Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
καλα ρε μαγκες.ετσι ανεκαθεν ειναι οι ελληνες μονοφαγαδες.Γιαυτο το λογω φαγωνομαστε μεταξυ μας εδω και μας σκιζουν οι κυβερνουντες.καλυτερα θα ηταν να εξηγησεται πιο πολλα σε εναν ανθρωπο ο οποις θελει και σας ζητησε κατι.ενταξει εισαστε πιο εξυπνοι εσεις.δεν πειραζει θα βρω την ακρη απο αλο σαιτ.δεν μπορει ρε μαγεσ καπιο σαιτ γνωριμιων υπαρχει που μπαινουν τοσα μουνακια απο εκει?η τα κρατατε μηπως σασ φαμε τα μοθνακια?
φιλαρακο εμεις δεν ειμαστε πιο εξυπνοι απο σενα....σου δωσαμε δυο σαιτ που μπορεις να κανεις γνωριμιες.κι εσυ επιμενεις αρα....κλωνος
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
αχχ πριν δυο χρονια !!!!!!!!! ο ρεντ παραλιγο να βγαλει γκομενα μια μεγαλοεκδροτια με κολαρα στο θεο οπου τοτε ολα τα μεγαλα περιοδικα της μολδαβιας ειταν δικατης !!! ειχε ερθει στο κλαμπ με μερσεντες e camprio tou 96  μοντελο !!!!! κιαι ηταν προτη μουρι το μορο!!! ο ρεντ της τιν επεσε πιρε το τηλεφονο και στο προτο ραντεβου τιν χουφτονη και της λεει παμε να σε γαμισο  ξερααααα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ηυ γκομενα περνη τηλεφονο τον οδηγοτης και μιν την ειδατε!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: θα ειχε λισει το οικονομικο του προβλημα για τα επομενα σαραντα χρονια ο παπαρασ  :2funny: :2funny: :2funny: τορα αυτα τελοςςςςςς!!!!!!!! ενα οικοπεδακι κεντρικο κανει 500000 ευρο και πανο!!!!  πριν 2 χρονια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: βεβεα τοτε λεγαμε κισηινεου πεινα και γελαδαρηδες και γελαγαμε οι μαλακες :jerking: :jerking: :jerking: οι ευρωπαιοι!!!!!!!!!!!!!!! :jerking: :jerking: :jerking: τορα μονο αν κανεις μια βολτα στα μαγαζια κλαμπ και εστιατορια και στα εμπορικα θα παθεις μπιλαλα :headbang: :headbang:  ευροπη και αρχιδια!!!!!!!!!!καλα για της καγιεν τα μπεμβε κτλ τα εχω γραψει και ποσταρει εδω
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
αχχ πριν δυο χρονια !!!!!!!!! ο ρεντ παραλιγο να βγαλει γκομενα μια μεγαλοεκδροτια με κολαρα στο θεο οπου τοτε ολα τα μεγαλα περιοδικα της μολδαβιας ειταν δικατης !!! ειχε ερθει στο κλαμπ με μερσεντες e camprio tou 96  μοντελο !!!!! κιαι ηταν προτη μουρι το μορο!!! ο ρεντ της τιν επεσε πιρε το τηλεφονο και στο προτο ραντεβου τιν χουφτονη και της λεει παμε να σε γαμισο  ξερααααα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ηυ γκομενα περνη τηλεφονο τον οδηγοτης και μιν την ειδατε!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: θα ειχε λισει το οικονομικο του προβλημα για τα επομενα σαραντα χρονια ο παπαρασ  :2funny: :2funny: :2funny: τορα αυτα τελοςςςςςς!!!!!!!! ενα οικοπεδακι κεντρικο κανει 500000 ευρο και πανο!!!!  πριν 2 χρονια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: βεβεα τοτε λεγαμε κισηινεου πεινα και γελαδαρηδες και γελαγαμε οι μαλακες :jerking: :jerking: :jerking: οι ευρωπαιοι!!!!!!!!!!!!!!! :jerking: :jerking: :jerking: τορα μονο αν κανεις μια βολτα στα μαγαζια κλαμπ και εστιατορια και στα εμπορικα θα παθεις μπιλαλα :headbang: :headbang:  ευροπη και αρχιδια!!!!!!!!!!
αγαπητε ντοκτορ ολοι ξερουμε κατι για καποιον εδω....αλλα δε τα λεμε ολα....αλλα ρε πουστη μου αυτη την ιστορια τη ξερω κι εγω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:τη πατησε σα πρωταρης...και ωραιο μουνι και πλουσια και καυλιαρα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: το μαλακα...συγνωμη βρουτε που ξεφυγα λιγο αλλα θυμαμαι που τοτε σε πονεσε
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
αν έχεις γράψει με τους κλώνους σου το μισό σάιτ, τότε να σε πληροφορήσω πως έχεις γράψει 170 σελίδες απο τις οποίες οι περισσότερες είναι μαλακίες

η Μολδαβία δεν έχει αλλάξει σε τίποτα τα 2,5 χρόνια που πηγαίνω
βέβαια εγώ δεν πάω εκεί να αγοράσω οικόπεδα ή να ξεκινήσω επιχειρήσεις ούτε πάω στη λαϊκή να αγοράσω φρούτα
οπότε αν αυτά έχουνε αλλάξει και ενδιαφέρουνε τους μπουρδελιάρηδες, να τα γράφεις
εμένα που δεν με ενδιαφέρουνε καθόλου, τα γράφω στα αρχίδια μου
οι γυναίκες πάντως δεν έχουνε αλλάξει ούτε ο τρόπος που κινείσαι εκεί

και πολλά έγραψα
σε όποιον μου έχει ζητήσει πληροφορίες του έχω δώσει πιστεύω αρκετές για να κινηθεί εκεί.
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
θελω να σημπληρωσω το μοικανο ....οταν ερχεσαι για πρωτη φορα εδω δε μπορεις να γαμησεις αμεσως χωρις λεφτα ...θυμαμαι οταν ηρθες τη πρωτη φορα ψαχνωσουνα ,οχι μονο εσυ αλλα ολοι μας, τη δευτερη εισουν λιγο καλυτερα γιατι ηδη ειχες κανει καποιες γνωριμιες...και τωρα πλεον εισαι ξευτερη επειδη ακριβωςαι  εχεις βαλει τη βαση...οι περισσοτεροι που ερχονται για μια φορα μονο απλα να περασουν καλα πανε σε μπαρακια τυπου ντεζαβου και παιρνουν τανιτσες ισως και λιγο πιο ακριβα απο οτι πρεπει .Δεν μπορουμε ομως να τους κατηγορησουμε επειδη δεν εχουν αλλες επιλογες...αυτοι ομως που ερχονται για δουλειες η και καλα για δουλειες εχουν την ανεση να γαμανε και τσαμπα και ωραια μουνια...απλα εδω οι ανδρες πινουν πολυ και δεν τις γαμανε ...ασε που τις φερονται ασχημα...οποτε εμεις που ειμαστε πιο ευγενικοι και ξοδευουμαι πιο πολα εχουμε περισσοτερες πιθανοτητες να γαμησουμε ακομα και τσαμπα...η χωρα εχει αλλαξει πολυ τα τελευταια χρονια και ειδικα οι γυναικες εδω...πλεον πολλες απο αυτες εχουν ρουμανικο διαβατηριο και πανε, εστω και για λιγο,... στο εξωτερικο οποτε αυτες τις ξεχναμε...παλια στο ντεζαβου πηγαιναν μονο ξενοι τωρα βλεπω και ντοπιους παντρεμενους που εχουν φραγκα...αρα λοιπον αρχιζουν και δυσκολευουν τα πραγματα για τους εκδρομεις...εμεις ομως που μενουμε εδω βρισκουμε πολλες χωρισμενες η ακομα και παντρεμενες που ψαχνουν για καλο σεξ και ευγενικο ανδρα...ο ντοκτορ λεει πολλα που ειναι σωστα ...με τους τσακωμους ομως αυτα που βγαινουν ειναι αρνητικα και δε βοηθανε σιγουρα...αλλα ρε γαμωτο για φανταστειτε να συμφωνουσαμε σε ολα ...βαρεμαρα
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
αν έχεις γράψει με τους κλώνους σου το μισό σάιτ, τότε να σε πληροφορήσω πως έχεις γράψει 170 σελίδες απο τις οποίες οι περισσότερες είναι μαλακίες

η Μολδαβία δεν έχει αλλάξει σε τίποτα τα 2,5 χρόνια που πηγαίνω
βέβαια εγώ δεν πάω εκεί να αγοράσω οικόπεδα ή να ξεκινήσω επιχειρήσεις ούτε πάω στη λαϊκή να αγοράσω φρούτα
οπότε αν αυτά έχουνε αλλάξει και ενδιαφέρουνε τους μπουρδελιάρηδες, να τα γράφεις
εμένα που δεν με ενδιαφέρουνε καθόλου, τα γράφω στα αρχίδια μου
οι γυναίκες πάντως δεν έχουνε αλλάξει ούτε ο τρόπος που κινείσαι εκεί

και πολλά έγραψα
σε όποιον μου έχει ζητήσει πληροφορίες του έχω δώσει πιστεύω αρκετές για να κινηθεί εκεί.
καλα κρασια απο τοτε εχεις να πασ βλεπο σεβαστη η αποψη σου παντος απο κλονουσ κτλ ροτα τον ρεντ !! ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ οταν ειχατε συνονοηθει οι<< σχετικοι>> και δεν γραφατε στο θρεντ ειμουν ο μονος που το κρατησα επι μινες γραρφοντας καθε μου ταξιδι στην μολδαβια με τα παντα !! τιμες μαγαζια μερη καργιολες κτλ!!!  ΤΕΛΟς ΠΑΝΤΟΝ μοικανε σε πληροφορο οτι η κατασταση εχει αλλαξη δραματικα στο κισηινεου !!!! και που σε ακομα!!! να σε ρωτησο κιολασ μιασ και πας συνεχεια!!! η καινουργια κλαμπαρα που ανοιξε ξερης ποσ λεγετε??? πισο απο το ντραιβ ειναι!!!!! καμια πληροφορια για το τωρα του κισηινεου εχεις να μασ δοσεις>>??
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
θελω να σημπληρωσω το μοικανο ....οταν ερχεσαι για πρωτη φορα εδω δε μπορεις να γαμησεις αμεσως χωρις λεφτα ...θυμαμαι οταν ηρθες τη πρωτη φορα ψαχνωσουνα ,οχι μονο εσυ αλλα ολοι μας, τη δευτερη εισουν λιγο καλυτερα γιατι ηδη ειχες κανει καποιες γνωριμιες...και τωρα πλεον εισαι ξευτερη επειδη ακριβωςαι  εχεις βαλει τη βαση...οι περισσοτεροι που ερχονται για μια φορα μονο απλα να περασουν καλα πανε σε μπαρακια τυπου ντεζαωου και παιρνουν τανιτσες ισως και λιγο πιο ακριβα απο οτι πρεπει .Δεν μπορουμε ομως να τους κατηγορησουμε επειδη δεν εχουν αλλες επιλογες...αυτοι ομως που ερχονται για δουλειες η και καλα για δουλειες εχουμ την ανεση να γαμανε και τσαμπα και ωραια μουνια...απλα εδω οι ανδρες πινουν πολυ και δεν τις γαμανε ...ασε που τις φερονται ασχημα...οποτε εμεις που ειμαστε πιο ευγενικοι και ξοδευουμαι πιο πολα εχουμε περισσοτερες πιθανοτητες να γαμησουμε ακομα και τσαμπα...
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: μολντο τι δεν γαμανε οι μολδαβοι ρεεεεεεεεε !!!! εισε και σχετικος :2funny: :2funny: :2funny: απο 16 χρονον στο κισηινεου αμα δουνε οτι το γκομενακι θα γινει αστεραρος το πολιορκουν γερα με δορα εξοδους ταξιδια κτλ καλα ρε μολντο που ζεις!!!!!!!!! εχεις βγει τελευτεα σε κανα κλαμπ??? αρχισαν και τα ανεκδοτα τωρα!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:εχεισ κατσει με κανα καλο μορο να δεισ ποσ βαραει το κινιτο συνεχεια ολη μερα απο τουσ σπονσορεσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι λεσ τορα!!!
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: μολντο τι δεν γαμανε οι μολδαβοι ρεεεεεεεεε !!!! εισε και σχετικος :2funny: :2funny: :2funny: απο 16 χρονον στο κισηινεου αμα δουνε οτι το γκομενακι θα γινει αστεραρος το πολιορκουν γερα με δορα εξοδους ταξιδια κτλ καλα ρε μολντο που ζεις!!!!!!!!! εχεις βγει τελευτεα σε κανα κλαμπ??? αρχισαν και τα ανεκδοτα τωρα!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:εχεισ κατσει με κανα καλο μορο να δεισ ποσ βαραει το κινιτο συνεχεια ολη μερα απο τουσ σπονσορεσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι λεσ τορα!!!
κοιυα εγω μενω πολλα χρονια εδω και βλεπω και ακουω τι γινετε...στην αρχη τις κυνηγανε και μετα τις χανουν γιατι τις βαρανε διαβασε προσεκτικα αυτα που εγραψα πληζ
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
ευσωμε βλεπεις τι γραφει ο μοικανος???με τη μια φιλη ...μετα με την αλλη φιλη και ουτε κουβεντα ...να ρε ποιος ειναι μουναχοφαης :lheel: :lheel: :lheel:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
κοιυα εγω μενω πολλα χρονια εδω και βλεπω και ακουω τι γινετε...στην αρχη τις κυνηγανε και μετα τις χανουν γιατι τις βαρανε διαβασε προσεκτικα αυτα που εγραψα πληζ
καλα εση εχεισ μινει στο 2007  :2funny: :2funny: :2funny: μονο η μια καργιολα μου αμα δεις στο σπιτι της ποσα λουλουδια γλαστραρες κτλ της ερχονται καθε βδομαδα θα καταλαβεις τι πεζει :2funny: :2funny: :2funny: εση μιλας για επαρχιοτισες και χορια μολδαβιας πιομα και ξιλο !!!!!!!!!!!!τελος παντον!!!   καλα ρε τιρασπολ δεν πιγες????? που μασ ελεγες οτι θα πας!!!!
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
καλα εση εχεισ μινει στο 2007  :2funny: :2funny: :2funny: μονο η μια καργιολα μου αμα δεις στο σπιτι της ποσα λουλουδια γλαστραρες κτλ της ερχονται καθε βδομαδα θα καταλαβεις τι πεζει :2funny: :2funny: :2funny: εση μιλας για επαρχιοτισες και χορια μολδαβιας πιομα και ξιλο τελος παντον!!! 
σιγουρα μιλας με πρωσοπικες εμπειριες απο δω ...το καταλαβαινω αλλα δες και λιγο παραπερα ...εγω δεν ειμαι ρεντ να γαμαω απο χωρια...τελευταιο μου χτυπημα μου ενα μωρο ...ο ανδρας της ιταλος (οχι το ξανθο ευσωμε) εχει το καιεν με τρια σπιτια στη πρωτευουσα και ηρθε στο μαγαζι να διασκεδασει ...και τα μπαλακια μεσα ...και εκδικηθηκα για το τσαρο που του τρωγαν τα μωρα του οι ιταλοι
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
σιγουρα μιλας με πρωσοπικες εμπειριες απο δω ...το καταλαβαινω αλλα δες και λιγο παραπερα ...εγω δεν ειμαι ρεντ να γαμαω απο χωρια...τελευταιο μου χτυπημα μου ενα μωρο ...ο ανδρας της ιταλος (οχι το ξανθο ευσωμε) εχει το καιεν με τρια σπιτια στη πρωτευουσα και ηρθε στο μαγαζι να διασκεδασει ...και τα μπαλακια μεσα
γρεεκ ζιγκολο !!!!!!!!!!!!!! ολεεεεεεεεεε θαμποθικε απο την ομορφια σου!!!!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αντε παλι τυχερουλι!!!!!!!!!!!!!! γκομεναρα με καγιεςν !!! παιδια εχει το μορο????? Υ.Γ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ λες να εχει σινγκενια ο μολντο με τον προεδρο????
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
γρεεκ ζιγκολο !!!!!!!!!!!!!! ολεεεεεεεεεε θαμποθικε απο την ομορφια σου!!!!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αντε παλι τυχερουλι!!!!!!!!!!!!!! γκομεναρα με καγιεςν !!! παιδια εχει το μορο????? Υ.Γ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ λες να εχει σινγκενια ο μολντο με τον προεδρο????
της αρεσαν τα δοντια μου ...οχι δεν εχει παιδια ...απλα εκανα μια χαρη στο φιλο μας το τσαρο
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ρεντ -κοκινος -μπετον--νεμιροφ-μαναβο- πιστολετο-πρασινο-πατατασ -ντοματας-κτλ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   απο σημερα ξεχαστετα ολα!!!!!!!!!!  ιστερα απο επιφοτηση του μεγαλου πνευματος τον ινδιανων ναβαχο στον υπνο του << στην προηγουμενη ζωη του ο ρεντ ειταν κοπροσκηλο σε ινδιανικο καταβλησμο >>  απο σημερα ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΡΕΝΤΠΕΑΙΝΤΣ !!!! Ο ΕΛΛΗΝΑς ΝΑΒΑΧΟ Ο ΦΩΝΗ ΤΗς ΑΛΗΘΕΙΑΣ!!!!!!!! ΟΥΓΚΚΚΚΚ!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • ΡΕΝΤ-ΝΑΒΑΧΟ-Η ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.jpg
    ΡΕΝΤ-ΝΑΒΑΧΟ-Η ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.jpg
    32,4 KB · Εμφανίσεις: 18

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
της αρεσαν τα δοντια μου ...οχι δεν εχει παιδια ...απλα εκανα μια χαρη στο φιλο μας το τσαρο
και ποσ το εριξεσ το μορο ρε μολντο?? πεστα μασ ντεε!!!!  ενα διαμερισμα κεντρο κανει απο 100000 και πανο  οπα λεμε!!! ζεμπεκια???  ασε τον τσαρο παντρευτικε!!!!!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ευσωμε βλεπεις τι γραφει ο μοικανος???με τη μια φιλη ...μετα με την αλλη φιλη και ουτε κουβεντα ...να ρε ποιος ειναι μουναχοφαης :lheel: :lheel: :lheel:
για κάτσε ρε φίλε...μου έκανες εσύ καμία πάσα και δεν το κατάλαβα; Ή μήπως σου ζήτησα καμια που έχεις πάρει εσύ;;
τι είναι οι γυναίκες ρε σεις;; κουτάκια κοκα κολα;;
χαχαχαχαχα
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
και ποσ το εριξεσ το μορο ρε μολντο?? πεστα μασ ντεε!!!!  ενα διαμερισμα κεντρο κανει απο 100000 και πανο  οπα λεμε!!! ζεμπεκια???  ασε τον τσαρο παντρευτικε!!!!!
πολλα ξερεις εσυυυυυ!!!!!! σιγα το δυσκολο να γαμησεις μολδαβεζα παντρεμενη....πολλα τα λευτα μεγαλε αλλα εγω μονο με αισθηματα γαμαω δε μοιαζω του βρουτου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: χασαμε το τσαρο???δηλαδη τσαμπα τη γαμησα τη γυναικα του ιταλου???φτου σου ρε πουστη γαμω τη γκαντεμια μου.... αααα σε μιση ωρα παω τηρασπολη αντε γεια ....ευσωμεεεεεεεεεε
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
για κάτσε ρε φίλε...μου έκανες εσύ καμία πάσα και δεν το κατάλαβα; Ή μήπως σου ζήτησα καμια που έχεις πάρει εσύ;;
τι είναι οι γυναίκες ρε σεις;; κουτάκια κοκα κολα;;
χαχαχαχαχα
εγω δε ξερω καλη μπαλα για να κανω πασες ...εσυ ομως ξερεις...μουναχοφαηηηηη απο κει και το ονομα μοικανος
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
πολλα ξερεις εσυυυυυ!!!!!! σιγα το δυσκολο να γαμησεις μολδαβεζα παντρεμενη....πολλα τα λευτα μεγαλε αλλα εγω μονο με αισθηματα γαμαω δε μοιαζω του βρουτου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: χασαμε το τσαρο???δηλαδη τσαμπα τη γαμησα τη γυναικα του ιταλου???φτου σου ρε πουστη γαμω τη γκαντεμια μου.... αααα σε μιση ωρα παω τηρασπολη αντε γεια ....ευσωμεεεεεεεεεε
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: afoy εχεις ξεσκιστει στην πουτσα τι τρεχεις σαβατιατικα τιρασπολ!!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Υ.Γ προσεχε στο δρομο εχει πεσει περονοσπορος καθε σαβατοκιριακο μαγκες πολλα και θανατηφορα διστηχηματα προσοχη μεγαλη!!!!!!!!!!!!!!! την προιγουμενι βδομαδα καραμπολα στην  εξοδο για μπαλτσι 6 αθτοκινιτα 9 νεκροι!!!!!!!!!!!!!!! συνεχεια ατυχηματαρες!!!!!!!! προσοχη μεγαληηηηηηη!!!!!!!
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: afoy εχεις ξεσκιστει στην πουτσα τι τρεχεις σαβατιατικα τιρασπολ!!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Υ.Γ προσεχε στο δρομο εχει πεσει περονοσπορος καθε σαβατοκιριακο μαγκες πολλα και θανατηφορα διστηχηματα προσοχη μεγαλη!!!!!!!!!!!!!!!
πρωκτολογε εκει εχω ενα μωρο να γλειφεις τα δαχτυλα σου...θα τα πουμε αυριο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom