Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
της στέλνεις μήνυμα στο ινσταγκραμ κι αν είσαι τυχερός κι ευθυγραμμιστούν οι πλανήτες, θα απαντήσει. Εμένα δε μου απάντησε.
Αδερφέ και εγώ στο insta της έστειλα πριν 1 εβδομάδα και επειδή δεν μου απάντησε ποτέ θεώρησα ότι σταμάτησε...
Έχει δικό της χώρο, την έχεις πάρει ποτέ;
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: taz7

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.907
Like
9.607
Πόντοι
1.056
Αδερφέ και εγώ στο insta της έστειλα πριν 1 εβδομάδα και επειδή δεν μου απάντησε ποτέ θεώρησα ότι σταμάτησε...
Έχει δικό της χώρο, την έχεις πάρει ποτέ;
Που να ξερω αν έχει!!!.. Αφου γράφω οτι δεν απάντησε ούτε στο δικό μου μήνυμα. Δεν την γνώριζα την κοπελιά. Εδώ μέσα άκουσα για πρώτη φορά το όνομά της, την τσέκαρα στο ινστα, της εστειλα και μηνυμα αλλα τίποτα
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
δώσε μια όμορφη επιλογή , εγώ δεν ξέρω .


ξέρω θεία ελένη καλλιθέα , ιρινα κολωνακι , φωτεινη καλλιθέα, στεφανία-βικυ ,Ιουλία, όλες πασίγνωστες σε όλους.

επίσης ξέρω μια κυρία Λίτσα στη Θήρας, μια υπέρβαρη Ρωσίδα στο γαλάτσι , την μαύρη στη ν.ιωνια, που τις έχω αποκλείσει .

σίγουρα υπάρχουν πολλές ακόμα , κάποιες δεν θέλουν να ξανοιχτούν , εγώ δεν έχω μπάτζετ για σκαουτινγκ , και έτσι ξέμεινα.
Τόσα καταστήματα υπάρχουν που πηγαίνεις και διαλέγεις.. ποιά η διαφορά να είναι μία μόνη της σε δικό της χώρο απο το να πας σε ένα κατάστημα? Δεν λεω.. εδώ είναι νήμα για ανεξάρτητες με δικό τους χώρο ...
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
δώσε μια όμορφη επιλογή , εγώ δεν ξέρω .


ξέρω θεία ελένη καλλιθέα , ιρινα κολωνακι , φωτεινη καλλιθέα, στεφανία-βικυ ,Ιουλία, όλες πασίγνωστες σε όλους.

επίσης ξέρω μια κυρία Λίτσα στη Θήρας, μια υπέρβαρη Ρωσίδα στο γαλάτσι , την μαύρη στη ν.ιωνια, που τις έχω αποκλείσει .

σίγουρα υπάρχουν πολλές ακόμα , κάποιες δεν θέλουν να ξανοιχτούν , εγώ δεν έχω μπάτζετ για σκαουτινγκ , και έτσι ξέμεινα.
Για τη Ρωσίδα επειδή αρέσκομαι στις μπαμπατσικες; Μπορείς να δώσεις ινφο;
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Μπορεί να μου πεί κάποιος πως έφτασε στο συμπέρασμα ότι η συγκεκριμένη αλεξάνδρα κάνει μασαζ????
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
Τόσα καταστήματα υπάρχουν που πηγαίνεις και διαλέγεις.. ποιά η διαφορά να είναι μία μόνη της σε δικό της χώρο απο το να πας σε ένα κατάστημα? Δεν λεω.. εδώ είναι νήμα για ανεξάρτητες με δικό τους χώρο ...
Να απαντήσω εγώ που προτιμώ το δικό τους χώρο από το κατάστημα! Από το δικό τους χώρο, όσες φορές έχω πάει δεν έχω νοιώσει να με διώχνουν ποτέ. Ίσα ίσα που αν δεν υπάρχει μετά ραντεβού, μπορεί να τραβήξει και παραπάνω. Στο κατάστημα, το ρολόι είναι πάνω από το κεφάλι σου και σε κοιτάζει σαν τον Χάρο. Σκληρό και αμείλικτο δε συγχωρεί καμία καθυστέρηση!!
 

ΘΡΥΛΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
14
Like
4
Πόντοι
0
δώσε μια όμορφη επιλογή , εγώ δεν ξέρω .


ξέρω θεία ελένη καλλιθέα , ιρινα κολωνακι , φωτεινη καλλιθέα, στεφανία-βικυ ,Ιουλία, όλες πασίγνωστες σε όλους.

επίσης ξέρω μια κυρία Λίτσα στη Θήρας, μια υπέρβαρη Ρωσίδα στο γαλάτσι , την μαύρη στη ν.ιωνια, που τις έχω αποκλείσει .

σίγουρα υπάρχουν πολλές ακόμα , κάποιες δεν θέλουν να ξανοιχτούν , εγώ δεν έχω μπάτζετ για σκαουτινγκ , και έτσι ξέμεινα.
μπορει να μου πει κάποιος για την λίστα από θύρας ευχαριστώ εκ τον προτέρων
δώσε μια όμορφη επιλογή , εγώ δεν ξέρω .


ξέρω θεία ελένη καλλιθέα , ιρινα κολωνακι , φωτεινη καλλιθέα, στεφανία-βικυ ,Ιουλία, όλες πασίγνωστες σε όλους.

επίσης ξέρω μια κυρία Λίτσα στη Θήρας, μια υπέρβαρη Ρωσίδα στο γαλάτσι , την μαύρη στη ν.ιωνια, που τις έχω αποκλείσει .

σίγουρα υπάρχουν πολλές ακόμα , κάποιες δεν θέλουν να ξανοιχτούν , εγώ δεν έχω μπάτζετ για σκαουτινγκ , και έτσι ξέμεινα.
 

Firfirikos74

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2018
Μηνύματα
38
Like
372
Πόντοι
20
Το 5 & Το 6 είναι το ίδιο σε επίσκεψη παρκάρισμα στο γκαράζ κοντά 5 ευρώ την ώρα εύκολη επικοινωνία από κοπέλες μια αδύνατη ξανθιά και μια νταρντανα πήρα την αδύνατη με 70ευρω τα 45 λεπτά πεσμένο βυζι καλή πίπα με γλύψιμο στα @@ δέχεται σφυροκόπημα μέτριο μασάζ καλός χώρος με μασαζοκρεββατο και καναπέ πολλά γραφεία στο κτήριο. Η υποδοχή και αυτή μόνον αλλά όμορφη.Δεν ξέρω αν έχει και άλλες κορασίδες και έλειπαν.
Που είναι ο χώρος τους?
Ευχαριστώ
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Μπορεί να μου πεί κάποιος πως έφτασε στο συμπέρασμα ότι η συγκεκριμένη αλεξάνδρα κάνει μασαζ????
Ήταν σε γραφείο η’ της ανήκε το γραφείο, με το όνομα daydream massage. Φήμες και διαφημιστές λέγανε/γράφανε τότε ότι προχωράει με τα απαραίτητα έξτρα.

Φυσικά καμία δουλειά δεν έχει στο παρόν νήμα.
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Ήταν σε γραφείο η’ της ανήκε το γραφείο, με το όνομα daydream massage. Φήμες και διαφημιστές λέγανε/γράφανε τότε ότι προχωράει με τα απαραίτητα έξτρα.

Φυσικά καμία δουλειά δεν έχει στο παρόν νήμα.
Θα το ψάξω και είμαι σίγουρος ότι κάτι θα βρω.. 2021 έχουμε.. Αλλά απο την εμφάνιση και μόνο που έχει δεν νομίζω να κάνει κάτι παραπάνω..
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Θα το ψάξω και είμαι σίγουρος ότι κάτι θα βρω.. 2021 έχουμε.. Αλλά απο την εμφάνιση και μόνο που έχει δεν νομίζω να κάνει κάτι παραπάνω..
Πάντως γενικά όπου υπάρχει καπνός ...
 
Τελευταία τροποποίηση:

theo41

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2021
Μηνύματα
22
Like
68
Πόντοι
0
Καλημερα κ απο εδω....Επειδη διαβασα οσο πισω μπορουσα οχι ολες τις σελιδες,κ μεγαλυτερο ποσοστο συμπαιχτων γραφει οτι σχεδον ολες δν κανουν φουλ περα απο Θεια Ελενη ( την οποια δεν την εχω δοκιμασει κ δεν εχω αποψη να πω ) Μονο Στεφανια εχω δοκιμασει η οποια ηταν Οκ σε ολα τα επιπεδα σε αυτο το στυλ,δηλαδη μασαζ κ ολα τα παρεμεφερη.Υπαρχουν ρε παιδια απλως τα αναρτουν λαθος...Πχ Ζωη απο κολονακι η οποια πριν απο 3 χρονια εδινε ρεστα σε μασαζ κ σε υπηρεσιες στα 60 αν δεν κανω λαθος .Προσφατα ομως εχει παχυνει. Μελινα κουκακι milf απο τα καλα στις υπηρεσιες του μασαζ κ φουλ στα 70 με 2 μπαλακια. Τζενη Νικαια πιτσιρικι στα 25 αρκετα καλο μασαζ με φουλ στα 70.Απλως ολες αυτες κ αλλες που θα γινει σεντονι αν γραφω στις αγγελιες τους γραφουν πιστευω λαθος τις υπηρεσιες καθως το μασαζ το γραφουν οχι σαν κυρια υπηρεσια ενω αυτο κανουν κ καλα..Απλως θελω ν πω πως υπαρχουν πολλες μασερ κατ οικον που κανουν ολο το πακετο κ δεν ειναι μονο μια δυο..
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Καλημερα κ απο εδω....Επειδη διαβασα οσο πισω μπορουσα οχι ολες τις σελιδες,κ μεγαλυτερο ποσοστο συμπαιχτων γραφει οτι σχεδον ολες δν κανουν φουλ περα απο Θεια Ελενη ( την οποια δεν την εχω δοκιμασει κ δεν εχω αποψη να πω ) Μονο Στεφανια εχω δοκιμασει η οποια ηταν Οκ σε ολα τα επιπεδα σε αυτο το στυλ,δηλαδη μασαζ κ ολα τα παρεμεφερη.Υπαρχουν ρε παιδια απλως τα αναρτουν λαθος...Πχ Ζωη απο κολονακι η οποια πριν απο 3 χρονια εδινε ρεστα σε μασαζ κ σε υπηρεσιες στα 60 αν δεν κανω λαθος .Προσφατα ομως εχει παχυνει. Μελινα κουκακι milf απο τα καλα στις υπηρεσιες του μασαζ κ φουλ στα 70 με 2 μπαλακια. Τζενη Νικαια πιτσιρικι στα 25 αρκετα καλο μασαζ με φουλ στα 70.Απλως ολες αυτες κ αλλες που θα γινει σεντονι αν γραφω στις αγγελιες τους γραφουν πιστευω λαθος τις υπηρεσιες καθως το μασαζ το γραφουν οχι σαν κυρια υπηρεσια ενω αυτο κανουν κ καλα..Απλως θελω ν πω πως υπαρχουν πολλες μασερ κατ οικον που κανουν ολο το πακετο κ δεν ειναι μονο μια δυο..
ποιά είναι η Τζένη απο Νίκαια?
 

theo41

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2021
Μηνύματα
22
Like
68
Πόντοι
0
ποιά είναι η Τζένη απο Νίκαια?
Το τηλ. ισχυει κ δν ειναι Σαλονικη...Οτι βλεπεις ειναι πανω κατω με το μαλλι πλεον στο μαυρο.Επειδη δν μ αφηνει να το ανεβασω το link δν ξερω γιατι το στελνω inbox
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Το τηλ. ισχυει κ δν ειναι Σαλονικη...Οτι βλεπεις ειναι πανω κατω με το μαλλι πλεον στο μαυρο.Επειδη δν μ αφηνει να το ανεβασω το link δν ξερω γιατι το στελνω inbox
ποιό τηλέφωνο? έχει κάπου αγγελία? βάλτην εδώ αν είναι αν την δούμε
 

theo41

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2021
Μηνύματα
22
Like
68
Πόντοι
0
Mολις παω να την ανεβασω μου γραφει προβλημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom