Νέα

μικτοι γαμοι..γιατι συμβαινει αυτο το αισχος?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 374
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

θα παντρευοσασταν αλλοδαπη?

  • οχι με τιποτα..παππουτσι απ τον τοπο σου κι ας ειναι μπαλωμενο

    Ψήφοι: 15 16,0%
  • ναι αμε γιατι οχι..

    Ψήφοι: 64 68,1%
  • αναλογα..αν ηταν απο ανεπτυγμενη χωρα ναι..

    Ψήφοι: 15 16,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    94

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.704
Κριτικές
90
Like
36.267
Πόντοι
25.467
σωστη η παρατηρηση..αλλα πιο μεγαλη αμαρτια ειναι αυτο που κανουν τα τερατα που σκοτωνουν τα γεροντια για να τους παρουν την συνταξη..εχεις δει κανενα Ελληνα να εχει κανει κατι τετοιο? εγω οταν ημουν μικρος επαιρνα απ το χερι τα γεροντια να τα περασω απεναντι και πολλοι συμμαθητες μου εκαναν το ιδιο..καταλαβες γιατι μιλαω για πολιτισμο?


:)
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
ειπα για γκομενες μια χαρα ειναι..τι δε καταλαβαινεις? αλλο γαμος αλλο γκομενα..ουτε ειμαι ρατσιστης για ΓΑΜΟ μιλησα ελεος

δηλαδη αν την παντρευοσουνα και ξοδευες λιγοτερα λεφτα θα ηταν χειροτερα? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
σωστη η παρατηρηση..αλλα πιο μεγαλη αμαρτια ειναι αυτο που κανουν τα τερατα που σκοτωνουν τα γεροντια για να τους παρουν την συνταξη..εχεις δει κανενα Ελληνα να εχει κανει κατι τετοιο? εγω οταν ημουν μικρος επαιρνα απ το χερι τα γεροντια να τα περασω απεναντι και πολλοι συμμαθητες μου εκαναν το ιδιο..καταλαβες γιατι μιλαω για πολιτισμο?
Εγώ έχω δει.Και μάλιστα χειρότερο από όσο φαντάζεσαι.
 

karamba

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
560
Like
12
Πόντοι
6
Σκεφτείτε την ελληνική επαρχία μάστορες. Χωριά ολόκληρα με νέους, κατά κύριο λόγω αγρότες, που η ελεεινίδα δεν τους θέλει γιατί ψάχνει τον πρίγκηπα του παραμυθιού. Πως να μην παντρευτούν ξένες μετά? Οι οποίες πιθανότατα σώζονται από την δικιά τους φτώχεια στη χώρα τους...
 

Επισκέπτης
παντως για μια ακομα φορα ξεφυγατε απο το θεμα..δεν ειπα εγω να μην αγαπαμε τους ξενους..ειπα ειμαι αντιθετος στους μικτους γαμους..οχι τοσο για μας οσο για τα παιδια που θα γεννηθουν
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Εγώ έχω δει.Και μάλιστα χειρότερο από όσο φαντάζεσαι.

εχω δει κ γω ελληναρες......
που μου τη σπανε απιστευτα...ενας  ελληνας φοιτητης π γνωρισα χρονια πριν Σοφια π ολο με πουτανες πηγαινε ο πατερας τ τ αγορασε 2 διαμερισματα εκει κ ολη την ημερα εβριζε ελεγε ηλιθιους τους βουλγαρους ειχε το στιλ γαμαω κ δερνω ειμαι ελληναρας....αν τον πατουσε τρενο
κ πεθαινε πραγματικα θα χαιρομουν  :) :)
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
παντως για μια ακομα φορα ξεφυγατε απο το θεμα..δεν ειπα εγω να μην αγαπαμε τους ξενους..ειπα ειμαι αντιθετος στους μικτους γαμους..οχι τοσο για μας οσο για τα παιδια που θα γεννηθουν

Ελοχιμ θα γεννησεις εσυ μη στεναχωριεσαι
 

Επισκέπτης
Σκεφτείτε την ελληνική επαρχία μάστορες. Χωριά ολόκληρα με νέους, κατά κύριο λόγω αγρότες, που η ελεεινίδα δεν τους θέλει γιατί ψάχνει τον πρίγκηπα του παραμυθιού. Πως να μην παντρευτούν ξένες μετά? Οι οποίες πιθανότατα σώζονται από την δικιά τους φτώχεια στη χώρα τους...
ειπαμε η Ελληνιδα ξερει να ξεχωριζει του μαλακες με την μια..τι να τον κανει εναν αμορφωτο και αναλφαβητο αγροτη-βοσκο? γι αυτο ειπα οι αποτυχημενοι παντρευονται ξενες
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.096
Πόντοι
266
Ευτυχώς  που υπάρχουν και οι μικτοι γαμοι και τα τελευταια χρονια εχει ομορφύνει η ρατσα μας
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Σκεφτείτε την ελληνική επαρχία μάστορες. Χωριά ολόκληρα με νέους, κατά κύριο λόγω αγρότες, που η ελεεινίδα δεν τους θέλει γιατί ψάχνει τον πρίγκηπα του παραμυθιού. Πως να μην παντρευτούν ξένες μετά? Οι οποίες πιθανότατα σώζονται από την δικιά τους φτώχεια στη χώρα τους...

τυπε ετσι ειναι οπως τα λες  :grin: :grin:
 

karamba

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
560
Like
12
Πόντοι
6
ειπαμε η Ελληνιδα ξερει να ξεχωριζει του μαλακες με την μια..τι να τον κανει εναν αμορφωτο και αναλφαβητο αγροτη-βοσκο? γι αυτο ειπα οι αποτυχημενοι παντρευονται ξενες
Τώρα κατάλαβα μάστορα. Εσύ είσαι το πριγκηπόπουλο...
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
ειπαμε η Ελληνιδα ξερει να ξεχωριζει του μαλακες με την μια..τι να τον κανει εναν αμορφωτο και αναλφαβητο αγροτη-βοσκο? γι αυτο ειπα οι αποτυχημενοι παντρευονται ξενες

σε πληροφορω οτι αγροτες-βοσκοι-κτηνοτροφοι βγαζουν πολυ παραπανω απο τα 1000κ κατι ευρω που παιρνεις εσυ στην Αθηνα  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom