Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.909
Like
9.613
Πόντοι
1.056
Ροζ αγγελιες
Τζενη ερωτικο μασαζ
Σου στέλνω σε πμ το λινκ το οποίο βρήκα απλά για να μου επιβεβαιώσεις ότι είναι αυτή.
Γιατι αν είναι τότε μιλάμε για μούνατο και μάλιστα κοντά στη ¨"γειτονιά" μου...
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.909
Like
9.613
Πόντοι
1.056

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
To βάζω δημόσια για όλους. Ας μας επιβεβαιώσει o theo41 αν πρόκειται για την ιδια που ανέφερε στην παραπάνω ανάρτησή του
τρελό μωράκι κρίμα είναι θεσσ...
 

mikedr

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
77
Like
306
Πόντοι
20

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
σε άλλη με το ίδιο τηλ και τις ίδιες φωτογραφίες γραφει 120
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.909
Like
9.613
Πόντοι
1.056
Ποια Θεσσαλονίκη ρε παιδιά. Διαβάστε και καμιά σελίδα παραπίσω. Μη βαριέστε. Γράφει ο συναγωνιστής ότι δεν ισχύει το " Θεσσαλονίκη" Στη Νίκαια είναι η κοπέλα.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.407
Κριτικές
107
Like
7.897
Πόντοι
7.815
Πρόσφατα μου είχε πει 60 εβραίους για μια πιστολιά τα 40 λεπτά. Τώρα αν θέλει και δώρο πάρε και κανα τσουρέκι. Πάσχα έχουμε
60 θέλει για εκτόνωση στο 45λεπτο. Σε αυτή την τιμή βρίσκεις καλύτερες προτάσεις στο μασάζ κατά᾽οίκον. Και δεν κουνίεσαι κ από το σπίτι.Πρόσεξε, μιλάμε εκτόνωση, όχι σεξ. Με σεξάκι πάει στο 80άρι.

Μασσάζ, χάιδεμα κατά᾽έμε. Κάτι σαν πασάλιμα. Δοκίμασα πρόσφατα.
Κοινωνική, άνετη, μαγκάκι, αλλά λίγο αποστειρωμένη.
Όχι δάκτυλα, μην χύσεις στο στόμα μου ... τα οποία βγαίνουν στην πορεία και δεν αναφέρονται από την αρχή.. :wink:
Ηλικία (δηλώνει) 39 ετών. Μπορεί κ +3 χρόνια πάνω κάτω. Σώμα τίμιο, αλλά χαμηλώνει πολύ το φως κ δεν έχεις εικόνα στην συνεδρία.
Έχει αναλυτική περιγραφή ένας συναγωνιστής που έχει δώσει δείγματα έγκυρα δείγματα γραφής χρόνια τώρα. Η διαφωνία μου, έγκειται στο μασάζ που για μένα είναι κάτι ανάμεσα σε χάιδεμα κ πέρασμα χεριών.
 
Τελευταία τροποποίηση:

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.407
Κριτικές
107
Like
7.897
Πόντοι
7.815
Λοιπόν επίσκεψη σήμερα στην συγκεκριμένη.
40αρα σίγουρα,όμορφη στο πρόσωπο αλλά και γενικά δεν υπήρχε κάτι κακό πάνω της,ίσως ότι "ανοίγει" ελάχιστα στην περιφέρεια αλλά όχι κάτι τρομερό.
Πολύ καλό social
και πραγματικά πολύ καλό μασάζ!
Στο δεύτερο γύρο παίχτηκε πίπα με σκουφάκι και μπριζολίτσα όπου ήταν αρκετά δεκτική απλά να μην μπαινοβγαίνω μου είπε δυνατά(μάλλον πόναγε)
80€ έδωσα για 60€ άξιζε
.
Χώρος καθαρός και ντουζιέρα μέσα στο δωμάτιο,μικρή μεν αλλά υπήρχε.
σε αυτή την κριτική αναφέρομαι.
Να προσθέσω ότι όντως αποφεύγει τις δυνατές διεισδύσεις (σαν να τραβιέται πιο πίσω). Ότι είναι bold, συνυπογράφω.

Προσωπικά δεν νομίζω να ξαναπεράσω. Με 60άρι, έχω καλύτερη περιποίηση indoor.
 
Τελευταία τροποποίηση:

MrMegistos23

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2018
Μηνύματα
37
Like
44
Πόντοι
0
Αγγελία ή τηλέφωνο της θείας Ελένης που αναφέρεστε;
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.340
Πόντοι
28.900
Καλημερα κ απο εδω....Επειδη διαβασα οσο πισω μπορουσα οχι ολες τις σελιδες,κ μεγαλυτερο ποσοστο συμπαιχτων γραφει οτι σχεδον ολες δν κανουν φουλ περα απο Θεια Ελενη ( την οποια δεν την εχω δοκιμασει κ δεν εχω αποψη να πω ) Μονο Στεφανια εχω δοκιμασει η οποια ηταν Οκ σε ολα τα επιπεδα σε αυτο το στυλ,δηλαδη μασαζ κ ολα τα παρεμεφερη.Υπαρχουν ρε παιδια απλως τα αναρτουν λαθος...Πχ Ζωη απο κολονακι η οποια πριν απο 3 χρονια εδινε ρεστα σε μασαζ κ σε υπηρεσιες στα 60 αν δεν κανω λαθος .Προσφατα ομως εχει παχυνει. Μελινα κουκακι milf απο τα καλα στις υπηρεσιες του μασαζ κ φουλ στα 70 με 2 μπαλακια. Τζενη Νικαια πιτσιρικι στα 25 αρκετα καλο μασαζ με φουλ στα 70.Απλως ολες αυτες κ αλλες που θα γινει σεντονι αν γραφω στις αγγελιες τους γραφουν πιστευω λαθος τις υπηρεσιες καθως το μασαζ το γραφουν οχι σαν κυρια υπηρεσια ενω αυτο κανουν κ καλα..Απλως θελω ν πω πως υπαρχουν πολλες μασερ κατ οικον που κανουν ολο το πακετο κ δεν ειναι μονο μια δυο..
Πληροφορίες για Μελίνα Κουκάκι milf και για την Τζένη Νίκαια, μπορείς να δώσεις;;;
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.340
Πόντοι
28.900
δώσε μια όμορφη επιλογή , εγώ δεν ξέρω .


ξέρω θεία ελένη καλλιθέα , ιρινα κολωνακι , φωτεινη καλλιθέα, στεφανία-βικυ ,Ιουλία, όλες πασίγνωστες σε όλους.

επίσης ξέρω μια κυρία Λίτσα στη Θήρας, μια υπέρβαρη Ρωσίδα στο γαλάτσι , την μαύρη στη ν.ιωνια, που τις έχω αποκλείσει .

σίγουρα υπάρχουν πολλές ακόμα , κάποιες δεν θέλουν να ξανοιχτούν , εγώ δεν έχω μπάτζετ για σκαουτινγκ , και έτσι ξέμεινα.
Ιρινα Κολωνάκι και Φωτεινή Καλλιθέα, ποιες είναι;;;
 

Islander6

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2021
Μηνύματα
17
Like
26
Πόντοι
0
Παίζει κάτι προς Φάληρο μεριά αλλά με 100€ δυστυχώς και χωρίς σεξ. Μόνο φραπέ. Μόλις έμαθα την τιμή ευχαρίστησα για την επικοινωνία και αντίο.
Καλησπέρα !! Αν είναι παλαιό Φάληρο σε παρακαλώ στείλε μου το τηλέφωνο της!!! Ευχαριστο
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.016
Like
972
Πόντοι
96
Ιρινα Κολωνάκι και Φωτεινή Καλλιθέα, ποιες είναι;;;η

Ιρινα Κολωνάκι και Φωτεινή Καλλιθέα, ποιες είναι;;;
η Ιρίνα έχει χώρο σε ένα στενό στο κολωνάκι , έβαζε σταθερά αγγελία στη ΧΕ , δεν μπόρεσα να την βρω και δεν έχω άλλο στοιχείο επαφής , έχει και προφιλ εδώ μέσα , αλλά δεν γράφει ..
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.909
Like
9.613
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα !! Αν είναι παλαιό Φάληρο σε παρακαλώ στείλε μου το τηλέφωνο της!!! Ευχαριστο
Νέο Φάληρο σε ξενοδοχείο πίσω από το Μετροπόλιταν κάνει τις συναντήσεις. 100€ χρεώνει για τάντρα μασαζ
Αν ενδαφέρεται κάποιος λεφτάς να της τα δώσει, τότε η αγγελία είναι από το instagram αυτή.

Είναι βραζιλιάνα. Δεν μιλάει καλά τα ελληνικά αλλά τα καταφέρνει κάπως καλύτερα στο γραπτό λόγο
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.924
Πόντοι
1.191
Νέο Φάληρο σε ξενοδοχείο πίσω από το Μετροπόλιταν κάνει τις συναντήσεις. 100€ χρεώνει για τάντρα μασαζ
Αν ενδαφέρεται κάποιος λεφτάς να της τα δώσει, τότε η αγγελία είναι από το instagram αυτή.

Είναι βραζιλιάνα. Δεν μιλάει καλά τα ελληνικά αλλά τα καταφέρνει κάπως καλύτερα στο γραπτό λόγο
για δωστε καμια πληροφορια τι κανει nuru tantra body to body γυμνη εχει happy end ???
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.909
Like
9.613
Πόντοι
1.056
για δωστε καμια πληροφορια τι κανει nuru tantra body to body γυμνη εχει happy end ???
Ταντρα με 100€ και χαλαρωτικό με 60€ . Δεν ξερω αλλες λεπτομέρειες. Την απέρριψα λόγω κόστους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom