Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
αρκανς,μηπως εχει εκει κοντα που μνεις κανα βιβλιοπωλειο?παρε κ καναν "οδηγος καλων τροπων και συμπεριφορας"
:grin:
"παραδεισς ειναι η ελλαδα για οσους ειναι κοματικοι του ΠΑΣΟΚ ΤΩΡΑ Κ ΝΔ ΠΑΛΙΑ!!!!!!!!!!
"ΔΕΝ ΜΑΣ ΧΕΖΕΙς ΡΕ ΝΤΑΛΑΡΑ"??? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
ΡΕΝΤ ΑΝΤΕ ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΝΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΑς ΤΗ ΠΕΙ ΠΑΛΙ Ο ΜΗΤΣΟΣ ΟΤΙ ΤΑ ΒΡΗΚΑΜΕ ,Σ ΄ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
ελα ρεντ περιμενω την εγκριση σου .Πιρφορε σου αρεσε το μωρο ετσι??? εχω φερει και αλλες καινουριες στηο μαγαζι θα σου πει η πιτσο οταν ερθει
 

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • DSCF4197.jpg
    DSCF4197.jpg
    187 KB · Εμφανίσεις: 25

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
εγω ειπα οτι μ αρεσε απλα....
τι ειαι ερωτευμενος?παω πασο.....
εξαλλου τι φοβασαι?ειμαι σαν γυφτος,τσιμογιανης κλπ,δεν μου σηκωνεται ουτε με "λεβιτραν",και ειμαι κ απο "χωριο" :grin: :grin: :grin: :grin:
ΞΕΧΑΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΙΤΣΟ??? :grin: :grin: :grin:
Red, ξερεις πολυ καλα πως στη Μολδαβια ειναι οποιος προλαβει.. Πηγε να γινει φαση μαζι της αλλα απο μια μαλακια στραβωσε.. Αλλωστε απο οτι ενημερωθηκα απο εγκυρη πηγη, το κοριτσακι δεν ειναι για ερωτες αλλα για αρπαχτες..
 

Επισκέπτης
Ναι και η φίλη της μ άρεσε αλλά εκείνης της άρεσε ο Φλαουερ...αρε Φλ Δονζουαν μας έφαγες όλα τα μωρα... :grin:
Μη μου λες τέτοια θες να τα παρατήσω όλα και να ανέβω πάλι... :P

ελα ρεντ περιμενω την εγκριση σου .Πιρφορε σου αρεσε το μωρο ετσι??? εχω φερει και αλλες καινουριες στηο μαγαζι θα σου πει η πιτσο οταν ερθει
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Ναι και η φίλη της μ άρεσε αλλά εκείνης της άρεσε ο Φλαουερ...αρε Φλ Δονζουαν μας έφαγες όλα τα μωρα... :grin:
Μη μου λες τέτοια θες να τα παρατήσω όλα και να ανέβω πάλι... :P
Ελα φιλε μου.. Επαναλαμβανω, εκει ειναι οποιος προλαβει.. Και στη συγκεκριμενη παλι συμφωνα με εγκυρες πηγες, χιλιοι καλοι χωρανε..
Σπαστικουλη ουτε και εγω τις ξερω; Ή ειναι αυτες που βρηκα οταν ηρθα..
Και μην μου πεις οτι προσελαβες την Αλιονα και δεν μου ειπες τιποτα; :bounce:
 

Επισκέπτης
Ε έχει κάνει και μετεκπαίδευση Βουκουρέστι... :knockinb:

Ελα φιλε μου.. Επαναλαμβανω, εκει ειναι οποιος προλαβει.. Και στη συγκεκριμενη παλι συμφωνα με εγκυρες πηγες, χιλιοι καλοι χωρανε..
Σπαστικουλη ουτε και εγω τις ξερω; Ή ειναι αυτες που βρηκα οταν ηρθα..
Και μην μου πεις οτι προσελαβες την Αλιονα και δεν μου ειπες τιποτα; :bounce:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Αν είναι μουνάρα, βάλτην.
Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση μην το κάνεις και μου χαλάσεις την μεγάλη ιδέα που έχω γιαυτόν.
μονο ΜΟΥΝΑΡΕς παρουσιαζω "ορεινε",τη Β διαλογη την κρυβω επιμελως :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Ε έχει κάνει και μετεκπαίδευση Βουκουρέστι... :knockinb:
ΩΧ,αυτο δεν μου τοπε ο μολντο.......
μαλλον "καμμενη γη"  ειναι τοτε...εκτος αν απλα περασε και δεν εμεινε πανω απο 10ημερο να "πιασει το νοημα"
ΕΡΩΤΗΣΗ,γραφετε οτι  η μουναρα αυτη ειναι" οποιος προλαβει",ΔΗΛΑΔΗ?παει με πολλους απο χομπυ?η για "βιοπορισμο"?
οτι και ναναι,για πιο λογο "σρταβωσε" η φαση με σας?κατι δεν ειναι σωστο απ ολα.η δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα η δεν ειναι τοσο φθηνα...αλλιως δεν εξηγειται....
η απορια μου ειναι "κανονικη" βαση λογικης,δεν ειναι ειρωνια.
περιμενω απαντηση
παντως οταν παει τουαλετα αυτη ,χανεται κι ο μολντο,παρατηρησα :think: :think: :think: :think: :think:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
ειναι πολυ καλη αλλα περιμενω τη γνωμη του
καλα ρε "αρχιπομπιδη",ΕΣΥ δεν μουλεγες,μη βαζω τις γκομενες,"κανεις μαλακια" κλπ
τωρα θες να τη βαλεις εσυ????
τη συγκεκριμενη παντως ΟΧΙ,ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ,γιατι οπως σου ειπα εχει "ΑΜΕΣΗ" σχεση με ΕΛΛΑΔΑ-καταλαβαινεις τωρα-,γι αυτο κι ηξερε κ λιγα ελληνικα
αν δεν καταλαβες στειλε πμ
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
ΩΧ,αυτο δεν μου τοπε ο μολντο.......
μαλλον "καμμενη γη"  ειναι τοτε...εκτος αν απλα περασε και δεν εμεινε πανω απο 10ημερο να "πιασει το νοημα"
ΕΡΩΤΗΣΗ,γραφετε οτι  η μουναρα αυτη ειναι" οποιος προλαβει",ΔΗΛΑΔΗ?παει με πολλους απο χομπυ?η για "βιοπορισμο"?
οτι και ναναι,για πιο λογο "σρταβωσε" η φαση με σας?κατι δεν ειναι σωστο απ ολα.η δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα η δεν ειναι τοσο φθηνα...αλλιως δεν εξηγειται....
η απορια μου ειναι "κανονικη" βαση λογικης,δεν ειναι ειρωνια.
περιμενω απαντηση
παντως οταν παει τουαλετα αυτη ,χανεται κι ο μολντο,παρατηρησα :think: :think: :think: :think: :think:

Τώρα τι ήταν αυτό, μπηχτή? To πιθανότερο είναι ότι τώρα με την ανακαίνηση μπορεί να φοβάται να μην χαθεί η κοπέλα, ή να μην ξέρει από που ανάβει το φώς. Ή ακομη να θέλει να της δώσει το χαρτί υγείας.
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
ΩΧ,αυτο δεν μου τοπε ο μολντο.......
μαλλον "καμμενη γη"  ειναι τοτε...εκτος αν απλα περασε και δεν εμεινε πανω απο 10ημερο να "πιασει το νοημα"
ΕΡΩΤΗΣΗ,γραφετε οτι  η μουναρα αυτη ειναι" οποιος προλαβει",ΔΗΛΑΔΗ?παει με πολλους απο χομπυ?η για "βιοπορισμο"?
οτι και ναναι,για πιο λογο "σρταβωσε" η φαση με σας?κατι δεν ειναι σωστο απ ολα.η δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα η δεν ειναι τοσο φθηνα...αλλιως δεν εξηγειται....
η απορια μου ειναι "κανονικη" βαση λογικης,δεν ειναι ειρωνια.
περιμενω απαντηση
παντως οταν παει τουαλετα αυτη ,χανεται κι ο μολντο,παρατηρησα :think: :think: :think: :think: :think:

Πάει...
Χάλασε ο κόσμος.
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
ελα ρεντ περιμενω την εγκριση σου .Πιρφορε σου αρεσε το μωρο ετσι??? εχω φερει και αλλες καινουριες στηο μαγαζι θα σου πει η πιτσο οταν ερθει
"η πιτσο"????????????????????????? :think: :think: :think: :think: :think:
ολο καινουριες εχει ο μολντο :think: :think: :think:,ΜΗΠΩς οποια του "κατσει" καθεται, οποια δεν του"κατσει" φευγει???????????ρωταω παντα :dancing: :dancing: :dancing:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Άκουσα ότι έχεις μια μπακατέλα για Laptop.
Άντε ρε εξηνταβελόνη, ξηλώσου κανένα 200άρι, έχει κάτι καλές ευκαιρίες σε Netbook τελευταία.
σε NOTEBOOK ισως :grin: :grin: TO "NETBOOK" δεν εχει φτασει ακομα εδω :grin: :grin: :grin:
υγ.ΠΛΗΡΩΣΕ κ κανα "στοιχημα" ΠΡΩΤΑ ορεινε :helpplea:,κ μετα πες με και  "εβδομηνταβελονη" αν θες :grin: :grin: :grin:
Εγω παντως το M.S.I. δεν το αλλαζω :offtopic:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom