Νέα

Μήπως είμαι μισογύνης;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazogamias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 202
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
προτημω να ειμαι 5κιλα παραπανω κ να μπορω να στεκομαι στα ποδια μου παρα το σωμα της μος!!
θα πει καποιος τωρα:οσα δε φτανει η αλεπου... αλλα δε με νοιαζει!!
μπάιτ πάρε μαθήματα


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
5956913-lg.jpg



υποστηρίζουμε ανορεξικά πρότυπα ομορφιάς.. :rockon: :P :headbang:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
καλά χρειάζεται πολύ μυαλό να καταλάβει κανείς ότι εάν ήταν έτσι δε θα έγραφαν στο γουγουγου ψάχνω_γκόμενο τελεία κομ;
αυτο που λες ειναι το αλλο ακρο...δε σημαινει οτι οσες γραφουμε στο κοσμο ημαστε τα τερατα του λοχ νες!!!!
η αλεπου ινε πανεμορφι ομοσ,και γιαφτο σε θαμαζο!!!!!!!!!!!!!
;) ;) ;) ;) ;)
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Ειμαι κατά των ατροφικών γυναικών

Και υπέρ των κιλών κατανεμημενα στα ΣΩΣΤΑ σημεια

Αυτά
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
παντως εγω αν ακουσω 175 κ 52 κιλα θα νομισω οτι ειναι αισχος

ακριβως τα ιδια πιστευω με σενα λουκι σ αυτο το θεμα

ακομη κ οι ανδρες που μπορει να ακουσουν τα νουμερα αυτα κ να πουνε ουαο μαλλον δεν καταλαβαινουν για τι ανορεξικ μιλαμε... ή οι γυναικες που ειχαν κατα καιρους, τους ελεγαν λιγοτερα κιλα απ οσα ηταν στη πραγματικοτητα  *P

φυσικα εχει να κανει κ με το σωματοτυπο.. δεν μπορει η μεσογεια με το κλασικ σωματοτυπο να πιστευει οτι θα χασει ενα σεβαστο ποσο κιλων κ θα χασει μαζι τους κ την περιφερεια της πχ κ θα γινει η ζιζελ που λεγαμε... ε δεν γινεται! θ αρρωστησει ομως
 

Επισκέπτης
ρε σεις!!!τοτ οτι καποια ειναι 1.70+ και -+50κιλα τι κανει αυτοματα μοντελο???πατε καλα;;;μπορει να ειναι μια ασχημη κοκαλιαρα...μπορει μια 1.70 κ 60κ να ειναι πολυ καλυτερη!!! μπορει οτιδηποτε...απο τα νουμερα κρινετε την ομορφια??!!
Λουκ , την απάντηση την έδωσε η Μελιώ , με τον καλύτερο δυνατό τρόπο , αναφερόμενη στην Ταϋγέτη !
Αυτό που είναι αξιοπρόσεκτο , είναι μιά εμφανής τάση γιά internetική προβολή , με όσα αυτή συνεπάγεται !
Αυτό , ως δηλωτικό , τάσεων και στόχων !
Πολλά μπορούμε να γράψουμε , ο καθείς ορμώμενος από την οπτική και αισθητική του γωνιά !
Αν βρεθούμε αργότερα , τα κουβεντιάζουμε !
...η << Αγέλαστος Πέτρα >> με προσμένει !
..........................................Τα σέβη μου ...

[size=10pt]ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΣΑΚΩΝΑ ![/size]+ 40 κιλά !

 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Λουκ , την απάντηση την έδωσε η Μελιώ , με τον καλύτερο δυνατό τρόπο , αναφερόμενη στην Ταϋγέτη !
Αυτό που είναι αξιοπρόσεκτο , είναι μιά εμφανής τάση γιά internetική προβολή , με όσα αυτή συνεπάγεται !
Αυτό , ως δηλωτικό , τάσεων και στόχων !
Πολλά μπορούμε να γράψουμε , ο καθείς ορμώμενος από την οπτική και αισθητική του γωνιά !
Αν βρεθούμε αργότερα , τα κουβεντιάζουμε !
...η << Αγέλαστος Πέτρα >> με προσμένει !
..........................................Τα σέβη μου ...

[size=10pt]ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΣΑΚΩΝΑ ![/size]+ 40 κιλά !
στιν ελεφσινα μια φοραααααααααααααααααααααααα
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
παντως εγω αν ακουσω 175 κ 52 κιλα θα νομισω οτι ειναι αισχος

ακριβως τα ιδια πιστευω με σενα λουκι σ αυτο το θεμα

ακομη κ οι ανδρες που μπορει να ακουσουν τα νουμερα αυτα κ να πουνε ουαο μαλλον δεν καταλαβαινουν για τι ανορεξικ μιλαμε... ή οι γυναικες που ειχαν κατα καιρους, τους ελεγαν λιγοτερα κιλα απ οσα ηταν στη πραγματικοτητα  *P

φυσικα εχει να κανει κ με το σωματοτυπο.. δεν μπορει η μεσογεια με το κλασικ σωματοτυπο να πιστευει οτι θα χασει ενα σεβαστο ποσο κιλων κ θα χασει μαζι τους κ την περιφερεια της πχ κ θα γινει η ζιζελ που λεγαμε... ε δεν γινεται! θ αρρωστησει ομως
ακριβως!!!χωρις να λεω κιολας οτι ολες οι αδυνατες/μοντελα ειναι χαλια!!!υπαρχουν μοντελα που ειναι πανεμορφα κ δε θα με χαλαγε να ημουν... :Pουτε οτι ολες οι παχουλες ειναι ωραιες...
γαμώ την τύχη μου γαμώ......
:huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
Λουκ , την απάντηση την έδωσε η Μελιώ , με τον καλύτερο δυνατό τρόπο , αναφερόμενη στην Ταϋγέτη !
Αυτό που είναι αξιοπρόσεκτο , είναι μιά εμφανής τάση γιά internetική προβολή , με όσα αυτή συνεπάγεται !
Αυτό , ως δηλωτικό , τάσεων και στόχων !
Πολλά μπορούμε να γράψουμε , ο καθείς ορμώμενος από την οπτική και αισθητική του γωνιά !
Αν βρεθούμε αργότερα , τα κουβεντιάζουμε !
...η << Αγέλαστος Πέτρα >> με προσμένει !
..........................................Τα σέβη μου ...

[size=10pt]ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΣΑΚΩΝΑ ![/size]+ 40 κιλά !
:2funny: :2funny: :2funny:απλα ως γυναικα κατανοω την ανασφαλεια...γ αυτο δε τσατιζομαι με αυτα...  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
δυό βυζάρες και δυό κωλομάγουλα στο κύριο παρακαλώ...

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Αυτό ειναι επικοινωνία

Θα πάμε κανα σκυλάδικο να γνωρίσουμε κομμώτριες με μινι;

Χαμηλοκάβαλα παντελόνια θα αξιολογηθούν κατόπιν οντισιον και ενώπιον της κριτικης επιτροπης
 

Επισκέπτης
καλά χρειάζεται πολύ μυαλό να καταλάβει κανείς ότι εάν ήταν έτσι δε θα έγραφαν στο γουγουγου ψάχνω_γκόμενο τελεία κομ;
Ρε σεις , ο Βόθρος και συ θα με κάνετε να χάσω την προβολή !
ΜΗΝ ΓΡΑΨΕΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ 5 ΛΕΠΤΑ !
ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ! ! !
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αυτό ειναι επικοινωνία

Θα πάμε κανα σκυλάδικο να γνωρίσουμε κομμώτριες με μινι;

Χαμηλοκάβαλα παντελόνια θα αξιολογηθούν κατόπιν οντισιον και ενώπιον της κριτικης επιτροπης

έφτασεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom