Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
εχω ενα βασικο προβλημα με φωτο κ βιντεο,δεν τα "παιρνει" σαν συννημενα,ηταν που ηταν στα 300,λιγο δηλαδη,το βαλαν στα 200,κ τωρα δεν "παιρνει" τιποτα.....κι εχω αρκετα αλλα ,παλια κατι "περναγε" τωρα τιποτα...
αν ξερει κανεις τη λυση μου τη λεει,δεν ειμαι κομπιουτερας σαν τον "ορεινο" με τα "netbook"  του:grin: :grin: :grin: :grin:

Σορίτα είσαι καλός για δάσκαλος αν δεν μπορείς τοτε......

Να τις συρικνώσεις με αυτό... Grin Headbaning!
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Σορίτα,
θα σε μαλώσω άσε τον ΡΕΝΤ να εκφρασθή ελεύθερα μην τυχόν και του δημιουργήσης κανένα ψυχολογικό τραύμα αλοιμονό σου.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ΑΝΤΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΘΡΕΝΤ ΑΥΤΟ,ΕΜΑΘΑ Κ ΚΑΤΙ :grin: :grin: :grin: :grin:
ισχυει και για τα βιντεο προφανως???
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΑ "ΝΕΤΒΟΟΚ" να σε παω "πασο",αλλο εννουσες βεβαια
αλλα τα στοιχηματα ταχεις χασεις,δηλαδη ειμαι εκει 4 μερες τη βδομαδα,εδω κ κανα 16μηνο,κ μερικες φορες αν δεν εχω κατι επειγον ειμια κ "σερι" δεκαημερα,δηλαδη,20+ μερες το μηνα κ μιλαω κ τη γλωσσα απταιστα,κ κανουμε κ μαλλον ενα προγραμα εκει-το νεο ετος..
αυτο πως λεγεται "τουριστας"?????
ασε που στην "αρχη αρχη" αλλα ελεγες,οτι τα βλεπω στο google-earth,οτι ποτε δεν εχω παει,οτι αυτα που ελεγα τα διαβαζα στο I.S.G. κλπ μαλ...Ες,ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙς ΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ,ΔΕΣΤΑ ΠΑΛΙ,αν τα ξεχασες....
παντως  ΕΠΕΙΔΗ σου ειπα,τοτε που ηταν να αποχωρησεις,στα χαριζω κ τα στοιχηματα, ΚΑΙ αυτο ΚΑΙ τ αλλα με τους κλωνους κλπ μαλακιες
αλλα μη με λες κ "εξηνταβελονη"
"τριανταβελονη" ισως..... :2funny: :2funny: :2funny:
δεν γραφω κι αλλα ,μου βαζει "χερι" ο "μολντο",δεν θα μου δωσει  τραπεζι στο "ελ γκρεκο" μετα την ανακαινιση λεει..οποτε παω πασο.... :grin: :grin: :grin: :grin:

Δηλαδή εσύ πραγματικά πιστεύεις ότι ο παλιός καλός RED εκείνης της εποχής έχει κάποιο κοινό με εσένα?

 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Σορίτα,
θα σε μαλώσω άσε τον ΡΕΝΤ να εκφρασθή ελεύθερα μην τυχόν και του δημιουργήσης κανένα ψυχολογικό τραύμα αλοιμονό σου.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν έχει ανάγκη αυτός!
Όσο τον πιέζεις, τόσο καλύτερα αποδίδει.
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
MOLDO!!!!

Πριν από λίγο σου τηλεφώνησα για να σου ευχηθώ, αλλά απάντησε μια κυρία στα Ρώσικα (η πεθερά σου ήταν?). Της είπα στα Αγγλικά "May I talk to MOLDO please?". Παρά το γεγονός ότι τα Ρωσικά μου είναι σχεδόν ανύρπακτα, έχω την εντύπωση ότι μάλλον κάτι μου "ευχήθηκε". Εν πάσει περιπτώσει...


[size=10pt]ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΗΤΣΟ!

 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
οτι και ναναι,για πιο λογο "σρταβωσε" η φαση με σας?κατι δεν ειναι σωστο απ ολα.η δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα η δεν ειναι τοσο φθηνα...αλλιως δεν εξηγειται....
η απορια μου ειναι "κανονικη" βαση λογικης,δεν ειναι ειρωνια.
περιμενω απαντηση
παντως οταν παει τουαλετα αυτη ,χανεται κι ο μολντο,παρατηρησα :think: :think: :think: :think: :think:
Αυτα αγαπητε red απο κοντα, γιατι θελει ωρα να σου το εξηγησω..
Αλλα απο αυτα που γραφεις, μαλλον γουσταρει τον Moldo και μας εφτυσε εμας..
Παλιοσπαστη Moldo τι διαβαζω; Δεν θελω να πιστεψω πως αλλαξες γνωμη τοσο γρηγορα για τη dj.. Γιατι αλλα μου ελεγες πριν λιγες μερες.. :tickedoff: :tickedoff:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Αυτα αγαπητε red απο κοντα, γιατι θελει ωρα να σου το εξηγησω..
Αλλα απο αυτα που γραφεις, μαλλον γουσταρει τον Moldo και μας εφτυσε εμας..
Παλιοσπαστη Moldo τι διαβαζω; Δεν θελω να πιστεψω πως αλλαξες γνωμη τοσο γρηγορα για τη dj.. Γιατι αλλα μου ελεγες πριν λιγες μερες.. :tickedoff: :tickedoff:

Εσεις οι δύο το ξαναλέω να σοβαρευτήτε και μακρυά απο το πρωσωπικό αντε ότι θέλετε ακούτε μου φαίνετε.
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
ΦΛ και ΜΟΛΝΤΟ κόψτε τις μαλακίες με το προσωπικό δεν έχετε καμιά δουλειά σε τετατετ καταστάσεις κρατάτε λιγο τους τύπους για να σας σέβονται.
Δόξα το θεό η περιοχή έχει αρκετό φαί για όλλους, όσο για το προσωπικό υπάρχουν και οι φίλοι
Στον σπαστη να τα λες αυτα, οχι σε εμενα.. Εγω μονο για μια θα χαλουσα τους τυπους,αλλα αυτη δεν την προσελαβε ο παλισπαστης απο ζηλια.. :tickedoff: :tickedoff:
Το ιδιο ισχυει και για τους φιλους.. Μακρια απο το προσωπικο γιατι  :s&m_3:
Εσεις οι δύο το ξαναλέω να σοβαρευτήτε και μακρυά απο το πρωσωπικό αντε ότι θέλετε ακούτε μου φαίνετε.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Λοιπόν μην παιδεύεστε άλλο εμένα περιμένη να ανέβω να την σπονσάρω μόνιμα
οπότε μόνο ο μόλντο μπορεί να κάνη τη ζημιά και εσύ διοτι δεν αφήνησ θυλικια γάτα να περάση.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Βρήκα και συναίταιρο στην επαίνδυση  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Στον σπαστη να τα λες αυτα, οχι σε εμενα.. Εγω μονο για μια θα χαλουσα τους τυπους,αλλα αυτη δεν την προσελαβε ο παλισπαστης απο ζηλια.. :tickedoff: :tickedoff:
Το ιδιο ισχυει και για τους φιλους.. Μακρια απο το προσωπικο γιατι  :s&m_3:

Τι λέτε ρε εκτος δουλειάς σιγα να μην σας δώσουν αναφορά που πάνε και με ποιούς πηδιούνται
σιγα να μην σας ρωτήσουν αν δεν είναι οι φιλοι καποιοι άλλοι θα είναι το θέμα είναι εσεις να είστε μακρυά απο αυτά λογο επαγγελματικής σχεσης.
Αν την βγάλης γκόμενα πρεπει να την σταματήσης απο την δουλειά την δική σου έιτε σ'αρεση είτε οχι.
 

Επισκέπτης

Χρονια πολλά Δημήτρη :) και φιλιά σε όλα τα μωρά εκεί  :-*
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
πρωτον σας ευχαριστω ολους για τα χρονια πολλα και θελω να πω οτι ειναι τιμη μου που μιλαω με τους περισσοτερους απο εσας και βεβαια ευχαριστω ιδιαιτερα τον φλ που με μυησε στο σαιτ .Οσον αφορα τη διτζει ε ναι ρε θα τη γαμησω για να σας μπω στο ματι και εχει ενα κολαρακι το μωρο απιθανο .Της τοπα χτες και με ευχαριστησε με φιλακι για τα καλα μου λογια.Σοριτα τελικα μου κολησες το κνιτης τα καταφερες δεν πειραζει ομως αν και τα πιστευω μου ειναι ηδη μακρια τους.Στο τηλεφωνο που με πηρες μαλλον εκανες λαθος στο νουμερο η μπερδευτηκαν οι γραμες λογω της φοβερης τηλεπικοινωνιας που εχουμε εδω.Ρεντ δωσε τροφη και ασε τα ουμπαλα και την επομενη φορα που θα ερθεις θα ειναι εδω και ο φλ αρα αρχιζουν οι μεγαλες συναντησεις.
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Εσεις οι δύο το ξαναλέω να σοβαρευτήτε και μακρυά απο το πρωσωπικό αντε ότι θέλετε ακούτε μου φαίνετε.
κοιτα ποιος μιλαει αυτος που δεν εχει αφησει γραμματεα και γενικα θυληκο υπαλληλο στην εταιρεια του αγμητο :s&m_3:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Ποιά πλειοψηφία δεν θέλει φωτογραφίες?
Για να δούμε, πόσοι γράφουμε εδώ ενεργά?
1. RED
2. MOLDO
3. ALLAN.
4. VONMAKOULIS
5. PIRFOROS
6. PISTI.
7. SORITAS.
9. ΜΗΤΣΟΣ29
10. Αυτός που πιθανόν να ξέχασα.

Η πλειοψηφία αγαπητέ θέλει φωτογραφίες.
εγω μεσα 'θελω' ψηφιζω
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Λοιπόν μην παιδεύεστε άλλο εμένα περιμένη να ανέβω να την σπονσάρω μόνιμα
οπότε μόνο ο μόλντο μπορεί να κάνη τη ζημιά και εσύ διοτι δεν αφήνησ θυλικια γάτα να περάση.
αν 1.μιλαει ρουμανικα το "μωρο",και 2.ειναι κ οπως τα λετε 3.τα "χωνεις" οπως καταλαβα.. τοτε .αστο πανω μου κ μη φοβασαι κανεναν μολντο κ φλ.-δεν εχουν κανει ρουμανια αυτοι,τους λειπουν ενσυμα- :grin: :grin: :grin:..ουτε που θα παρουν "χαμπαρι" οι ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ,τι,πως ,που κ ποτε εγινε :grouphug: :grouphug: :grouphug:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Τώρα τι ήταν αυτό, μπηχτή? To πιθανότερο είναι ότι τώρα με την ανακαίνηση μπορεί να φοβάται να μην χαθεί η κοπέλα, ή να μην ξέρει από που ανάβει το φώς. Ή ακομη να θέλει να της δώσει το χαρτί υγείας.
φιλε σοριτα με καλυψες πληρως αλλα εχει ΦΟΒΕΡΟ κολαρακι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom