Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (8 μέλη και 40 επισκέπτες)

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Καλημέρα. Και εγώ ενδιαφέρομαι για την Ελένη το τηλέφωνο της κάποιος συναγωνιστής αν είναι εύκολο.
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.981
Like
4.907
Πόντοι
1.706
κοιτα παει λιγος καιρος που επισκεφθηκα την Θεια Ελενη. Κατοπιν παροτρυνσης φιλων. Ειχα γραψει και σχετικη κριτικη. Θα σου πω απλα οτι το μασαζ ειναι Μασαζ δεν εχω κανει καλυτερο. ΠΟτακι και χαλρωμα ,ντουζακι, χαλαρα  και μετα στο δωματιο. Λαδακι και τριψιμο ΠΑΝΤΟΥ. Μετα με εργαλεια κατι βεντουζες κατι πλαστες! Πολυ τριψιμο!Το κρεβατακι με τρυπα στο προσωπο και τηλεορασιτσα απο κατω με χαλαρη μουσικουλα κι αναλογο προγραμμα. Και στα του αγωνα ... και εκει δεν εκανε καμμια εκπτωση. ΤΑ παντα ολα! Τα τιμα τα 60 ευρωπουλα και για το ηληκιακο γκρουπ που ειναι εχει κορμι λαμπαδα! Αξιζει οποσδηποτε μια επισκεψη!
Και λωκο δίνει;
Από ότι έχω καταλάβει είναι κατηγορία γκιλφ .. πατημένη
 

gorbas

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2008
Μηνύματα
59
Like
22
Πόντοι
0
Καλημερα Συναγωνιστες στειλτε και σε μενα το τηλεφωνο της θειας Εφης να ισιαξει την με τεσσερις κοιλες πλατουλα μου.
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
κοιτα παει λιγος καιρος που επισκεφθηκα την Θεια Ελενη. Κατοπιν παροτρυνσης φιλων. Ειχα γραψει και σχετικη κριτικη. Θα σου πω απλα οτι το μασαζ ειναι Μασαζ δεν εχω κανει καλυτερο. ΠΟτακι και χαλρωμα ,ντουζακι, χαλαρα  και μετα στο δωματιο. Λαδακι και τριψιμο ΠΑΝΤΟΥ. Μετα με εργαλεια κατι βεντουζες κατι πλαστες! Πολυ τριψιμο!Το κρεβατακι με τρυπα στο προσωπο και τηλεορασιτσα απο κατω με χαλαρη μουσικουλα κι αναλογο προγραμμα. Και στα του αγωνα ... και εκει δεν εκανε καμμια εκπτωση. ΤΑ παντα ολα! Τα τιμα τα 60 ευρωπουλα και για το ηληκιακο γκρουπ που ειναι εχει κορμι λαμπαδα! Αξιζει οποσδηποτε μια επισκεψη!

Συγγνωμη που το ζητω ετσι, αλλα ειμαι απο κινητο και δεν μπορω να ψαξω πολυ πισω. Μηπως εχει καποιος το τηλεφωνο της θειας Ελενης;
 
Εγγρ.
22 Φεβ 2016
Μηνύματα
52
Like
90
Πόντοι
0
Και εγώ ενδιαφέρομαι για την Ελένη, το τηλέφωνο της κάποιος συναγωνιστής. Ευχαριστώ εκ των προτέρων. 
 

combo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
79
Πόντοι
1
Αν μπορεί κάποιος το τηλ της θείας Ελένης, ευχαριστώ!!
 

nonos74

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2007
Μηνύματα
111
Like
211
Πόντοι
21
Πηγα εγω... αλλα δεν εκανα και να σας πω την αληθεια παλι καλα που δεν με μπουζουριασανε... παω απογευματακι...παιρνω τηλ απο κατω απο την διευθυνση που μου ειχε δωσει μεσω βαιμπερ στο νουμερο 29 ηταν καπου στο μεταξουργειο... το σηκωνει μια θεια... Α ΚΑΛΑΑΑΑ σκεφτομαι... της λεω να ανοιξει την πορτα γιατι ειμαι απο κατω... μου λεει να περιμενω 1 λεπτο και μου το κλεινει... καθομαι 2 λεπτα με το ρολοι και επειδη αυτα τα περιμενε τα χω ξαναδει σηκωνομαι να φυγω... δεν προλαβαινω να κανω 20 μετρα και χτυπαει το τηλ απο ενα αλλο νουμερο... μου λεει φυγε απο το 29 ποθυ εισαι και ελα στο 19 νουμερα... εν τωμεταξυ ημουν κατω απο το 19 εκεινη τη στιγμη γιατι οπως προειπα ειχα φυγειοποτε τυχαια ημουν εκει... της λεω ειμαι απο κατω ανοιξε... μου λεει παρε το κλειδι που ειναι στο γραμματοκιβωτιο και ανεβα στον 2ο... οντως μεσα στο γραμματοκιβωτιο υπηρχε ενα κλειδι...ανοιγω την εξωπορτα , και παιρνω το κλειδι μαζι (το οποιο ηταν σωτηρια αυτη η κινηση στο τελος)... βλεπω ενα ασανσερ της κακιας ωρας... λεω θα παω με τα ποδια... παταω το φως καθως δεν εβλεπα την μυτη μου και ανεβαινω στον δευτερο... παιρνω τηλ....δεν το σηκωνει ... ουτε καμποια πορτα ανοιχτη,,... ειχε 4 πορτες... ουτε κατι απ εξω απο τις πρτες που να μου δινει σημα... εν τωμμεταξυ το φως διαρκουσε 15 δευτερα και καθε λιγο και λιγακι το αναβα... εκεινη τη στιγμη τρωω φλασσια μηπως ο κατω οροφος ηταν ημιοροφος και τωρα αντι για τον δευτερο ειμαι στον πρωτο... το φως ηδη το εχω ανοιξει 4-- 5 φορες... καλω το ασανσερ, μπαινω μεσα και παταω το 2ο... οντως βρισκομουν στον πρωτο πριν... παλι ανοιγω το φως , παλι κλειστες οι 4 πορτες... παλι τηλεφωνο παλι τιππτα... ερχεται μια κυρια με ρωταει τι ψαχνω ... της λεω μια φιλη μου... μου λεει πως την λενε και λεω ενα ονομα στην τυχη... μου λεει εκει μενει ο αιγυπτιος , εκει ο αλβανος, εδω εγω .... λογικα ειναι αυτη η πορτα μου λεει... εν τω μεταξυ εγω συνεχιζω να παταω το φως καθως σβηνει συνεχεια και να επιμενω και στα 2 τηλ (αυτο που ειχα και αυτο που με πηραν) αλλα να μην το σηκωνει κανεις... ηδη ημουν 3-4 λεπτα και παπαλα... εκεινη τη στιγμη ανοιγει  η πορτα του ασανσερ και βγαινει ενας γερος με τις πυτζαμες πανω απο 80.... αρχιζει και κανει καβγα γιατι μιλαμε στο διαδρομο και δεν παμε μεσα και γιατι η κυρια που ιλαω δεν ανοιγει το φως που ειναι εξω απο το σπιτι τηςν και γιατι αναβοσβηνω τοση ωρα το φως και χρεωνω την πολυκατοικια (νομιζε οτι ειμασταν μαζι) ... νοιωθω οτι ζοριζουν τα πραγαματα και φευγω... αρχιζω να κατεβαινω τα σκαλαι 2-2... ακουω την κυρια να λεει στον γερο οτι δεν με ξερει και με βρηκε εκει.... ο γερος αρχιζει να φωναζει "πιαστε τον πιασετ τον  κλεφτηςςςςςςς" εγω ηδη εχω φτασει στην εξωπορτα ... ο γερος φωναζει... η εξωπορτα ειναι κλειδομενη (τωρα καταλαβα γιατι εφηνε το κλειδι κατω) με τα τρεμαμενα χερια ξεκλειδωνω... και ακουω πορτες διαμερισματων να ανοιγουν και να ρωτανε τι εγινε,,, εγω εχω ηδη ξεκλειδωσει... πεταω το κλειδι στο γραμματοκιβωτιο και τρεχω στο αυτκινητο... βαζω μπρος και φευγω.... μετα απο κανα 20 λεπτο με πηρε η γκομενα που ειμαι... την γαμωσταυρισα... καλα βολια παιχτες ... στο αθλημα που επιλεξαμε ολα μπορουν ναα συμβουν!


Ονασουγ@μήσο!!!!!!!
 

ntitzerio8

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2020
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
:erection:
καλησπέρα παιδιά, επειδή το γράφουν πολλά άτομα για το τηλ της θείας ελένης, μπορείτε να το δώσετε ή να μας δώσετε κάποια αγγελία; δεχόμαστε και γρίφους (escape room το κάναμε εδώ μέσα)
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
843
Κριτικές
11
Like
1.485
Πόντοι
376
Πρέπει να ανοίξει καινούριο θέμα αυτή η Ελένη. Αχ Ελένη
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.275
Πόντοι
7.636
Πηγα εγω... αλλα δεν εκανα και να σας πω την αληθεια παλι καλα που δεν με μπουζουριασανε... παω απογευματακι...παιρνω τηλ απο κατω απο την διευθυνση που μου ειχε δωσει μεσω βαιμπερ στο νουμερο 29 ηταν καπου στο μεταξουργειο... το σηκωνει μια θεια... Α ΚΑΛΑΑΑΑ σκεφτομαι... της λεω να ανοιξει την πορτα γιατι ειμαι απο κατω... μου λεει να περιμενω 1 λεπτο και μου το κλεινει... καθομαι 2 λεπτα με το ρολοι και επειδη αυτα τα περιμενε τα χω ξαναδει σηκωνομαι να φυγω... δεν προλαβαινω να κανω 20 μετρα και χτυπαει το τηλ απο ενα αλλο νουμερο... μου λεει φυγε απο το 29 ποθυ εισαι και ελα στο 19 νουμερα... εν τωμεταξυ ημουν κατω απο το 19 εκεινη τη στιγμη γιατι οπως προειπα ειχα φυγειοποτε τυχαια ημουν εκει... της λεω ειμαι απο κατω ανοιξε... μου λεει παρε το κλειδι που ειναι στο γραμματοκιβωτιο και ανεβα στον 2ο... οντως μεσα στο γραμματοκιβωτιο υπηρχε ενα κλειδι...ανοιγω την εξωπορτα , και παιρνω το κλειδι μαζι (το οποιο ηταν σωτηρια αυτη η κινηση στο τελος)... βλεπω ενα ασανσερ της κακιας ωρας... λεω θα παω με τα ποδια... παταω το φως καθως δεν εβλεπα την μυτη μου και ανεβαινω στον δευτερο... παιρνω τηλ....δεν το σηκωνει ... ουτε καμποια πορτα ανοιχτη,,... ειχε 4 πορτες... ουτε κατι απ εξω απο τις πρτες που να μου δινει σημα... εν τωμμεταξυ το φως διαρκουσε 15 δευτερα και καθε λιγο και λιγακι το αναβα... εκεινη τη στιγμη τρωω φλασσια μηπως ο κατω οροφος ηταν ημιοροφος και τωρα αντι για τον δευτερο ειμαι στον πρωτο... το φως ηδη το εχω ανοιξει 4-- 5 φορες... καλω το ασανσερ, μπαινω μεσα και παταω το 2ο... οντως βρισκομουν στον πρωτο πριν... παλι ανοιγω το φως , παλι κλειστες οι 4 πορτες... παλι τηλεφωνο παλι τιππτα... ερχεται μια κυρια με ρωταει τι ψαχνω ... της λεω μια φιλη μου... μου λεει πως την λενε και λεω ενα ονομα στην τυχη... μου λεει εκει μενει ο αιγυπτιος , εκει ο αλβανος, εδω εγω .... λογικα ειναι αυτη η πορτα μου λεει... εν τω μεταξυ εγω συνεχιζω να παταω το φως καθως σβηνει συνεχεια και να επιμενω και στα 2 τηλ (αυτο που ειχα και αυτο που με πηραν) αλλα να μην το σηκωνει κανεις... ηδη ημουν 3-4 λεπτα και παπαλα... εκεινη τη στιγμη ανοιγει  η πορτα του ασανσερ και βγαινει ενας γερος με τις πυτζαμες πανω απο 80.... αρχιζει και κανει καβγα γιατι μιλαμε στο διαδρομο και δεν παμε μεσα και γιατι η κυρια που ιλαω δεν ανοιγει το φως που ειναι εξω απο το σπιτι τηςν και γιατι αναβοσβηνω τοση ωρα το φως και χρεωνω την πολυκατοικια (νομιζε οτι ειμασταν μαζι) ... νοιωθω οτι ζοριζουν τα πραγαματα και φευγω... αρχιζω να κατεβαινω τα σκαλαι 2-2... ακουω την κυρια να λεει στον γερο οτι δεν με ξερει και με βρηκε εκει.... ο γερος αρχιζει να φωναζει "πιαστε τον πιασετ τον  κλεφτηςςςςςςς" εγω ηδη εχω φτασει στην εξωπορτα ... ο γερος φωναζει... η εξωπορτα ειναι κλειδομενη (τωρα καταλαβα γιατι εφηνε το κλειδι κατω) με τα τρεμαμενα χερια ξεκλειδωνω... και ακουω πορτες διαμερισματων να ανοιγουν και να ρωτανε τι εγινε,,, εγω εχω ηδη ξεκλειδωσει... πεταω το κλειδι στο γραμματοκιβωτιο και τρεχω στο αυτκινητο... βαζω μπρος και φευγω.... μετα απο κανα 20 λεπτο με πηρε η γκομενα που ειμαι... την γαμωσταυρισα... καλα βολια παιχτες ... στο αθλημα που επιλεξαμε ολα μπορουν ναα συμβουν!

Πω ρε παίχτη, σκιάχτηκα...μπράβο εμπειρία!!!
Καλά Βόλια!!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.504
Πόντοι
1.056
Τι υστερία είναι αυτή που έχετε πάθει όλοι με μια γριά 60 και βάλε ετών;
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
Τι υστερία είναι αυτή που έχετε πάθει όλοι με μια γριά 60 και βάλε ετών;
γούστα είναι αυτά αδερφέ γούστα.....Ο κάθενας τα λεφτά του τα δίνει όπου γουστάρει....προσωπικά απ το να τρέχω δεξιά και αριστερά σε μασατζουδες που δεν δίνουν δεκάρα για υπηρεσίες η για άλλες που έχουν ψωνίστει προτιμώ να πηγαίνω εκεί που ξερω τι θα πάρω...είναι απλο
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
Έχει και κατι αγγελίες που λέει για μικρόφωνα κτλ, αρκετές θα έλεγα, αλλά καμια άποψη δεν εχω διαβάσει.

Επίσης επαιρνα χτες 3 τηλ την καρολινα του exotic massage. Δεν το σήκωσε ποτε, της έστειλα SMS πως ενδιαφέρομαι για ραντεβού δεν απάντησε ποτέ. Γράφει στο facebook ραντεβού μονο με message στο messenger.. μάλλον παιζει πιο κλειστό κυκλο
Μιλφάρα Ρωσίδα αν θυμάμαι καλά κοντά στη στάση μετρό Αττική 50 € περνάς καλά σε ένα παλιό σπίτι μονοκατοικία με design του 70
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.110
Like
3.118
Πόντοι
456
Μιλφάρα Ρωσίδα αν θυμάμαι καλά κοντά στη στάση μετρό Αττική 50 € περνάς καλά σε ένα παλιό σπίτι μονοκατοικία με design του 70
Φίλε επειδή μπερδεύτηκα λίγο...για πιά μιλφ ρωσίδα μιλάς;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.504
Πόντοι
1.056
γούστα είναι αυτά αδερφέ γούστα.....Ο κάθενας τα λεφτά του τα δίνει όπου γουστάρει....προσωπικά απ το να τρέχω δεξιά και αριστερά σε μασατζουδες που δεν δίνουν δεκάρα για υπηρεσίες η για άλλες που έχουν ψωνίστει προτιμώ να πηγαίνω εκεί που ξερω τι θα πάρω...είναι απλο
Εσυ ναι. Μπορει να εχεις παει και να σου αρεσει. Μα ολα αυτα τα νεα μελη που ζητανε το τηλέφωνο της Ελένης που ούτε καν την ξέρουν, ούτε καν την εχουν δει, δεν μπορεις να το πεις "γουστα" Γιατι αν ειχαν πάει θα το ηξεραν το τηλεφφνο δε θα το ζητούσαν.
Απλα ειναι οι γνωστοί άγνωστοι που μπαινουν μεσα για να μαζεψουν τηλέφωνα χωρις να προσφέρουν κατι σε ανταλλαγη γνώσεων και εμπειριών.
Ασε που με εχουν τρελάνει στα pm για το τηλέφωνο.

Προς απογοήτευση των υπολοίπων fans της γιαγιας Ελένης να σας ενημερώσω ότι εδω και αρκετο καιρο και για κανα μηνα περιπου ακομα δεν θα μπορεί να προσφερει υπηρεσίες. Οι πελάτες θα τον γνωρίζουν ήδη το λόγο.

 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.720
Κριτικές
9
Like
1.809
Πόντοι
3.145
Μιλφάρα Ρωσίδα αν θυμάμαι καλά κοντά στη στάση μετρό Αττική 50 € περνάς καλά σε ένα παλιό σπίτι μονοκατοικία με design του 70


Μμμ  είναι  cultιλα,εγώ  μια φορά πήγα πριν 3; χρόνια

και ούτε την αναζήτησα ποτέ
κοντή πολύ, χοντρή τότε,
άλλο ενα λάθος! ανάμεσα στα τόσα..
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
307
Κριτικές
4
Like
214
Πόντοι
1
Λέει άσχετη διεύθυνση στη Διραχίου και μετά σε καθοδηγεί στο τηλ
Παιδιά πολλοί την πάθαμε από αυτό το ξεκωλάκι που σου κάνει μασάζ σε παιδικό δωμάτιο

Εγώ την κοπάνησα μόλις είδα την κατάσταση και προσπαθούσε να μου πει να μείνω επειδή ζήτησα τα λεφτά μου πίσω. Και δεν καταλαβαίνω αφού το έγραψα σε προηγούμενο ποστ γιατί κάποιοι επιμένεται να την πατάτε με το τσόλι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom