Νέα

Μήπως είμαι μισογύνης;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazogamias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 202
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
οποιο σε βολευει......εισαι skinny bitches lover ή BBW???? :2funny:

Με μία δασκάλα/καθηγήτρια σύμφωνα με τα λεγόμενά σου (δεν ξέρω τι ακριβώς είσαι)που παιδαγωγεί και στον ελεύθερό της χρόνο μπαίνει στο bourdela.tv δεν με βολεύει τίποτα από τα δύο.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
σε πλαστιγγα ειχε γινει βασικα
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Με μία δασκάλα/καθηγήτρια σύμφωνα με τα λεγόμενά σου (δεν ξέρω τι ακριβώς είσαι)που παιδαγωγεί και στον ελεύθερό της χρόνο μπαίνει στο bourdela.tv δεν με βολεύει τίποτα από τα δύο.


γιατι? τα κανω ολα και συμφερω....εμ σαμπου εμ κοντισιονερ....
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
΄Το παλικάρι που δημιούργησε το ποστ τι ακριβώς ψάχνει; Ονομασία για την συμπεριφορά του;  Μια αλλη οπτική; Κάποιους να του πουν ότι ναι είναι σωστός όπως τα σκέφτεται; Ειλικρινα δεν κατανοώ... Τι είναι αυτό που τον κάνει να αναρωτιέται;... Αφού  έχει καταλήξει. Η δεν έχει;..χμ... :think:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
αχ ο αντρας ο παραδοσιακος ο προστυχος ο σκιστης πως φαινεταιιιιιι

τσολια μου εσυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

υ.γ. ειμαι 1.77 και 52 κιλα....οφειλω να σε προειδοποιησω....
και εγώ είμαι 1.76 ...73 κιλά με 15% λίπος
βλέπω ότι You beat anorexia :cheesy:
άντε το γαμίσαμε το θρεντ του φίιλου
που τον κομπλεξάρισαν οι ελληνίδες.
και εμένα σήμερα έχει γενέθλια φίλε μου
μία που 2 μήνες την γνώρισα και με βασανίζει 11 μήνες τώρα είτε την βλέπω είτε δεν την βλέπω.

όλα είναι μέσα στο μλκισμένο μας μυαλό.
και όπως λέει και ένας "ποιητής" με μεγάλα @@

<<το θέμα τη σήμερον  ημέρα είναι να είσαι ποζέρι
να δείχνεις ότι έχεις λεφτά, ότι το αυτοκίνητο σου είναι ακριβό
>>(σε ελεύθερη απόδοση)
και ένα σωρό τέτοια πράγματα.
απλά άσε τις δήθεν γκόμενες να πηγαίνουν με τους δήθεν.... και αυτοί οι δήθεν ξέρουν να τις κάνουν καλά.
είτε τις πηδάνε και τις πετάνε.
είτε τις κρατάνε και τις κανουν τη ζωή πατίνι.

εγώ κρατάω πάντα το ρητό.
Εμεις οι Βλάχοι, όπως λάχει.

είτε ξένη, είτε ντόπια , αρκεί μετά να πει "αρεν ντουβαρ" και να φύγει.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
΄Το παλικάρι που δημιούργησε το ποστ τι ακριβώς ψάχνει; Ονομασία για την συμπεριφορά του;  Μια αλλη οπτική; Κάποιους να του πουν ότι ναι είναι σωστός όπως τα σκέφτεται; Ειλικρινα δεν κατανοώ... Τι είναι αυτό που τον κάνει να αναρωτιέται;... Αφού  έχει καταλήξει. Η δεν έχει;..χμ... :think:
ψάχνει να βρει τον χαμένο αντρισμό του (τον οποίο και έχει, αλλά δεν το ξέρει)
όντας ευνουχισμένος από τις καταστάσεις που ζει.
σύνηθες φαινόμενο.
ομοιοπαθής και ο τσολιάς.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
΄Το παλικάρι που δημιούργησε το ποστ τι ακριβώς ψάχνει; Ονομασία για την συμπεριφορά του;  Μια αλλη οπτική; Κάποιους να του πουν ότι ναι είναι σωστός όπως τα σκέφτεται; Ειλικρινα δεν κατανοώ... Τι είναι αυτό που τον κάνει να αναρωτιέται;... Αφού  έχει καταλήξει. Η δεν έχει;..χμ... :think:

Αυτές οι άτιμες ταμπέλες θα μας φάνε!!  :grin:
 

Επισκέπτης
:tooth:
σ ενα ονλαιν ανδρικο καφενειο εχουμε μπει.. τι περιμενατε??
φανταζομαι κ σε αντιστοιχο  γυναικειο ολες θα ηταν θεες κ ολοι οι ανδρες να μη πω τι... χαχαχα
μπες λιγο στο κοσμοφορουμ στο τοπικ για το ποσα κιλα κ υψος εχετε κοσμογκερλς... κ θα δεις το 95% των ελληνιδων να παρουσιαζεται με αναλογιες μοντελου τουλαχιστον.. εχει γεμισει η χωρα ζιζελ κ δεν το εχουμε παρει ειδηση χαχαχαχα
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
ρε σεις!!!τοτ οτι καποια ειναι 1.70+ και -+50κιλα τι κανει αυτοματα μοντελο???πατε καλα;;;μπορει να ειναι μια ασχημη κοκαλιαρα...μπορει μια 1.70 κ 60κ να ειναι πολυ καλυτερη!!! μπορει οτιδηποτε...απο τα νουμερα κρινετε την ομορφια??!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ρε σεις!!!τοτ οτι καποια ειναι 1.70+ και -+50κιλα τι κανει αυτοματα μοντελο???πατε καλα;;;μπορει να ειναι μια ασχημη κοκαλιαρα...μπορει μια 1.70 κ 60κ να ειναι πολυ καλυτερη!!! μπορει οτιδηποτε...απο τα νουμερα κρινετε την ομορφια??!!


καλα....αν ειναι 1.70 και 50 κιλα σαφως και ειναι κοκαλιαρα.....απο το ακουσμα και μονο καταλαβαινεις.....

απλα το αστειο ειναι οτι οι πιο πολλες ΔΕΝ ειναι ετσι :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
καλα....αν ειναι 1.70 και 50 κιλα σαφως και ειναι κοκαλιαρα.....απο το ακουσμα και μονο καταλαβαινεις.....

απλα το αστειο ειναι οτι οι πιο πολλες ΔΕΝ ειναι ετσι :cheesy: :cheesy: :cheesy:
το γινεκακι  πρεπι να σου κανι παρεα στι πρασινι
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ρε σεις!!!τοτ οτι καποια ειναι 1.70+ και -+50κιλα τι κανει αυτοματα μοντελο???πατε καλα;;;μπορει να ειναι μια ασχημη κοκαλιαρα...μπορει μια 1.70 κ 60κ να ειναι πολυ καλυτερη!!! μπορει οτιδηποτε...απο τα νουμερα κρινετε την ομορφια??!!

κεητ μος ας πουμε... ασχημη κοκκαλιαρα
*P
κ το τραγικο ειναι ακριβως αυτο που λες.. οτι νομιζουν αυτες οτι αυτοματως με το που θα γραψουν αυτα τα γελοια ανορεξικα νουμερα εχουνε γινει θεογκομενες... ή αν πραγματι αυτο επιδιωκουν να γινουν *τουλαχιστον στα κιλα* στην πραγματικοτητα.. αυτο ειναι λυπηρο κ καπως ετσι οι γυναικες εχουνε 1 εκ προβληματα με την υγεια τους λογω ανορεξιας κ ψευτικων προτυπων ομορφιας
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
καλα....αν ειναι 1.70 και 50 κιλα σαφως και ειναι κοκαλιαρα.....απο το ακουσμα και μονο καταλαβαινεις.....

απλα το αστειο ειναι οτι οι πιο πολλες ΔΕΝ ειναι ετσι :cheesy: :cheesy: :cheesy:
κοιτα ειναι οντως αναλογιες μοντελου!!απλα δεν ειναι ολα τα μοντελα ομορφα κ ολες οι ομορφες μοντελα...αν καποιος ακουσει:1.75 κ 52κ λεει:ω ρε μανα μου τι μ@@@ρος ειναι αυτος??!! κ αν πει η αλλη: 1.57 κ 55κ θα την φανταστουν τερας!!καταλαβαινεις τι θελω να πω;!απο τα νουμερα μονο κρινουν...το αν καποιοι στο νετ λενε οτι να ναι αυτο ειναι καθαρα δικο τους θεμα κ προβλημα...
προτημω να ειμαι 5κιλα παραπανω κ να μπορω να στεκομαι στα ποδια μου παρα το σωμα της μος!!
θα πει καποιος τωρα:οσα δε φτανει η αλεπου...  αλλα δε με νοιαζει!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
καλα....αν ειναι 1.70 και 50 κιλα σαφως και ειναι κοκαλιαρα.....απο το ακουσμα και μονο καταλαβαινεις.....

απλα το αστειο ειναι οτι οι πιο πολλες ΔΕΝ ειναι ετσι :cheesy: :cheesy: :cheesy:

καλά χρειάζεται πολύ μυαλό να καταλάβει κανείς ότι εάν ήταν έτσι δε θα έγραφαν στο γουγουγου ψάχνω_γκόμενο τελεία κομ;
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
κοιτα ειναι οντως αναλογιες μοντελου!!απλα δεν ειναι ολα τα μοντελα ομορφα κ ολες οι ομορφες μοντελα...αν καποιος ακουσει:1.75 κ 52κ λεει:ω ρε μανα μου τι μ@@@ρος ειναι αυτος??!! κ αν πει η αλλη: 1.57 κ 55κ θα την φανταστουν τερας!!καταλαβαινεις τι θελω να πω;!απο τα νουμερα μονο κρινουν...το αν καποιοι στο νετ λενε οτι να ναι αυτο ειναι καθαρα δικο τους θεμα κ προβλημα...
προτημω να ειμαι 5κιλα παραπανω κ να μπορω να στεκομαι στα ποδια μου παρα το σωμα της μος!!
θα πει καποιος τωρα:οσα δε φτανει η αλεπου...  αλλα δε με νοιαζει!!
η αλεπου ινε πανεμορφι ομοσ,και γιαφτο σε θαμαζο!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom