Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

πρασινος

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Προς Σορίτα, Πράσινο, Κοκκινο, Νεμίροφ και λοιπή συνομωταξία.. Δεν είναι κρίμα να γεμίζετε το θρεντ με κοκορομαχίες και να χάνονται οι χρήσιμες πληροφορίες μέσα σε τόσες σελίδες χαζομάρας; Τσακωθείτε βριστείτε και ειρωνευτείτε μεσω πμ...
σε πιο ποστ ΕΔΩΣΕΣΕΣΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ  ???  και ζιτας απο τους αλους ?? χαζομαρες μαλον για σενα! για αλους αλλο πραγμα
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
σε πιο ποστ ΕΔΩΣΕΣΕΣΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ πληροφοριες ???  και ζιτας απο τους αλους ??

[size=10pt]πιπερι θα σου βάλω μην μαλώσης και με τον Πιρφόρο σεβασμός στους πορνορεπόρτερ του σάιτ.[/size]
 

πρασινος

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
αν το "κοκινος" αναφερεται σε μενα εχω να σου πω τα εξης
1.χρησιμες κ αληθινες πληροφοριες αυτες που δινω εγω, κι ο μολντο ειναι,ας τα βλεπουμε κ λιγο αναποδα απο πλευρας "οπτικης",σαν οπτικη του μονιμου
κ αυτα που εγραψε ο ααλαν σαν οπτικη του τουριστα
κ αυτα που γραφει-σποραδικα-κι ο σοριτας,με οπτικη σχετικα συχνου επισκεπτη κ με δουλεια εκει, μες στα διαφορα αλλα που λεει βεββαια,θελουν "ξεδιαλεγμα"
2 αυτα που γγραφετε οι λοιποι καλοπροαιρετοι κ μη,ειναι "αρτσι μπουρτσι κ λουλας" γιατι απλα δεν "παιρνετε χαμπαρι",αμεσα,βεβαια μετα παιρνετε,απο οτι διαβασα στα ΜΕΤΑΓΕΝΕΣΤΕΡΑ ΠΟΣΤ ΣΟΥ,αλλα παραδεξου οτι αλλα αντ αλλον ,ελεγες κ πιστευες συην αρχη
3.εκτος απο τους προαναφερθεντες κ το "γιαντις" ενιοτε,ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ,δεν εβαλε ενα φωτο,η μαλλον βαλατε κ εσεις 2-δυο- γκομενες ,αλλα αυτο κ μονο επι της ουσιας
συμπερασματικα,και δικαιοματικα,εμεις μπορουμε να γραφουμε κ καμμια μαλακια παραπανω,βεβαια το παραγαμαμε κατι φορες,εδω δικαιο εχεις,εγω τοχω κοψει το πολυ  το "απαντητηλικι",αλλα ΑΥΤΟ ΔΙΝΕΙ Κ ΧΡΩΜΑ ΣΤΟ ΘΡΕΝΤ,κατα τη γνωμη μου
4. οσον αφορα πληροφοριες... θα χρησιμοποιησω κατι που ειπε παλια κι ο αλλαν,"ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΠΙΑ"......

για μια ακομα φορα ,ΟΠΟΙΟς ΕΧΕΙ Κ ΤΟΥ ΠΕΡΙΣΕΥΟΥΝ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟΣ Κ ΧΡΗΜΑ Η ΕΙΝΑΙ ΝΕΟΣ ΠΟΛΥ ΕΜΦΑΝΙΣΗΜΟς Κ ΠΟΛΥ ΚΑΜΑΚΙ,ΝΑΡΘΕΙ
οι λοιποι χωρις γλωσσα,μονο αν αγαπουν την περιπετεια κ ετσι για αλλαγη,αλλιως ΘΑΥΜΑΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ,ουτε στην κουβα απ οτι διαβαζω κ εκει το αντιστοιχο θρεντ
η μολντοβα ειναι καλυτερη απο ρουμανια κατα πολυ,κ χειροτερη απο ουκρανια κατα πολυ παλι,για οποιους δεν ξερουν ρωσσικα η ρουμανικα!!!αυτα οσον αφορα το καμακι κ τις ημι-αιμες!!!
πουτανες εχει πολλες,μετριες οι πιο πολλες αλλα καλοφταγμενες,εχει ομως κ καλες αλλα υψηλης καταναλωσης
,τλσπαντων τα κοντερ κ τις τιμες τις ειπε ο  " αλλαν",αυτα με τα 10ευρα κ τα 20ευρα που ακουστηκαν "καποτε",ουτε για γελια δεν ειναι βεβαια,ειναι για κλαματα,αν κανετε το δικο σας  "μπατζετ" με αυτες τις προσδοκιες!!

φιλικοτατα  κ ειλικρηνεστατα
RED
πιαστο αυγο και κουρεφτο !!αμα ποσταρο της βλακειες που εγραφες τοσο καιρο ειληκρηνεστατα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: .με σκοπο να μην ερχονται ελληνες στην μολδαβια για να μην σου χαλασουν το χαρεμι θα γελασει και ο καθε πικραμενος
 

πρασινος

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
[size=10pt]πιπερι θα σου βάλω μην μαλώσης και με τον Πιρφόρο σεβασμός στους πορνορεπόρτερ του σάιτ.[/size]
πορνορεπορτερ χωρις πληροφοριες :2funny: :2funny: :2funny:μονο στα φιλαρακια με πμ τι να κανουμε τορα !! δυστηχος :headbang:
 

πρασινος

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Εσυ ποτε εδωσες πληροφορια εδω μεσα παπαροκλωνε?
εχτες τιν γριπη για παραδειγμα !!!και απο που και ο-σπου ειμαι κλονος?οποιος δηλαδη δεν ειναι τις παρεασ ειναι κλονος?
 

Επισκέπτης

Ρεντ βρες ένα ποστ μου που να χω πει κάτι για τη Μολδαβία πριν πάω...δε συνηθίζω να διατυπώνω γνώμη για πράγματα που δε ξέρω...Το τι πίστευα ότι μπορεί να είναι η Μολδαβία πριν πάω είχε διαμορφωθεί απ το παρόν θρεντ και απ τη συνάντηση με Μολδο και Μάκη...και όταν πήγα είπα πως είδα τα πράγματα και δεν ήταν τοσό παραδεισένια για το τουρίστα..Τωρα δε καταλαβαίνω τι άλλο θες να παραδεχτώ..

2 αυτα που γγραφετε οι λοιποι καλοπροαιρετοι κ μη,ειναι "αρτσι μπουρτσι κ λουλας" γιατι απλα δεν "παιρνετε χαμπαρι",αμεσα,βεβαια μετα παιρνετε,απο οτι διαβασα στα ΜΕΤΑΓΕΝΕΣΤΕΡΑ ΠΟΣΤ ΣΟΥ,αλλα παραδεξου οτι αλλα αντ αλλον ,ελεγες κ πιστευες συην αρχη
 

Επισκέπτης

Πρασινε είσαι τελείως ανενημέρωτος όταν λες ότι δίνω πληροφορίες μόνο στους φίλους με πμ... Μια φορά πήγα Μολδαβία και όταν επέστρεψα παράθεσα τη καθε πληροφορία που είχα μαζί με αναλυτικό φώτορεπορταζ εδω πέρα

www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,72071.45]http://www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,72071.45[/url]

Αλλο μέγεθος πληροφοριών μπορει να διαθέσει ενας μόνιμος και άλλο ένας τουρίστας και τελος παντων..δε ζήτησα απο κανένα πληροφορίες ζητησα να μη σπαμάρετε εδω μέσα με τους τσακωμούς σας και χάνονται οι πληροφορίες που ποστάρονται..


σε πιο ποστ ΕΔΩΣΕΣΕΣΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ  ???  και ζιτας απο τους αλους ?? χαζομαρες μαλον για σενα! για αλους αλλο πραγμα

πορνορεπορτερ χωρις πληροφοριες :2funny: :2funny: :2funny:μονο στα φιλαρακια με πμ τι να κανουμε τορα !! δυστηχος :headbang:
 

πρασινος

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Πρασινε είσαι τελείως ανενημέρωτος όταν λες ότι δίνω πληροφορίες μόνο στους φίλους με πμ... Μια φορά πήγα Μολδαβία και όταν επέστρεψα παράθεσα τη καθε πληροφορία που είχα μαζί με αναλυτικό φώτορεπορταζ εδω πέρα

www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,72071.45]http://www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,72071.45[/url]

Αλλο μέγεθος πληροφοριών μπορει να διαθέσει ενας μόνιμος και άλλο ένας τουρίστας και τελος παντων..δε ζήτησα απο κανένα πληροφορίες ζητησα να μη σπαμάρετε εδω μέσα με τους τσακωμούς σας και χάνονται οι πληροφορίες που ποστάρονται..
μολης διαβασα το φοτορεπορταζ μπορεις να μου επισημανεις που εγραψες σε παρακαλο?για πουτανες τιμες ανα ορα μπουρδελα του χισιναου μπουρδελοπιατσες κτλ μιασ και εισαι πορνορεπορτερ ?
 

Επισκέπτης
Εγραψα ότι πήρα με 100 ευρώ τη νυχτα. Μπουρδελα και πιάτσες δε βρήκαμε. Tιμές απο τοπικά call girl έγραψε ο πιτσι που πήρε απο τη εφημερίδα

μολης διαβασα το φοτορεπορταζ μπορεις να μου επισημανεις που εγραψες σε παρακαλο?για πουτανες τιμες ανα ορα μπουρδελα του χισιναου μπουρδελοπιατσες κτλ μιασ και εισαι πορνορεπορτερ ?
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Προς Σορίτα, Πράσινο, Κοκκινο, Νεμίροφ και λοιπή συνομωταξία.. Δεν είναι κρίμα να γεμίζετε το θρεντ με κοκορομαχίες και να χάνονται οι χρήσιμες πληροφορίες μέσα σε τόσες σελίδες χαζομάρας; Τσακωθείτε βριστείτε και ειρωνευτείτε μεσω πμ...

Έχεις δίκιο αλλά και άδικο!

Κατ'αρχήν ο γράφων δεν ανήκει στην ίδια συνομοταξία με τους υπόλοιπους. Διευκρινίζω ότι είμαι στη βασική ομάδα των εκφραστών της διαφορετικής άποψης στο εν λόγω thread. Εσύ πιστεύεις ότι αν δεν υπήρχε αυτή η διαφορετική άποψη για αυτά που πραγματικά συμβαίνουν στη Μολδαβία, θα πήγαινες εσύ και οι υπόλοιποι? Πιστεύεις ότι ο κόκκινος, ο πράσινος και ο Νemirof ανήκουν στην ίδια ομάδα με τον γράφοντα? Αν ναι, τότε είσαι μακρυά νυχτωμένος, το λιγότερο!

Ο Πράσινος (= YANTIS) είναι ο βασικός παπαρολόγος και εκφραστής της παραπληροφόρησης. Να σου θυμίσω τις ιστορίες με τους δεκάδες νεκρούς που μας έλεγε τότε με τα επεισόδια των εκλογών του Απριλίου, ή ότι του την έπεσαν στα σύνορα να τον φάνε, ή ότι οι αεροπορικές εταιρείες είναι επικίνδυνες, ή ακόμη το τελευταίο ότι η Ρωσία εξέδωσε ταξιδιωτική οδηγία για την Μολδαβία? Τι έπρεπε να γίνει δηλαδή κατά τη γνώμη σου? Να σιωπήσω? Να μη το καυτηριάσω? Ε λοιπόν, ανταλλαγή "φιλοφρονήσεων" είναι το αποτέλεσμα της έκφρασης της διαφορετικής άποψης. Εσύ τι θα έκανες αν λάμβανες ΡΜ και πάνω από 30 μυνήματα στο κινητό σου (μέσω internet) με την υπογραφή "YANTIS" ότι θα σκοτώσουν τα παιδιά σου, αν συνεχίσεις να γράφεις εναντίον τους στο forum?

Αντί λοιπόν να καυτηριάζεις αυτούς που γράφουν τις μαλακίες, βγαίνεις και λες...αυτά που λες...

Τώρα για τις πληροφορίες! Το έχετε αναγάγει (εσύ και 1-2 άλλοι) στο μείζον θέμα της υπόθεσης. Τι είναι η Μολδαβία? Μιά κουτσουλιά τόπος είναι. Δεν είναι Ρωσία ή Ουκρανία. Ό,τι ήταν να γραφεί από πληροφορίες, έχει ήδη γραφεί. Θα συμφωνήσω με τον RED, ότι όλα αυτά δίνουν ένα ιδιαίτερο χρώμα, ίσως όχι το ωραιότερο, αλλά τι να κάνουμε? Αν βοηθούσες και εσύ ίσως το χρώμα να μας έβγαινε λίγο καλύτερο.
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Παιδιά κάθομαι και διαβάζω εδώ και κάποια ώρα εδώ τι γράφετε εσείς.Πως μπορείτε εσείς να λέτε κάθι όταν δεν είσαστε σίγουρη,το λέτε μονο και μονο σας το είπε ο τρίτος η ο τέταρτος.Στην Moldavia είναι ήδη άρρωστη πάνω από 300 αντροπή από γρίπη και 3 είναι νεκρή.Από την επομενη βδομάδα θα ανακοινώσουν ότι είναι ήδη "επιδεμια".Θα σχόλια επειδή  είχανε μια βδομάδα διακοπές λόγο τις γρίπης έμειναν κλειστά ακόμα μια βδομάδα.Για κάτι που δεν είσαστε σίγουρη μην γράφετε,διαβάζω και κάποιες άλλες μαλακίες εδώ που γράφετε και ειλικρινά με πιάνουν θα γέλια :2funny: :2funny: :2funny:.Όλα αυτά μπορεί να τα πιστεύει μονο και μονο κάποιος που ποτε δεν ήταν Moldavia.

Άσε... άργησες. Μας τάπαν άλλοι!
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
αν το "κοκινος" αναφερεται σε μενα εχω να σου πω τα εξης
1.χρησιμες κ αληθινες πληροφοριες αυτες που δινω εγω, κι ο μολντο ειναι,ας τα βλεπουμε κ λιγο αναποδα απο πλευρας "οπτικης",σαν οπτικη του μονιμου
κ αυτα που εγραψε ο ααλαν σαν οπτικη του τουριστα
κ αυτα που γραφει-σποραδικα-κι ο σοριτας,με οπτικη σχετικα συχνου επισκεπτη κ με δουλεια εκει, μες στα διαφορα αλλα που λεει βεββαια,θελουν "ξεδιαλεγμα"
2 αυτα που γγραφετε οι λοιποι καλοπροαιρετοι κ μη,ειναι "αρτσι μπουρτσι κ λουλας" γιατι απλα δεν "παιρνετε χαμπαρι",αμεσα,βεβαια μετα παιρνετε,απο οτι διαβασα στα ΜΕΤΑΓΕΝΕΣΤΕΡΑ ΠΟΣΤ ΣΟΥ,αλλα παραδεξου οτι αλλα αντ αλλον ,ελεγες κ πιστευες συην αρχη
3.εκτος απο τους προαναφερθεντες κ το "γιαντις" ενιοτε,ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ,δεν εβαλε ενα φωτο,η μαλλον βαλατε κ εσεις 2-δυο- γκομενες ,αλλα αυτο κ μονο επι της ουσιας
συμπερασματικα,και δικαιοματικα,εμεις μπορουμε να γραφουμε κ καμμια μαλακια παραπανω,βεβαια το παραγαμαμε κατι φορες,εδω δικαιο εχεις,εγω τοχω κοψει το πολυ  το "απαντητηλικι",αλλα ΑΥΤΟ ΔΙΝΕΙ Κ ΧΡΩΜΑ ΣΤΟ ΘΡΕΝΤ,κατα τη γνωμη μου
4. οσον αφορα πληροφοριες... θα χρησιμοποιησω κατι που ειπε παλια κι ο αλλαν,"ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΠΙΑ"......

για μια ακομα φορα ,ΟΠΟΙΟς ΕΧΕΙ Κ ΤΟΥ ΠΕΡΙΣΕΥΟΥΝ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟΣ Κ ΧΡΗΜΑ Η ΕΙΝΑΙ ΝΕΟΣ ΠΟΛΥ ΕΜΦΑΝΙΣΗΜΟς Κ ΠΟΛΥ ΚΑΜΑΚΙ,ΝΑΡΘΕΙ
οι λοιποι χωρις γλωσσα,μονο αν αγαπουν την περιπετεια κ ετσι για αλλαγη,αλλιως ΘΑΥΜΑΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ,ουτε στην κουβα απ οτι διαβαζω κ εκει το αντιστοιχο θρεντ
η μολντοβα ειναι καλυτερη απο ρουμανια κατα πολυ,κ χειροτερη απο ουκρανια κατα πολυ παλι,για οποιους δεν ξερουν ρωσσικα η ρουμανικα!!!αυτα οσον αφορα το καμακι κ τις ημι-αιμες!!!
πουτανες εχει πολλες,μετριες οι πιο πολλες αλλα καλοφταγμενες,εχει ομως κ καλες αλλα υψηλης καταναλωσης
,τλσπαντων τα κοντερ κ τις τιμες τις ειπε ο  " αλλαν",αυτα με τα 10ευρα κ τα 20ευρα που ακουστηκαν "καποτε",ουτε για γελια δεν ειναι βεβαια,ειναι για κλαματα,αν κανετε το δικο σας  "μπατζετ" με αυτες τις προσδοκιες!!

φιλικοτατα  κ ειλικρηνεστατα
RED

Πολύ σωστά!
Ξέχασες όμως να αναφέρεις ότι εσύ και ο MOLDO έχετε διαμετρικά αντίθετες απόψεις!
Κατά τα λοιπά, μαζί σου και απέναντί σου!
 

πρασινος

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Έχεις δίκιο αλλά και άδικο!

Κατ'αρχήν ο γράφων δεν ανήκει στην ίδια συνομοταξία με τους υπόλοιπους. Διευκρινίζω ότι είμαι στη βασική ομάδα των εκφραστών της διαφορετικής άποψης στο εν λόγω thread. Εσύ πιστεύεις ότι αν δεν υπήρχε αυτή η διαφορετική άποψη για αυτά που πραγματικά συμβαίνουν στη Μολδαβία, θα πήγαινες εσύ και οι υπόλοιποι? Πιστεύεις ότι ο κόκκινος, ο πράσινος και ο Νemirof ανήκουν στην ίδια ομάδα με τον γράφοντα? Αν ναι, τότε είσαι μακρυά νυχτωμένος, το λιγότερο!

Ο Πράσινος (= YANTIS) είναι ο βασικός παπαρολόγος και εκφραστής της παραπληροφόρησης. Να σου θυμίσω τις ιστορίες με τους δεκάδες νεκρούς που μας έλεγε τότε με τα επεισόδια των εκλογών του Απριλίου, ή ότι του την έπεσαν στα σύνορα να τον φάνε, ή ότι οι αεροπορικές εταιρείες είναι επικίνδυνες, ή ακόμη το τελευταίο ότι η Ρωσία εξέδωσε ταξιδιωτική οδηγία για την Μολδαβία? Τι έπρεπε να γίνει δηλαδή κατά τη γνώμη σου? Να σιωπήσω? Να μη το καυτηριάσω? Ε λοιπόν, ανταλλαγή "φιλοφρονήσεων" είναι το αποτέλεσμα της έκφρασης της διαφορετικής άποψης. Εσύ τι θα έκανες αν λάμβανες ΡΜ και πάνω από 30 μυνήματα στο κινητό σου (μέσω internet) με την υπογραφή "YANTIS" ότι θα σκοτώσουν τα παιδιά σου, αν συνεχίσεις να γράφεις εναντίον τους στο forum?

Αντί λοιπόν να καυτηριάζεις αυτούς που γράφουν τις μαλακίες, βγαίνεις και λες...αυτά που λες...

Τώρα για τις πληροφορίες! Το έχετε αναγάγει (εσύ και 1-2 άλλοι) στο μείζον θέμα της υπόθεσης. Τι είναι η Μολδαβία? Μιά κουτσουλιά τόπος είναι. Δεν είναι Ρωσία ή Ουκρανία. Ό,τι ήταν να γραφεί από πληροφορίες, έχει ήδη γραφεί. Θα συμφωνήσω με τον RED, ότι όλα αυτά δίνουν ένα ιδιαίτερο χρώμα, ίσως όχι το ωραιότερο, αλλά τι να κάνουμε? Αν βοηθούσες και εσύ ίσως το χρώμα να μας έβγαινε λίγο καλύτερο.
κοψε τιν βραδινη ορεινε  :2funny: :2funny: και μαζι με το εμβολιο τισ γριπης κανε και ενα για την λυσσα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
κοψε τιν βραδινη ορεινε  :2funny: :2funny: και μαζι με το εμβολιο τισ γριπης κανε και ενα για την λυσσα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σε περίπτωση που σκέφτεσαι[sup]*[/sup] να κάνεις εμβόλιο για την ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ, άστο! Δεν το έχουν βγάλει ακόμη. Η τελευταία σου ημέρα, θα είναι ίδια και απαράλλακτη με την πρώτη. Σαν ΠΑΝΗΛΙΘΙΟΣ.

* Η λέξη "σκέφτεσαι" γράφτηκε για λόγους ευφωνίας. Για να σκεφτείς χρειάζεται μυαλό. Και από αυτό, είναι απόλυτα εμφανές, ότι δεν διαθέτεις.
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
πιαστο αυγο και κουρεφτο !!αμα ποσταρο της βλακειες που εγραφες τοσο καιρο ειληκρηνεστατα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: .με σκοπο να μην ερχονται ελληνες στην μολδαβια για να μην σου χαλασουν το χαρεμι θα γελασει και ο καθε πικραμενος
1.να τις ποσταρεις να δω κ εγω τι δεν ισχυει απ οτι ειπα
2.ναι αμα ερθουν ελληνες πολλοι θα μου τις παρουν  ολες,αυτο το φοβαμαι κι εγω...
πως το καταλαβες ρε θηριο???
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Πολύ σωστά!
Ξέχασες όμως να αναφέρεις ότι εσύ και ο MOLDO έχετε διαμετρικά αντίθετες απόψεις!
Κατά τα λοιπά, μαζί σου και απέναντί σου!
ο μολντο κρινει ε σχεση με τη δικη του ευχερεια, η κ τη δικη μου αν θες λογω γνωσης γλωσσας νοοτροπιας  κ εμπειριων στην περιοχη..ναι ετσι καλα ειναι,βασικα σε σχεση με ρουμανια καλα ειναι, αλλα παλι "ξοδεμα" πεφτει ....
εγω αναφερομαι στο "τοπιο" για εναν ερωτικο  επισκεπτη μερικων, λιγων ημερων,οτι θα τα βρει "ελαφρως",΄βαρεως" μπαστουνια στην ελευθερη αγορα!!
κι οχι "φτηνα", με τα ανατ.δεδομενα, στην "πληρωμενη συντροφηκοτητα"
ο "πιρφορος", ,πχ ,τι συμπερασμα εβγαλε?
 

πρασινος

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
(Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: πρασινος στις: σήμερα στις 22:22 » Παράθεση Απάντηση Διαγραφή 

Σύντροφε  πράσινε    ελπίζω    να  μην    είσαι    ο ρεντ.  .  αυτό   το  πμ   βγαλτο   στο   thrend  μιας     και     δεν     μπορώ     να   το   βγάλω    εγώ    και   βλέπω    ότι   είσαι   δυνατός   και    τα  λες    τα    πράγματα     όπως   είναι    1  δεν   είσαι  εγώ    2    όσον   αφορά   τον  σορητα     Ποτέ   δεν  απείλησα   με  πμ   τα  παιδιά  του   εγώ   του  εγραπσα   ακριβώς  <<  αποχαιρετά  την  κορακλα  σου και την  οικογένεια  σου  και  έλα  στην  Μολδαβία  που  σε  περιμένω  >> αφού  μου  είχε  βρίσει  ότι  υπάρχει  για  βρίσιμο     προσβάλλοντας  με   και  δημόσια  !!!  πράγμα   που  Ποτέ  εγώ     δεν   έκανα  !!   μετά     από    τηλέφωνο    του    ρεντ    ο  οποίος      μου    είπε    ότι    ο   σορητας     τον   πήρε    τηλέφωνο  .  και     φώναζε     επί   μια    ώρα    σαν   σχιζοφρενής     τι   μια    και   παρακαλώντας   τον   την  άλλη   του  έστειλα    πμ    ότι    από  μέρους    μου    το   θέμα    έληξε     ο σοριτας     συνέχισε    να   με  βρίζει  με  πμ  και  να   λέει    μέχρι   και   σήμερα     ασύστολα   ψέματα    για   απειλές  Κτλ    σε  κάποια   από  αυτά   απάντησα   στον   ίδιο  τόνο    αλλά    βαρέθηκα   και     κατάλαβα      ότι  χρίζει    ψυχιατρικής     εξέτασης   τα  πμ  υπάρχουν    και   εγώ   πάντοτε      αυτά    που   γράφω   τα   αποδηκνηο      αυτά  για   τους    σοβαρούς    αναγνώστες    του      σίτε   kai  mono  .   kind     regards      yantis 
  που εισε αρχιγε χαμενος τοσο καιρο??? !  γιατι δεν κανεις κανα κλονο να μασ τα πεις ?? ςιγουρα πρεπει να ακουγονται ολες οι αποψοις
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ρε Υαντιs, δεν παιζεσαι, τι εκανεs παλι?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: πμ στον εαυτο σου?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: sas τo ειπα, χωριs Υαντιs & μονο με Μαρθα Βουρτση δεν εχει χρωμα το σιτε  :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom