Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (6 μέλη και 22 επισκέπτες)

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Παιδιά εγώ με την Ρένα... είχα περάσει καλά με 40 άλλα μόνο μασάζ και εκτόνωση...παραπάνω δεν κάνει... πάτησα στο 50αρι  ρωτώντας την αν κάνει και σεξ και έφαγα πόρτα...
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.039
Κριτικές
191
Like
51.663
Πόντοι
41.443
η Ειρηνη ειναι στα 30 ευρω σκετο μασαζ για 45 λεπτα και 40 ευρω με εκτονωση χειρωνακτικη στο τελος.
οσο για το παραπανω που λεει ο φιλος πριν,παλιοτερα εκανε και σεξ με 60. τωρα πλεον οχι.
τοτε την ειχα παρει κι εγω με 60 και αλλοι,αλλα δεν ηταν κατι ιδιαιτερο. περισσοτερο αγγαρεια εκανε. στο μασαζ ομως ειναι πολυ καλη. προσωπικα ακομα πηγαινω.
τα ειχαμε γραψει τοτε ολα αυτα πολυ παλια στο νημα μασαζ κατ οικον και τοτε ανοιξε και προφιλ η ιδια εδω γιατι της το σφυριξε καποιος <<εξυπνος>> απο δω και μας εβαλε και χερι κιολας επειδη τα λεγαμε τοτε.

αυτα
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
η Ειρηνη ειναι στα 30 ευρω σκετο μασαζ για 45 λεπτα και 40 ευρω με εκτονωση χειρωνακτικη στο τελος.
οσο για το παραπανω που λεει ο φιλος πριν,παλιοτερα εκανε και σεξ με 60. τωρα πλεον οχι.
τοτε την ειχα παρει κι εγω με 60 και αλλοι,αλλα δεν ηταν κατι ιδιαιτερο. περισσοτερο αγγαρεια εκανε. στο μασαζ ομως ειναι πολυ καλη. προσωπικα ακομα πηγαινω.
τα ειχαμε γραψει τοτε ολα αυτα πολυ παλια στο νημα μασαζ κατ οικον και τοτε ανοιξε και προφιλ η ιδια εδω γιατι της το σφυριξε καποιος <<εξυπνος>> απο δω και μας εβαλε και χερι κιολας επειδη τα λεγαμε τοτε.

αυτα

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Mikaelo1991

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συνάδελφοι.Επειδη έχω ψάξει ολα τα προηγούμενα μηνύματα,θα μπορουσε καποιος να μ στείλει σε pm το τηλ της θειας ελενης??
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
843
Κριτικές
11
Like
1.480
Πόντοι
376
Καμοια κυρία με δικό της χώρο έχετε να προτείνετε σε στυλ θείας Ελένης; Να μην είναι και στην άλλη άκρη;
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
η Ειρηνη ειναι στα 30 ευρω σκετο μασαζ για 45 λεπτα και 40 ευρω με εκτονωση χειρωνακτικη στο τελος.
οσο για το παραπανω που λεει ο φιλος πριν,παλιοτερα εκανε και σεξ με 60. τωρα πλεον οχι.
τοτε την ειχα παρει κι εγω με 60 και αλλοι,αλλα δεν ηταν κατι ιδιαιτερο. περισσοτερο αγγαρεια εκανε. στο μασαζ ομως ειναι πολυ καλη. προσωπικα ακομα πηγαινω.
τα ειχαμε γραψει τοτε ολα αυτα πολυ παλια στο νημα μασαζ κατ οικον και τοτε ανοιξε και προφιλ η ιδια εδω γιατι της το σφυριξε καποιος <<εξυπνος>> απο δω και μας εβαλε και χερι κιολας επειδη τα λεγαμε τοτε.

αυτα
....οτι κάνει ,αγγαρεία το κάνει....ψυχρή ,απόμακρη, μηχανική ,βαριεστημένη...αλλά πάλι,αυτό ειναι μόνο η γνώμη ενός....
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
337
Κριτικές
5
Like
254
Πόντοι
21
Αυτή η μαύρη η Κατερίνα η καλαγκμπορ που έχει ανοίξει μασάζ λέει τίποτα από υπηρεσιες;
 

David 1975

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2019
Μηνύματα
97
Κριτικές
4
Like
70
Πόντοι
0
Σε πια περιοχή είναι η Κατερίνα;
 

trooper9191

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2019
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Αυτή η μαύρη η Κατερίνα η καλαγκμπορ που έχει ανοίξει μασάζ λέει τίποτα από υπηρεσιες;
καλησπερα φιλε μου...πηγα πριν κανενα μηνα..δουλευει σε κλειστω κυκλο ειπε αν κ εγω πηγα πρωτη φορα..στα 80e το εχει σε αρκετα καλο επιπεδο..προσθετει οτι εχει σωματαρα..
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.237
Κριτικές
46
Like
3.741
Πόντοι
4.365
νομίζω ομόνοια.  Έχει σελίδα στο Facebook exotic massage therapy
..και για να κανονισεις μαζι της.. περνας απο καστινγκ..!!
Ραντεβου κλεινει αφου πρωτα δει το κανονικο σου προφιλ....!!! :idiot: :jerking: :idiot:
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
358
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
καλησπερα φιλε μου...πηγα πριν κανενα μηνα..δουλευει σε κλειστω κυκλο ειπε αν κ εγω πηγα πρωτη φορα..στα 80e το εχει σε αρκετα καλο επιπεδο..προσθετει οτι εχει σωματαρα..

Πρόγραμματα; στα 80€ τι; απλό φραπέ; μονο αυτη;
 

rigasan

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
130
Like
95
Πόντοι
1
Πρόγραμματα; στα 80€ τι; απλό φραπέ; μονο αυτη;
 
Προγραμμα στα 80€ όλο το πακέτο . Αλλά .. για να κανονίσεις θα σε περάσει από 40 κύματα . Θέλει αληθινό προφίλ fb η’ να ήσουν παλιός γνωστός η’ με σύσταση.
 

David 1975

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2019
Μηνύματα
97
Κριτικές
4
Like
70
Πόντοι
0
 
Προγραμμα στα 80€ όλο το πακέτο . Αλλά .. για να κανονίσεις θα σε περάσει από 40 κύματα . Θέλει αληθινό προφίλ fb η’ να ήσουν παλιός γνωστός η’ με σύσταση.

Αξίζει τουλάχιστον για 80€?Θα ήθελα την γνώμη σου, πόσες κοπέλες είναι;
Ευχαριστώ


 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
843
Κριτικές
11
Like
1.480
Πόντοι
376
Rigasan πηγές τελικά; Πώς πέρασες;
 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
140
Like
261
Πόντοι
21
 
Προγραμμα στα 80€ όλο το πακέτο . Αλλά .. για να κανονίσεις θα σε περάσει από 40 κύματα . Θέλει αληθινό προφίλ fb η’ να ήσουν παλιός γνωστός η’ με σύσταση.

και οσοι δεν εχουμε φβ πως θα παμε?πρεπει να φτιαξουμε φβ για να μας δεχτει η καρολινα?υπαρχει κανεις που να μπορει να με συστησει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom