Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

hippurus

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
100
Like
246
Πόντοι
21
Είμαι ένα κορίτσι, είμαι η γυναίκα. Που ξέρει να λατρεύει και να εμπνέεσαι πάντα με κάτι καινούργιο. Δεν θα απολαύσεις μαζί μου απλώς νέα μασάζ αλλά και καινούργιες στιγμές σε ένα ιδιαίτερο νέο περιβάλλον, ξεχωριστό με αυστηρούς κανόνες ασφάλειας και υγιεινής. Τιμή 30

Πολλές αναφορές στο ότι είναι κορίτσι και γυναίκα.... Με περιεργεί αρκετά σε σημείο να το αμφισβητήσω κιόλλας.... Αν έχει κάποιος συναγωνιστής ιδία γνώμη ας την καταθέσει, αλλά εγώ θα το σκεφτόμουν μήπως πεταχτεί κανένας "παργαλάτσος" από πουθενά εκεί που δεν το περιμένω....
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Δεν ανοίγει ο σύνδεσμος
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
ξερει κανεις τιποτα.πηρα τηλ.ωραια μου τα ειπε κατευθειαν στο ψητο μπηκε η κοπελα .........
Καλώς να έρθεις, στην περιοχή

Είμαι ένα κορίτσι, είμαι η γυναίκα. Που ξέρει να λατρεύει και να εμπνέεσαι πάντα με κάτι καινούργιο. Δεν θα απολαύσεις μαζί μου απλώς νέα μασάζ αλλά και καινούργιες στιγμές σε ένα ιδιαίτερο νέο περιβάλλον, ξεχωριστό με αυστηρούς κανόνες ασφάλειας και υγιεινής. Τιμή 30
Τυπε αν έχεις κρατήσει τηλ στείλε πμ
Να της τηλ για να πάω κασκαντέρ, εκτός αν μυριστω σαυροφωλι@..
 

geokara

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2013
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
0
Pussybuster98
petergsp
geokara
Επισκεψη πριν καμμια 10 μερες στην Στεφανία στο χωρο της.
Σκετη απογοήτευση τοσο απο μασαζ οσο και απο τα υπολοιπα.




οταν τα λεγαμε κι εγω και αλλοι πολλοι στο νημα της,οτι δεν ειναι τιποτα το εξαιρετικο κι οτι απλα προσπαθει να κανει καλα τη δουλεια της,μας την πεσαν οι αγαπουληδες και μας ελεγαν για φεγγαρια,θετικες ενεργειες κλπ κουλα.
να αλλος ενας που την πατησε απο την ιερεια 2funny2funny2funny2funny2funny
και δεν μας ειπες αν την πηδηξες κιολας.


Τοσο χαλια μασαζαρει το κοριτσι?



αν δυσκολευεσαι να καταλαβεις ολα αυτα που λεμε μια επισκεψη σου θα σου λυσει ολες σου τις αποριες.



Αυτό δεν είναι massage κύριοι, είναι τρίψιμο. Συμφωνώ απόλυτα με τον petergsp, και ναι δυστυχως προχωρησα σε sex με 70,δεν αξίζει καλλήτερα δοκιμαστε αλλου.
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
901
Like
316
Πόντοι
26
ξερει κανεις τιποτα.πηρα τηλ.ωραια μου τα ειπε κατευθειαν στο ψητο μπηκε η κοπελα .........
Καλώς να έρθεις, στην περιοχή

Είμαι ένα κορίτσι, είμαι η γυναίκα. Που ξέρει να λατρεύει και να εμπνέεσαι πάντα με κάτι καινούργιο. Δεν θα απολαύσεις μαζί μου απλώς νέα μασάζ αλλά και καινούργιες στιγμές σε ένα ιδιαίτερο νέο περιβάλλον, ξεχωριστό με αυστηρούς κανόνες ασφάλειας και υγιεινής. Τιμή 30
Τυπε αν έχεις κρατήσει τηλ στείλε πμ
Να της τηλ για να πάω κασκαντέρ, εκτός αν μυριστω σαυροφωλι@..
Eχεις πμ
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Είμαι ένα κορίτσι, είμαι η γυναίκα. Που ξέρει να λατρεύει και να εμπνέεσαι πάντα με κάτι καινούργιο. Δεν θα απολαύσεις μαζί μου απλώς νέα μασάζ αλλά και καινούργιες στιγμές σε ένα ιδιαίτερο νέο περιβάλλον, ξεχωριστό με αυστηρούς κανόνες ασφάλειας και υγιεινής. Τιμή 30

Πολλές αναφορές στο ότι είναι κορίτσι και γυναίκα.... Με περιεργεί αρκετά σε σημείο να το αμφισβητήσω κιόλλας.... Αν έχει κάποιος συναγωνιστής ιδία γνώμη ας την καταθέσει, αλλά εγώ θα το σκεφτόμουν μήπως πεταχτεί κανένας "παργαλάτσος" από πουθενά εκεί που δεν το περιμένω....
:confused:
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.521
Like
3.826
Πόντοι
456
Pussybuster98
petergsp
geokara
Επισκεψη πριν καμμια 10 μερες στην Στεφανία στο χωρο της.
Σκετη απογοήτευση τοσο απο μασαζ οσο και απο τα υπολοιπα.




οταν τα λεγαμε κι εγω και αλλοι πολλοι στο νημα της,οτι δεν ειναι τιποτα το εξαιρετικο κι οτι απλα προσπαθει να κανει καλα τη δουλεια της,μας την πεσαν οι αγαπουληδες και μας ελεγαν για φεγγαρια,θετικες ενεργειες κλπ κουλα.
να αλλος ενας που την πατησε απο την ιερεια 2funny2funny2funny2funny2funny
και δεν μας ειπες αν την πηδηξες κιολας.


Τοσο χαλια μασαζαρει το κοριτσι?



αν δυσκολευεσαι να καταλαβεις ολα αυτα που λεμε μια επισκεψη σου θα σου λυσει ολες σου τις αποριες.



Αυτό δεν είναι massage κύριοι, είναι τρίψιμο. Συμφωνώ απόλυτα με τον petergsp, και ναι δυστυχως προχωρησα σε sex με 70,δεν αξίζει καλλήτερα δοκιμαστε αλλου.
Σε ποια εχεις παει και την προτεινεις φιλε?
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
διαβασε λιγες σελιδες πισω,οτι ειναι 65+ κλπ..
 

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
1
Like
3.565
Πόντοι
456

τι ξερουμε εδω?
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
343
Like
766
Πόντοι
81
Γνωρίζουμε κάτι γι αυτήν εδώ; Έστειλα αλλά δεν έβγαλα άκρη..
 

ovelix_34

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Pussybuster98
petergsp
geokara
Επισκεψη πριν καμμια 10 μερες στην Στεφανία στο χωρο της.
Σκετη απογοήτευση τοσο απο μασαζ οσο και απο τα υπολοιπα.




οταν τα λεγαμε κι εγω και αλλοι πολλοι στο νημα της,οτι δεν ειναι τιποτα το εξαιρετικο κι οτι απλα προσπαθει να κανει καλα τη δουλεια της,μας την πεσαν οι αγαπουληδες και μας ελεγαν για φεγγαρια,θετικες ενεργειες κλπ κουλα.
να αλλος ενας που την πατησε απο την ιερεια 2funny2funny2funny2funny2funny
και δεν μας ειπες αν την πηδηξες κιολας.


Τοσο χαλια μασαζαρει το κοριτσι?



αν δυσκολευεσαι να καταλαβεις ολα αυτα που λεμε μια επισκεψη σου θα σου λυσει ολες σου τις αποριες.



Αυτό δεν είναι massage κύριοι, είναι τρίψιμο. Συμφωνώ απόλυτα με τον petergsp, και ναι δυστυχως προχωρησα σε sex με 70,δεν αξίζει καλλήτερα δοκιμαστε αλλου.
Πριν 2 μήνες περίπου, σε ΄μένα είχε πει 80 ευρώ για μία ώρα μασάζ με σεξ.
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
359
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
https://*****/erotikes-gnorimies/μασσαζ/

Ξέρουμε κατι για εδω;
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Πριν κάποιο καιρό είχε αναφερθεί κάποια με δικό της χώρο στο Μαρούσι (όχι η Τέα) και αγγελία στη ΧΕ Δυστυχώς το νέο site δε μου επιτρέπει να δω τα παλιότερα μου ποσταρίσματα σε φόρουμ (άλλο ένα σημαντικό μειονέκτημα) Αν κάποιος κατάλαβε ποια εννοώ ας ξαναποστάρει την αγγελία της. Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom