpg
    22,5 KB · Εμφανίσεις: 18

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Δεν είπα όνομα και δεν ξέρω μόνο την Ηρα. Όλες όσες συναντήσατε τις ξέρω.
πες την αληθεια δικηγορε αλιως θα σε κυνηγανε οι τυψεις σου μια ζωη δηλαδη πες οτι ειμαι εγω
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ολο χαρα εισαι βλεπω νομιζεις οτι δικαιωνεσαι αλλα καποτε θα βγει η αληθεια ...μακηηηηη φτιαξε με να το βουλωσουν μερικοι
kala ρε μολντο σε 100.000 γυνεκες ξερης ποσες ιρες υπαρχουν??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΑΔΕΡΦΕΕΕ!!! ειχες να γαμησεις καλο μουνι απο την εποχη που ειχεσ δοντια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: και να τα γληφομουνια και να η γληφοκολαδες τα δε ολαααααα το μορο!!!!!!!!!!! ειπε τον δεσποτη παναγιοτη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
kala ρε μολντο σε 100.000 γυνεκες ξερης ποσες ιρες υπαρχουν??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΑΔΕΡΦΕΕΕ!!! ειχες να γαμησεις καλο μουνι απο την εποχη που ειχεσ δοντια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: και να τα γληφομουνια και να η γληφοκολαδες τα δε ολαααααα το μορο!!!!!!!!!!! ειπε τον δεσποτη παναγιοτη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

καλημεραααααααααααααααααααααα  χαιβάν Ντοκτορ μου εφτιαξες την μερα και εχω ταξιδι
νασαι καλά .... οσο για  τα 10.000 € δεν καταλαβα τι θα τα κάνεις;;;
και σε ποσες ωρεσ θα τα ξοδέψεις;;;;;;;;;;;
κανενα κοκκαλάκι και για μας τα φτωχά να γλυψουμε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ολο χαρα εισαι βλεπω νομιζεις οτι δικαιωνεσαι αλλα καποτε θα βγει η αληθεια ...μακηηηηη φτιαξε με να το βουλωσουν μερικοι

Δεν χρειάζεσε επιβεβαιωση ρε φιλε απο κανεναν σε ζηλευη το χαιβάνι διοτι εισαι διπλα και μπορεις να πεταχτης για πλάκα ακομα και για καφε ενω αυτος ουτε με τα κιαλια δεν μπορει........
σε ζηλευουν ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.

(Μονο που το καθυστερησες 16 χρονια το μονο κακκο)

( Η γκομενα του Ιταλου καλό ;;;;Μιλφ;;; Αντιλαμβανωμαι αφεντικινα της Ξανθιας;;;)

KEEP FACKING !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
καλημερα ευσωμε ...καλα ρε συ δε κοιμασαι τετοια ωρα??? η πας ελλαδα και ξυπνησες νωρις??? δεν ειναι αφεντικινα της ξανθιας απλα πελατισα και φιλη μιας φιλης ...ετσι πανε αυτα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δεν ξέρω τι παπαριές λέτε για ορμονοθεραπείες, σάπια δόντια , κοιλιές , καράφλες και δεν συμμαζεύται, η γυναίκα μου πάντως που τα διάβασε και της είπα ότι αυτά χρειάζονται για να καμακώσεις ρωσσίδα στην ΠΜΡ έβαλε τα γέλια και μου είπε μια παλιά ρώσσικη παροιμία : "Αν ο άντρας ειναι ωραιότερος από μαϊμού είναι εντάξει άντρας".
Και κάποια άλλη ψυχή από Τιράσπολ μου είπε ότι δεν την ενδιέφερε αν ήταν όμορφος ή όχι αυτός που πήγε μαζί της, αυτή έκανε ένα από τα καλύτερα γαμίσια της ζωής της και αυτό μετράει.
Οπότε?
Α και πούσαι ντόκτορα, με αυτά που γράφεις παραπάνω και με βάση το ερώτημα που μούκανες για το πιό είναι το καλύτερο μέρος για σένα στην ΠΜΡ σε κόβω για Καμένκα μεριά στο Βορρά. Εκεί υπάρχει ένα πολυτελές σανατόριο (όχι με την έννοια που του δίνουμε εμείς δηλ. ίδρυμα για φυματικούς) που πάνε όλοι οι μεγαλοπιασμένοι της ΠΜΡ. Θα κάνεις τις κούρες σου (αδυνατίσματος, ομορφιάς ότι θες) και θα μπορείς να καμακώνεις και τις εύπορες κυρίες που παραθερίζουν εκεί.
Μακη καπως ετσι ειναι.Καλητερα ομως να ειναι κανεις προσεγμενος και να μπορει να  :knockinb:στις μεγαλες πολεις παρα να ειναι αναγκασμενος να τρεχει στα κωλοχορια και να κυνηγαει της χωριατοπουλες και να περπαταες στις λασπες μαζι με της αγελαδες! :2funny:Αν ειναι ετσι πηγαινε στα χωρια με τον Χριστο Λαζαρου.Που δεν εχει ουτε νερο μεσα στο σπιτι.Εκει να δεις μουνι!Αν δεις στις φωτο τη γυναικα του για τα κυβικα του ειναι κουκλαρα!Το θεμα ειναι να ζεις και καπου ομορφα να βγαινεις εξω και να βλεπεις ομορφια και οχι να περπατας στις λασπες και στα λιβαδια με τις τροφαντες αγελαδες!
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
ο σοφος τσαρος μιλησε και ειπε οτι ο ρεντ τρεχει στα χωρια και γαμαει βοσκοπουλες επειδη ειναι ασχημος...ενω εμεις οι υπολοιποι που ειμαστε ομορφοι παμε στις δια φορες πρωτευουσες των χωρων που επισκεπτομαστε...εγω ,ο πρωκτολογος,ο ευσωμος,ο μικρος,ο μακης,ο μοικανος κ.αλλοι 


 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ο σοφος τσαρος μιλησε και ειπε οτι ο ρεντ τρεχει στα χωρια και γαμαει βοσκοπουλες επειδη ειναι ασχημος...ενω εμεις οι υπολοιποι που ειμαστε ομορφοι παμε στις δια φορες πρωτευουσες των χωρων που επισκεπτομαστε...εγω ,ο πρωκτολογος,ο ευσωμος,ο μικρος,ο μακης,ο μοικανος κ.αλλοι 
Εγω δεν ανεφερα ουτε υπονοησα τον Red αυτη τη φορα.Μαλιστα ειπα και ποιον εννοω τον Χριστο Λαζαρου.Οσο για το Μακη αν χασει καμια 30αρια κιλα θα εχει επυτηχιες.Εγω του το λεω αλλα δεν με ακουει!---------Αν θελεις να βγαζεις 18 χρονα πρεπει ή να εχεις πολλα λεφτα σαν τον Μπερλουσκονι :2funny:!ή να εισαι προσργμενος.Εγω δυστηχως τοσα λεφτα οσα ο Μπερλουσκονι δεν εχω οποτε πρεπει να προσεχω την εμφανιση μου για να  :knockinb: καλα μουνακια.
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Εγω δεν ανεφερα ουτε υπονοησα τον Red αυτη τη φορα.Μαλιστα ειπα και ποιον εννοω τον Χριστο Λαζαρου.Οσο για το Μακη αν χασει καμια 30αρια κιλα θα εχει επυτηχιες.Εγω του το λεω αλλα δεν με ακουει!---------Αν θελεις να βγαζεις 18 χρονα πρεπει ή να εχεις πολλα λεφτα σαν τον Μπερλουσκονι :2funny:!ή να εισαι προσργμενος.Εγω δυστηχως τοσα λεφτα οσα ο Μπερλουσκονι δεν εχω οποτε πρεπει να προσεχω την εμφανιση μου για να  :knockinb: καλα μουνακια.
file τσαρε τον κυριο δεν τον ξερω...δε μπορω να πω τιποτα λοιπον...αυτο που ξερω ειναι οτι αυτος(ο τσιμος) και ο μπετονιερας τρεχουν στα περιχωρα και μαζευουν τις βοσκοπουλες που κανουν οτοστοπ για να πανε στις πολεις και με επιχειρηματα οτι ειναι μεγαλοι τρανοι και πλουσιοι τις γαμανε και μετα μη τους ειδατε...α ρε παναη απο τα μεγαρα και σε παρουν χαμπαρι τα τσοπανοσκυλα εδω θα με παιρνεις τηλεφωνο για βοηθεια...θα σε βοειθησω βεβαια γιατι εισαι φιλος(εξου και το βρουτος) αλλα τις ψιλες θα τις φας...και απο εμπειρια που εχω βαρανε ασχημα εδω
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
file τσαρε τον κυριο δεν τον ξερω...δε μπορω να πω τιποτα λοιπον...αυτο που ξερω ειναι οτι αυτος(ο τσιμος) και ο μπετονιερας τρεχουν στα περιχωρα και μαζευουν τις βοσκοπουλες που κανουν οτοστοπ για να πανε στις πολεις και με επιχειρηματα οτι ειναι μεγαλοι τρανοι και πλουσιοι τις γαμανε και μετα μη τους ειδατε...α ρε παναη απο τα μεγαρα και σε παρουν χαμπαρι τα τσοπανοσκυλα εδω θα με παιρνεις τηλεφωνο για βοηθεια...θα σε βοειθησω βεβαια γιατι εισαι φιλος(εξου και το βρουτος) αλλα τις ψιλες θα τις φας...και απο εμπειρια που εχω βαρανε ασχημα εδω
ola κιολα μολντο ο ΦΩΝΗΣ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ  :2funny: :2funny: :2funny: ειναι φιλαρακι καλο και τσιγαρα θα του παμε στην συνοριοφιλακη και αμα τον βρουν τα μαντροσκηλα και τον κανουν μπλε μαρε θα τον περιθαλψουμε ΑΑΑΑΑ ολα κιολα ειναι συντροφοσ καλος ο ρεντ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ΚΑΛΟς ΤΟΝ ΜΕΓΑ ΤΣΑΡΟ ΔΙΜΙΤΡΙΟ τον προτογαμιστη και τιμωρο τον ατακτον ρωσικον κορασιδον  δημητριε παντρευτικες ελλεηνιδα ???? αληθευη το γεγονος??? η απλα εκανεσ διακοπες στο ελλαδισταν?? πωσ τα βλεπεις τα πραγματα???? στην μαμα πατριδα ΓΥΝΕΚΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΤΛ??
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
μονος σου τοπες,,
"πολυ ευκολα  τα λετε"
λοιπον ακου μεγαλε την "ΦΩΝΗ ΤΗς ΑΛΗΘΕΙΑΣ"
στα κλαμπ κ βραδυ στο κισιναου κατα 95% δεν θα κανεις ΤΙΠΟΤΑ
Η θα συνοδευοντε οι γκομενες,η θα εινε τοσα πολλα τα καμακια-βλεπε "ΣΙΤΥ",που δεν θα πεις ουτε γεια σε ΜΗ ΕΠΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ,αυτο στο υπογραφω
οποτε για πουτανες θα πας μονο,ετοιμασε το 100αρι,200αρι κ προΧωρα
ΜΟΝΗ ΕΞΑΙΡΕΣΗ
αν εισαι ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΣ,ΨΗΛΟς,ΜΟΝΤΕΡΝΑ  ΚΙ ΑΚΡΙΒΑ ΝΤΥΜΕΝΟΣ,ΧΩΡΙΣ ΜΟΥΣΙΑ ΚΛΠ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΜΟΔΕΣ Κ ΜΑΛΑΚΙΕΣ,και ΚΑΤΩ ΤΩΝ 35,Κ ΝΑ ΦΙΑΝΕΣΑΙ Κ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΣ,τοτε και μονο τοτε,εχεις ενα 5%,να υπαρχει καποια ξεμπαρκη,ωραια-εδω αρχιζουν τα απιθανα-που να μην εχει ενδωσει στις απειρες προτασεις για ποτα τραπεζια κλπ ,απο τα ΤΟΠΙΚΑ ΚΑΜΑΚΙΑ,κ να βρεθειτε διπλα κ να μιλησετε κ ναΣΥΝΝΕΝΟΗΘΕΙΣ κλπ,
ΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΥΜΒΟΥΝ,σπανια δηλ ,τοτε κ μονο θα μπορεσεις να "σηκωσεις κατι .ανω του 6,με7, απο κλαμπ
το πιθανοτερο,επειδη ομως εινε χειμων κ κυκλοφορουν μονο αυτεςπουβ τις πανε κ φερνουν με αμαξια,η μενουν κεντρο,ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΙΣ
ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΘΑ ΒΡΕΙς ΚΑΜΜΙΑ ΚΟΝΤΟΥΛΑ ΧΟΝΤΡΟΥΛΑ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΟΥΛΑ,να χασεις την ωρα σου,οπως κι οι περισοτεροι "ιταλοι τουρκοι ελληνες κ λοιποι "ερασται" εξ αλλοδαπης στην μολδαβια
περιμενε να καλοκαιροιασει λιγο,οχι οτι αλλαζει κατι δραματικα,απλα κατι κυκλοφορει μερα στους δρομους,κι εκει αν εισαι,οπως σου ειπα,ΠΟΛΥ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΜΕΤΡΙΟΥ,τοτε μερα,ισως αποκομισεις κατι συμπαθητικο ,,εως καλο
τα αλλα ειναι ΕΥΧΟΛΟΓΙΑ :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
το μωλλ εκκει βαραει μυγες,κατι ψωνια πανε
ξεμπαρκες μονο κατι πολυ μικρα απο 14-16εχει στα μακντοναλντς
οι αλλες που πανε στα καφε εινε ,η καριες,η "ψωνια",δηλ ,'φυγε μακρια"
υγ,για κατι πιο αισιοδοξο ,να παραμθθιαστεις μονος σου δηλ,απευθηνσου στο ασπονδο φιλο "μοικανο"
:2funny: :bounce-glasses: :2funny: :bounce-glasses: :2funny: :bounce-glasses: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
φιλε τσιμο παλι φτανεις στα ακρα οπως παλια...και βεβαια διαφωνω μαζι σου...οι γυναικες στη μολδαωια σιγουρα εχουν αλλαξει αλλα...το καμακι πλεον δε γινεται σε αυτα τα κλαμπς που εσυ ξερεις πλεον τα διαφορα καφε οπου συχναζουν κοπελες που πραγματικα ψαχνουν για ανδρες που μπορουν να τους προσφερουν κατι περισσοτερο ...οχι μονο ξενους οπως παλια αλλα και ντοπιους ...δε χρειαζεται να εισαι ομορφος οπως εσυ αλλα ακομη κι εγω με τα θαυμαστα μου δοντια μπορω να χτυπησω καλες γκομενες και ευκολα επειδη διαθετω τα οπλα που χρειαζεται καλη δουλεια και λιγα λευτα ...οπως ειπε και η γυναικα του μακη οτι οι ανδρες εδω αρκει να ειναι λιγο πιο ομορφοι απο τις μαιμουδες ...ετσι λενε και οι γκομενες εδω αρκει να περνανε καλα...το συνιθισμενο πλεον ειναι...πας στο μπαρακι και βλεπεις γκομενες ξεμπαρκες, τις κερνας οτι πινουν και μετα πας καθεσαι ,με ευγενεια παντα ,και μιλας μαζι τουες ,εφοσον ξερεις γλωσσα ,αν οχι πηγαινε στο ντεζαβου και κανε παζαρια
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
καλημερα ευσωμε ...καλα ρε συ δε κοιμασαι τετοια ωρα??? η πας ελλαδα και ξυπνησες νωρις??? δεν ειναι αφεντικινα της ξανθιας απλα πελατισα και φιλη μιας φιλης ...ετσι πανε αυτα


Αυριο θα  κατεβω ελλάδα για δυο τρεις μερρες και επιστρεφω Παρασκευη.
Τωρα εφυγα Βορεια Βιντιν να δω γιαμια δουλείτσα τι παιζει και επιστρφη.

Η φιλη της φιλης της Ξανθιας δεν κανη να γνωριση τον φιλο του φιλου της;;;;  αλλά μας την εκρυβες να μην εχει πολλά παρε δώσε μαζι μας.
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Αυριο θα  κατεβω ελλάδα για δυο τρεις μερρες και επιστρεφω Παρασκευη.
Τωρα εφυγα Βορεια Βιντιν να δω γιαμια δουλείτσα τι παιζει και επιστρφη.

Η φιλη της φιλης της Ξανθιας δεν κανη να γνωριση τον φιλο του φιλου της;;;;  αλλά μας την εκρυβες να μην εχει πολλά παρε δώσε μαζι μας.
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
τι λες ρε ευσωμε και μετα να τη γαμησω εγω και να παραξεγηθεις για κανα εξαμηνο???
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
τι λες ρε ευσωμε και μετα να τη γαμησω εγω και να παραξεγηθεις για κανα εξαμηνο???


ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.
οχι πασσά μου συνεχίζης το κολημα της μαλακιας που δεν καταλαβες ακομα μάλλον για να επιμενης.

Το προβλημα δεν ειναι να την γαμισης εσυ η ο οποιοσδήποτε αφου ειναι βιζιτα και ειναι η δουλειά της το προβλημα ειναι να την γαμησης εσυ και να μεινω με το Ντικ στο χερι εγω  που ειχα κανονιση την βραδυνη  συναντηση το καταλαβες η να σου το ξαναπώ.;;;;;;;;;;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom