Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
εμενα μου θυμιζεις τη ΜαΡΩ ΚΟΝΤΟΥ παντως, πριν  κανει την εγχειρηση κ κοντυνει ΤΗ ΜΥΤΗ ΤΗς :grin: :think: :2funny:
ΣΤΑ ΛΟΙΠΑ ΣΥΜΦΩΝΩ :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
μαρω εισαι εσυ που εισαι και ψηλος μονο το χρωμα σας αλλαζει και μην ερχεσαι στη μολδαβια λογω γριπης μπας και δουμε κι εμεις ασπρη μερα
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Παράθεση από: Queen στις σήμερα στις 00:46
Παιδιά κάθομαι και διαβάζω εδώ και κάποια ώρα εδώ τι γράφετε εσείς.Πως μπορείτε εσείς να λέτε κάθι όταν δεν είσαστε σίγουρη,το λέτε μονο και μονο σας το είπε ο τρίτος η ο τέταρτος.Στην Moldavia είναι ήδη άρρωστη πάνω από 300 αντροπή από γρίπη και 3 είναι νεκρή.Από την επομενη βδομάδα θα ανακοινώσουν ότι είναι ήδη "επιδεμια".Θα σχόλια επειδή  είχανε μια βδομάδα διακοπές λόγο τις γρίπης έμειναν κλειστά ακόμα μια βδομάδα.Για κάτι που δεν είσαστε σίγουρη μην γράφετε,διαβάζω και κάποιες άλλες μαλακίες εδώ που γράφετε και ειλικρινά με πιάνουν θα γέλια 2funny 2funny 2funny.Όλα αυτά μπορεί να τα πιστεύει μονο και μονο κάποιος που ποτε δεν ήταν Moldavia.

Άσε... άργησες. Μας τάπαν άλλοι!

Σύμφωνο...όμως όλα τι σας είπανε είναι λανθασμένες πληροφορίες,Moldavia βρίσκομαι και ξέρω καλύτερα τι γίνετε εδώ.

Δεν διατείνομαι ότι λες ψέματα, αλλά η πληροφόρηση που έχω εγώ, είναι διαφορετική. Υπάρχει σαφώς πρόβλημα, αλλά όχι στις διαστάσεις που περιγράφεις. Όταν μια κυβέρνηση βλέπει ότι τα πράγματα είναι σοβαρά και ότι ο πληθυσμός κινδυνεύει, δεν περιμένει να κάνει ανακοίνωση μετά από μία εβδομάδα. Το κάνει άμεσα! Πιστεύω ότι έχεις πέσει "θύμα" του γενικότερου πανικού που επικρατεί, κυρίως λόγω ελλειπούς ενημέρωσης του πληθυσμού από τις αρχές. Αποτέλεσμα αυτού είναι, το κάθε κρυολόγημα ή απλή γρίπη, να εκλαμβάνεται σαν τον ιό των χοίρων.
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
εμενα μου θυμιζεις τη ΜαΡΩ ΚΟΝΤΟΥ παντως, πριν  κανει την εγχειρηση κ κοντυνει ΤΗ ΜΥΤΗ ΤΗς :grin: :think: :2funny:
ΣΤΑ ΛΟΙΠΑ ΣΥΜΦΩΝΩ :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Μαλλον σε Βουγιουκλακη φερνειs Μολδο :) ολο χαρα, αισιοδοξια & τραγουδια (με τη DJ)  :thumbsup:
 

πρασινος

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
οταν πηγαινεις καπου σαν τουριστας σιγουρα ξοδευεις πιο πολλα απο αυτους που μενουν εκει μονιμα και εμεις οι ελληνες ,λογω χαρακτηρα για να το παιξουμε και λιγο μαγκες , ξοδευουμε πιο πολλα μη λογαριαζοντας εκεινη τη στιγμη ,λογω ωραιου μουνιου, τιποτα.Οταν ομως πηγαινουμε πισω τοτε αρχιζουμε και μετραμε ποσα χαλασαμε ,ειναι ομως αργα .Γραφουμε λοιπον ,στο σιτε , ποσο ακριβα ειναι στο κισιναου η στο κιεβο η στν οδησσο μετα εορτης,αυτο σημαινει ανωρημοτητα και αγαμια.Εγω που μενω εδω ζω λιτα ,οπως ενας μολδαβος ,παρολο που εχω τη δυνατοτητα να το παιξω μαγκας. με αγαπη η παντα δικια σας μαρθα βουρτση
 

πρασινος

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Δεν διατείνομαι ότι λες ψέματα, αλλά η πληροφόρηση που έχω εγώ, είναι διαφορετική. Υπάρχει σαφώς πρόβλημα, αλλά όχι στις διαστάσεις που περιγράφεις. Όταν μια κυβέρνηση βλέπει ότι τα πράγματα είναι σοβαρά και ότι ο πληθυσμός κινδυνεύει, δεν περιμένει να κάνει ανακοίνωση μετά από μία εβδομάδα. Το κάνει άμεσα! Πιστεύω ότι έχεις πέσει "θύμα" του γενικότερου πανικού που επικρατεί, κυρίως λόγω ελλειπούς ενημέρωσης του πληθυσμού από τις αρχές. Αποτέλεσμα αυτού είναι, το κάθε κρυολόγημα ή απλή γρίπη, να εκλαμβάνεται σαν τον ιό των χοίρων.
 

Queen

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Παράθεση από: Queen στις χθες στις 23:43
Παράθεση από: Queen στις σήμερα στις 00:46
Παιδιά κάθομαι και διαβάζω εδώ και κάποια ώρα εδώ τι γράφετε εσείς.Πως μπορείτε εσείς να λέτε κάθι όταν δεν είσαστε σίγουρη,το λέτε μονο και μονο σας το είπε ο τρίτος η ο τέταρτος.Στην Moldavia είναι ήδη άρρωστη πάνω από 300 αντροπή από γρίπη και 3 είναι νεκρή.Από την επομενη βδομάδα θα ανακοινώσουν ότι είναι ήδη "επιδεμια".Θα σχόλια επειδή  είχανε μια βδομάδα διακοπές λόγο τις γρίπης έμειναν κλειστά ακόμα μια βδομάδα.Για κάτι που δεν είσαστε σίγουρη μην γράφετε,διαβάζω και κάποιες άλλες μαλακίες εδώ που γράφετε και ειλικρινά με πιάνουν θα γέλια 2funny 2funny 2funny.Όλα αυτά μπορεί να τα πιστεύει μονο και μονο κάποιος που ποτε δεν ήταν Moldavia.

Άσε... άργησες. Μας τάπαν άλλοι!






Σύμφωνο...όμως όλα τι σας είπανε είναι λανθασμένες πληροφορίες,Moldavia βρίσκομαι και ξέρω καλύτερα τι γίνετε εδώ.
ΠΕΣ ΤΑ ΜΑΣ Κ ΕΜΑΣ ΡΕ ΓΙΓΑΝΤΑ
,ΑΛΛΑ ΠΕΣ ΜΑΣ Κ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ,adressa δηλ απο το διαμερισμα σου,ας μην ειναι κι ακριβως,οχι μη μας πεις κανα γενικο,πχ botanica ,buicani klp....διευθυνση θελουμε!!! Wink Wink Wink





Δεν υπάρχει πρόβλημα,μένω Βοτανικά,οδός είναι Independentei 50,δεν θα πω και ο αριθμός τις διαμέρισμαs μου κιόλας,ξέρεις λίγο  πιο κάτω που είναι,,Delius καφέ,,αν θες θα σου πω και αλλα,ότι θες.Και οδός η κατάσταση είναι σοβαρή εδώ.Και πίστεψε με αν δεν θα ιθά τόσο σοβαρά τα πράγματα ο κόσμος δεν θα μίλαγε,ξέρεις,σε αυτή τι χωρα είναι σκληρή η αντροπή και μονο όταν αληθινά κινδυνεύουν τότε ανησυχούν.
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Πούσαι πράσινε!

Βρήκα τη γκόμενα, που για χάρη της ξόδεψες 300 χιλιάρικα στην Ανατολική Ευρώπη...

 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
παιδια σας ετοιμαζουμε ενα πολυ καλο πορνορεπορταζ!!!! σημερα επιστρεψαμε απο το παραδισο :rockon: :rockon: :rockon:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Μαλλον σε Βουγιουκλακη φερνειs Μολδο :) ολο χαρα, αισιοδοξια & τραγουδια (με τη DJ)  :thumbsup:
ναι ταιριαζω γιατι αυτη ηταν καποτε και σοσιαλιστρια και καλα επαναστατρια αλλα για να σας φοβισω και λιγο ενας ,απο τους δυο φοιτητες που εχουμε εδω , αρρωστησε απο τη γριπη ,ειναι ομως καλα
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
παιδια σας ετοιμαζουμε ενα πολυ καλο πορνορεπορταζ!!!! σημερα επιστρεψαμε απο το παραδισο :rockon: :rockon: :rockon:
ελπιζω να πεις την αληθεια στους κολασιτες ,εγω τη ξερω γιατι μιλησαμε ,οι αλλοι ομως οχι (οχι ομως ολοι)(ο νοων νοητω )(α ρε σοριτα με χαλασες με αυτα που αρχιζω να γραφω)
 

πρασινος

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
ολα πρασινα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Συνημμένα

  • 379639683_huge.jpg
    379639683_huge.jpg
    34,1 KB · Εμφανίσεις: 25
  • 379639744_huge.jpg
    379639744_huge.jpg
    31,6 KB · Εμφανίσεις: 27
  • 379640111_huge.jpg
    379640111_huge.jpg
    28,3 KB · Εμφανίσεις: 23
  • 379639775_huge.jpg
    379639775_huge.jpg
    26,2 KB · Εμφανίσεις: 24

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
...Βρίσκεται μόνο στους εγκεφάλους μερικών ανεγκέφαλων ΗΛΙΘΙΩΝ εδώ μέσα.

Τα σχολεία άνοιξαν σήμερα το πρωί κανονικά.

Τέτοια απόπειρα διασποράς πανικού και ψευδών ειδήσεων δεν έχω ξαναδεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom