Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

KAVLIARIS33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
6
Like
1.278
Πόντοι
201
Ρε παιδια σας ζητησα μια διευθηνση να κανω την δουλεια μου.Να βρω κανα γκομενακι ο φτωχος ελληνας μπας και δω ασπρη μερα.Αν θελεται στειλτε μου ενα σαιτ της προκοπης να κανω δουλεια
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Ρε παιδια σας ζητησα μια διευθηνση να κανω την δουλεια μου.Να βρω κανα γκομενακι ο φτωχος ελληνας μπας και δω ασπρη μερα.Αν θελεται στειλτε μου ενα σαιτ της προκοπης να κανω δουλεια

Δεν υπαρχει ρε φιλε ολλα ειναι απατη μην το ψαχνεις αδικα
εδω ειναι χτυπα .. :s&m_2: :s&m_2:  γ..α    :knockinb: ..τρέχα :happy: :happy: :happy:
επι πληρωμη βεβαια για τους τουριστες.
Τωρα εφοσον ξερεις Ρουμανικα .. και Ρωσικα και στυλ πλουσιου τουριστα σηκωνης να κανεις καμάκι και να την βγαλεις φτηνά με δωρακια και εξοδους.


Εχει και μερικα Ελληνικα μαγαζάκια περνα καμια βολτα και απο eκεi θα σε ενημερωσουν πληρως τα πατριωτάκια για το που και πως μπορεις να βρεις Βιζιτες.
το θεμα του σιτε ξεχνα το  εχει μερικες στο σααιτ γνωριμιων και καλα το mampa.ru an to grafv kala .

ayta tipota allo elpizo na se katatopisa ligo sobara.


Σημ.: αν ειθελες για Σοφια εχω 100 να σου δωσω αλλα στην συμετοχη ειναι σαν πηδας το επιπλο του δωματιου κατι που δεν θα το νοιώσης και θα κολήσης με τισ Μολδαβες ειτε καμακι είτε επι χρημασι.
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
ρε καβλιαρη φτωχε ελληνα ...πιο πανω σου εδωσα το lovemail.ru εκει αν χτυπησεις καμια με λεφτα ...αλλα οπως λεει και ο ευσωμος ειναι απατη ...ασε που σου ζητανε πολλα ...οποτε ερχεσαι και πας σε κατι μπαρακια και σηκωνεις απο κει...εδω εχει πολλα τετοια
 

KAVLIARIS33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
6
Like
1.278
Πόντοι
201
Ρε μαγκες διλαδη για να καταλαβω.Παω σε ενα μπαρακι στο Κισναου σαν να μην τρεχει τιποτα φορτωνω με πιτσι πιτσι γκομενακια και παω στην ευχη της παναγιας?κΑλα αυτες δεν συνοδευονται?οι μας ακολουθουν και οι νταβαδες?τι να πω?πολυ ευκολα τα λετε.λοιπον πες τε μου τωρα ποια ειναι τα βαρ που γινεται παιχνιδι?στα μαλλ παιζει τιποτα?
ι τζαμπα ο κοπος?
 

grandmastergz

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2009
Μηνύματα
160
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ρε μαγκες διλαδη για να καταλαβω.Παω σε ενα μπαρακι στο Κισναου σαν να μην τρεχει τιποτα φορτωνω με πιτσι πιτσι γκομενακια και παω στην ευχη της παναγιας?κΑλα αυτες δεν συνοδευονται?οι μας ακολουθουν και οι νταβαδες?τι να πω?πολυ ευκολα τα λετε.λοιπον πες τε μου τωρα ποια ειναι τα βαρ που γινεται παιχνιδι?στα μαλλ παιζει τιποτα?
ι τζαμπα ο κοπος?

Ανεβα πανω αρχηγε ...  ντυσου, πλυσου, ξυρισου... πηγαινε σε ενα ωραιο μπαρακι... και μιλα στις κοπελες, κερασε ποτακι... αμα ειναι επαγκ... Θα σου πει το ποσο..
αν ειναι μια απλη κοπελα και σε γουσταρει βγαλτην  καναδυο ραντεβου και γαμησε την...  
αμα το χεις.....  θα περασεις καλα... αμα δεν το χεις...........
 

KAVLIARIS33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
6
Like
1.278
Πόντοι
201
MMMM!!!!!!!!!!!!
Δυσκολα αυτα και ειδικα σε μια χωρα με απεραντη μαφια.το ξυλο μετα ποιος το τρωει?
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
MMMM!!!!!!!!!!!!
Δυσκολα αυτα και ειδικα σε μια χωρα με απεραντη μαφια.το ξυλο μετα ποιος το τρωει?

Αστο ρε φιλε καλα εισα εκει που εισαι που να τρεχεις τωρα δεν το εχεις οποτε αστο ,αστο να πάει αστο αντε σε κανενα ΦΚΚ προς Γερμανια  Ολλανδια άστο σου λέω δεν κάνεις εσυ για ανατολικο μπλοκ.


:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

KAVLIARIS33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
6
Like
1.278
Πόντοι
201
apo to site sentimente vriskeis kati?i oxi?exei psaksi kapios?
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
apo to site sentimente vriskeis kati?i oxi?exei psaksi kapios?
εγο παντως χωρις το σεντιμεντε βρηκα την υγεια μου....φιλε καυλιαρη γιατι ψαχνεις κατι που δε μπορεις να παρεις η να εχεις???? με ολο το σεβασμο ρε μεγαλε αλλα γιατι επιμενεις ??? εδω εχει μαφια και βαρανε
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
αυτο μην το φοβασαι γιατι
1.αυτη  που θα εινε ωραιουλα.και θα ασχοληθει μαζι σου θα σε δαγκωσει να τα φαει κατοπιν,εις υγειαν σου,ενιοτε κ με τον γκομενο η ξαδερφο,που δεν παρεξηγητεγιατι απλα μονο πληρωνεις
2.δεν θα σε δαγκωσει,απλα θαχει τετιοα μετριοτητα,που ουδεις εκει ασχολειτε,εκτος απο καμμια πιπα μαζι της
οποτε φιλε κατα 99%,οπως σου προειπα,μονο απο ξυλο ΔΕΝ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙΣ,δυστηχως
saslivo
ε ρε τι περασαν στην αρχη εδω οι ρουμανοθρεμενοι!!!!!! πες κι αλλα
 

KAVLIARIS33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
6
Like
1.278
Πόντοι
201
giati les roymanothremenoi?ti diafora exoun oi moldaves?
einai pio efkoles?
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
giati les roymanothremenoi?ti diafora exoun oi moldaves?
einai pio efkoles?

Καλημέρα Καβλιαρη,

1 ) γραφε Ελληνικα ρε φιλε μας εχεις βγάλη τα ματια .

2) Γιατι επιμενεις σε ανουσια πράγματα;; ο ρεντ σου τα εγραψε οσο ποιο αναλυτικα γινετε
  τι ψαχνεις τελικα;;;;
  Εγω σου το ειπα απο τις  αποριες που εκφραζεις και τις ερωτησεις σου δεν κανεις για       
  την Μολδαβια.

3) το εχω ξαναπεί πολλές φορες τον σεξοτουρισμό πρεπει να τον εχεις μεσα σου οπως και την 
    περιπετεια ( δεν διδασκονται - δεν μεταβιβαζονται - δεν κληρονομουνται και τα δυο).
    πρεπει να ερθης λοιπον με καποιον εμπειρο εδω οχι μονος σου.
    Εισαι ιδανικο κοτοπουλο για σφαγή. Ποσο ποιο αναλυτικα να σου τα πουμε;;;;;;;;
    εκτος κι αν μας δουλευης με ερωτήσεις διαφορες και αυτο μπορει να συμβαίνει καθόλου
    απιθανο.


ΚΑΛΗΜΕΡΑ  ΣΕ ΟΛΛΟΥΣ>

Σημ .: μην ξεχαστης και γραψεις παλι Γκρηκ ενγκλισ τοτε σιγουρα  μας δουλευης.



 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
υγ,για κατι πιο αισιοδοξο ,να παραμθθιαστεις μονος σου δηλ,απευθηνσου στο ασπονδο φιλο "μοικανο"
και μετά λέτε γιατί δεν γράφω εδώ μέσα
απλά σας γράφω
σιγά μην κάτσω να ασχοληθώ
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Καλημέρα Άλαν αλανιάρη! Θα το ανοίξεις τελικά το μαγαζί στη Σόφια να ξέρουμε πού θα  :coffee: ;;;

 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
:2funny: :2funny: :2funny:

Δεν έχεις καταλάβει ότι και μόνο η παρουσία σου σε αυτό το θρεντ είναι εκτός θέματος;;;

:2funny: :2funny: :2funny:
 

KAVLIARIS33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
6
Like
1.278
Πόντοι
201
καλα ρε μαγκες.ετσι ανεκαθεν ειναι οι ελληνες μονοφαγαδες.Γιαυτο το λογω φαγωνομαστε μεταξυ μας εδω και μας σκιζουν οι κυβερνουντες.καλυτερα θα ηταν να εξηγησεται πιο πολλα σε εναν ανθρωπο ο οποις θελει και σας ζητησε κατι.ενταξει εισαστε πιο εξυπνοι εσεις.δεν πειραζει θα βρω την ακρη απο αλο σαιτ.δεν μπορει ρε μαγεσ καπιο σαιτ γνωριμιων υπαρχει που μπαινουν τοσα μουνακια απο εκει?η τα κρατατε μηπως σασ φαμε τα μοθνακια?
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
καλα ρε μαγκες.ετσι ανεκαθεν ειναι οι ελληνες μονοφαγαδες.Γιαυτο το λογω φαγωνομαστε μεταξυ μας εδω και μας σκιζουν οι κυβερνουντες.καλυτερα θα ηταν να εξηγησεται πιο πολλα σε εναν ανθρωπο ο οποις θελει και σας ζητησε κατι.ενταξει εισαστε πιο εξυπνοι εσεις.δεν πειραζει θα βρω την ακρη απο αλο σαιτ.δεν μπορει ρε μαγεσ καπιο σαιτ γνωριμιων υπαρχει που μπαινουν τοσα μουνακια απο εκει?η τα κρατατε μηπως σασ φαμε τα μοθνακια?

:2funny: :2funny: :2funny:

Αφού σου είπανε ρε καβλιάρη κάνα δυο σάιτ να ψάξεις. Τα κοίταξες καθόλου;

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom