Νέα

Με πόσες γυναίκες έχετε πάει έστω και για μια φορά; (προσοχή...όχι επί π

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PANAXIOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
εγω   με  6
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
χαχαχα που να θυμόμαστε εμείς οι μεγαλύτεροι βρε συναγωνιστή... αν όμως υπολογίσω ότι γαμάω σχεδον 25 χρόνια... ε... κι από μια γκόμενα το μήνα να βάλεις είναι χαλαρά 300 + κάτι ξεπέτες από δω κι από εκεί + τα καλοκαιρινά καμάκια με τις τουρίστριες + οι διάφορες γνωριμίες από το νετ + οι παρτούζες στο εξωτερικό που έμενα χρόνια και ταξιδεύω και συχνά... όλες μαζί είναι ΣΙΓΟΥΡΑ πάνω από 1000 και συνε-χύζω... ;)
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Ο συλλογισμός έχει ένα loop hole... Και εάν οι σχέσεις σου περιορίζονται μόνο σε "εργαζόμενα" κορίτσια?
 

episkeptis69

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
74
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχα που να θυμόμαστε εμείς οι μεγαλύτεροι βρε συναγωνιστή... αν όμως υπολογίσω ότι γαμάω σχεδον 25 χρόνια... ε... κι από μια γκόμενα το μήνα να βάλεις είναι χαλαρά 300 + κάτι ξεπέτες από δω κι από εκεί + τα καλοκαιρινά καμάκια με τις τουρίστριες + οι διάφορες γνωριμίες από το νετ + οι παρτούζες στο εξωτερικό που έμενα χρόνια και ταξιδεύω και συχνά... όλες μαζί είναι ΣΙΓΟΥΡΑ πάνω από 1000 και συνε-χύζω... ;)

Ετοιμασου για προστατη!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Ετοιμασου για προστατη!!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Mπααα... αντιθέτως! Οσον ποιό πολύ τον "γυμνάζεις" τόσο καλύτερα είναι...
Κι εκτός αυτού, ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ... check-up κάθε χρόνο και δεν κάνω γενικά καταχρήσεις, οπότε όλα κα-υ-λά ;)
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Επιβήτορας δηλαδή! Το εκμεταλλεύεσαι προς όφελος σου(οικονομικό)?
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Επιβήτορας δηλαδή! Το εκμεταλλεύεσαι προς όφελος σου (οικονομικό)?

Οχι βέβαια! Το κέφι μου κάνω... γι' αυτό κι έχω μείνει ανύπαντρος... ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΙΣ ΩΡΑΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΞ !!!

Αν υπολογίσω όμως και τις επί τοις μετρητροίς πληρωμή πουτάνες... τα νούμερα ξεφεύγουν ΤΡΕΛΛΑΑΑ !!! ΓΑΜΑΤΕ ΑΒΕΡΤΑΑΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ...
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Διευκρινίστηκε ότι δε συμπεριλαμβάνονται οι ιέρειες του πληρωμένου έρωτα στην καταμέτρηση, εντάξει. Μπορεί να διευκρινίσει κάποιος αν μιλάμε για γυναίκες με τις οποίες είχαμε ολοκληρωμένη πράξη; Δηλαδή, μία γυναίκα που σου 'κανε στοματικό έρωτα, μία ή και παραπάνω φορές, αλλά μόνο αυτό, την συμπεριλαμβάνουμε;
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Ναι ρε και καλά κάνεις! Απλά επειδή ακριβώς σε βρίσκω σε σωστές βάσεις, ρώτησα μπας και...

Διευκρινίστηκε ότι δε συμπεριλαμβάνονται οι ιέρειες του πληρωμένου έρωτα στην καταμέτρηση, εντάξει. Μπορεί να διευκρινίσει κάποιος αν μιλάμε για γυναίκες με τις οποίες είχαμε ολοκληρωμένη πράξη; Δηλαδή, μία γυναίκα που σου 'κανε στοματικό έρωτα, μία ή και παραπάνω φορές, αλλά μόνο αυτό, την συμπεριλαμβάνουμε;

Εννοώ αν οι ολοκληρωμένες σχέσεις αφορούσαν μόνο εργαζόμενες π.χ. για να καταλάβεις.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Μία γυναίκα που σου 'κανε στοματικό έρωτα, μία ή και παραπάνω φορές, αλλά μόνο αυτό, την συμπεριλαμβάνουμε;

Εγώ πάντως τέτοια σκηνικά... όπως και γενικότερα τα φασώματα... τα μετράω σαν "μισές" χαχαχαχα
 
OP
OP
PANAXIOS

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
πανω απο μια φορα στοματικος ερωτας ας καταμετρηθει στο συνολο
 
OP
OP
PANAXIOS

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
γιατι μια    ......ισον καμια..........
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
με 11 καθημερινες γυναικες πληρες προγραμμα! :2funny: :2funny:και με 3 στριππερ επισης πληρες προγραμμα(ανευ χρηματων οκ? για τις συγκεκριμενες φορες)....αν προσθεσω τα μπουκιτσι που λεει και ο panosmpos τοτε παμε στην πενηνταδα.....μαζι με τα φασωματα εννοειται και τα handjob......παντως 2 ειναι τα κορυφαια σκηνικα που μου εχουν κατσει.....μια με την μακρινη μου συγγενη απο αμερικη(το ειχα ποσταρει παλια στο θρεντ"αν εχετε παει με συγγενη" και η 2η ενα απιστευτο handjob μιας υπηρετριας σε ενα σπιτι ενος γνωστου μας οταν μας ειχε καλεσει σε ενα παρτυ.......η ολοκληρωση για να μην λερωθει κατι στην τουαλετα επηλθε εις την στοματικην κοιλοτητα της πεοθηλαζουσας! :2funny: :2funny:κοινως κρασοποτηρενια καταποσις! :grin: :grin: :grin: :grin: ΑΛΙΟΝΑ την ελεγαν απο αλβανια αλλα γαμω τα μουνια...μετα εμαθα απο τον τυπα που την ειχε σπιτι του οτι εγινε μοντελο καπου στην ελλαδα......α!ρε μησιγα που θα εχει φαει τωρα................Να ειναι καλα το παληκαρι με την σπιταρονα του.....στο πανοραμα της βουλας! :boobies: :boobies:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πριν ή μετα το γάμο?  :2funny:

πριν βεβαια που τις κινησεις τις κανεις "ελευθερος" απο βαρη τετοιας φυσεως.....κινησεις που σου εχουν μεινει ανεξιτηλες στη μνημη σου και οχι μετα το γαμο οπου σιγουρα οσες γαμησες ηταν εκτος των αλλων και ενα ειδος ξεσπασματος!χωρις να σημαινει αυτο οτι δεν τις γουσταρες....
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
με 12 ως τωρα εξαιρουμενων των μπουκιτσιων και των πληρωμενων..το ζητημα ειναι πως το τελευταιο 5μηνο(απο τοτε που χωρισα) εχει πεσει τρελη ανομβρια και απορω γιατι τοσο πολυ...αντιθετα οταν τα εχω με καποια ματσο ερχονται οι ψωλες..ανιχνευτή εχουνε η η τυχη μου γαμιεται(κιαν γαμιεται γιατι δεν γαμιεμαι κι εγω?)
 

akis35

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2006
Μηνύματα
128
Like
2
Πόντοι
1
Πλακα μας κανεις .Αφου και τις γυναικες μας τις πληρωνουμε καθε μερα πηδηξουμε δεν πηδηξουμε.Λαθος ορισμος της ερωτησης Διορθωσε σε παρακαλω την ερωτηση σου
Αλλιος σε γενικες γραμμες γυρο γυρι πανω κατω δεξια αριστερα
κουραστηκα να τις μετρω Απο φανταρος σταμματησα στις 30-40
 

kavliaris 78

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
με 12 ως τωρα εξαιρουμενων των μπουκιτσιων και των πληρωμενων..το ζητημα ειναι πως το τελευταιο 5μηνο(απο τοτε που χωρισα) εχει πεσει τρελη ανομβρια και απορω γιατι τοσο πολυ...αντιθετα οταν τα εχω με καποια ματσο ερχονται οι ψωλες..ανιχνευτή εχουνε η η τυχη μου γαμιεται(κιαν γαμιεται γιατι δεν γαμιεμαι κι εγω?)
στο 5μηνο εσυ στο 6 μηνο εγω..πανω κατω για να μη σου πω ακριβως η ιδια κατασταση.. 7 τον αριθμο(α ρε σαραββακο,τι νιννης και μπουτζικος)οι 4 πανω απο δυο χρονια και η τελευταια αστο η μεγαλυτερη μαλακια της ζωης μου .. μεχρι την επομενη.. παντως αν σε ρωτησει καμμια αν εισαι ελευθερος, μην κανεις το λαθος.αρραβωνιασμενος πες.το καλυτερο.. σε λιγες μερες θα οργωνεις..οσο θες.. εκ πειρας
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
αυτο σκεφτομαι να κανω ρε γμτ..στην ανωμαλια των γυναικων απαντας με ανωμαλια....αντε να δουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom