Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
εεεεεεεεεεεεε  χαιβαν ντοκτορ σου βρηκα μαγαζι για Φρανσαιζιγκ στην Μολδαβία
 

Συνημμένα

  • aaaaum7.jpg
    aaaaum7.jpg
    155,2 KB · Εμφανίσεις: 45

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
το γελιο μακραίνη την  ζωή και την ...προβοσκίδα σου καλό ειναι

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ραν ταν πλαν τωρα που θα γυρισει ο μολντο απο τιρασπολ βλεπε να μαθενης πως ειναι οι εμπειροι καμακερο!!!!! δεν μου λες ρε χαιβανη γιατι δεν χανεις κανα 40 κιλο να ρθεις ναν σου βαλουμε και μαλι !!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αφου εισε αφραγκος μπορει ετση να βγαλεις καμια φραγκατη γκομενα αοποσ ο μολντο!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΤΑ ΤΑ ΣΟΥΣΙΑ ΝΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΜΑΞΑΡΕς ΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΤΕΡΑ!!!!!!! ΟΠΑ Ο ΑΛΛΑΝ!! ΛΕΜΕ!!!!!!!! ΤΙ ΚΑΘΕΣΕ σοφια με τα τσιγκαν-καργιολ????????
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΓΑΜΗΤΟΙ ...ΑΡΤΙ ΑΦΙΧΘΕΙς ΑΠΟ ΤΗΡΑΣΠΟΛΗ...αυτη τη φορα που πηγα σαββατο απλα γινοταν της ποπης...φαγωθειτε εσεις μ....ς ποιος ειναι πιο χοντρος και ποιος τρωει σουσια.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ξερεται ρε σεις τι ειναι να σου παιρνει πιπα η γκομενα και οταν στη καυλα της χανει το πουτσο απο το στομα της να κανει οπως το μωρο χανει τη πιπιλα του??? στο πλαζμα το βραδυ του σαββατου της μουρληςμε λιγο μεγαλυτερης ηλικιας γκομενες ...στο μπακαρα γεματο πιτσιρικες που με παραπονο στα ματια τους σε βλεπουν με αλλη γκομενα...γιατι απλα αισθανονται οτι χανουν τα φραγκα και οχι τα νιατα μου η την ομορφια μου (λογω δοντιων) ομορφα εκει και υσηχα ...με πολλες ευκαιριες για καμακι...αυτη τη φορα τα ειδα λιγο πιο ακριβα τα μαγαζια αλλα στα παπαρια μου ,γιατι απλα πηγα να περασω καλα ...το μωρο ειναι 31 μελαχροινο τολανε μαργαριτα και ειναι μιξη ρωσιδα μολδαβεζα τσιγκανα με μπλε ματια λιγο κοντη αλλα πανεμορφη...οι φιλοι μου που την ειδαν επαθαν πλακα...αυτοι δε καμακωσαν 2 αλλα μωρα και περασαν καλα ...τα σιτια απο 20 ντολαρς...αλλα φοτο δε βαζω ...οποιος πιστευει καλως για τους αλλους δε θα μπορεσω ...την αγαπη μου μικρε
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΓΑΜΗΤΟΙ ...ΑΡΤΙ ΑΦΙΧΘΕΙς ΑΠΟ ΤΗΡΑΣΠΟΛΗ...αυτη τη φορα που πηγα σαββατο απλα γινοταν της ποπης...φαγωθειτε εσεις μ....ς ποιος ειναι πιο χοντρος και ποιος τρωει σουσια.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ξερεται ρε σεις τι ειναι να σου παιρνει πιπα η γκομενα και οταν στη καυλα της χανει το πουτσο απο το στομα της να κανει οπως το μωρο χανει τη πιπιλα του??? στο πλαζμα το βραδυ του σαββατου της μουρληςμε λιγο μεγαλυτερης ηλικιας γκομενες ...στο μπακαρα γεματο πιτσιρικες που με παραπονο στα ματια τους σε βλεπουν με αλλη γκομενα...γιατι απλα αισθανονται οτι χανουν τα φραγκα και οχι τα νιατα μου η την ομορφια μου (λογω δοντιων) ομορφα εκει και υσηχα ...με πολλες ευκαιριες για καμακι...αυτη τη φορα τα ειδα λιγο πιο ακριβα τα μαγαζια αλλα στα παπαρια μου ,γιατι απλα πηγα να περασω καλα ...το μωρο ειναι 31 μελαχροινο τολανε μαργαριτα και ειναι μιξη ρωσιδα μολδαβεζα τσιγκανα με μπλε ματια λιγο κοντη αλλα πανεμορφη...οι φιλοι μου που την ειδαν επαθαν πλακα...αυτοι δε καμακωσαν 2 αλλα μωρα και περασαν καλα ...τα σιτια απο 20 ντολαρς...αλλα φοτο δε βαζω ...οποιος πιστευει καλως για τους αλλους δε θα μπορεσω ...την αγαπη μου μικρε
αγαλμα πρεπει να μου κανετε!!!!!!!!!!! ενα χρονο τωρα σασ τα λεγα!!!! τωρα καθε σαβατο τιρασπολ εεεεεεεεεεεεε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
κουφαλα χαιβανεε μαζι με τον ρεντ ζηλευετε τον μολντο εεεε???????????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγω για τους φιλους μου χαίρωμαι οταν περνανε καλά δεν ζηλεύω αρκει η γκομενα τους να μην ειναι ομορφωτερη απο  την δική μου. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Λιγα λογια για τον Μολντο γιατι θα σκοτωθουμε ασε τα πουστικα  τα κολπα...
εσυ δεν εχεισ εμφανιστη εδω και χρονια και δεν ξερουμε τι ρολλο βαρας μονο λόγια.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΓΑΜΗΤΟΙ ...ΑΡΤΙ ΑΦΙΧΘΕΙς ΑΠΟ ΤΗΡΑΣΠΟΛΗ...αυτη τη φορα που πηγα σαββατο απλα γινοταν της ποπης...φαγωθειτε εσεις μ....ς ποιος ειναι πιο χοντρος και ποιος τρωει σουσια.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ξερεται ρε σεις τι ειναι να σου παιρνει πιπα η γκομενα και οταν στη καυλα της χανει το πουτσο απο το στομα της να κανει οπως το μωρο χανει τη πιπιλα του??? στο πλαζμα το βραδυ του σαββατου της μουρληςμε λιγο μεγαλυτερης ηλικιας γκομενες ...στο μπακαρα γεματο πιτσιρικες που με παραπονο στα ματια τους σε βλεπουν με αλλη γκομενα...γιατι απλα αισθανονται οτι χανουν τα φραγκα και οχι τα νιατα μου η την ομορφια μου (λογω δοντιων) ομορφα εκει και υσηχα ...με πολλες ευκαιριες για καμακι...αυτη τη φορα τα ειδα λιγο πιο ακριβα τα μαγαζια αλλα στα παπαρια μου ,γιατι απλα πηγα να περασω καλα ...το μωρο ειναι 31 μελαχροινο τολανε μαργαριτα και ειναι μιξη ρωσιδα μολδαβεζα τσιγκανα με μπλε ματια λιγο κοντη αλλα πανεμορφη...οι φιλοι μου που την ειδαν επαθαν πλακα...αυτοι δε καμακωσαν 2 αλλα μωρα και περασαν καλα ...τα σιτια απο 20 ντολαρς...αλλα φοτο δε βαζω ...οποιος πιστευει καλως για τους αλλους δε θα μπορεσω ...την αγαπη μου μικρε

Ρεσπεκτ ΦΙΛΕ ΜΟΥ να περασατε καλα...............................................
δεν χρειαζονται φωτο ετσι ακριβως και πολλα μας ειπες  και χοντρα!!!!
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΓΑΜΗΤΟΙ ...ΑΡΤΙ ΑΦΙΧΘΕΙς ΑΠΟ ΤΗΡΑΣΠΟΛΗ...αυτη τη φορα που πηγα σαββατο απλα γινοταν της ποπης...φαγωθειτε εσεις μ....ς ποιος ειναι πιο χοντρος και ποιος τρωει σουσια.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ξερεται ρε σεις τι ειναι να σου παιρνει πιπα η γκομενα και οταν στη καυλα της χανει το πουτσο απο το στομα της να κανει οπως το μωρο χανει τη πιπιλα του??? στο πλαζμα το βραδυ του σαββατου της μουρληςμε λιγο μεγαλυτερης ηλικιας γκομενες ...στο μπακαρα γεματο πιτσιρικες που με παραπονο στα ματια τους σε βλεπουν με αλλη γκομενα...γιατι απλα αισθανονται οτι χανουν τα φραγκα και οχι τα νιατα μου η την ομορφια μου (λογω δοντιων) ομορφα εκει και υσηχα ...με πολλες ευκαιριες για καμακι...αυτη τη φορα τα ειδα λιγο πιο ακριβα τα μαγαζια αλλα στα παπαρια μου ,γιατι απλα πηγα να περασω καλα ...το μωρο ειναι 31 μελαχροινο τολανε μαργαριτα και ειναι μιξη ρωσιδα μολδαβεζα τσιγκανα με μπλε ματια λιγο κοντη αλλα πανεμορφη...οι φιλοι μου που την ειδαν επαθαν πλακα...αυτοι δε καμακωσαν 2 αλλα μωρα και περασαν καλα ...τα σιτια απο 20 ντολαρς...αλλα φοτο δε βαζω ...οποιος πιστευει καλως για τους αλλους δε θα μπορεσω ...την αγαπη μου μικρε
plazma kata 80% εχει μπαζα κ μεγαλες,μπακαρα λεει,αλλα ξεμπαρκες δεν εχει,σπανια
βεβεα εκει ειχα βρει μια ρωσσιδα 30αρα απο τη μοσχα τελευταια φορα κι ετσι εχω κ σπιτι μοσχα πλεον :grin: :grin: :grin:
αλλα μολντετιρασπολαγνε
και 31ετων-ΕΤΣΙ ΣΟΥΠΕ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΑ 3-5 ΧΡΟΝΙΑ-
και τσιγκανοιστορια :helpplea: :helpplea:εστω ξωφαλτσα
αλλα και ΚΟΝΤΗ!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
μαλλον φταιει το δοντι :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
:bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Εγω για τους φιλους μου χαίρωμαι οταν περνανε καλά δεν ζηλεύω αρκει η γκομενα τους να μην ειναι ομορφωτερη απο  την δική μου. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Λιγα λογια για τον Μολντο γιατι θα σκοτωθουμε ασε τα πουστικα  τα κολπα...
εσυ δεν εχεισ εμφανιστη εδω και χρονια και δεν ξερουμε τι ρολλο βαρας μονο λόγια.
ναι αλλα με τα λογια τα δικα μου γινατε παλι ολοι εφιβοι!!!!! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:  πια πουστικα ??? εση και ορεντ μια σελιδα πισο κιολας του τα σουρνετε οπα!!!!!!!! μολντο πολι χιονι μου ειπε το μορο εχτεσ το βραδι οι δρομοι ειναι οκ????
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Ρεσπεκτ ΦΙΛΕ ΜΟΥ να περασατε καλα...............................................
δεν χρειαζονται φωτο ετσι ακριβως και πολλα μας ειπες  και χοντρα!!!!
ασε μας ρε αλλαν :tickedoff: :tickedoff:
εμεις γιατι βαζουμε δηλαδη?
εστω κι απο ιντερνετ(ο σουσις) :2funny: :2funny: :2funny:
να βαλει κι ο "νεαρος" τραβολτα :zombie: :zombie: :zombie: του κιισναου-τιρασπολης
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ναι αλλα με τα λογια τα δικα μου γινατε παλι ολοι εφιβοι!!!!! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:  πια πουστικα ??? εση και ορεντ μια σελιδα πισο κιολας του τα σουρνετε οπα!!!!!!!! μολντο πολι χιονι μου ειπε το μορο εχτεσ το βραδι οι δρομοι ειναι οκ????

ΑΑΑΑΑΑΑ εχεις δικιο εδω δεν μπορω να πω τιποτα .......
οσο για τον Μόλντο και τον κοκκινο ηταν πειράγματα μεταξύ φίλλων..
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
plazma kata 80% εχει μπαζα κ μεγαλες,μπακαρα λεει,αλλα ξεμπαρκες δεν εχει,σπανια
βεβεα εκει ειχα βρει μια ρωσσιδα 30αρα απο τη μοσχα τελευταια φορα κι ετσι εχω κ σπιτι μοσχα πλεον :grin: :grin: :grin:
αλλα μολντετιρασπολαγνε
και 31ετων-ΕΤΣΙ ΣΟΥΠΕ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΑ 3-5 ΧΡΟΝΙΑ-
και τσιγκανοιστορια :helpplea: :helpplea:εστω ξωφαλτσα
αλλα και ΚΟΝΤΗ!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
μαλλον φταιει το δοντι :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
:bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 Η ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ !! ΕΛΛΑΛΗΣΕ :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΑ ΡΕς ΜΟΛΝΤΟ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗς ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ασε μας ρε αλλαν :tickedoff: :tickedoff:
εμεις γιατι βαζουμε δηλαδη?
εστω κι απο ιντερνετ(ο σουσις) :2funny: :2funny: :2funny:
να βαλει κι ο "νεαρος" τραβολτα :zombie: :zombie: :zombie: του κιισναου-τιρασπολης


Καλως τονεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
ετοιμο το καρεεεεεεεε
μαγκες τα φύλλα σας.
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ΑΑΑΑΑΑΑ εχεις δικιο εδω δεν μπορω να πω τιποτα .......
οσο για τον Μόλντο και τον κοκκινο ηταν πειράγματα μεταξύ φίλλων..
ΤΟΥΜΠΑ τουμπα κολοτουμπα!!!! εεεειιι οοοοππππππππππ :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:  ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΔΙΠΙΤΑ ΤΟΥ ΜΟΛΝΤΟ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: reeeeeeeee με τουσ καραβλαχοχαιβανους εδω μεσααααα   ρεεεεεεεε  ραν τα πλαν τησ ανατολικησ ευρωπης  !!!!!!!!!!!!  ΤΟ ΣΟΥΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟΝ ΜΟΝΤΕΛΟΝ !!!!!!! ΠΡΟΤΟΝ ΔΕΝ ΠΑΧΕΝΗ ΚΑΘΟΛΟΥ 2 ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΗ ΓΕΥΣΗ 3 ΕΧΕΙ ΠΟΛΗ ΚΑΛΗ ΕΜΦΑΝΗΣΗ!!!!!!!!!!  ΚΑΡΑΒΛΑΧΕ ΧΑΙΒΑΝΕ ΑΛΛΑΝΙΑΡΗ βγες και με καμια αλφα εθνικη μοντελα να στα μαθη  :2funny: :2funny: :2funny:  ραν ταν πλαν σου βαζω βιντεο για να μαθεις πωσ τρωνε σουσι !!!!!!
"αστον τρελλο-σπονσορα- στην τρελλα του" :grin: :grin: :grin:
το βιντεο εινε αποσπασμα απο το "εγχειριδειο του καλου θυματος κισιναου κλπ ανατ.ευρωπης" :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
αποχωρω ,λογω χαμηλου επιπεδου σουσιολογου :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:ειναι κ μοντελλοπνιχτης τρομαρα του :2funny: :2funny:
παω για σαορμα :2funny: :2funny:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
αποχωρω ,λογω χαμηλου επιπεδου σουσιολογου :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
παω για σαορμα :2funny: :2funny:
ΟΟΥΥΣΣΣΣΣΣΣΤΤΤΤ  !!!!!!!!!!!!!!! ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ!!!!!!!!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:  υ.γ παλι η κυρα ειναι στην πεθερα ??? κυριακη εεεεε !!!!!!!!!!!!!  μπορης και γραφης  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: προσεχε μιν σε ξαναπιασει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :hammer: :hammer: :hammer:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
plazma kata 80% εχει μπαζα κ μεγαλες,μπακαρα λεει,αλλα ξεμπαρκες δεν εχει,σπανια
βεβεα εκει ειχα βρει μια ρωσσιδα 30αρα απο τη μοσχα τελευταια φορα κι ετσι εχω κ σπιτι μοσχα πλεον :grin: :grin: :grin:
αλλα μολντετιρασπολαγνε
και 31ετων-ΕΤΣΙ ΣΟΥΠΕ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΑ 3-5 ΧΡΟΝΙΑ-
και τσιγκανοιστορια :helpplea: :helpplea:εστω ξωφαλτσα
αλλα και ΚΟΝΤΗ!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
μαλλον φταιει το δοντι :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
:bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
καλησπερα ομορφε...εχουμε κι εμεις οι ασχημοι δικαιωμα ,καμια φορα να γαμαμε ωραες γκομενες...συγνωμη που ξεκινησα να γαμαω τις τιρασπολιωτισες αλλα καποτε αυτο θα γινοταν...το πλαζμα εχει και μπαζα γιατι ειναι μαγαζι ρετρο και ειναι λογικο,αλλα εχει και κατι αστερια!!!!!! ηδικια μου ειναι 31 αλλα φαινεται μικροτερη  ...στο μπακαρα ειχε πολλες ξεμπαρκες και μπορουσα να παιξω αλλα ειχα την αλλη μαζι μου οποτε...την αλλη φορα...αααα!!!!και η ζηλεια ειναι ψωρα
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
ναι αλλα με τα λογια τα δικα μου γινατε παλι ολοι εφιβοι!!!!! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:  πια πουστικα ??? εση και ορεντ μια σελιδα πισο κιολας του τα σουρνετε οπα!!!!!!!! μολντο πολι χιονι μου ειπε το μορο εχτεσ το βραδι οι δρομοι ειναι οκ????
εχει πιο πολυ χιονι απ οτι στο κισινεβ αλλα οι δρομοι ενταξει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom