Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

SOYLHS1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
213
Κριτικές
10
Like
273
Πόντοι
291
Παίδες καλησπέρα το τηλέφωνο της θείας έλενης σας παρακαλώ οποίος έχει την καλοσύνη ,,,
 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
140
Like
261
Πόντοι
21
ίσως επειδή είναι στο ξεκίνημα, και η  Ιουλία στο νεο ψυχικό  όταν ξεκίνησε δεν έκανε φραπέ,
και τώρα έχει έχει τραβήξει  χίλιες μαλακίες, με την κόρη της κ.λ.π  μέσα στο σπίτι.

αν ξεκινησει θα γινω τακτικος πελατης γτ αυτο το στυλακι της μιυ αρεσει πολυ
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.500
Πόντοι
1.056
Νέο Ψυχικό;
Για δώσε ίνφο επικοινωνίας..
Δεν είναι στο Νεο Ψυχικό. Αν πετύχεις αγγελία της ίσως να γράφει σαν περιοχή το Χαλάνδρι αλλά πλέον βρίσκεται στο Περιστέρι, στο Λόφο Αξιωματικών.
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
4
Like
9.078
Πόντοι
2.306
Γνωριζει κάποιος αν καμια από τις κοπέλες που κανονίζει ντουέτα η θεία Ελένη έχει δικό της χώρο και κάνει ραντεβού?
Ας στείλει π.μ.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
843
Κριτικές
11
Like
1.485
Πόντοι
376
Έχω ρωτήσει και δεν έχουν δικό τους χώρο. Μόνο χοτελ
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Την πηρα τηλ και μου ειπε οτι εχει και σεξουαλικη επαφη στα 60 ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΕΝ την εχω δει απο κοντα δεν ξερω τιποτα για την κοπελα μονο στο τηλ τα ειπαμε μια φορα.
Αλλα επειδη την εχω πατησει μια φορα με αλλη μιλαγα στο τηλ και αλλη βγηκε και ηταν και χαλια πρεπει να προσεχουμε και να διευκρινιζουμε τι και πως και αν δεν μας κανει να φευγουμε και να μην πεταμε τα 70αρια στα σκουπιδια.

Τι περιοχή είναι;
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Την πηρα τηλ και μου ειπε οτι εχει και σεξουαλικη επαφη στα 60 ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΕΝ την εχω δει απο κοντα δεν ξερω τιποτα για την κοπελα μονο στο τηλ τα ειπαμε μια φορα.
Αλλα επειδη την εχω πατησει μια φορα με αλλη μιλαγα στο τηλ και αλλη βγηκε και ηταν και χαλια πρεπει να προσεχουμε και να διευκρινιζουμε τι και πως και αν δεν μας κανει να φευγουμε και να μην πεταμε τα 70αρια στα σκουπιδια.

Σωστός, και εγώ μια απ τα ίδια, ξενερώνω με ορισμένες
 

katalanos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
94
Like
103
Πόντοι
0

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.500
Πόντοι
1.056
ΑΠό εμφάνιση είναι σούπερ. Πολύ όμορφη λεπτούλα με απίθανα γαλανα ματια. Είναι απο αυτές που βλέπεις στο δρόμο και τις ερωτεύεσαι με την πρώτη ματιά.
Αλλά τι να το κάνεις. Άλλος τη χαίρεται και την γλεντάει.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
843
Κριτικές
11
Like
1.485
Πόντοι
376

sulos

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2009
Μηνύματα
92
Like
35
Πόντοι
0
Εσυ ναι. Μπορει να εχεις παει και να σου αρεσει. Μα ολα αυτα τα νεα μελη που ζητανε το τηλέφωνο της Ελένης που ούτε καν την ξέρουν, ούτε καν την εχουν δει, δεν μπορεις να το πεις "γουστα" Γιατι αν ειχαν πάει θα το ηξεραν το τηλεφφνο δε θα το ζητούσαν.
Απλα ειναι οι γνωστοί άγνωστοι που μπαινουν μεσα για να μαζεψουν τηλέφωνα χωρις να προσφέρουν κατι σε ανταλλαγη γνώσεων και εμπειριών.
Ασε που με εχουν τρελάνει στα pm για το τηλέφωνο.

Προς απογοήτευση των υπολοίπων fans της γιαγιας Ελένης να σας ενημερώσω ότι εδω και αρκετο καιρο και για κανα μηνα περιπου ακομα δεν θα μπορεί να προσφερει υπηρεσίες. Οι πελάτες θα τον γνωρίζουν ήδη το λόγο.
Πολύς ντόρος σχετικά με την Ελένη γενικώς φίλε μου. Προφανώς κάτι έκανε καλά τα προηγούμενα χρόνια.
Κανένας βέβαια δεν έχει αναφέρει αναλυτικά την σημερινή της κατάσταση (εμφάνιση)
καθώς κ τι σέρβις κ πως είναι στο σεξ, αφού κακά τα ψέματα οι περισσότεροι γι'αυτό πάνε.
Ας βγει κάποιος που πήγε πρόσφατα να τα πει κ ίσως κάποιοι το ξανασκεφτούν. Ίσως κ κάποιοι ψηθούν..
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.045
Κριτικές
191
Like
51.719
Πόντοι
41.443

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Εσυ ναι. Μπορει να εχεις παει και να σου αρεσει. Μα ολα αυτα τα νεα μελη που ζητανε το τηλέφωνο της Ελένης που ούτε καν την ξέρουν, ούτε καν την εχουν δει, δεν μπορεις να το πεις "γουστα" Γιατι αν ειχαν πάει θα το ηξεραν το τηλεφφνο δε θα το ζητούσαν.
Απλα ειναι οι γνωστοί άγνωστοι που μπαινουν μεσα για να μαζεψουν τηλέφωνα χωρις να προσφέρουν κατι σε ανταλλαγη γνώσεων και εμπειριών.
Ασε που με εχουν τρελάνει στα pm για το τηλέφωνο.

Προς απογοήτευση των υπολοίπων fans της γιαγιας Ελένης να σας ενημερώσω ότι εδω και αρκετο καιρο και για κανα μηνα περιπου ακομα δεν θα μπορεί να προσφερει υπηρεσίες. Οι πελάτες θα τον γνωρίζουν ήδη το λόγο.

Αρα αληθευει αυτο που μου πε!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom