Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Είπε ο moldo για το lovemail.ru. Για τσέκαρέ το και πες εντυπώσεις..
 

grandmastergz

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2009
Μηνύματα
160
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
μονος σου τοπες,,
"πολυ ευκολα  τα λετε"
λοιπον ακου μεγαλε την "ΦΩΝΗ ΤΗς ΑΛΗΘΕΙΑΣ"
στα κλαμπ κ βραδυ στο κισιναου κατα 95% δεν θα κανεις ΤΙΠΟΤΑ
Η θα συνοδευοντε οι γκομενες,η θα εινε τοσα πολλα τα καμακια-βλεπε "ΣΙΤΥ",που δεν θα πεις ουτε γεια σε ΜΗ ΕΠΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ,αυτο στο υπογραφω
οποτε για πουτανες θα πας μονο,ετοιμασε το 100αρι,200αρι κ προΧωρα
ΜΟΝΗ ΕΞΑΙΡΕΣΗ
αν εισαι ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΣ,ΨΗΛΟς,ΜΟΝΤΕΡΝΑ  ΚΙ ΑΚΡΙΒΑ ΝΤΥΜΕΝΟΣ,ΧΩΡΙΣ ΜΟΥΣΙΑ ΚΛΠ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΜΟΔΕΣ Κ ΜΑΛΑΚΙΕΣ,και ΚΑΤΩ ΤΩΝ 35,Κ ΝΑ ΦΙΑΝΕΣΑΙ Κ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΣ,τοτε και μονο τοτε,εχεις ενα 5%,να υπαρχει καποια ξεμπαρκη,ωραια-εδω αρχιζουν τα απιθανα-που να μην εχει ενδωσει στις απειρες προτασεις για ποτα τραπεζια κλπ ,απο τα ΤΟΠΙΚΑ ΚΑΜΑΚΙΑ,κ να βρεθειτε διπλα κ να μιλησετε κ ναΣΥΝΝΕΝΟΗΘΕΙΣ κλπ,
ΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΥΜΒΟΥΝ,σπανια δηλ ,τοτε κ μονο θα μπορεσεις να "σηκωσεις κατι .ανω του 6,με7, απο κλαμπ
το πιθανοτερο,επειδη ομως εινε χειμων κ κυκλοφορουν μονο αυτεςπουβ τις πανε κ φερνουν με αμαξια,η μενουν κεντρο,ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΙΣ
ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΘΑ ΒΡΕΙς ΚΑΜΜΙΑ ΚΟΝΤΟΥΛΑ ΧΟΝΤΡΟΥΛΑ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΟΥΛΑ,να χασεις την ωρα σου,οπως κι οι περισοτεροι "ιταλοι τουρκοι ελληνες κ λοιποι "ερασται" εξ αλλοδαπης στην μολδαβια
περιμενε να καλοκαιροιασει λιγο,οχι οτι αλλαζει κατι δραματικα,απλα κατι κυκλοφορει μερα στους δρομους,κι εκει αν εισαι,οπως σου ειπα,ΠΟΛΥ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΜΕΤΡΙΟΥ,τοτε μερα,ισως αποκομισεις κατι συμπαθητικο ,,εως καλο
τα αλλα ειναι ΕΥΧΟΛΟΓΙΑ :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
το μωλλ εκκει βαραει μυγες,κατι ψωνια πανε
ξεμπαρκες μονο κατι πολυ μικρα απο 14-16εχει στα μακντοναλντς
οι αλλες που πανε στα καφε εινε ,η καριες,η "ψωνια",δηλ ,'φυγε μακρια"
υγ,για κατι πιο αισιοδοξο ,να παραμθθιαστεις μονος σου δηλ,απευθηνσου στο ασπονδο φιλο "μοικανο"

+ 1.000.000
 

grandmastergz

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2009
Μηνύματα
160
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
καλα ρε μαγκες.ετσι ανεκαθεν ειναι οι ελληνες μονοφαγαδες.Γιαυτο το λογω φαγωνομαστε μεταξυ μας εδω και μας σκιζουν οι κυβερνουντες.καλυτερα θα ηταν να εξηγησεται πιο πολλα σε εναν ανθρωπο ο οποις θελει και σας ζητησε κατι.ενταξει εισαστε πιο εξυπνοι εσεις.δεν πειραζει θα βρω την ακρη απο αλο σαιτ.δεν μπορει ρε μαγεσ καπιο σαιτ γνωριμιων υπαρχει που μπαινουν τοσα μουνακια απο εκει?η τα κρατατε μηπως σασ φαμε τα μοθνακια?

Τι αλλο να σου πουμε ρε μεγαλε........  καταλαβε πως για καθε νορμαλ γκομενα στο ιντερνετ αντιστιχουν 500 "απατες" και αλλοι τοσοι γαμπροι....
προσπαθησε να καταλαβεις πως αν απο μονος σου δεν βρεξεις κολο  δεν θα μαθεις...το οτι δεν σου λεμε και πολλα... καλο σου κανει... γιατι πρεπει να μαθεις να μπουσουλας προτου
να περπατησεις... ποσο μαλλον να τρεξεις....
αμα θες ανεβα μολδαβια  παρε 2-3 βιζιτες και ξεφορτωσε.... 
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Είπε ο moldo για το lovemail.ru. Για τσέκαρέ το και πες εντυπώσεις..

και εγω του εδωσα το mamba.ru ειναι θυγατρικο του μαιλ.....ρου.

Ο ρεντ του εδωσε ολλα οτι πρεπει να ξερει τι περιμενη ετοιμο στο πιατο να την γδυσουμε μηπως και να την πηδηξουμε και για λογαριασμό του τι άλλο να πούμε???;;;;
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny:

Δεν έχεις καταλάβει ότι και μόνο η παρουσία σου σε αυτό το θρεντ είναι εκτός θέματος;;;

:2funny: :2funny: :2funny:

εχεις χαση επεισόδια απο τον αυγουστο του 2009 οποτε μην μιλάς αν δεν εχεις ενημερωθεί.
Παντα το κυριως πιάτο συνοδευετε απο ντισερτ -  φρουτο.

Αυτο ακριβώς ειναι για μενα η Μολδαβια το ντισερτ μου η απολαυση των αισθήσεων και των παραισθησεων.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
νεύρα;;
μπα...
απλά βλέπω πως κακώς ασχολήθηκα ξανά, δεν έχω λόγο άλλωστε

ε και ;;;;;;
που θα φτιάξης καλύτερα την διαθεση σου εκτος απο εδω και τις διαφορες παπαριες που θα διαβάσης;;;;;;;;;;;;;. :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Τι αλλο να σου πουμε ρε μεγαλε........  καταλαβε πως για καθε νορμαλ γκομενα στο ιντερνετ αντιστιχουν 500 "απατες" και αλλοι τοσοι γαμπροι....
προσπαθησε να καταλαβεις πως αν απο μονος σου δεν βρεξεις κολο  δεν θα μαθεις...το οτι δεν σου λεμε και πολλα... καλο σου κανει... γιατι πρεπει να μαθεις να μπουσουλας προτου
να περπατησεις... ποσο μαλλον να τρεξεις....
αμα θες ανεβα μολδαβια  παρε 2-3 βιζιτες και ξεφορτωσε.... 
σόρρυ, αλλά δεν καταλαβαίνω
ο άνθρωπος λέειπως ξέρει ρώσικα και ρουμάνικα
που σημαίνει πως έχει πάει ρουμανία και σε κάποιο "ρώσικο" κράτος.
Γιατί αν δεν πηγαίνεις, δεν έχεις λόγο να μάθεις
και ψάχνει να φορτώσει βίζιτα από σάιτ;;;;;;;;;;;;;;;;;;
το έχω ξαναπει και είναι το τελευταίο που θα πω.
Η Μολδαβία δεν είναι ούτε Ρουμανία ούτε Βουλγαρία
Δεν θα δεις σάιτ με έσκορτς.
Αν δεν κάνω λάθος, στο γούγλη μόνο ένα σάιτ βγάζει
και πάλι αν δεν κάνω λάθος γιατί πάνε 3 χρόνια από τότε, νομίζω ζητούσανε 150
έχω πετύχει σε γκόμενα που ήθελε 500δολλάρια για να έρθει σπίτι μου
και της είπα πως αν μου δώσει χίλια της δίνω τα 500 εγώ.
Για ένα ρουμανόφωνο - καλά δεν συζητάω καν το ρωσόφωνο - το να βρει γκόμενα στη Μολδαβία είναι υπόθεση μίας ώρας και μίας ατάκας.

Για αυτούς που δεν κατέχουνε τη γλώσσα είναι σαφώς πιο δύσκολο
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ε και ;;;;;;
που θα φτιάξης καλύτερα την διαθεση σου εκτος απο εδω και τις διαφορες παπαριες που θα διαβάσης;;;;;;;;;;;;;. :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
σωστά..το να διαβάζω έχει πλάκα.
το να γράφω και μετά να διαβάζω μαλακίες για μένα...δεν έχει ιδιαίτερη πλάκα
οπότε από δω και στο εξής αρκούμαι στο διάβασμα
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
σωστά..το να διαβάζω έχει πλάκα.
το να γράφω και μετά να διαβάζω μαλακίες για μένα...δεν έχει ιδιαίτερη πλάκα
οπότε από δω και στο εξής αρκούμαι στο διάβασμα
και πολυ καλα θα κανεις λαμογιο μασ εχεις πιξει στην μαλακια και στ6ην κριτικη ρε αντε  τραβα καμια πρωινη :jerking: :jerking: :jerking: να ξελαμπικαρης~!!!!!!!!! οταν θελης κατι ερχεσε και ρωτας σαν την πουτανα!!!!!!1  και εση δεν εχεις γραψει ουτε ενα ποστ για να βοηθησεις τους συντροφους ουρρρρττττ ρε λαμογιοοο αντε με τα αλλα λαμογιαα και αγορασε και κανα παντελονακι τσιλικο εεε:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αρχιλαμογιο που θα μασ κανεις και κριτικηη !!!!!!!!!!!!! κανε την πλακα σου με τουσ αλλουσ εξιπνακιδες που διαβαζουν μονο αινττεεεε
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
σωστά..το να διαβάζω έχει πλάκα.
το να γράφω και μετά να διαβάζω μαλακίες για μένα...δεν έχει ιδιαίτερη πλάκα
οπότε από δω και στο εξής αρκούμαι στο διάβασμα


keep reading ( walking  )

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
μονος σου τοπες,,
"πολυ ευκολα  τα λετε"
λοιπον ακου μεγαλε την "ΦΩΝΗ ΤΗς ΑΛΗΘΕΙΑΣ"
στα κλαμπ κ βραδυ στο κισιναου κατα 95% δεν θα κανεις ΤΙΠΟΤΑ
Η θα συνοδευοντε οι γκομενες,η θα εινε τοσα πολλα τα καμακια-βλεπε "ΣΙΤΥ",που δεν θα πεις ουτε γεια σε ΜΗ ΕΠΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ,αυτο στο υπογραφω
οποτε για πουτανες θα πας μονο,ετοιμασε το 100αρι,200αρι κ προΧωρα
ΜΟΝΗ ΕΞΑΙΡΕΣΗ
αν εισαι ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΣ,ΨΗΛΟς,ΜΟΝΤΕΡΝΑ  ΚΙ ΑΚΡΙΒΑ ΝΤΥΜΕΝΟΣ,ΧΩΡΙΣ ΜΟΥΣΙΑ ΚΛΠ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΜΟΔΕΣ Κ ΜΑΛΑΚΙΕΣ,και ΚΑΤΩ ΤΩΝ 35,Κ ΝΑ ΦΙΑΝΕΣΑΙ Κ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΣ,τοτε και μονο τοτε,εχεις ενα 5%,να υπαρχει καποια ξεμπαρκη,ωραια-εδω αρχιζουν τα απιθανα-που να μην εχει ενδωσει στις απειρες προτασεις για ποτα τραπεζια κλπ ,απο τα ΤΟΠΙΚΑ ΚΑΜΑΚΙΑ,κ να βρεθειτε διπλα κ να μιλησετε κ ναΣΥΝΝΕΝΟΗΘΕΙΣ κλπ,
ΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΥΜΒΟΥΝ,σπανια δηλ ,τοτε κ μονο θα μπορεσεις να "σηκωσεις κατι .ανω του 6,με7, απο κλαμπ
το πιθανοτερο,επειδη ομως εινε χειμων κ κυκλοφορουν μονο αυτεςπουβ τις πανε κ φερνουν με αμαξια,η μενουν κεντρο,ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΙΣ
ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΘΑ ΒΡΕΙς ΚΑΜΜΙΑ ΚΟΝΤΟΥΛΑ ΧΟΝΤΡΟΥΛΑ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΟΥΛΑ,να χασεις την ωρα σου,οπως κι οι περισοτεροι "ιταλοι τουρκοι ελληνες κ λοιποι "ερασται" εξ αλλοδαπης στην μολδαβια
περιμενε να καλοκαιροιασει λιγο,οχι οτι αλλαζει κατι δραματικα,απλα κατι κυκλοφορει μερα στους δρομους,κι εκει αν εισαι,οπως σου ειπα,ΠΟΛΥ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΜΕΤΡΙΟΥ,τοτε μερα,ισως αποκομισεις κατι συμπαθητικο ,,εως καλο
τα αλλα ειναι ΕΥΧΟΛΟΓΙΑ :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
το μωλλ εκκει βαραει μυγες,κατι ψωνια πανε
ξεμπαρκες μονο κατι πολυ μικρα απο 14-16εχει στα μακντοναλντς
οι αλλες που πανε στα καφε εινε ,η καριες,η "ψωνια",δηλ ,'φυγε μακρια"
υγ,για κατι πιο αισιοδοξο ,να παραμθθιαστεις μονος σου δηλ,απευθηνσου στο ασπονδο φιλο "μοικανο"
 ρεντ Η ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ !!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ΤΟΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΕΡΓΙΑ ΤΟΝ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΩΝ του τελιοσαν τα βιαγκρα και τα κιαλις και ξελαμπικαρε το κεφαλι του  ςοστα περιεγραψε την μισι πραγματικοτιτα της μολδαβιασ!!!! οποσ παντααα  τα εχω ξαναγραψει και εγω Η ΑΛΦΑ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΤΟ ΚΙΣΗΙΝΕΟΥ ΔΕΝ ΠΛΗΣΙΑΖΕΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!! αλλα!!!!!!! ειπαρχουν παρα πολλα φτωχα κοριτσια που δεν εχουν στον ιλιο μοιρα και θα καναν το οτιδιποτε για να ξεφιγουν απο την μοιζερια τους !!!!!! βεβεα χριαζετε γλωσσα !! αλλα με προσπαθια σοβαρη ειπαρχη αποτελεσμα !! οπος επισης πολλες βλαχο φοιτιτριουλες απο επαρχια  που ψαχνουν σπονσορα και εκει πεζεις μπαλα αλλα παντα με λευτα και σε καμια περιπτοση δεν ειναι εμφανισιακα  σαν τα απιστευτα αλλογα του κισηινεου !!! ειναι κατι σαν την κοπελα της διπλανις πορτας και βεβεα οταν περνησ χαμπαρι το ζορι που τραβανε οικονομικα και της αθλιες σινθικες διαβιωσις  σε πιανει ενα ψιχολογικο πεσιμο!!! αλλα  οτι μαθενης καλο ειναι!!!!! ΕΙΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΛΟς παρα πολες χωρισμενες με παιδια που ψαχνοντε αλλα και εκει μιριζει μπαρουτι << παντριες και οικονομικο δαγκομα>>τρελα και απιστευτα τσιμπουκια στα συν  :pipa1: :pipa1: αλλα υπαρχουν τα παιδια και τα πεθερικα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin::think: :think: :think: :think: :think: :think:  Υ.Γ ΡΕΝΤ Η ΦΩΝΗ ΤΗς ΑΛΗΘΕΙΑΣ!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
και πολυ καλα θα κανεις λαμογιο μασ εχεις πιξει στην μαλακια και στ6ην κριτικη ρε αντε στο ρεαβα καμια πρωινη :jerking: :jerking: :jerking: να ξελαμπικαρης οταν θελης κατι ερχεσε και ρωτας και εση δεν εχεις γραψει ουτε ενα ποστ για να βοηθησεις τουσ συντροφους αορρρρττττ ρε λαμογιοοο αντε με τα αλλα λαμογιαα και αγορασε και κανα παντελονακι τσιλικο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αρχιλαμογιο που θα μασ κανεις και κριτικηη
μάλλον πρέπει να διαβάσεις το θρεντ από την αρχή
επειδή εσύ βαριέσαι δεν σημαίνει πως πρέπει να ξαναγράφω τα ίδια
για να μην πω πως η πρώτη φορά που ανέβηκε ο άλλαν ήταν μετά από συζήτηση με μένα

στο κάτω κάτω εγώ δεν λέω πως είμαι παντογνώστης. Σε κλαμπ και τέτοια εκεί δεν πάω
δουλειά καφέ και φαγητό
δεν σκορπάω χρήματα σε νυχτερινή ζωή, οπότε τι άλλο να δώσω σαν πληροφορία;

όσο για τα υπόλοιπα, από το να γράφω μαλακίες απλά για να λεω πως γράφω...προτιμώ να σιωπώ
εκτός αν θεωρείς τρομερή πληροφορία αυτό που ζήτησα για τα τρένα και για το οποίο τη βρήκα τελικά την πληροφορία γουγλάροντας
βέβαια η ινσαιντ ινφο από τον Μακούλη για την ταλαιπωρία είναι ανεκτίμητη
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
μάλλον πρέπει να διαβάσεις το θρεντ από την αρχή
επειδή εσύ βαριέσαι δεν σημαίνει πως πρέπει να ξαναγράφω τα ίδια
για να μην πω πως η πρώτη φορά που ανέβηκε ο άλλαν ήταν μετά από συζήτηση με μένα

στο κάτω κάτω εγώ δεν λέω πως είμαι παντογνώστης. Σε κλαμπ και τέτοια εκεί δεν πάω
δουλειά καφέ και φαγητό
δεν σκορπάω χρήματα σε νυχτερινή ζωή, οπότε τι άλλο να δώσω σαν πληροφορία;

όσο για τα υπόλοιπα, από το να γράφω μαλακίες απλά για να λεω πως γράφω...προτιμώ να σιωπώ
εκτός αν θεωρείς τρομερή πληροφορία αυτό που ζήτησα για τα τρένα και για το οποίο τη βρήκα τελικά την πληροφορία γουγλάροντας
βέβαια η ινσαιντ ινφο από τον Μακούλη για την ταλαιπωρία είναι ανεκτίμητη
θα μαθουμε επιτελους τιποτα απο σενα ??????????? που μενης οταν πασ μολδαβια  ποσα δινεις που κανεις καμακι ??? τον να μιν εχεις λευτα και να τιν περνας στην μολδαβια αλβανικα ειναι και αυτο μια αποψη!!! σεβαστη !!!  αλλα γραψε τι κανεις εση ειπαρχουν και αλοι σαν του λογου σου που μπορει ναθελουν να πανε!!!!!!!!!!!  Υ.Γ Η ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑς !!!! το θρεντ αυτο εχει και ψιχαγογικο χαρακτηρα!!!!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Υ.Γ. ξαναφαγωθείτε
το συγκεκριμένο θρεντ ούτως ή άλλως δεν δίνει πληροφορίες όπως άλλα θρεντ για άλλες χώρες
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Υ.Γ. ξαναφαγωθείτε
το συγκεκριμένο θρεντ ούτως ή άλλως δεν δίνει πληροφορίες όπως άλλα θρεντ για άλλες χώρες
εμμμμ ΜΑΣ βΟΗΘΑΣ ΠΟΛΗ ΜΕ ΤΗς ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕς που γραφης  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: συνεχεια και αδιαλιπταααααααααα!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: εμεις οπος μασ κρινεις εση ο τιτανοτεραστιος ειμαστε :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: διαφοτησε μασ ντεεεεεεεε τιτανοτεραστιεεεεε γαμια του κισηινεουυυυυυ υ.γ στα καρφουρ πιρε το ματι μου κατι παντελονακια σουπερ χωρις τριπες δεν πας καμια βολτα???? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Πέρα απο τις δουλειές, που η δική μου πεποίθηση τελικά είναι πως η Μολδαβία είναι περιορισμένων δυνατοτήτων γενικότερα, εκτός αν έχεις μπει εδώ και 10 χρόνια (θέλω να πω πως τώρα οι ευκαιρίες είναι περιορισμένες - γνώρισα αρκετούς Έλληνες εκεί που έτρωγαν τα λεφτά τους και τίποτα παραπάνω, πάνε για δουλειές και απλά τα τρώνεστις κοπέλες), να πω λίγο για το σεξο-τουρισμό τη δική μου γνώμη:

1. Αν πας για πρώτη φορά. Για να αρχίσεις να κινείσαι "άνετα" πρέπει να κάτσεις αρκετές μέρες την πρώτη φορά. Αν πας για 2-3 μέρες, ζορίζεσαι.
Συμβουλή, προσπαθείστε να κάνετε γνωριμία πριν πάτε με κοπέλα που να σας περιμένει όταν πάτε. Αλλιώς θα φάτε πληρωμένο έρωτα κανονικό (60-100 γιούργια τη μία ώρα) όπως δηλαδή και σε άλλες χώρες. Και τα τηλέφωνα αυτά δεν θα τα βρείτε τόσο εύκολα όπως στη Βουλγαρία ή στη Ρουμανία, δεν βρίσκεις εύκολα σάιτ με εκδιδόμενες. Αν είναι να πληρώσετε τόσα, το κάνετε και στην Ελλάδα νομίζω.

2. Μην περιμένετε με τα Αγγλικά να κάνετε όργια εκεί. Δεν είναι πολλές οι κοπέλες που μιλάνε αγγλικά ώστε να κάνουν διάλεξη. Σπασμένα και με λίγο λεξιλόγιο. Έχω βρεθεί και με κοπέλες που δεν μπορούσαν να καταλάβουνε ούτε το πως μου άρεσαν πολύ.
Ωστόσο, συνήθως πάνε 2-2 οπότε η μία λέει στην άλλη. Όσες μέρες και να μείνετε, γενικός κανόνας είναι πως όταν βγαίνετε για καφέ και βλέπετε 2-2 κοπέλες, μπορείτε εύκολα να πάτε να μιλήσετε και να κεράσετε. Μην πηγαίνετε με την πούτσα αρμ, θα σας εκμεταλλευτούνε.

3. Δεν ξέρω πώς είναι τώρα τα πράγματα. Οι κοπέλες εκεί που μιλάω μου λένε πως είναι όλα ασφαλή, αλλά η αγορά έχει κάνει κάμψη. Αυτό σημαίνει λογικά πως για σεξοτουρισμό είναι οκ, για μπίζνα τσού! Προσωπικά, η εταιρία μου μου έχει απαγορεύσει μετακίνηση εκεί λόγω ασφάλειας, παρότι εγώ τους διαβεβαιώνω για το αντίθετο, μέχρι νεωτέρας εντολής.

4. Όταν αρχίσεις να κινείσαι ευκολότερα (που σημαίνει πως συνήθως δεν είναι η πρώτη φορά ή πλέον έχεις κάτσει αρκετό καιρό) βλέπεις πως πλέον κάθε μέρα μπορείς να έχεις και άλλο @κορμί@ να νταντεύεις.  ΠΡΟΣΟΧΗ: (το ξαναλέω) υπάρχουν αρκετοί Έλληνες εκεί - ψιλο ή χοντρόμόνιμοι κάτοικοι εκεί που θα σου δώσουν τηλέφωνα ή κοπέλες εμμισθί. Συνήθως είναι διπλό αυτό που πληρώνεις.

5. Στη Μολδαβία (και στη Ρουμανία) μου έχει τύχει το περίεργο να θέλει η γυναίκα να πληρώσει για φαγητό και έξοδο. Ειδικά για τη Μολδαβία, μου έτυχε το εξής σκηνικό και ακόμα μιλάμε με τη συγκεκριμένη κοπέλα:
Γνώρισα μια κοπέλα από το νετ (παντρεμένη αλλά δεν μου το είπε) και βγήκαμε εκεί μαζί με μία φίλη της (που όπως μου είπε αργότερα την προόριζε να μου την πασάρει). Βγήκαμε λοιπόν χαλαρά, τις κέρασα, και εκεί μου τσαμπούνισε πως είναι παντρεμένη αλλά όχι σε καλό γαμο. Δεν κάναμε τίποτα! Ξαναβγήκαμε την επόμενη φορά που πήγα μολδαβία (με άλλη φίλη της)για φαγητό και κέρασα, αλλά την επόμενη μέρα με πήγε σε ακριβό ρεστοράν (10-15 γιούργια το άτομο) - ένα παραδοσιακό - δεν θυμάμαι όνομα, ίσως αυτοί που πάνε συχνά το ξέρουνε, και δεν δεχόταν με τίποτα να πληρώσω εγώ, τα πλήρωσε όλα εκείνη!!
Μετά είχε να πάει πανεπιστήμιο, οπότε ΔΕΝ κάναμε τίποτα ΟΥΤΕ εκείνη τη μέρα. Και εγώ θεώρησα πως δεν θα μου καθότανε με τίποτα!! Την επόμενη μέρα με πήρε τηλέφωνο, της πρότεινα να έρθει να δούμε καμιά ταινιούλα, ήρθε και η φάση έκατσε.
Και η κοπέλα ήρθε μέχρι και Βουκουρέστι να μείνει μαζί μου μια εβδομάδα (πλήρωσε μόνη της τα εισιτήρια!!) την προηγούμενη εβδομάδα.
Συμπερασματικά, στη χώρα αυτή οι γυναίκες πιστεύω πως χριεάζονται περισσότερη φροντίδα και προδέρμ. Στις νεαρές ηλικίες (18-20) περνάει το χρήμα, στις ελαφρώς μεγαλύτερες ηλικίες (23-26) περναει η συμπεριφορά.

Ξαναλέω πως τα παραπάνω είναι απλά η δική μου εμπειρία και συμπεράσματα.
Το σίγουρο είναι πως το Κισινάου δεν είναι Σόφια ή Βουκουρέστι. Δεν μπαίνεις σε 25 σάιτς και βρίσκεις αγγελίες. Εδώ πας με προσωπική επαφή. Δρόμο παίρνω δρόμο αφήνω.
πριν από δύο χρόνια ποστ μου
το θέμα το πολιτικό έχει αλλάξει βέβαια στο μεταξύ (δεν έχει αναταραχές). Τα υπόλοιπα ισχύουν
Davarits, άει κίχου
ξεστραβώσου και διάβασε από την αρχή το θρεντ.
δεν φταίω εγώ που έχουνε γράψει ένα κάρο νοματαίοι πράγματα χωρίς νόημα εδώ μέσα με προσωπικές αντιπαραθέσεις.
όσοι μου ζήτησαν πριβέ πληροφορίες τις πήραν εφόσον είχα να δώσω.

in and out
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
εγώ πάντως έκανα περίπου 10 λεπτά για να βρω το ποστ μου στη σελίδα νομίζω 43
δεν ε΄χει άλλωστε πολλά να πεις για το Κισινάου, τι να πεις παραπάνω;
Αν είσαι του καμακιού περνάς καλά
αν είσαι του πληρωμένου έρωτα σε στούντια και μασατζίδικα και στριπ και τέτοια, καλύτερα να πας βουκουρέστι
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
πριν από δύο χρόνια ποστ μου
το θέμα το πολιτικό έχει αλλάξει βέβαια στο μεταξύ (δεν έχει αναταραχές). Τα υπόλοιπα ισχύουν
Davarits, άει κίχου
ξεστραβώσου και διάβασε από την αρχή το θρεντ.
δεν φταίω εγώ που έχουνε γράψει ένα κάρο νοματαίοι πράγματα χωρίς νόημα εδώ μέσα με προσωπικές αντιπαραθέσεις.
όσοι μου ζήτησαν πριβέ πληροφορίες τις πήραν εφόσον είχα να δώσω.

in and out
χανα μουν ρεεε!!!!!! τσιτι θομ!!!!!!!! μουτι θιβεικο να κερασο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  πριν δυο χρονιια!!!!! καλα κρασιααααααα!!!!!!!!!! το μισο θρεντ εγω τ6ο εχο γραψει!!! τι παει να πει αυτο ???? τωρα τι γινετε στο κισηινεου!!!!!!!!!>????? πριν δυο χρωνια η ελλαδα ειταν ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΧΩΡΑ ΣΕ ΑΝΑΠΤΗΞΗ :jerking: :jerking: :jerking:  ΓΚΕ ΓΚΕ :idiot: :idiot: :idiot: ΑΡΧΙΔΙΑ ΙΣΧΕΙΟΥΝ ΤΑ ΙΠΟΛΙΠΑ!!!!!!!!!!!! ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ  στην σελιδα σαραντατρια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: μιλαμε τοτε ο βορονιν ειταν προεδρος και το ακριβοτερο αμαξι εξο απο το καλητερο κλαμπ τοτε το πιπολ ειταν μια μερσενες s toy 1998 πριν δυο χρονια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ρε μεγαλε τορα τι γινετε μασ λες σε παρακαλο πολι????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom