Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
εδω πραγματικα επικρατει μικρος πανικος οσον αφορα τη γριπη ,οι αρρωστοι εχουν φτσει τους 300 και πολοι κυκλοφορουν με μασκες.Τα πανεπιστημια και τα κολεγια εχουν κλεισει για μια εβδομαδα λογω της επιδεινωσης ,αυτοι που ερχονται απο ουκρανια ειναι πιο επικινδυνοι γιατι εκει πραγματικα ειναι σε καραντινα ολοκληρες πολεις (τσερνοφτσι) ,εχουν πεθανει 2 ατομα που ηρθαν απο ρωσια (και με αγκαλιασε και ο πιτσι οταν γυρισε γαμωτο)
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
μπορω να πω οτι μας εσκισες μαλλον ειναι νποτανικα αν θυμαμαι καλα
αυτο απεναντι κ  πιο πανω απο το τζαμπο,λες ρε μολντο?
εχω παει εκει...ε κει τι εχει το αξιοθαυμαστο?
κλασικο μολδαβορωσικη αισθητικη δηθεν πολυτελεια...αν λεμε το ιδιο-δεν πιστευα οτι πανε κι αλλοι συναγωνισται εκτος κεντρου παντως :think: :think:
εμβολιο εκανες? :grin: :grin: :grin:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Δεν είμαι παντογνώστης, αλλά όπως πολύ καλά γνωρίζεις, έχω άμεση πληροφόρηση για το ό,τι γίνεται στη Μολδαβία, από κύκλους που δεν επιδέχονται αμφισβητήσεις. Στα πλαίσια αυτά, ομολογώ πως το παραπάνω σχόλιό μου ότι δεν υπάρχει κανένα κρούσμα στη Μολδαβία, είναι λανθασμένο. Αυτό προέκυψε από έρευνα την οποία μόλις ολοκλήρωσα. Από την άλλη πλευρά, όμως, θα πρέπει να συμφωνήσεις, ότι τα σχόλια της μικρής από το site γνωριμιών, δεν αποτελεί και κάποια σοβαρή πηγή πληροφοριών. Τα μέσα μαζικής ενημέρωσης μιλούν για 100 επιβεβαιωμένα κρούσματα και περί τα 700 ύποπτα. Άρα λοιπόν, αυτό που ισχυρίζεται η μικρή σου, έχει μία δόση αλήθειας, επειδή αυτό ακούει στη τηλεόραση και στο ραδιόφωνο, αλλά σε καμμία περίπτωση δεν αντικατροπτίζει την πραγματικότητα, αφού τα ΜΜΕ παγκοσμίως αρέσκονται στην "αρβύλα". Οι επίσημες αρχές μιλούν για 2 νεκρούς και για 10-20 επιβεβαιωμένα κρούσματα τα οποία αντιμετωπίζονται είτε με κατ' οίκον θεραπεία, είτε στο νοσοκομείο. Τα σχολεία που ανέφερε ο ΗΛΙΘΙΟΣ προηγουμένως, κλείσανε για ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ. Άλλο το ένα και άλλο το άλλο.

Επίσης μαθαίνω ότι οι εργαζόμενοι σε πολλές επιχειρήσεις, με πρόφαση την "επιδημία" (δεν υπάρχει επιδημία με 20 κρούσματα σε σύνολο πληθυσμού 3.500.000 ανθρώπων), την κοπανάνε και δημιουργείται ένα γενικότερο χάος χωρίς σουσιαστική αιτία.
μπορεις να πεις απλα οτι εκανες λαθος :grin: :grin: :grin:
το μωρο κ "δυναμη" στο  :fuck1: :fuck1: :fuck1: επακριβως τα ειπε,τι" μια δοση αληθειας"?
ειναι "βαλτη" κι αυτη με μας τους κολασιτες? :grin: :grin: :grin:100 κρουσματα δεν σημαινει 100 νεκρους :grin:
ο μολντο,αν δεν κανει πλακα..με φοβισε ελαφρως..
αλλα βεβαια το νιμου σερνει καραβι :headbang: :headbang: :headbang:
παμε κ με τη γριπη!!!! :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

πρασινος

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
μπορεις να πεις απλα οτι εκανες λαθος :grin: :grin: :grin:
το μωρο κ "δυναμη" στο  :fuck1: :fuck1: :fuck1: επακριβως τα ειπε,τι" μια δοση αληθειας"?
ειναι "βαλτη" κι αυτη με μας τους κολασιτες? :grin: :grin: :grin:100 κρουσματα δεν σημαινει 100 νεκρους :grin:
ο μολντο,αν δεν κανει πλακα..με φοβισε ελαφρως..
αλλα βεβαια το νιμου σερνει καραβι :headbang: :headbang: :headbang:
παμε κ με τη γριπη!!!! :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
μπουρδολογε!!  τα  πραγματα ειναι σοβαρα με τιν γριπη .οι γκομενες σου δεν σε ενημεροσαν απο την προηγουμενη βδομαδα?? αυτα κανει η αγαμια στο κεφαλι!!
 

πρασινος

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
εδω πραγματικα επικρατει μικρος πανικος οσον αφορα τη γριπη ,οι αρρωστοι εχουν φτσει τους 300 και πολοι κυκλοφορουν με μασκες.Τα πανεπιστημια και τα κολεγια εχουν κλεισει για μια εβδομαδα λογω της επιδεινωσης ,αυτοι που ερχονται απο ουκρανια ειναι πιο επικινδυνοι γιατι εκει πραγματικα ειναι σε καραντινα ολοκληρες πολεις (τσερνοφτσι) ,εχουν πεθανει 2 ατομα που ηρθαν απο ρωσια (και με αγκαλιασε και ο πιτσι οταν γυρισε γαμωτο)
καλα ρε τι σε εχουμε εκει?  μια βδομαδα τωρα  γιατι δεν λεσ τιποτα ? μονο πρεφα και καφε και απο πληροφοριες μιδεν
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
καλα ρε τι σε εχουμε εκει?  μια βδομαδα τωρα  γιατι δεν λεσ τιποτα ? μονο πρεφα και καφε και απο πληροφοριες μιδεν

Ευτυχώς που έχουμε εσένα!
Την ερχόμενη εβδομάδα θα είμαι επάνω.
Περιμένω να μου δείξεις πόσο άντρας είσαι!
 

πρασινος

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Ευτυχώς που έχουμε εσένα!
Την ερχόμενη εβδομάδα θα είμαι επάνω.
Περιμένω να μου δείξεις πόσο άντρας είσαι!
ρε σορβλιτα εχεις μπλεξει τιν βουρτσα με την πουτσα τα αστερια με τα χτενια τα αυγα με τα καυλια με τον υαντις δεν εχω καμια σχεση ο τυπος εχει να γραψει μινες. τωρα αμα εχει κολισει το αργοστροφο κεφαλι σου τραβα χεσε μας τον γαιδαρο κοψε και την βραδυνη την χουφταλο και μπορει να καταλαβεις ποσο καραζογκιοπαιχτης εισαι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: υ.γ γαμα και λιγακι καρμιρη και κερνα και κανα ποτο κανα μορο μπας και σου κατση τσαμπα
 

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά μόλις γύρισα από Chişinău, ήμουν εκεί 7 μέρες.
Πέρασα καλά, αλλα ΔΕΝ είναι και ο παράδεισος που λένε κάποιοι εδώ!
Εχουν πολύ καλο κρασί και όμορφες γυναίκες.
Οι γυναίκες τους είναι μέχρι 25 χρόνων. Οι ποιο μεγάλες είναι Ελλάδα και αλλου...
Οι τιμές είναι καλές για εμάς, αν και κάποιοι χρεώνουν παραπάνω αν δουν ξένο.
Για να περάσεις πολύ καλά πρέπει να μιλάς Ρωσσικα.
Η πολη είναι ασφαλής και εύκολη, σε μια εβδομάδα έμαθα τα πάντα [αν και δεν είναι και πολλά]
Για οποιον ενδιαφέρεται έχω ακόμα και τηλεφωνα...


edit_Duracell: Μετατροπή χαρακτήρων. ΠΡΟΣΟΧΗ: Απαγορεύονται τα greekglish! Διάβασε τους Κανόνες Λειτουργίας του Forum...

 

Επισκέπτης
Χεχε θα βάλουμε το Πίτσι σε καραντίνα όταν γυρίσει...εκεί με τις Ουκρανές που γύρναγε... :grin:

εδω πραγματικα επικρατει μικρος πανικος οσον αφορα τη γριπη ,οι αρρωστοι εχουν φτσει τους 300 και πολοι κυκλοφορουν με μασκες.Τα πανεπιστημια και τα κολεγια εχουν κλεισει για μια εβδομαδα λογω της επιδεινωσης ,αυτοι που ερχονται απο ουκρανια ειναι πιο επικινδυνοι γιατι εκει πραγματικα ειναι σε καραντινα ολοκληρες πολεις (τσερνοφτσι) ,εχουν πεθανει 2 ατομα που ηρθαν απο ρωσια (και με αγκαλιασε και ο πιτσι οταν γυρισε γαμωτο)
 

Επισκέπτης
Φιλε για γίνε πιο αναλυτικός τι εννοείς για το παράδεισο..Τα τηλεφωνάκια απ το Ντεζαβού είναι;  ;)

pedia molis girisa apo chisinau imoun eki 7 meres
perasa kala ala den ine ke o paradisos pou lene kapioi edo
exoun poli kalo krasi ke omorfes ginekes
ginekes tous ine mexri 25 xronon i pio megales ine elada ke alou
i times ine kales gia emas an ke kapioi xreonoun parapano an doun kseno
gia na perasis poli kala prepi na milas rosika
i poli ine asfalis ke efkoli, se mia evdomada ematha ta panta [an ke den ine ke pola]
gia opion endiaferete exo akoma ke tilefona
 

Επισκέπτης

Προς Σορίτα, Πράσινο, Κοκκινο, Νεμίροφ και λοιπή συνομωταξία.. Δεν είναι κρίμα να γεμίζετε το θρεντ με κοκορομαχίες και να χάνονται οι χρήσιμες πληροφορίες μέσα σε τόσες σελίδες χαζομάρας; Τσακωθείτε βριστείτε και ειρωνευτείτε μεσω πμ...

Ευτυχώς που έχουμε εσένα!
Την ερχόμενη εβδομάδα θα είμαι επάνω.
Περιμένω να μου δείξεις πόσο άντρας είσαι!
ρε σορβλιτα εχεις μπλεξει τιν βουρτσα με την πουτσα τα αστερια με τα χτενια τα αυγα με τα καυλια με τον υαντις δεν εχω καμια σχεση ο τυπος εχει να γραψει μινες. τωρα αμα εχει κολισει το αργοστροφο κεφαλι σου τραβα χεσε μας τον γαιδαρο κοψε και την βραδυνη την χουφταλο και μπορει να καταλαβεις ποσο καραζογκιοπαιχτης εισαι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: υ.γ γαμα και λιγακι καρμιρη και κερνα και κανα ποτο κανα μορο μπας και σου κατση τσαμπα
 

Queen

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά κάθομαι και διαβάζω εδώ και κάποια ώρα εδώ τι γράφετε εσείς.Πως μπορείτε εσείς να λέτε κάθι όταν δεν είσαστε σίγουρη,το λέτε μονο και μονο σας το είπε ο τρίτος η ο τέταρτος.Στην Moldavia είναι ήδη άρρωστη πάνω από 300 αντροπή από γρίπη και 3 είναι νεκρή.Από την επομενη βδομάδα θα ανακοινώσουν ότι είναι ήδη "επιδεμια".Θα σχόλια επειδή  είχανε μια βδομάδα διακοπές λόγο τις γρίπης έμειναν κλειστά ακόμα μια βδομάδα.Για κάτι που δεν είσαστε σίγουρη μην γράφετε,διαβάζω και κάποιες άλλες μαλακίες εδώ που γράφετε και ειλικρινά με πιάνουν θα γέλια :2funny: :2funny: :2funny:.Όλα αυτά μπορεί να τα πιστεύει μονο και μονο κάποιος που ποτε δεν ήταν Moldavia.
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
μπουρδολογε!!  τα  πραγματα ειναι σοβαρα με τιν γριπη .οι γκομενες σου δεν σε ενημεροσαν απο την προηγουμενη βδομαδα?? αυτα κανει η αγαμια στο κεφαλι!!
παλι θα στο πω ,λογω ανωθεν δυναμεων (οπως θα ελαγε ο σοριτας )δεν μιλαω με πρασινους
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
pedia molis girisa apo chisinau imoun eki 7 meres
perasa kala ala den ine ke o paradisos pou lene kapioi edo
exoun poli kalo krasi ke omorfes ginekes
ginekes tous ine mexri 25 xronon i pio megales ine elada ke alou
i times ine kales gia emas an ke kapioi xreonoun parapano an doun kseno
gia na perasis poli kala prepi na milas rosika
i poli ine asfalis ke efkoli, se mia evdomada ematha ta panta [an ke den ine ke pola]
gia opion endiaferete exo akoma ke tilefona
βασικα νεε κολασιτη θα διαφωνησω μαζι σου ,ειμαι στη μολδαβια συνεχομενα πολλα χρονια και ακομα μαθαινω και μου ειναι αδιανοητο να σκεφτω οτι εσυ σε 7 μερες την εμαθες,το οτι περασες καλα αυτο σημαινει οτι σου αρεσε .Το καλο κρασι ευ τη καρδια(σοριτα σε αντιγραφω) και οι ομορφες γυναικες ευ τον  :bigdick: ερωτηση΄ εσυ τον παραδεισο εν ζωη πως τον οραματιζεσε??? οσο για τα υπολοιπα συμφωνω
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
pedia molis girisa apo chisinau imoun eki 7 meres
perasa kala ala den ine ke o paradisos pou lene kapioi edo
exoun poli kalo krasi ke omorfes ginekes
ginekes tous ine mexri 25 xronon i pio megales ine elada ke alou
i times ine kales gia emas an ke kapioi xreonoun parapano an doun kseno
gia na perasis poli kala prepi na milas rosika
i poli ine asfalis ke efkoli, se mia evdomada ematha ta panta [an ke den ine ke pola]
gia opion endiaferete exo akoma ke tilefona

Πρώτα απο όλλα γραφε Ελληνικά παράκληση και νόμος
δεύτερον ναι θελουμε τηλέφωνα με πμ και φωτο με στοιχεια ηλικια βαρος υψος μέση λεκανη στήθος.
Δέν κάνω πλάκα σοβαρά μιλάω.
Και από οτι καταλαβα θα συμφωνήσω με τον ΜΟΛΔΟ περασες καλά αρα τι ψάχνουμε;;;;
Να περάσουμε καλά και εξαρτάται ο παράδεισος ειναι κατι το υποκειμενικό και το φανταζετε ο καθένας απο την δική του πλευρά.
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Προς Σορίτα, Πράσινο, Κοκκινο, Νεμίροφ και λοιπή συνομωταξία.. Δεν είναι κρίμα να γεμίζετε το θρεντ με κοκορομαχίες και να χάνονται οι χρήσιμες πληροφορίες μέσα σε τόσες σελίδες χαζομάρας; Τσακωθείτε βριστείτε και ειρωνευτείτε μεσω πμ...
αν το "κοκινος" αναφερεται σε μενα εχω να σου πω τα εξης
1.χρησιμες κ αληθινες πληροφοριες αυτες που δινω εγω, κι ο μολντο ειναι,ας τα βλεπουμε κ λιγο αναποδα απο πλευρας "οπτικης",σαν οπτικη του μονιμου
κ αυτα που εγραψε ο ααλαν σαν οπτικη του τουριστα
κ αυτα που γραφει-σποραδικα-κι ο σοριτας,με οπτικη σχετικα συχνου επισκεπτη κ με δουλεια εκει, μες στα διαφορα αλλα που λεει βεββαια,θελουν "ξεδιαλεγμα"
2 αυτα που γγραφετε οι λοιποι καλοπροαιρετοι κ μη,ειναι "αρτσι μπουρτσι κ λουλας" γιατι απλα δεν "παιρνετε χαμπαρι",αμεσα,βεβαια μετα παιρνετε,απο οτι διαβασα στα ΜΕΤΑΓΕΝΕΣΤΕΡΑ ΠΟΣΤ ΣΟΥ,αλλα παραδεξου οτι αλλα αντ αλλον ,ελεγες κ πιστευες συην αρχη
3.εκτος απο τους προαναφερθεντες κ το "γιαντις" ενιοτε,ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ,δεν εβαλε ενα φωτο,η μαλλον βαλατε κ εσεις 2-δυο- γκομενες ,αλλα αυτο κ μονο επι της ουσιας
συμπερασματικα,και δικαιοματικα,εμεις μπορουμε να γραφουμε κ καμμια μαλακια παραπανω,βεβαια το παραγαμαμε κατι φορες,εδω δικαιο εχεις,εγω τοχω κοψει το πολυ  το "απαντητηλικι",αλλα ΑΥΤΟ ΔΙΝΕΙ Κ ΧΡΩΜΑ ΣΤΟ ΘΡΕΝΤ,κατα τη γνωμη μου
4. οσον αφορα πληροφοριες... θα χρησιμοποιησω κατι που ειπε παλια κι ο αλλαν,"ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΠΙΑ"......

για μια ακομα φορα ,ΟΠΟΙΟς ΕΧΕΙ Κ ΤΟΥ ΠΕΡΙΣΕΥΟΥΝ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟΣ Κ ΧΡΗΜΑ Η ΕΙΝΑΙ ΝΕΟΣ ΠΟΛΥ ΕΜΦΑΝΙΣΗΜΟς Κ ΠΟΛΥ ΚΑΜΑΚΙ,ΝΑΡΘΕΙ
οι λοιποι χωρις γλωσσα,μονο αν αγαπουν την περιπετεια κ ετσι για αλλαγη,αλλιως ΘΑΥΜΑΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ,ουτε στην κουβα απ οτι διαβαζω κ εκει το αντιστοιχο θρεντ
η μολντοβα ειναι καλυτερη απο ρουμανια κατα πολυ,κ χειροτερη απο ουκρανια κατα πολυ παλι,για οποιους δεν ξερουν ρωσσικα η ρουμανικα!!!αυτα οσον αφορα το καμακι κ τις ημι-αιμες!!!
πουτανες εχει πολλες,μετριες οι πιο πολλες αλλα καλοφταγμενες,εχει ομως κ καλες αλλα υψηλης καταναλωσης
,τλσπαντων τα κοντερ κ τις τιμες τις ειπε ο  " αλλαν",αυτα με τα 10ευρα κ τα 20ευρα που ακουστηκαν "καποτε",ουτε για γελια δεν ειναι βεβαια,ειναι για κλαματα,αν κανετε το δικο σας  "μπατζετ" με αυτες τις προσδοκιες!!

φιλικοτατα  κ ειλικρηνεστατα
RED

 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
βασικα νεε κολασιτη θα διαφωνησω μαζι σου ,ειμαι στη μολδαβια συνεχομενα πολλα χρονια και ακομα μαθαινω και μου ειναι αδιανοητο να σκεφτω οτι εσυ σε 7 μερες την εμαθες,το οτι περασες καλα αυτο σημαινει οτι σου αρεσε .Το καλο κρασι ευ τη καρδια(σοριτα σε αντιγραφω) και οι ομορφες γυναικες ευ τον  :bigdick: ερωτηση΄ εσυ τον παραδεισο εν ζωη πως τον οραματιζεσε??? οσο για τα υπολοιπα συμφωνω
μολντο-"ρομπα-κοπ" μια ερωτηση εχω
το "παπαρι" αυτο μοιαζει με το δικο σου?
τοτε τι μας ελεγε η D.J. ΟΤΙ τον εχεις μικρο κ της  κανεις ολο γλυφομουνι???? :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom