Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
576
Κριτικές
22
Like
1.233
Πόντοι
1.076
η μαυρουλα απο νεα ιωνια,,, εμφανιση μου θυμζει την μητερα του αντετοκουμπο χωρις να ειμαι ρατσιστης... εγω περασα... οταν παρεις τηλ παρολο που μιλαει καλα ελληνικα σου τονιζει οτι δεν ειναι ελληνιδα... εμενα μου εκανε εντυπωση που μου το τονισε.... οταν την ειδα απο κοντα καταλαβα... φανταστηκα οτι συναγωνιστες που εσπευσαν να τη συναντησουν καθως το 30αρι ειναι δελεαστικο μολις την αντικρυσαν προκειμενου να την κανουν οσο πιο ηπια μπορουν θα χρησιμοποιησαν την προφαση οτι θα ηθελαν ελληνιδα... οποτε η κοπελα απελπιστηκε και το τονιζει ωστε να περιοριζει τις δικαιολογιες προς αποχωρηση... απο μασαζ θα ελεγα 6/10 ... εφτασα μεχρι πιπα... εβαζε δοντι... μετα της τον εβαλα στα βυζια και στο τελος μου τον στραγγιξε...Δεν ξαναπαω καθως απο εμφανιση δεν μου αρεσει αλλα ειναι πολυ καλη κοπελα... ηλικια καμια σαρανταρα και αρκετα παχουλη

συγκριτικα δηλαδη το μασαζ της μαυρουλας ηταν 6/10 κ της 45 χρονης στο Μαρουσι 3/10?...τι στα κομματια δεν σε αγγιζε καθολου η αλλη στο Μαρουσι?γιατι η μαυρουλα δεν τριβει,χαιδευει
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
συγκριτικα δηλαδη το μασαζ της μαυρουλας ηταν 6/10 κ της 45 χρονης στο Μαρουσι 3/10?...τι στα κομματια δεν σε αγγιζε καθολου η αλλη στο Μαρουσι?γιατι η μαυρουλα δεν τριβει,χαιδευει
φίλε μου δεν χαϊδεύει Μπορεί να την πέτυχες σε κακη μερα το μασάζ της είναι καλουτσικο
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
η μαυρουλα απο νεα ιωνια,,, εμφανιση μου θυμζει την μητερα του αντετοκουμπο χωρις να ειμαι ρατσιστης... εγω περασα... οταν παρεις τηλ παρολο που μιλαει καλα ελληνικα σου τονιζει οτι δεν ειναι ελληνιδα... εμενα μου εκανε εντυπωση που μου το τονισε.... οταν την ειδα απο κοντα καταλαβα... φανταστηκα οτι συναγωνιστες που εσπευσαν να τη συναντησουν καθως το 30αρι ειναι δελεαστικο μολις την αντικρυσαν προκειμενου να την κανουν οσο πιο ηπια μπορουν θα χρησιμοποιησαν την προφαση οτι θα ηθελαν ελληνιδα... οποτε η κοπελα απελπιστηκε και το τονιζει ωστε να περιοριζει τις δικαιολογιες προς αποχωρηση... απο μασαζ θα ελεγα 6/10 ... εφτασα μεχρι πιπα... εβαζε δοντι... μετα της τον εβαλα στα βυζια και στο τελος μου τον στραγγιξε...Δεν ξαναπαω καθως απο εμφανιση δεν μου αρεσει αλλα ειναι πολυ καλη κοπελα... ηλικια καμια σαρανταρα και αρκετα παχουλη
[/quote μα δεν είναι ελληνίδα απλά μιλάει πολύ καλά ελληνικά.επειδη Εγώ έχω πάει αρκετές φορές θα σου πω ότι το λέει Όχι για να μην φύγει κάποιος νομίζω δεν την νοιάζει καν αυτό έχει τον κύκλο της.το λέει ακριβώς επειδή είναι μαύρη οπότε κάποιος που έχει θέμα με τις μαύρες δεν πάει καν.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
η μαυρουλα απο νεα ιωνια,,, εμφανιση μου θυμζει την μητερα του αντετοκουμπο χωρις να ειμαι ρατσιστης... εγω περασα... οταν παρεις τηλ παρολο που μιλαει καλα ελληνικα σου τονιζει οτι δεν ειναι ελληνιδα... εμενα μου εκανε εντυπωση που μου το τονισε.... οταν την ειδα απο κοντα καταλαβα... φανταστηκα οτι συναγωνιστες που εσπευσαν να τη συναντησουν καθως το 30αρι ειναι δελεαστικο μολις την αντικρυσαν προκειμενου να την κανουν οσο πιο ηπια μπορουν θα χρησιμοποιησαν την προφαση οτι θα ηθελαν ελληνιδα... οποτε η κοπελα απελπιστηκε και το τονιζει ωστε να περιοριζει τις δικαιολογιες προς αποχωρηση... απο μασαζ θα ελεγα 6/10 ... εφτασα μεχρι πιπα... εβαζε δοντι... μετα της τον εβαλα στα βυζια και στο τελος μου τον στραγγιξε...Δεν ξαναπαω καθως απο εμφανιση δεν μου αρεσει αλλα ειναι πολυ καλη κοπελα... ηλικια καμια σαρανταρα και αρκετα παχουλη

Αυτή είναι στη Κασταμονής?
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
η μαυρουλα απο νεα ιωνια,,, εμφανιση μου θυμζει την μητερα του αντετοκουμπο χωρις να ειμαι ρατσιστης... εγω περασα... οταν παρεις τηλ παρολο που μιλαει καλα ελληνικα σου τονιζει οτι δεν ειναι ελληνιδα... εμενα μου εκανε εντυπωση που μου το τονισε.... οταν την ειδα απο κοντα καταλαβα... φανταστηκα οτι συναγωνιστες που εσπευσαν να τη συναντησουν καθως το 30αρι ειναι δελεαστικο μολις την αντικρυσαν προκειμενου να την κανουν οσο πιο ηπια μπορουν θα χρησιμοποιησαν την προφαση οτι θα ηθελαν ελληνιδα... οποτε η κοπελα απελπιστηκε και το τονιζει ωστε να περιοριζει τις δικαιολογιες προς αποχωρηση... απο μασαζ θα ελεγα 6/10 ... εφτασα μεχρι πιπα... εβαζε δοντι... μετα της τον εβαλα στα βυζια και στο τελος μου τον στραγγιξε...Δεν ξαναπαω καθως απο εμφανιση δεν μου αρεσει αλλα ειναι πολυ καλη κοπελα... ηλικια καμια σαρανταρα και αρκετα παχουλη
το λέει επειδή είναι μαύρη και θέλει να αποφύγει αυτους που δεν γουστάρουν τις μαύρες Όχι γιατί κάποιος θα πάει και θα φύγει...δεν νομίζω ότι με την ζήτηση που υπάρχει αγχώνεται κάποια από όλες αυτές αν θα φύγει κάποιος.Προσωπικα νομίζω ότι καμία δεν την αφορα αυτό το κομμάτι και γω έχω πάει και έφυγα χωρίς να ακούσω κάτι στο τηλέφωνο
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
843
Κριτικές
11
Like
1.485
Πόντοι
376
Παιδιά μπείτε exotic massage therapy στο φατσοβιβλιο κάνει στορι κάθε μέρα με τα διαθέσιμα ραντεβού. Να μας πείτε κανένα update
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
358
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
Παιδιά μπείτε exotic massage therapy στο φατσοβιβλιο κάνει στορι κάθε μέρα με τα διαθέσιμα ραντεβού. Να μας πείτε κανένα update

Τηλεφωνο που την πήρα 3 φορές η έστειλα μήνυμα δεν απάντησε. Στο Facebook  πιστευω δεν θα δίνει το περιθώριο για να ζητήσεις εκτονωση. Αν εχει παει κάποιος μέσω Facebook  να μας φωτίσει.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
843
Κριτικές
11
Like
1.485
Πόντοι
376
Το έγραψα επειδή έχω πάει 3 φορές και τα έχω κάνει όλα..
 

gregory7769

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Επίσκεψη σε Νατάσσα..τάντρα μασάζ 30 ευρώ..έχει και προφίλ στο faceb..Νατάσα Εναλλακτικές Θεραπειες
 

kbm

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
185
Πόντοι
1
Καλημέρα
Μετά από επίσκεψη στην Νατάσσα με σιγουριά λέω πως δεν κανει τίποτα παραπάνω από μασαζ.
Επίσης η δική μου εμπειρία που βλέπω μια κοπέλα να δέχεται στο σπίτι που μενει με τον γκόμενο και από κάτω οι γονείς της θεωρώ απίθανο να προχωράει σε κάτι παραπάνω από μασαζ
Τώρα αν ήμουν τόσο ατυχος και δεν της εκανα εγώ για κάτι παραπάνω τι να πω? Πάντως το μέλος  από εδώ που με παρότρυνε με πμ να την επισκεφτώ και μου έλεγε πως αφήνει υπονοουμενα και δέχεται μασάζ χωρίς εσώρουχο έχει εξαφανιστεί
Αυτά από εμένα ελπίζω να κάνω λάθος και ο συναγωνιστής να μας διαφωτίσει με νεες πληροφορίες
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
το λέει επειδή είναι μαύρη και θέλει να αποφύγει αυτους που δεν γουστάρουν τις μαύρες Όχι γιατί κάποιος θα πάει και θα φύγει...δεν νομίζω ότι με την ζήτηση που υπάρχει αγχώνεται κάποια από όλες αυτές αν θα φύγει κάποιος.Προσωπικα νομίζω ότι καμία δεν την αφορα αυτό το κομμάτι και γω έχω πάει και έφυγα χωρίς να ακούσω κάτι στο τηλέφωνο
δουλευει και σαββατοκυριακα? κοστος?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom