Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
Σαν πορνό γέρος για 17η φορά θα ζητήσω το τηλέφωνο της Ελένης από καλλιθεα ο επιμένων νικά; Θα διξει συνάδελφοι καλά να περνάμε
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
901
Like
316
Πόντοι
26
Σαν πορνό γέρος για 17η φορά θα ζητήσω το τηλέφωνο της Ελένης από καλλιθεα ο επιμένων νικά; Θα διξει συνάδελφοι καλά να περνάμε
δωστε στον ανθρωπο το τηλ.ρε μην ειστε μονοφαγαδες.....εγω οσοι εχετε ζητησει απο μενα σας το εχω στειλει................
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
ξερουμε κατι για αυτη την αγγελια?

Φυσιοθεραπευτρια
Νέα Ιωνία
ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ αναλαμβάνει χαλαρωτικό μασάζ στον χώρο της σε περιβάλλον διακριτικό και καθαρό. ωρες επικοινωνίας 11 :00 - 22 :00., αμοιβή 30€, , 11:00-22:00, τιμή 30€, , 10:00-22:00

Καπως ετσι ηταν η αγγελία που εβαζε η μαυρούλα στη κασταμονής. Αν βαλεις το λινκ της αγγελίας ή το τηλέφωνο θα ειναι πιο ευκολο για να σου απαντησουν.
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
901
Like
316
Πόντοι
26
πηγα να βαλω κ δεν εμπαινε τι λινκ.κ ετσι αντεγραψα την αγγελια.
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
Καλησπέρα συνάδελφοι. Πριν κάνα μήνα περίπου είχε πάρει το μάτι μου μια αγγελία με κάποιες ασιατισες με χώρο καπου στο κέντρο της Αθήνας ,που προσέφεραν σούπερ επαγγελματικο μασάζ και φραπέ στο τέλος.. Επειδή δεν μπορώ να βρω την αγγελία, αν κάποιος φίλος καταλαβε για ποιες μιλάω, ας κάνει το κόπο να ξαναποσταρει την αγγελία. Ευχαριστώ.
Μήπως λες αυτό?
Είσαι ωραίος ρε παίκτη...Αυτο έψαχνα

Για διάβασε όμως και τα σχόλια που έχουν γράψει για το θέμα και τις χρεώσεις όσοι πήγαν κατά εκεί !!!
Αδερφε που εχουν γραφτει γ αυτες γιατι δεν βρηκα κατι...

Δοκιμάστηκε ο χώρος και επιβεβαιώνω τα περί χρεώσεων.
Mπήκα με 50+10 (για το πιο...αισθησιακό της ιστορίας) για 1 ώρα και με έδιωξαν στα...35 λεπτά!

Κόκκινη κάρτα, αν και καλό μασάζ και τίμιος χώρος.
....φραπε ειχε?
 

vgale_sentra

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
157
Κριτικές
2
Like
146
Πόντοι
1

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
901
Like
316
Πόντοι
26
Καλησπέρα συνάδελφοι. Πριν κάνα μήνα περίπου είχε πάρει το μάτι μου μια αγγελία με κάποιες ασιατισες με χώρο καπου στο κέντρο της Αθήνας ,που προσέφεραν σούπερ επαγγελματικο μασάζ και φραπέ στο τέλος.. Επειδή δεν μπορώ να βρω την αγγελία, αν κάποιος φίλος καταλαβε για ποιες μιλάω, ας κάνει το κόπο να ξαναποσταρει την αγγελία. Ευχαριστώ.
Μήπως λες αυτό?
Είσαι ωραίος ρε παίκτη...Αυτο έψαχνα

Για διάβασε όμως και τα σχόλια που έχουν γράψει για το θέμα και τις χρεώσεις όσοι πήγαν κατά εκεί !!!
Αδερφε που εχουν γραφτει γ αυτες γιατι δεν βρηκα κατι...

Δοκιμάστηκε ο χώρος και επιβεβαιώνω τα περί χρεώσεων.
Mπήκα με 50+10 (για το πιο...αισθησιακό της ιστορίας) για 1 ώρα και με έδιωξαν στα...35 λεπτά!

Κόκκινη κάρτα, αν και καλό μασάζ και τίμιος χώρος.
....φραπε ειχε?
ουτε μια μαλακια τιποτα...????????
 

ksoasi

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2019
Μηνύματα
16
Like
90
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας. Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω το τηλ της Ερικας Ποπέσκου. Έχουν εξαφανιστεί η σελίδα της και το προφίλ της στο facebook και δεν μπορώ να επικοινωνήσω μαζί της. Μπορεί να βοηθήσει κάποιος? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

To εχει γυρισει σε κανονικο φιλε ...ετσι λεει (εχω να περασω πολυ καιρο) ...αλλα αν ακομα θεs τηλεφ. στο στελνω ...Αυτα !!!:hi:

Ναι μεγάλε. Στείλε το αν μπορείς. Δεν έχω τη δυνατότητα να στείλω μνμ ακόμα. Να 'σαι καλά.
 

dornas

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
το τηλεφωνο της θειας ελενης καποιος?
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Δίνω το τηλέφωνο τής Ελένης με προϋποθέσεις
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
δίνω κ γω το τηλέφωνο μόνο 100 ευρώ προλάβετε
 

vagevag20

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
240
Like
644
Πόντοι
81
καλημέρα,
για τη "Τζούλια μασαζ" που έχει και προφίλ εδώ, έχει κανείς άποψη?? με ψήνει πολύ να πάω αλλά δεν έχω δει κάπου κριτικές.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Να είναι μέλη ενεργά και όχι προφίλ του ενός ποστ.
 

thanos530

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
99
Like
61
Πόντοι
0
καλημέρα,
για τη "Τζούλια μασαζ" που έχει και προφίλ εδώ, έχει κανείς άποψη?? με ψήνει πολύ να πάω αλλά δεν έχω δει κάπου κριτικές.

Μετρια πραγμαρα, μασαζ δεν μου εκανε, κατευθιαν στο ζητο, με πιασιματα, αλλα σφικτο σωμα
 

geokara

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2013
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
0
Επισκεψη πριν καμμια 10 μερες στην Στεφανία στο χωρο της.
Σκετη απογοήτευση τοσο απο μασαζ οσο και απο τα υπολοιπα.
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
για πες αλλαξε κατι με Στεφανια...?συμπεριφορα? χρηματα? γενικα διαθεση και συμμετοχη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom