Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ρε Υαντιs, δεν παιζεσαι, τι εκανεs παλι?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: πμ στον εαυτο σου?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: sas τo ειπα, χωριs Υαντιs & μονο με Μαρθα Βουρτση δεν εχει χρωμα το σιτε  :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:
ε οχι κ μαρθα βουρτση ο ορεινος!!!! :tits2: :tits2: :tits2:
ελεος,ρε παλιοκλωνε υπαρχουν κ θεσμοι :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
ουτε ο γιαντης δεν τολμησε κατι τετοιο :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
το weekend θα ειμαι πανω, κοιτα μην σε πετυχω πουθενα υπερασπιστη των αδυνατων & φτωχων  :birdman: :zfuck:
 

Queen

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Παράθεση από: Queen στις σήμερα στις 00:46
Παιδιά κάθομαι και διαβάζω εδώ και κάποια ώρα εδώ τι γράφετε εσείς.Πως μπορείτε εσείς να λέτε κάθι όταν δεν είσαστε σίγουρη,το λέτε μονο και μονο σας το είπε ο τρίτος η ο τέταρτος.Στην Moldavia είναι ήδη άρρωστη πάνω από 300 αντροπή από γρίπη και 3 είναι νεκρή.Από την επομενη βδομάδα θα ανακοινώσουν ότι είναι ήδη "επιδεμια".Θα σχόλια επειδή  είχανε μια βδομάδα διακοπές λόγο τις γρίπης έμειναν κλειστά ακόμα μια βδομάδα.Για κάτι που δεν είσαστε σίγουρη μην γράφετε,διαβάζω και κάποιες άλλες μαλακίες εδώ που γράφετε και ειλικρινά με πιάνουν θα γέλια 2funny 2funny 2funny.Όλα αυτά μπορεί να τα πιστεύει μονο και μονο κάποιος που ποτε δεν ήταν Moldavia.

Άσε... άργησες. Μας τάπαν άλλοι!



Σύμφωνο...όμως όλα τι σας είπανε είναι λανθασμένες πληροφορίες,Moldavia βρίσκομαι και ξέρω καλύτερα τι γίνετε εδώ.
 

πρασινος

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Σε περίπτωση που σκέφτεσαι[sup]*[/sup] να κάνεις εμβόλιο για την ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ, άστο! Δεν το έχουν βγάλει ακόμη. Η τελευταία σου ημέρα, θα είναι ίδια και απαράλλακτη με την πρώτη. Σαν ΠΑΝΗΛΙΘΙΟΣ.

* Η λέξη "σκέφτεσαι" γράφτηκε για λόγους ευφωνίας. Για να σκεφτείς χρειάζεται μυαλό. Και από αυτό, είναι απόλυτα εμφανές, ότι δεν διαθέτεις.
[video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=04DqP6DrYJs[/video] [/video]
 

πρασινος

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
1.να τις ποσταρεις να δω κ εγω τι δεν ισχυει απ οτι ειπα
2.ναι αμα ερθουν ελληνες πολλοι θα μου τις παρουν  ολες,αυτο το φοβαμαι κι εγω...
πως το καταλαβες ρε θηριο???
    ρεντ και το προτο καμακι να ουμε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Παράθεση από: Queen στις σήμερα στις 00:46
Παιδιά κάθομαι και διαβάζω εδώ και κάποια ώρα εδώ τι γράφετε εσείς.Πως μπορείτε εσείς να λέτε κάθι όταν δεν είσαστε σίγουρη,το λέτε μονο και μονο σας το είπε ο τρίτος η ο τέταρτος.Στην Moldavia είναι ήδη άρρωστη πάνω από 300 αντροπή από γρίπη και 3 είναι νεκρή.Από την επομενη βδομάδα θα ανακοινώσουν ότι είναι ήδη "επιδεμια".Θα σχόλια επειδή  είχανε μια βδομάδα διακοπές λόγο τις γρίπης έμειναν κλειστά ακόμα μια βδομάδα.Για κάτι που δεν είσαστε σίγουρη μην γράφετε,διαβάζω και κάποιες άλλες μαλακίες εδώ που γράφετε και ειλικρινά με πιάνουν θα γέλια 2funny 2funny 2funny.Όλα αυτά μπορεί να τα πιστεύει μονο και μονο κάποιος που ποτε δεν ήταν Moldavia.

Άσε... άργησες. Μας τάπαν άλλοι!






Σύμφωνο...όμως όλα τι σας είπανε είναι λανθασμένες πληροφορίες,Moldavia βρίσκομαι και ξέρω καλύτερα τι γίνετε εδώ.
ΠΕΣ ΤΑ ΜΑΣ Κ ΕΜΑΣ ΡΕ ΓΙΓΑΝΤΑ
,ΑΛΛΑ ΠΕΣ ΜΑΣ Κ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ,adressa δηλ απο το διαμερισμα σου,ας μην ειναι κι ακριβως,οχι μη μας πεις κανα γενικο,πχ botanica ,buicani klp....διευθυνση θελουμε!!! ;) ;) ;)
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
ο μολντο κρινει ε σχεση με τη δικη του ευχερεια, η κ τη δικη μου αν θες λογω γνωσης γλωσσας νοοτροπιας  κ εμπειριων στην περιοχη..ναι ετσι καλα ειναι,βασικα σε σχεση με ρουμανια καλα ειναι, αλλα παλι "ξοδεμα" πεφτει ....
εγω αναφερομαι στο "τοπιο" για εναν ερωτικο  επισκεπτη μερικων, λιγων ημερων,οτι θα τα βρει "ελαφρως",΄βαρεως" μπαστουνια στην ελευθερη αγορα!!
κι οχι "φτηνα", με τα ανατ.δεδομενα, στην "πληρωμενη συντροφηκοτητα"
ο "πιρφορος", ,πχ ,τι συμπερασμα εβγαλε?
οταν πηγαινεις καπου σαν τουριστας σιγουρα ξοδευεις πιο πολλα απο αυτους που μενουν εκει μονιμα και εμεις οι ελληνες ,λογω χαρακτηρα για να το παιξουμε και λιγο μαγκες , ξοδευουμε πιο πολλα μη λογαριαζοντας εκεινη τη στιγμη ,λογω ωραιου μουνιου, τιποτα.Οταν ομως πηγαινουμε πισω τοτε αρχιζουμε και μετραμε ποσα χαλασαμε ,ειναι ομως αργα .Γραφουμε λοιπον ,στο σιτε , ποσο ακριβα ειναι στο κισιναου η στο κιεβο η στν οδησσο μετα εορτης,αυτο σημαινει ανωρημοτητα και αγαμια.Εγω που μενω εδω ζω λιτα ,οπως ενας μολδαβος ,παρολο που εχω τη δυνατοτητα να το παιξω μαγκας. με αγαπη η παντα δικια σας μαρθα βουρτση
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
οταν πηγαινεις καπου σαν τουριστας σιγουρα ξοδευεις πιο πολλα απο αυτους που μενουν εκει μονιμα και εμεις οι ελληνες ,λογω χαρακτηρα για να το παιξουμε και λιγο μαγκες , ξοδευουμε πιο πολλα μη λογαριαζοντας εκεινη τη στιγμη ,λογω ωραιου μουνιου, τιποτα.Οταν ομως πηγαινουμε πισω τοτε αρχιζουμε και μετραμε ποσα χαλασαμε ,ειναι ομως αργα .Γραφουμε λοιπον ,στο σιτε , ποσο ακριβα ειναι στο κισιναου η στο κιεβο η στν οδησσο μετα εορτης,αυτο σημαινει ανωρημοτητα και αγαμια.Εγω που μενω εδω ζω λιτα ,οπως ενας μολδαβος ,παρολο που εχω τη δυνατοτητα να το παιξω μαγκας. με αγαπη η παντα δικια σας μαρθα βουρτση
εμενα μου θυμιζεις τη ΜαΡΩ ΚΟΝΤΟΥ παντως, πριν  κανει την εγχειρηση κ κοντυνει ΤΗ ΜΥΤΗ ΤΗς :grin: :think: :2funny:
ΣΤΑ ΛΟΙΠΑ ΣΥΜΦΩΝΩ :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom