Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
ΕΓΩ ΘΑ ΕΠΕΜΕΙΝΩ ΟΤΙ ,οταν μπαινει καμμια φωτο,εχει αλλο ενδιαφερον το "θεμα",απο το να λεμε ο καθεις τα δικα του :rolleyes: :huh: :sunglasses:
βεβαια εδω η "πλειοΨηφια",δεν θελει να μπαινουν φωτο,δεν το καταλαβαινω αυτο,αλλα θα παω "πασο",μην νομιζεται οτι τις βαζω για "εφφε".......
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ΕΓΩ ΘΑ ΕΠΕΜΕΙΝΩ ΟΤΙ ,οταν μπαινει καμμια φωτο,εχει αλλο ενδιαφερον το "θεμα",απο το να λεμε ο καθεις τα δικα του :rolleyes: :huh: :sunglasses:
βεβαια εδω η "πλειοΨηφια",δεν θελει να μπαινουν φωτο,δεν το καταλαβαινω αυτο,αλλα θα παω "πασο",μην νομιζεται οτι τις βαζω για "εφφε".......

RENT ασε τις θεωρίες και δώσε τροφή στο λαό.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ΦΛ και ΜΟΛΝΤΟ κόψτε τις μαλακίες με το προσωπικό δεν έχετε καμιά δουλειά σε τετατετ καταστάσεις κρατάτε λιγο τους τύπους για να σας σέβονται.
Δόξα το θεό η περιοχή έχει αρκετό φαί για όλλους, όσο για το προσωπικό υπάρχουν και οι φίλοι
πχ αλλαν . σορίτας , πιτσι κλπ εσείς μακρυά άντε μουνα-χοφάηδες αφήστε και κάτι απείραχτο ντροπή ρεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
αφου δεν θελουνε....
θα τους παρακαλαω κιολας??? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

¨αντε ρε που δεν θέλουν βαράτε με και ας κλαίω είναι όλοι τους.
Ψοφάνε για θέαμα και πρωτος και καλύτερος εγώ.
βάλε να έχουμε να λέμε.
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
ΦΛ και ΜΟΛΝΤΟ κόψτε τις μαλακίες με το προσωπικό δεν έχετε καμιά δουλειά σε τετατετ καταστάσεις κρατάτε λιγο τους τύπους για να σας σέβονται.
εσείς μακρυά άντε μουνα-χοφάηδες αφήστε και κάτι απείραχτο ντροπή ρεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
καλα εγω για πλακα τα γραφω,μην τα παιρνετε κ σοβαρα!!!!
σιγα μη γαμισει το "παλιοπουρο" ο μολντο ,τη μουναρα αυτη
λες?........ :think: :think: :think: :think: :think:
οχι τιποτα αλλο,αλλα εμεις τα "τεκνα" :2funny: :2funny: :2funny: τι θα κανουμε μετα δηλαδη?
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
¨αντε ρε που δεν θέλουν βαράτε με και ας κλαίω είναι όλοι τους.
Ψοφάνε για θέαμα και πρωτος και καλύτερος εγώ.
βάλε να έχουμε να λέμε.
εχω ενα βασικο προβλημα με φωτο κ βιντεο,δεν τα "παιρνει" σαν συννημενα,ηταν που ηταν στα 300,λιγο δηλαδη,το βαλαν στα 200,κ τωρα δεν "παιρνει" τιποτα.....κι εχω αρκετα αλλα ,παλια κατι "περναγε" τωρα τιποτα...
αν ξερει κανεις τη λυση μου τη λεει,δεν ειμαι κομπιουτερας σαν τον "ορεινο" με τα "netbook"  του:grin: :grin: :grin: :grin:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
καλα εγω για πλακα τα γραφω,μην τα παιρνετε κ σοβαρα!!!!
σιγα μη γαμισει το "παλιοπουρο" ο μολντο ,τη μουναρα αυτη
λες?........ :think: :think: :think: :think: :think:
οχι τιποτα αλλο,αλλα εμεις τα "τεκνα" :2funny: :2funny: :2funny: τι θα κανουμε μετα δηλαδη?

red φύλαγε τα ρουχα σου να έχεις τα μισα λέει μια Ελληνική παροιμία
και θα μου επιτρέψεις να μην συμφωνήσω για τον πουροτηνέιτζερ μαζί σου.
Είναι μαχημος ακόμη  ΠΡΟΣΕΧΕ>.
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
χαιρετίσματα στο μωρό και θα τα πούμε στην επόμενη συνάντηση.
θα την  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
"μισα μισα" παει??? :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
αν και δεν νομιζω οτι τοσο απλο ειναι το θεμα :think:
τλσπαντων εσεις την ξερετε καλυτερα,εγω μονο την ειδα μια φορα...
που να ξερει τωρα τι ντορος γινεται για παρτη της να ανεβασει τα "κοντερια" :s&m_2:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
red φύλαγε τα ρουχα σου να έχεις τα μισα λέει μια Ελληνική παροιμία
και θα μου επιτρέψεις να μην συμφωνήσω για τον πουροτηνέιτζερ μαζί σου.
Είναι μαχημος ακόμη  ΠΡΟΣΕΧΕ>.
εγω παντα ΓΩΝΙΑ ΚΑΘΟΜΑΙ στο 'αλεππο",ΠΛΑΤΗ ΣΕ ΤΟΙΧΟ κ κοντα σε πορτα....ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩς!!!!!
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
"μισα μισα" παει??? :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
αν και δεν νομιζω οτι τοσο απλο ειναι το θεμα :think:
τλσπαντων εσεις την ξερετε καλυτερα,εγω μονο την ειδα μια φορα...
που να ξερει τωρα τι ντορος γινεται για παρτη της να ανεβασει τα "κοντερια" :s&m_2:

ΜΕΣΑ ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΤΑ κοντερια της θα τα διωρθώσουμε όσο και να τα ανεβάση.
αν και δεν την παίρνη και ασε να λένε οι άλλοι .
εκτος αν μας την κάνη την ζημιά ο ΦΛ και ο ΜΟΛΝΤΟ> τοτε πάσο ειμαστε χαμένοι απο χέρι.
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
σε NOTEBOOK ισως :grin: :grin: TO "NETBOOK" δεν εχει φτασει ακομα εδω :grin: :grin: :grin:
υγ.ΠΛΗΡΩΣΕ κ κανα "στοιχημα" ΠΡΩΤΑ ορεινε :helpplea:,κ μετα πες με και  "εβδομηνταβελονη" αν θες :grin: :grin: :grin:
Εγω παντως το M.S.I. δεν το αλλαζω :offtopic:

Υπάρχουν και NETBOOKS, αλλά που να τα ξέρεις εσύ...
Μήπως το στοίχημα που βάλαμε είχε την προϋπόθεση ότι είσαι μόνιμος κάτοικος του Κίσινεφ? Είσαι? Αν είσαι, τότε έχασα. Αν όμως δεν είσαι, τότε πλήρωνε!!!
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Καλώς τον

Λέω να ανέβω κατα τις 20 Νοέμβρη τι λέτε θα κάνουμε καμια συναντηση βετεράνων και νέων;;; μελών ενοωω 'οχι ηλικιών εεεε;;;;;;;;;;;;;;
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
ΕΓΩ ΘΑ ΕΠΕΜΕΙΝΩ ΟΤΙ ,οταν μπαινει καμμια φωτο,εχει αλλο ενδιαφερον το "θεμα",απο το να λεμε ο καθεις τα δικα του :rolleyes: :huh: :sunglasses:
βεβαια εδω η "πλειοΨηφια",δεν θελει να μπαινουν φωτο,δεν το καταλαβαινω αυτο,αλλα θα παω "πασο",μην νομιζεται οτι τις βαζω για "εφφε".......

Ποιά πλειοψηφία δεν θέλει φωτογραφίες?
Για να δούμε, πόσοι γράφουμε εδώ ενεργά?
1. RED
2. MOLDO
3. ALLAN.
4. VONMAKOULIS
5. PIRFOROS
6. PISTI.
7. SORITAS.
9. ΜΗΤΣΟΣ29
10. Αυτός που πιθανόν να ξέχασα.

Η πλειοψηφία αγαπητέ θέλει φωτογραφίες.
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
"η πιτσο"????????????????????????? :think: :think: :think: :think: :think:
ολο καινουριες εχει ο μολντο :think: :think: :think:,ΜΗΠΩς οποια του "κατσει" καθεται, οποια δεν του"κατσει" φευγει???????????ρωταω παντα :dancing: :dancing: :dancing:

Καθαρά Σοβιετικά πρότυπα!
Που βλέπεις το κακό δηλαδή?
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Καθαρά Σοβιετικά πρότυπα!
Που βλέπεις το κακό δηλαδή?

Σορίτα,
θα σε μαλώσω άσε τον ΡΕΝΤ να εκφρασθή ελεύθερα μην τυχόν και του δημιουργήσης κανένα ψυχολογικό τραύμα αλοιμονό σου.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Υπάρχουν και NETBOOKS, αλλά που να τα ξέρεις εσύ...
Μήπως το στοίχημα που βάλαμε είχε την προϋπόθεση ότι είσαι μόνιμος κάτοικος του Κίσινεφ? Είσαι? Αν είσαι, τότε έχασα. Αν όμως δεν είσαι, τότε πλήρωνε!!!
ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΑ "ΝΕΤΒΟΟΚ" να σε παω "πασο",αλλο εννουσες βεβαια
αλλα τα στοιχηματα ταχεις χασεις,δηλαδη ειμαι εκει 4 μερες τη βδομαδα,εδω κ κανα 16μηνο,κ μερικες φορες αν δεν εχω κατι επειγον ειμια κ "σερι" δεκαημερα,δηλαδη,20+ μερες το μηνα κ μιλαω κ τη γλωσσα απταιστα,κ κανουμε κ μαλλον ενα προγραμα εκει-το νεο ετος..
αυτο πως λεγεται "τουριστας"?????
ασε που στην "αρχη αρχη" αλλα ελεγες,οτι τα βλεπω στο google-earth,οτι ποτε δεν εχω παει,οτι αυτα που ελεγα τα διαβαζα στο I.S.G. κλπ μαλ...Ες,ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙς ΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ,ΔΕΣΤΑ ΠΑΛΙ,αν τα ξεχασες....
παντως  ΕΠΕΙΔΗ σου ειπα,τοτε που ηταν να αποχωρησεις,στα χαριζω κ τα στοιχηματα, ΚΑΙ αυτο ΚΑΙ τ αλλα με τους κλωνους κλπ μαλακιες
αλλα μη με λες κ "εξηνταβελονη"
"τριανταβελονη" ισως..... :2funny: :2funny: :2funny:
δεν γραφω κι αλλα ,μου βαζει "χερι" ο "μολντο",δεν θα μου δωσει  τραπεζι στο "ελ γκρεκο" μετα την ανακαινιση λεει..οποτε παω πασο.... :grin: :grin: :grin: :grin:
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
εχω ενα βασικο προβλημα με φωτο κ βιντεο,δεν τα "παιρνει" σαν συννημενα,ηταν που ηταν στα 300,λιγο δηλαδη,το βαλαν στα 200,κ τωρα δεν "παιρνει" τιποτα.....κι εχω αρκετα αλλα ,παλια κατι "περναγε" τωρα τιποτα...
αν ξερει κανεις τη λυση μου τη λεει,δεν ειμαι κομπιουτερας σαν τον "ορεινο" με τα "netbook"  του:grin: :grin: :grin: :grin:

Άνοιξε τις φωτογραφίες με το "Microsoft Office Picture Manager".
Πάτα "Edit Pictures".
Στο δεξί μέρος της οθόνης (συγνώμη MOLDO, αλλά δεν έχει κνήτες στην Αμερική) πάτα στο "Compress Pictures". Στη συνέχεια πάτα το "Compress for --- web pages".
Κάνε save και είσαι έτοιμος να ανεβάσεις.

Επειδή η όλη διαδικασία μειώνει την ανάλυση της αρχικής φωτογραφίας, καλά θα ήταν να κάνεις ένα αντίγραφο του φακέλου, ώστε να τις έχεις αυτούσιες.


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom