Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
εγω μεσα 'θελω' ψηφιζω
"αλλα λες το βραδυ κκι αλλα το πρωι"
καλα πε "ρομπα-κοπ" κ χρονια πολλα-βαρεθηκαμε να σου λεμε,χρονια πολλα,"παλιοπουρο"-ρε "ρομπα-κοπ",δεν μου ειπες ΝΑ ΜΗ ΒΑΖΩ ΦΟΤΟ  για χ,ψ,ω λογους οταν ηρθα τη πρωτη φορα?τοτε με το πιπινι???
παρε καμμια αποφαση,ουτε ο "σοριτας" δεν τα γυρναει ετσι,που ειναι κ πολιτικος εκπρωσοπος :grin: :grin: :grin:
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
κοιτα ποιος μιλαει αυτος που δεν εχει αφησει γραμματεα και γενικα θυληκο υπαλληλο στην εταιρεια του αγμητο :s&m_3:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Δεν απαντησες ομως, για ποιες καινουργιες μιλας;
Τις ξερω;
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
φιλε σοριτα με καλυψες πληρως αλλα εχει ΦΟΒΕΡΟ κολαρακι
ειναι πολυ καβλα αυτη ,το επιβεβαιωνω και εγω ως "τσιμογιαννης",το λεω επειδη ειναι κ καλλιτεχνης η νεαρα-d.j. γαρ-"αλλαν" εκει θα πατησουμε κι εμεις,εχω πλανο,αμεσο ευκολο κ φτηνο!!!!! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
αν 1.μιλαει ρουμανικα το "μωρο",και 2.ειναι κ οπως τα λετε 3.τα "χωνεις" οπως καταλαβα.. τοτε .αστο πανω μου κ μη φοβασαι κανεναν μολντο κ φλ.-δεν εχουν κανει ρουμανια αυτοι,τους λειπουν ενσυμα- :grin: :grin: :grin:..ουτε που θα παρουν "χαμπαρι" οι ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ,τι,πως ,που κ ποτε εγινε :grouphug: :grouphug: :grouphug:
εκανα και ρουμανια οποτε να με φοβασαι απλα δεν με ξερεις πως ημουν πριν ,πεστουτα φλ
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
εκανα και ρουμανια οποτε να με φοβασαι απλα δεν με ξερεις πως ημουν πριν ,πεστουτα φλ
Εγω ενα εχω να πω και οποιος ακουσει ακουσε.. Μην τα βαζετε με τον Μολδολαγνο γιατι μετα θα  :headbang: :headbang: :headbang:
Σπαστικουλη παλι δε απαντας σε αυτο που σε ρωτησα.. Υπεκφευγεις και δεν μου αρεσει.. :tickedoff:
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
πρωτον σας ευχαριστω ολους για τα χρονια πολλα και θελω να πω οτι ειναι τιμη μου που μιλαω με τους περισσοτερους απο εσας και βεβαια ευχαριστω ιδιαιτερα τον φλ που με μυησε στο σαιτ .Οσον αφορα τη διτζει ε ναι ρε θα τη γαμησω για να σας μπω στο ματι και εχει ενα κολαρακι το μωρο απιθανο .Της τοπα χτες και με ευχαριστησε με φιλακι για τα καλα μου λογια.Σοριτα τελικα μου κολησες το κνιτης τα καταφερες δεν πειραζει ομως αν και τα πιστευω μου ειναι ηδη μακρια τους.Στο τηλεφωνο που με πηρες μαλλον εκανες λαθος στο νουμερο η μπερδευτηκαν οι γραμες λογω της φοβερης τηλεπικοινωνιας που εχουμε εδω.Ρεντ δωσε τροφη και ασε τα ουμπαλα και την επομενη φορα που θα ερθεις θα ειναι εδω και ο φλ αρα αρχιζουν οι μεγαλες συναντησεις.

"Δικός" μας είσαι ρε και σε παρεξήγησα?
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ειναι πολυ καβλα αυτη ,το επιβεβαιωνω και εγω ως "τσιμογιαννης",το λεω επειδη ειναι κ καλλιτεχνης η νεαρα-d.j. γαρ-"αλλαν" εκει θα πατησουμε κι εμεις,εχω πλανο,αμεσο ευκολο κ φτηνο!!!!! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

Δέν χρειάζτεται πλάνο περίπλοκο και ψεύτικο η νεαρά θα πέση σαν σύκο αλλά μην τον υποτιμάς τον πουροτηνέιτζερ μπορεί να κάνη ζημιά και να αποτύχουν όλλα τα πλάνα.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
.Οσον αφορα τη διτζει ε ναι ρε θα τη γαμησω για να σας μπω στο ματι και εχει ενα κολαρακι το μωρο απιθανο .Της τοπα χτες και με ευχαριστησε με φιλακι για τα καλα μου λογια.

Σιγά το κατόρθωμα που θα κάνης για βγές έξω απο το άνδρο σου και παίξτο καμάκι χωρίς να ξέρουν οτι είσαι ο εργοδότης τους εκεί να δώ την μαγκιά σου.

Και στο ξαναλέω εγώ τις προίκισα τις γραμματείς μου και δεν νομίζω οτι αξίζη για ένα πήδημα
να ρισκάρεις τις εργασιακές σου σχέσεις ήδη το έχεις ριψοκινδυνεύση με τις άλλες καταστάσεις
τι ψάχνεις δηλαδή τον μπελά σου;;;;;.
Ο νωών νοείτο.

Και μετα άν την βγάλουμε εμεις έξω δηλαδή τι ;; θα τις κάνεις μούτρα και θα είσαι θιγμένος και θα την κάνη δύσκολη τη ζωή στην δουλειά της;;;;;
Για δέστο λίγο σοβαρά διοτι ανεξάρτητα απο όλλα εργαζετε σε σένα και έχει ανάγκη την δουλειά της για δικούς της λόγους δεν μπορείς και δεν έχεις το δικαίωμα να παίζεις με τους εργαζομένους σου για ένα πήδημα.
( Εκτός αν έχεις σκοπό να τήν αποκαταστήσης) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
[size=10pt]ειναι πολυ καβλα αυτη[/size] ,το επιβεβαιωνω και εγω ως "τσιμογιαννης",το λεω [size=10pt]επειδη ειναι κ καλλιτεχνης η νεαρα-d.j. γαρ[/size]-"αλλαν" εκει θα πατησουμε κι εμεις,εχω πλανο,αμεσο ευκολο κ φτηνο!!!!! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

Μεχρι που την σπονσάρω μόνιμα για να τραγουδάει μόνο για πάρτη μας
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
κοιτα για ολους εχει ο τουρβας εγω δεν ειμαι μοναχοφαης σαν το σοριτα
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
κοιτα για ολους εχει ο τουρβας εγω δεν ειμαι μοναχοφαης σαν το σοριτα

Καλημέρα Μητσάρα,
τι έγινε πολύ πρωινό σε βρίσκω δεν ξενυχτησαμε εχτές;;;;;;

Ετσι ακριβώς φιλε αλλά κάνε μου τη  ΧΑΡΗ και συ και το άλλο το αρπαχτικό μακρυά απο την εν λόγο και αφήστε και κανενα κοκαλάκι για τους φίλους.
Εσεις να φύγετε απο κει να πάτε αλλού όπως λέει και μια διαφήμηση.
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
εμεσα οχι αμεσα δηλαδη πρωτα τις  :knockinb: και μετα το λες ,πρεπει να με καλεσεις σε κανα παρτακι για να μη μιλαω :uglystupid:

Και τι ήθελες δηλαδή, γουρούνι στο σακί?
Να μην τις δοκιμάσω πρώτα να δω αν είναι καλές?
Να σε αφήσω έτσι έρμαιο στα νύχια κάθε Μολδαβής μουνάρας?
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
κολασιτες πηρατε χαμπαρι χτες ενα νεο σοριττας με 2 ταυ??? τον σβησαν αμεσα βεβαια
 

fonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Σύντροφοι το έχετε παράξιλοση το πράγμα στο θρεντ .ο ρεντ με τους σαράντα οχτώ κλώνους του πέταξε έχω τον υαντις  τον διμιτρακι  τον μπλασκο και τον βονμακουλις .όσους δηλαδή είναι σοβαροί και ξέρουν και πλέων δεν γράφουν .ο μολδολαγνος και οι συναιτεροι του διαφημίζουν την επιχείρηση του μπας και έρθει κανένας παραπάνω λέγοντας απίθανα πράγματα για το κισινεου .οσοριτας αφού έβρισε όλο το σίτε. τώρα προσπαθεί να μιμηθεί τον ρεντ φτιάχνοντας αυτοκλωνους και αληλο βρίζεται με τον εαυτό του .χάλια μαύρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom