Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
901
Like
316
Πόντοι
26
Καλησπερα παιδες!περασμα απο μαντζαρου στην ειρηνη στο κολονακι χτες!καταπληκτικο μασαζ κ φραπεδια στο τελος.η κοπελα κατεχει απο μασαζ παρα πολυ καλα!δεν ειναι μοντελο ουτε πορνοσταρ.....οποιος ψαχνει τετοια να παει αλλου!40κατι ειναι (ηλικια) με 50 e τα 50 λεπτα με 1 ωρα.περασα παρα πολυ ωραια θα ξαναπαω σιγουρα.οποιος θελει πολυ καλο μασαζ κ φραπε στο τελος ειναι σουπερ!!!αυτα καλα να περναμε!!!!!!!!!!!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.070
Κριτικές
191
Like
51.875
Πόντοι
41.443
Καλησπερα παιδες!περασμα απο μαντζαρου στην ειρηνη στο κολονακι χτες!καταπληκτικο μασαζ κ φραπεδια στο τελος.η κοπελα κατεχει απο μασαζ παρα πολυ καλα!δεν ειναι μοντελο ουτε πορνοσταρ.....οποιος ψαχνει τετοια να παει αλλου!40κατι ειναι (ηλικια) με 50 e τα 50 λεπτα με 1 ωρα.περασα παρα πολυ ωραια θα ξαναπαω σιγουρα.οποιος θελει πολυ καλο μασαζ κ φραπε στο τελος ειναι σουπερ!!!αυτα καλα να περναμε!!!!!!!!!!!



ωραιος μαν.
σωστος σε ολα.
η αυξηση της τιμης ομως που εκανε δεν ηταν κατι σοφο νομιζω.
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
319
Like
359
Πόντοι
21
Καλησπέρα συνάδελφοι. Πριν κάνα μήνα περίπου είχε πάρει το μάτι μου μια αγγελία με κάποιες ασιατισες με χώρο καπου στο κέντρο της Αθήνας ,που προσέφεραν σούπερ επαγγελματικο μασάζ και φραπέ στο τέλος.. Επειδή δεν μπορώ να βρω την αγγελία, αν κάποιος φίλος καταλαβε για ποιες μιλάω, ας κάνει το κόπο να ξαναποσταρει την αγγελία. Ευχαριστώ.

Αυτο θα λες...
φίλε μου εκεί δουλεύει μια Ελληνίδα πιτσιρίκα.. Ξέρεις αν και αυτή κάνει φραπέ???
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Κύριοι οι κυρά Βάσω από την Πάτρα ανεβαίνει Αθήνα, για κάντε καμία προσέγγιση και δώστε καμία πληροφορία για την συγκεκριμένη
Δώσε τηλέφωνα, facebook , instagram μην κάνεις μισές δουλειές
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.240
Κριτικές
46
Like
3.761
Πόντοι
4.365
ωραιος μαν.
σωστος σε ολα.
η αυξηση της τιμης ομως που εκανε δεν ηταν κατι σοφο νομιζω.
Αντι να ριξει την τιμη.. κ να μαζεψει ολο το χρημα... την αυξησε...:headbang:
50€ για μια ωρα μασαζ με μαλακια..πολλα... οταν με τα ιδια πας για μασαζ+σεξ....
Στα 30 θα ηταν τιμιο... κ θα κονομαγε...
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.340
Πόντοι
28.900
Καλησπερα παιδες!περασμα απο μαντζαρου στην ειρηνη στο κολονακι χτες!καταπληκτικο μασαζ κ φραπεδια στο τελος.η κοπελα κατεχει απο μασαζ παρα πολυ καλα!δεν ειναι μοντελο ουτε πορνοσταρ.....οποιος ψαχνει τετοια να παει αλλου!40κατι ειναι (ηλικια) με 50 e τα 50 λεπτα με 1 ωρα.περασα παρα πολυ ωραια θα ξαναπαω σιγουρα.οποιος θελει πολυ καλο μασαζ κ φραπε στο τελος ειναι σουπερ!!!αυτα καλα να περναμε!!!!!!!!!!!


Τηλέφωνο επικοινωνίας έχουμε;;;
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
Οπιος θελει ας μου στείλει το τηλέφωνο της Ελένης Από καλλιθεα τι ζητάω ο πόρνος πια;;; Το έχω χάσει είναι η 5 φορά που το ζητάω αλλά .....άντε συναγωνιστές Ειμαι και σε κρίσιμη ηλικία :cheesy: :cheesy:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.070
Κριτικές
191
Like
51.875
Πόντοι
41.443
ωραιος μαν.
σωστος σε ολα.
η αυξηση της τιμης ομως που εκανε δεν ηταν κατι σοφο νομιζω.
Αντι να ριξει την τιμη.. κ να μαζεψει ολο το χρημα... την αυξησε...:headbang:
50€ για μια ωρα μασαζ με μαλακια..πολλα... οταν με τα ιδια πας για μασαζ+σεξ....
Στα 30 θα ηταν τιμιο... κ θα κονομαγε...



παλιοτερα ειχε και προγραμμα με 30€ χωρις εκτονωση.
δεν ξερω αν το εχει ακομα.
 

Papadrak

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
57
Like
20
Πόντοι
0
το τηλ της θειας Ελενης θα το ηθελα κ εγω παρακαλω....
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.407
Κριτικές
107
Like
7.897
Πόντοι
7.815
Καλησπέρα, έχουμε άποψη για την συγκεκριμένα κοπέλα; είναι εδώ στα μέρη μας και δεν την ξέρουμε https://www.instagram.com/anna.masaz.anoula/
Σε επικοινωνία μαζί της την ρώτησα ποτέ έρχεται Αθήνα και μου απάντησε ότι δεν έρχεται ποτέ οπότε δεν συνεχίσαμε αν είσαι επαρχία στείλε της μύνημα απαντάει

δοκίμασε κανείς ?
την πήρα τηλ, είναι λέει Λάρισα μέχρι κ σήμερα, από αύριο κατεβαίνει Πάτρα, όπως μου είπε.
Τιμή για μια ώρα στα 100 ευρώ.
Δεν θυμάμαι όμως αν έχει πλήρη πακέτο στην τιμή (οδηγούσα όταν μιλήσαμε κ δεν άκουγα καθαρά). έχει εκτόνωση αλλά δεν θυμάμαι περισσότερες λεπτομέρειες.

Αν κάποιος έχει κάνει test drive, ας μας δώσει τα φώτα του.

Παίζει δυνατά κ στο twitter.

Γειά σας,
Ονομάζομαι Άννα
καί είμαι

Ανεξάρτητη μασέζ

Για μία ώρα μασάζ χαλαρωτικό και όχι μόνο

πάρε τηλέφωνο στο κινητό για περισσότερες πληροφορίες

Σχετικά με τιμή και για να κανονισουμε

ΌΧΙ απόκρυψη
ΌΧΙ σταθερό

Έχω διακριτικό χώρο, πάντα σέ σπίτι είμαι κοντά στο κέντρο,

Δεν έρχομαι σέ δικό σας χώρο ή σέ ξενοδοχείο!!!!

 

ksoasi

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2019
Μηνύματα
16
Like
90
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας. Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω το τηλ της Ερικας Ποπέσκου. Έχουν εξαφανιστεί η σελίδα της και το προφίλ της στο facebook και δεν μπορώ να επικοινωνήσω μαζί της. Μπορεί να βοηθήσει κάποιος? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

giannisteo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Μπορείτε να μου στείλετε και εμένα παρακαλώ το τηλ της κυρίας Ελένης;

Ευχαριστώ!
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Καλησπέρα σας. Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω το τηλ της Ερικας Ποπέσκου. Έχουν εξαφανιστεί η σελίδα της και το προφίλ της στο facebook και δεν μπορώ να επικοινωνήσω μαζί της. Μπορεί να βοηθήσει κάποιος? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

To εχει γυρισει σε κανονικο φιλε ...ετσι λεει (εχω να περασω πολυ καιρο) ...αλλα αν ακομα θεs τηλεφ. στο στελνω ...Αυτα !!!:hi:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
νομίζω και στο facebook δεν έλεγε ανοιχτά ότι κάνει full πρόγραμμα!
Μου φαίνεται δύσκολο να μην δίνει μπριζόλα
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Καλησπέρα σας. Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω το τηλ της Ερικας Ποπέσκου. Έχουν εξαφανιστεί η σελίδα της και το προφίλ της στο facebook και δεν μπορώ να επικοινωνήσω μαζί της. Μπορεί να βοηθήσει κάποιος? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Παίζει σαν ντόμινα Αντζελίνα τώρα.. ακόμα και στο μαμμπα έχει προφίλ
 
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
Καλησπέρα σας. Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω το τηλ της Ερικας Ποπέσκου. Έχουν εξαφανιστεί η σελίδα της και το προφίλ της στο facebook και δεν μπορώ να επικοινωνήσω μαζί της. Μπορεί να βοηθήσει κάποιος? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Παίζει σαν ντόμινα Αντζελίνα τώρα.. ακόμα και στο μαμμπα έχει προφίλ

και εγω θα το ηθελα ,ειναι μια απο τις λιγες που δεν εχω δοκιμασει ακομα
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
901
Like
316
Πόντοι
26
ξερουμε κατι για αυτη την αγγελια?

Φυσιοθεραπευτρια
Νέα Ιωνία
ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ αναλαμβάνει χαλαρωτικό μασάζ στον χώρο της σε περιβάλλον διακριτικό και καθαρό. ωρες επικοινωνίας 11 :00 - 22 :00., αμοιβή 30€, , 11:00-22:00, τιμή 30€, , 10:00-22:00
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom