Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.719
Κριτικές
9
Like
1.809
Πόντοι
3.145
υπαρχει και ειναι οπως στη φωτο που ανεβασα..απλα ειναι μαπα και φολα στο προγραμμα!!!


αυτό  σου λέω ΟΤΙ ΑΝ υπάρχει ...δεν παίζει καμία περίπτωση να πάνε τα πράγματα καλά!
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
358
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
Είναι και σε επικίνδυνη περιοχή

Λιγα παραπανω σχολια για την εμφανιση ; ηλικια; υπηρεσίες; καθαριότητα; για όποιον προχώρησε; για εμφάνιση να επισημάνουμε πως όλες περίπου ειναι κάτω από το μέσο όρο εμφανισιακά..
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
51
Like
739
Πόντοι
4.530
Θέλω να μιλήσω με όποιον έχει πάει στην θεία Ελένη από Στουρνάρη να μου πει κάτι σχετικά.
κοιτα παει λιγος καιρος που επισκεφθηκα την Θεια Ελενη. Κατοπιν παροτρυνσης φιλων. Ειχα γραψει και σχετικη κριτικη. Θα σου πω απλα οτι το μασαζ ειναι Μασαζ δεν εχω κανει καλυτερο. ΠΟτακι και χαλρωμα ,ντουζακι, χαλαρα  και μετα στο δωματιο. Λαδακι και τριψιμο ΠΑΝΤΟΥ. Μετα με εργαλεια κατι βεντουζες κατι πλαστες! Πολυ τριψιμο!Το κρεβατακι με τρυπα στο προσωπο και τηλεορασιτσα απο κατω με χαλαρη μουσικουλα κι αναλογο προγραμμα. Και στα του αγωνα ... και εκει δεν εκανε καμμια εκπτωση. ΤΑ παντα ολα! Τα τιμα τα 60 ευρωπουλα και για το ηληκιακο γκρουπ που ειναι εχει κορμι λαμπαδα! Αξιζει οποσδηποτε μια επισκεψη!
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
843
Κριτικές
11
Like
1.485
Πόντοι
496
κοιτα παει λιγος καιρος που επισκεφθηκα την Θεια Ελενη. Κατοπιν παροτρυνσης φιλων. Ειχα γραψει και σχετικη κριτικη. Θα σου πω απλα οτι το μασαζ ειναι Μασαζ δεν εχω κανει καλυτερο. ΠΟτακι και χαλρωμα ,ντουζακι, χαλαρα  και μετα στο δωματιο. Λαδακι και τριψιμο ΠΑΝΤΟΥ. Μετα με εργαλεια κατι βεντουζες κατι πλαστες! Πολυ τριψιμο!Το κρεβατακι με τρυπα στο προσωπο και τηλεορασιτσα απο κατω με χαλαρη μουσικουλα κι αναλογο προγραμμα. Και στα του αγωνα ... και εκει δεν εκανε καμμια εκπτωση. ΤΑ παντα ολα! Τα τιμα τα 60 ευρωπουλα και για το ηληκιακο γκρουπ που ειναι εχει κορμι λαμπαδα! Αξιζει οποσδηποτε μια επισκεψη!
όπως τα λες είναι. Φοβήθηκα με εκείνο το μοτέρ που με τρομπαρε στην πλάτη πολύ πλάκα..
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
κοιτα παει λιγος καιρος που επισκεφθηκα την Θεια Ελενη. Κατοπιν παροτρυνσης φιλων. Ειχα γραψει και σχετικη κριτικη. Θα σου πω απλα οτι το μασαζ ειναι Μασαζ δεν εχω κανει καλυτερο. ΠΟτακι και χαλρωμα ,ντουζακι, χαλαρα  και μετα στο δωματιο. Λαδακι και τριψιμο ΠΑΝΤΟΥ. Μετα με εργαλεια κατι βεντουζες κατι πλαστες! Πολυ τριψιμο!Το κρεβατακι με τρυπα στο προσωπο και τηλεορασιτσα απο κατω με χαλαρη μουσικουλα κι αναλογο προγραμμα. Και στα του αγωνα ... και εκει δεν εκανε καμμια εκπτωση. ΤΑ παντα ολα! Τα τιμα τα 60 ευρωπουλα και για το ηληκιακο γκρουπ που ειναι εχει κορμι λαμπαδα! Αξιζει οποσδηποτε μια επισκεψη!

:headbaning2: :headbaning1: :heavymetalbig:
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.981
Like
4.907
Πόντοι
1.706
Σόρρυ  ρε παίκτες  ΑΛΛΑ  όταν σου λέει αυτή η  γκόμενα(στην φώτο)  50 ευρώ

υπάρχει πιθανότητα έστω και  1%, να μην είναι μούφα
είτε σε υπηρεσίες, είτε στο μεταξουργείο, είτε στο bill είτε στον Αστέρα Βουλιαγμένης;
Αυτό ακριβώς σκέφτηκα κ εγώ
 

quatro4

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Κάποια καλή πρόταση για μασάζ για κοπέλα σε δικό της χώρο υπάρχει;
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
:heavymetalbig:και σε μένα κάποιος το τηλ της θείας ελένης ρε παιδιά!!!  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

combo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
79
Πόντοι
1
Και σε μένα το τηλ της θείας Ελένης! Ευχαριστώ
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
Καλησπέρα Παίδες των Αθηνών και μη,

Σε λίγες μέρες θα είμαι Αθήνα.
Όποιος μπορεί ας με ενημερώσει να πάω για ένα καλό μασάζ (φουλ) σε κάποια με δικό της χώρο, καλό και τίμιο κοράσιο.

Ευχαριστώ.
 

Cynodon

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2017
Μηνύματα
18
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπερα!! Αν μπορει κάποιος ας μου στείλει κι εμένα το τηλέφωνο της θείας Ελένης μήπως και κάνουμε κανα μασαζ της προκοπής. Ευχαριστω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom