Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εσύ ποιος είσαι για να χουμε καλό ερώτημα; Γιατί αντιγράφεις τον Βονμακούλη;

Σύντροφοι το έχετε παράξιλοση το πράγμα στο θρεντ .ο ρεντ με τους σαράντα οχτώ κλώνους του πέταξε έχω τον υαντις  τον διμιτρακι  τον μπλασκο και τον βονμακουλις .όσους δηλαδή είναι σοβαροί και ξέρουν και πλέων δεν γράφουν .ο μολδολαγνος και οι συναιτεροι του διαφημίζουν την επιχείρηση του μπας και έρθει κανένας παραπάνω λέγοντας απίθανα πράγματα για το κισινεου .οσοριτας αφού έβρισε όλο το σίτε. τώρα προσπαθεί να μιμηθεί τον ρεντ φτιάχνοντας αυτοκλωνους και αληλο βρίζεται με τον εαυτό του .χάλια μαύρα
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Σύντροφοι το έχετε παράξιλοση το πράγμα στο θρεντ .ο ρεντ με τους σαράντα οχτώ κλώνους του πέταξε έχω τον υαντις  τον διμιτρακι  τον μπλασκο και τον βονμακουλις .όσους δηλαδή είναι σοβαροί και ξέρουν και πλέων δεν γράφουν .ο μολδολαγνος και οι συναιτεροι του διαφημίζουν την επιχείρηση του μπας και έρθει κανένας παραπάνω λέγοντας απίθανα πράγματα για το κισινεου .οσοριτας αφού έβρισε όλο το σίτε. τώρα προσπαθεί να μιμηθεί τον ρεντ φτιάχνοντας αυτοκλωνους και αληλο βρίζεται με τον εαυτό του .χάλια μαύρα

O soritas δεν έβρισε κανέναν που να μην το άξιζε.
Κυρίως έβρισε τον ΗΛΙΘΙΟ YANTIS (δηλαδή εσένα) διότι αντί σαν άντρας να βγει και να αντιπαραθέσει τα επιχειρήματά του, έστειλε ΡΜ και άλλα μηνύματα, κρυβόμενος σαν γυναικούλα πίσω από την ανωνυμία του internet, απειλώντας τον, ότι αν δεν σταματήσει, θα σκοτώσει τα παιδιά του. Αντί να κάθεσαι και να αντιγράφεις τα nicknames μελών του site, θα μπορούσες ίσως να αφιερώσεις λίγο από τον πολύτιμο χρόνο σου για να ωριμάσεις.
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Σύντροφοι το έχετε παράξιλοση το πράγμα στο θρεντ .ο ρεντ με τους σαράντα οχτώ κλώνους του πέταξε έχω τον υαντις  τον διμιτρακι  τον μπλασκο και τον βονμακουλις .όσους δηλαδή είναι σοβαροί και ξέρουν και πλέων δεν γράφουν .ο μολδολαγνος και οι συναιτεροι του διαφημίζουν την επιχείρηση του μπας και έρθει κανένας παραπάνω λέγοντας απίθανα πράγματα για το κισινεου .οσοριτας αφού έβρισε όλο το σίτε. τώρα προσπαθεί να μιμηθεί τον ρεντ φτιάχνοντας αυτοκλωνους και αληλο βρίζεται με τον εαυτό του .χάλια μαύρα
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Σορρυ αγαπητοι συντροφοι για την απρεπεια μου.. Δεν ειναι του χαρακτηρα μου αλλα μερικοι δεν παλευονται.. :tickedoff: :tickedoff:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Σύντροφοι το έχετε παράξιλοση το πράγμα στο θρεντ .ο ρεντ με τους σαράντα οχτώ κλώνους του πέταξε έχω τον υαντις  τον διμιτρακι  τον μπλασκο και τον βονμακουλις .όσους δηλαδή είναι σοβαροί και ξέρουν και πλέων δεν γράφουν .ο μολδολαγνος και οι συναιτεροι του διαφημίζουν την επιχείρηση του μπας και έρθει κανένας παραπάνω λέγοντας απίθανα πράγματα για το κισινεου .οσοριτας αφού έβρισε όλο το σίτε. τώρα προσπαθεί να μιμηθεί τον ρεντ φτιάχνοντας αυτοκλωνους και αληλο βρίζεται με τον εαυτό του .χάλια μαύρα
[
μονο αν γινεις κοκκινος θα σου μιλησω
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16

ΡΕΝΤ περιμένουμε φωτο εεεεεε!!!
μήν ξεχνιώμαστε. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Για να είμαι  αντικειμενικός και ο φίλος μου ο Soritas
υποσχέθκε ειδική εκδοση για πάρτη μου αλλά μεχρι στιγμής τίποτααααααααααααααααααααα.
:huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :think: :think: :think:
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Για να είμαι  αντικειμενικός και ο φίλος μου ο Soritas
υποσχέθκε ειδική εκδοση για πάρτη μου αλλά μεχρι στιγμής τίποτααααααααααααααααααααα.
:huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :think: :think: :think:

Ο Soritas δεν ξεχνά τις υποσχέσεις του, ειδικά όταν είναι προς φίλους του.
Θα αργήσει λίγο ακόμη "φιλαράκι".
 

rtfm

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα!
Διάβασα όλο το thread...δεν ήταν και εύκολο!

Τα συμπεράσματα είναι πολλά και σε πολλές περιπτώσεις αντικρουόμενα. Αλλά έτσι δεν είναι πάντα όταν έχεις να κάνεις με γυναίκες?

Έχω κάποιες ερωτήσεις, προτιμώ να μην τις ρίξω όλες μαζί.

Η πρώτη είναι:
εκτός από το γνωρίζετε κάποιο άλλο σχετικό site με γνωριμίες? Σκέφτομαι να δοκιμάσω να γνωρίσω κάποια/κάποιες πριν ανεβώ με ένα φίλο...

να είστε όλοι καλά!
 

Επισκέπτης
Το faces έχει κυρίως πιτσιρίκες...και δύσκολα καταφέρνεις πολλά πράγματα.. Άλλα σαιτ γνωριμιών είναι
love.mail.ru μαζεύει πολύ κόσμο με όλα τα θετικά και αρνητικά
24open.ru μικρότερο σαιτ αλλά πιο ποιοτικό κατά τη γνώμη μου, είναι στα ρώσικα
bride.ru το πιο αποτελεσματικό για να γνωρίσεις αλλά είναι με συνδρομή

Καλησπέρα!
Διάβασα όλο το thread...δεν ήταν και εύκολο!

Τα συμπεράσματα είναι πολλά και σε πολλές περιπτώσεις αντικρουόμενα. Αλλά έτσι δεν είναι πάντα όταν έχεις να κάνεις με γυναίκες?

Έχω κάποιες ερωτήσεις, προτιμώ να μην τις ρίξω όλες μαζί.

Η πρώτη είναι:
εκτός από το γνωρίζετε κάποιο άλλο σχετικό site με γνωριμίες? Σκέφτομαι να δοκιμάσω να γνωρίσω κάποια/κάποιες πριν ανεβώ με ένα φίλο...

να είστε όλοι καλά!
 

rtfm

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Το faces έχει κυρίως πιτσιρίκες...και δύσκολα καταφέρνεις πολλά πράγματα.. Άλλα σαιτ γνωριμιών είναι
love.mail.ru μαζεύει πολύ κόσμο με όλα τα θετικά και αρνητικά
24open.ru μικρότερο σαιτ αλλά πιο ποιοτικό κατά τη γνώμη μου, είναι στα ρώσικα
bride.ru το πιο αποτελεσματικό για να γνωρίσεις αλλά είναι με συνδρομή

Σε ευχαριστώ!
Κάτι τέτοιο κατάλαβα για το faces είναι κάτι σαν παραπαίδι του facebook...
Το bride.ru είχα διαβάσει σε αναφορές σε άλλα φόρουμ ότι έχει πολύ απάτη.

Δυστυχώς ρώσικα...νιετ!

καλή σου μέρα!
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Καλησπέρα!
Διάβασα όλο το thread...δεν ήταν και εύκολο!

Τα συμπεράσματα είναι πολλά και σε πολλές περιπτώσεις αντικρουόμενα. Αλλά έτσι δεν είναι πάντα όταν έχεις να κάνεις με γυναίκες?

Έχω κάποιες ερωτήσεις, προτιμώ να μην τις ρίξω όλες μαζί.

Η πρώτη είναι:
εκτός από το γνωρίζετε κάποιο άλλο σχετικό site με γνωριμίες? Σκέφτομαι να δοκιμάσω να γνωρίσω κάποια/κάποιες πριν ανεβώ με ένα φίλο...

να είστε όλοι καλά!




θα σπάσης τα μουτρα σου και τον χρόνο σου αχολήσου μεν αλλά άν δεν μιλάς την γλώσα τους
Ρουμανικά ή Ρωσικά μην ασχοληθης με ερωτες κλπ.
κανε καλύτερα καμάκι εκει που θα είσαι για φαγητο ή διασκεδαση ή πληρωσε να περάσης καλά και ότι σου βγεί.
Πάντως είτε καμάκι είτε εσκορτ το δωράκι τους το θέλουν τζάμπα δεν  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:


ΥΓ. εκτός κι άν εχεις τις προδιαγραφές του Πίτσι νεαρός 23 ετών  χαμογελαστός  ευπαρουσίαστος κλπ αλλά κι αυτός ακόμη το καμάκι το πλήρωσε τζάμπα δύσκολα.
 

Επισκέπτης
Στα περισσότερα ρώσικα σαιτ τύπου bride έχει σκάμερ επειδή απευθύνονται σε ξένους..και κάποια άλλα είναι εντελώς απάτη με ψέυτικα προφίλ ή πληρώνουν κοπέλες να γράφουν στο κόσμο..Με τα σκάμερ λίγη εμπειρία να έχεις τα αναγνωρίζεις..δε σου διαθέτουν πολύ χρόνο και το προχωράνε γρήγορα. Bιάζονται να σε συναντήσουν για να σου ζητήσουν λεφτά. Δε συμφωνώ το bride.ru είναι απ τα πιο σοβαρά στο είδος του κάνει και έλεγχο ταυτότητας όταν γράφονται και έχει πολλές κανονικές κοπέλες...θέλει ψάξιμο και υπομονή αλλά φέρνει αποτελέσματα...Έχω συναντήσει τρείς κοπέλες από εκεί...
Και απ το love.mail έχω γνωρίσει αλλά είναι περισσότερο χάσιμο χρόνου και οι περισσότερες εκεί κάνουν χαβαλέ και δεν είναι αποφασισμένες να σε γνωρίσουν και έχει και πολλούς άντρες που καμακώνουν...Ειδικά Ρωσίδες της Ελλάδας από εκεί είναι πολύ δύσκολο να γνωρίσεις τους τη πέφτουν πάρα πολλοί...είναι πλέον πολύ γνωστό αυτό το σαιτ..Τώρα για τα ρώσικα σαιτ που είναι μόνο στα Ρωσικα μπορείς να χρησιμοποιείς μεταφραστή..
www.freetranslation.com]www.freetranslation.com [/url]ή του google

Σε ευχαριστώ!
Κάτι τέτοιο κατάλαβα για το faces είναι κάτι σαν παραπαίδι του facebook...
Το bride.ru είχα διαβάσει σε αναφορές σε άλλα φόρουμ ότι έχει πολύ απάτη.

Δυστυχώς ρώσικα...νιετ!

καλή σου μέρα!
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπέρα!
Διάβασα όλο το thread...δεν ήταν και εύκολο!

Τα συμπεράσματα είναι πολλά και σε πολλές περιπτώσεις αντικρουόμενα. Αλλά έτσι δεν είναι πάντα όταν έχεις να κάνεις με γυναίκες?

Έχω κάποιες ερωτήσεις, προτιμώ να μην τις ρίξω όλες μαζί.

Η πρώτη είναι:
εκτός από το γνωρίζετε κάποιο άλλο σχετικό site με γνωριμίες? Σκέφτομαι να δοκιμάσω να γνωρίσω κάποια/κάποιες πριν ανεβώ με ένα φίλο...

να είστε όλοι καλά!
αγαπητε φιλε κολασιτη καλως να μας ερθεις στο παραδεισο καλα κανεις και οργανωνεσαι πριν τον ερχομοσου εδω .Καλυτερο απο ολα τα αλλα σιτε , αν μου επιτρεπουν οι υπολοιποι ,για εξπρες γνωριμιες ειναι το love.mail.ru εκει πραγματικα θα βρεις αυτο που ψαχνεις αντε καλη επιτυχια και με το καλο
 

rtfm

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
θα σπάσης τα μουτρα σου και τον χρόνο σου αχολήσου μεν αλλά άν δεν μιλάς την γλώσα τους
Ρουμανικά ή Ρωσικά μην ασχοληθης με ερωτες κλπ.
κανε καλύτερα καμάκι εκει που θα είσαι για φαγητο ή διασκεδαση ή πληρωσε να περάσης καλά και ότι σου βγεί.
Πάντως είτε καμάκι είτε εσκορτ το δωράκι τους το θέλουν τζάμπα δεν  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
ΥΓ. εκτός κι άν εχεις τις προδιαγραφές του Πίτσι νεαρός 23 ετών  χαμογελαστός  ευπαρουσίαστος κλπ αλλά κι αυτός ακόμη το καμάκι το πλήρωσε τζάμπα δύσκολα.

Αγαπητέ μου συμφωνώ ως προς το ότι τίποτα δεν είναι τσάμπα...κανένας δεν σου δίνει κάτι αν δεν έχεις να του δώσεις κάτι.

Απλά σκεφτόμουν ότι αν πάω ψιλοαδιάβαστος θα μου πιάσουν τον κώλο για διατροφή/διαμονή, θα επιδοθώ σε "προσεγγίσεις" και έτσι θα περνάνε οι μέρες...στο τέλος θα μου φέρνουν ένα καλοπληρωμένο παλτό και νομίζω ότι κάτι έκανα. Δεν παύει να είναι όλο αυτό θέμα χρόνου και χρημάτων και να κάνεις πως βγάζεις λεφτά στη φόρα...την πάτησες γενικώς.

Οπότε αναρρωτιόμουν κατά πόσο είναι δυνατό να γνωρίσω πρώτα καμία φιλική κυρία από το νετ πριν πάω εκεί.
 

rtfm

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
αγαπητε φιλε κολασιτη καλως να μας ερθεις στο παραδεισο καλα κανεις και οργανωνεσαι πριν τον ερχομοσου εδω .Καλυτερο απο ολα τα αλλα σιτε , αν μου επιτρεπουν οι υπολοιποι ,για εξπρες γνωριμιες ειναι το love.mail.ru εκει πραγματικα θα βρεις αυτο που ψαχνεις αντε καλη επιτυχια και με το καλο

Σε ευχαριστώ για τη συνεισφορά σου!
Δυστυχώς, όλα αυτά τα site εμπεριέχουν τον κίνδυνο να χασομερήσει κάποιος και τελικά να φάει ατελείωτες ώρες σε γλυκανάλατα chat.
Και το μ___ί είναι για να το γ___άς και όχι για chat.

Από την άλλη όμως αν γνωρίσεις 3-4 απο εκεί μέσα και τις βρεις επάνω (αν, επαναλαμβάνω, αν) δεν είναι και άσχημο γιατί μεσοπρόθεσμα δικτυώνεσαι.

Μην ξεχνάμε ότι όλα αυτά είναι πάντα και "τυχερά"...ποτέ δεν είναι στάνταρ.

Πάντως, για να πω την αμαρτία μου, το faces.md είναι κόλαση.
 

rtfm

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Στα περισσότερα ρώσικα σαιτ τύπου bride έχει σκάμερ επειδή απευθύνονται σε ξένους..και κάποια άλλα είναι εντελώς απάτη με ψέυτικα προφίλ ή πληρώνουν κοπέλες να γράφουν στο κόσμο..Με τα σκάμερ λίγη εμπειρία να έχεις τα αναγνωρίζεις..δε σου διαθέτουν πολύ χρόνο και το προχωράνε γρήγορα. Bιάζονται να σε συναντήσουν για να σου ζητήσουν λεφτά. Δε συμφωνώ το bride.ru είναι απ τα πιο σοβαρά στο είδος του κάνει και έλεγχο ταυτότητας όταν γράφονται και έχει πολλές κανονικές κοπέλες...θέλει ψάξιμο και υπομονή αλλά φέρνει αποτελέσματα...Έχω συναντήσει τρείς κοπέλες από εκεί...
Και απ το love.mail έχω γνωρίσει αλλά είναι περισσότερο χάσιμο χρόνου και οι περισσότερες εκεί κάνουν χαβαλέ και δεν είναι αποφασισμένες να σε γνωρίσουν και έχει και πολλούς άντρες που καμακώνουν...Ειδικά Ρωσίδες της Ελλάδας από εκεί είναι πολύ δύσκολο να γνωρίσεις τους τη πέφτουν πάρα πολλοί...είναι πλέον πολύ γνωστό αυτό το σαιτ..Τώρα για τα ρώσικα σαιτ που είναι μόνο στα Ρωσικα μπορείς να χρησιμοποιείς μεταφραστή..
www.freetranslation.com]www.freetranslation.com [/url]ή του google

Κατάλαβα...αν πέφτει πολύ καμάκι τότε τα πράγματα πηγαίνουν προς το φιλικό, παιχνιδάκι και λοιπά χασομέρια που κουράζουν και τον καρπό από την πληκτρολόγηση.
Όσον αφορά στις συνδρομές, δεν με βρίσκουν αντίθετο γιατί τίποτα δεν είναι κούτρα στη ζωή αυτή-αυτό είναι απαράβατος όρος. Βέβαια απάτες πάντα υπάρχουν, αλλά τουλάχιστον η συνδρομή βάζει και ένα κατώφλι να μην παίζει ο οποιοσδήποτε μαζί σου.

Βασικά δεν με ενδιαφέρει να γνωρίσω γυναίκες στην ελλάδα, αλλά στο εξωτερικό. Αν καταστεί δυνατό να τις φέρω και ελλάδα, ακόμα καλύτερα!

Παρεμπιπτόντως, αν επιτρέπεται, οι γυναίκες που συνάντησες ήταν ελλάδα? Ή εξωτερικό? Επαναλαμβάνω, ότι εμένα το δεύτερο με ενδιαφέρει...
 

Queen

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Pedia,opos vlepo oli milate kala kai sizitate gia tin Moldavia,episis to iha katalavi oti pio koutsompoli isaste esis para i kopeles,tora anarotieme,idika gia aftous pou  grafoun oti den tous aresi edo kai i kopelitses den ine etsi opos to perimenan,TOTE GIATI KIRIE MOU ERHESTE KAI KSANAERHESTE EDO?????????????ETSI APLA NA DEITE TA HTIRIA :uglystupid: :uglystupid:??????Apo tin  stigmi pou mia hora den sou aresi den ksanapienis eki,apla prospathis na ksehnas tin emperia pou tin ihes zi. :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :s&m_1: :s&m_1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom