Νέα

Μήπως είμαι μισογύνης;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazogamias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 202
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Πάω Πετρούπολη !  :headbang: :headbang: :headbang:
                                                                               παπάρια ... με σας που έμπλεξα , μάλλον στο Δαφνί θα πάω ! Δίπλα είναι , άλλωστε !
Στην Αγία είναι καλύτερα... Εχει πολλά μουνιά.....
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
μισό να βάλω τα κατάλληλα γυαλιά.......



......
......
......
ΜΟΥΝΑΡΟΣ ΕΙΣΑΙ

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

αχ τι καλα!
δινε μου θαρρος να σπασω το ρεκορ... στη ζυγαρια χαχαχα

κ αν σε κυνηγαει το αγορι μου μετα.. δεν φταιω εγω... εγω ποντιος πιλατος :cheesy:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Not so easy...και η πετρούπολη που θα πας (αφου πρώτα πηγες τουαλέτα) μια χαρά κοπελες έχει

Εγω θέλω κομμώτριες.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αχ τι καλα!
δινε μου θαρρος να σπασω το ρεκορ... στη ζυγαρια χαχαχα

κ αν σε κυνηγαει το αγορι μου μετα.. δεν φταιω εγω... εγω ποντιος πιλατος :cheesy:

εσύ να μη με κυνηγάς...
όλα τα αλλα ρυθμίζονται με μια επίσκεψη με το αγόρι σου σε ένα κωλόμπαρο... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
εσύ να μη με κυνηγάς...
όλα τα αλλα ρυθμίζονται με μια επίσκεψη με το αγόρι σου σε ένα κωλόμπαρο... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

βρε φιδι στο κορφο μου σ εχω??????

τεσπα.. εγω δεν ζηλευω αγαπη μου.. ειμαι υπερανω.. το πολυ πολυ να φτασω το ορια παχυσαρκιας κ να καθισω πανω του να τον λιωσω κ μετα θα ρθει η σειρα σου χαχαχαχαχαχα
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
ψάχνει να βρει τον χαμένο αντρισμό του (τον οποίο και έχει, αλλά δεν το ξέρει)
όντας ευνουχισμένος από τις καταστάσεις που ζει.
σύνηθες φαινόμενο.
ομοιοπαθής και ο τσολιάς.

Το μίσος από όσο γνωρίζω δεν είναι πυξίδα ανδρισμού. Ούτε η μετατόπιση του βάρους των προβλημάτων στους άλλους. Είναι πάγια τακτική των ευθυνόφοβων και δείγμα ψυχικής φθοράς και απώλειας σεβασμού στον εαυτό μας. Ούτε η απελπισία ειναι δείγμα ανδρισμού. Σε αντίθεση με την νηφαλιότητα που αποδεικνύει προσωπικότητα. Το ρεύμα είναι σαφώς δυνατό.. αλλά εκεί ακριβώς εμφανίζεται αυτό που λέγεται δομημένη ύπαρξη. Ούτε η γκρίνια είναι στοιχείο ανδρισμού και σε καμία περίπτωση δεν θα μπορούσα να πω ότι ειναι δείγμα ευαισθησίας.
Για να βρει λοιπόν κανείς κάτι θεωρώ ότι το έχει χάσει. Και για να το έχει χάσει πρέπει κάποτε να το κατείχε. Αν το κατείχε και άφησε να χαθεί είναι ο μόνος υπεύθυνος. ΑΝ δεν έχει σταθερές βάσεις η κουβεντούλα περί πουταναριών δεν θα τον βοηθήσει. Και δη απο ανθρώπους που έχουν χάσει και οι ίδιοι τον ανδρισμό τους όπως παραδέχεσαι ευνουχισμένοι απο την εποχή.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ιπαρχι βιβλιο
 

MOUNARAAA

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2009
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
ακριβως...! μα ειναι δυνατον να συγκρινουμε τα σωβρακα με τις γραβατες? ελεος... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Εξαρταται απο τα σωβρακα και τις γραβατες...
Π.Χ. ενα τρυπιο χεσμενο σωβρακο δικο σου Δεν μπορει σε καμοια περιπτωση να συγκριθει με το
    SUPER-SEXY εσωρουχο του Σακη Ρουβα  :2funny:

    Μια χυμενη γραβατα δικη σου απο το ιδιο σου το σπερμα (μπλιαχχχ) Δεν μπορει σε καμοια
    περιπτωση να συγκριθει με την GUCCI γραβατα του Αλεξη Κουγια  :2funny:
 

Επισκέπτης
μισογυνιδες συνηθως οι ελληνες ειναι μεχρι να τους κατσει καμμια,μετα γινονται μουνοδουλοι...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ωωωωωπ μεγάλε τι είπες τώρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom