Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (0 μέλη και 67 επισκέπτες)

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Επειδή έκανα τη μαλακία και πήγα θα σας μεταφέρω τις εντυπώσεις από την επίσκεψη της παραπάνω αγγελίας.
Πρόκειται για μια γυναίκα ηλικίας κοντά στα 50-55. Βρίσκεται σε διαμέρισμα κοντά στο μετρό Αργυρούπολης.

Στο θέμα της επικοινωνίας.. Είναι φιλική , σου εξηγεί από την αρχή τι κάνει και τι δεν κάνει ΑΛΛΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ. Μέχρι να φτάσω με είχε πάρει δύο φορές τηλέφωνο. Τη μια για να κάνει επιβεβαίωση στο ραντεβού και την άλλη για να με ρωτήσει που βρίσκομαι επειδή λόγω κίνησης είχα αργήσει . Οπότε όσοι είστε παντρεμένοι δεσμευμένοι, να έχετε το ΝΟΥ σας.

Χώρος και παροχή υπηρεσιών.
Δεν υπάρχει μασαζοκρέβατο, ξαπλώνεις στο διπλό κρεβάτι της κρεβατοκάμαρας που είναι στρωμένο με μια πετσέτα. Που είναι αμφιβόλου καθαριότητας.
Το διαμέρισμα είναι σε μια πολυκατοικία δεκαετίας του 80 , μικρό και παλιό.
Το μπάνιο εξίσου παλιό αλλά σε ανεκτή κατάσταση από θέμα καθαριότητας. Μου έφερε παντόφλες πλαστικές οι οποίες ήταν βρεγμένες το ίδιο και η πετσέτα για το μπάνιο που μου έδωσε ήταν και αυτή χρησιμοποιημένη και ελαφρώς νωπή. Ευτυχώς βρήκα μια στεγνή μέσα στο μπάνιο και έκανα τη δουλειά μου.

Ζητάει να την προπληρώσεις. Το λάδι του μασάζ, ήταν σε γυάλινη συσκευασία γνωστής εταιρείας αλλά το περιεχόμενο αμφιβόλου ποιότητας. Τουλάχιστον ήταν άοσμο. Δεν άφηνε αυτή την ενοχλητική μυρωδιά που αφήνουν άλλα λάδια.
Μασάζ της πλάκας. Ξεκινάει με δυνατό μασάζ στην πλάτη αλλά χωρίς τεχνική με αποτέλεσμα στο δεκάλεπτο να έχει κουραστεί και απλά συνεχίζει να σε πασαλείβει με λάδι πηγαίνοντας από το ένα σημείο στο άλλο ακανόνιστα. Δηλαδή εκεί που κάνει την πλάτη πετάγεται στα πόδια μετά πάλι στην πλάτη, όπου βρει δηλαδή. Τουλάχιστον περνάει από τα επίμαχα σημεία και σε κρατάει καυλωμένο κατά τη διάρκεια του μασάζ.
Μετά από 15 λεπτά πασαλείμματος σου ζητάει να γυρίσεις. Και συνεχίζει στο ίδιο μοτίβο και στο μπροστινό μέρος του σώματος το πασάλειμμα.
Στο φραπέ τουλάχιστον ασχολείται λίγο παραπάνω.. παίζει με μπαλάκια, χαϊδεύει περιμετρικά την κωλότρυπα αλλά δεν βάζει δάχτυλο όμως, οπότε όσοι γουστάρετε δάχτυλο θα απογοητευτείτε.
Μόλις χύσεις σε παρατάει και φεύγει. Δεν ασχολείται να σε καθαρίσει λίγο όπως κάνουν μερικές άλλες.
Κατά τη διάρκεια του μασάζ μένει με τα εσώρουχα και στο β' γύρο βγάζει το σουτιέν . Αφήνει να χουφτώσεις βυζιά (2αρια αλλά στητά και σφιχτά) και να χαϊδέψεις μουνί πάνω από το εσώρουχο.
Επίσης φοβάται πολύ για τον κορωνοϊό. Αν και εμβολιασμένη (δείχνει πιστοποιητικό αν της το ζητήσεις) φοράει μάσκα καθ' όλη την ώρα της συνεύρεσης και σε υποχρεώνει να τη φοράς και εσύ.
Εχει καλό σώμα, αδύνατη και καλλίγραμμη, προφανώς γυμναζόταν στα νιάτα της, αλλά από πρόσωπο.... χμμ.. ας πούμε ότι ο χρόνος έχει αφήσει τα σημάδια του. Είναι "σπασμένο".

Αν θα ξαναπήγαινα;; Όχι. Το λυπήθηκα το 50άρικο. Την επέλεξα για το κασκαντεριλίκι, γιατί είχα δουλειές εκεί κοντά στην περιοχή οπότε με βόλευε πάρα πολύ και ήμουν "φορτωμένος".
Αλλά δε θα το ξαναέκανα για τα 50€ που ζητάει. Για λιγότερα ναι. Δεν ξέρει μασάζ και δεν τηρεί το χρόνο . Σου λέει για μια ώρα πρόγραμμα , ωστόσο εγώ έκανα μια ώρα από την ώρα που χτύπησα το κουδούνι μέχρι που ξαναβγήκα από την εξώπορτα για να φύγω.

Αυτά τα ολίγα, ελπίζω να βοήθησα. Αν έχω ξεχάσει κάτι ή θέλετε να ρωτήσετε κάτι άλλο γράψτε στα σχόλια από κάτω.
Πάντα έγκυρος τύπε Περαματιώτη!!! Πάμε, γερά τα δυτικά προάστεια!!!!
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.016
Like
972
Πόντοι
96
Επειδή έκανα τη μαλακία και πήγα θα σας μεταφέρω τις εντυπώσεις από την επίσκεψη της παραπάνω αγγελίας.
Πρόκειται για μια γυναίκα ηλικίας κοντά στα 50-55. Βρίσκεται σε διαμέρισμα κοντά στο μετρό Αργυρούπολης.

Στο θέμα της επικοινωνίας.. Είναι φιλική , σου εξηγεί από την αρχή τι κάνει και τι δεν κάνει ΑΛΛΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ. Μέχρι να φτάσω με είχε πάρει δύο φορές τηλέφωνο. Τη μια για να κάνει επιβεβαίωση στο ραντεβού και την άλλη για να με ρωτήσει που βρίσκομαι επειδή λόγω κίνησης είχα αργήσει . Οπότε όσοι είστε παντρεμένοι δεσμευμένοι, να έχετε το ΝΟΥ σας.
δεν ξέρει μασάζ , δεν τηρεί τον χρόνο , κάτω από την βάση η καθαριότητα του χώρου , 50€
συμπέρασμα αρνητικό , no deal
για τους μασαζομανείς , είναι πολύ βασικό το μασάζ, αν είναι απλό λαδοπασάλειμμα , δεν λέει.
εμπεριστατωμένη κριτική ?
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.016
Like
972
Πόντοι
96
παλιοτερα ειχε αναφερθει,τα παντα ολα..τωρα μαλλον βρηκε γκομενο...
όχι μόνον είχε αναφερθεί , αλλά είχε ανεβάσει και σχετική αγγελία η ίδια με s/m περιεχόμενο , αλλά προφανώς το σταμάτησε .
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.250
Κριτικές
4
Like
1.903
Πόντοι
266
Ξέρουμε κάτι?...https://www.xe.gr/health/fysikotherapeuths%7Cad-534459620.html
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
613
Πόντοι
81

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Ρώτησα για εκτόνωση , μέσα στην ευγένεια πάντα και στράβωσε. Λέει ο χώρος ειναι επαγγελματικός και σοβαρός.
εχει αγγελια στο kane sex και στραβωσε? μηπως επρεπε να ρωτησεις αν γαμιεται? χαχαχαχαχαχα
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.981
Like
4.909
Πόντοι
1.706
Ρώτησα για εκτόνωση , μέσα στην ευγένεια πάντα και στράβωσε. Λέει ο χώρος ειναι επαγγελματικός και σοβαρός.
Έχει δει το πρόσωπό της στον καθρέφτη ??..ας κάνει έναν κόπο και μετά να σου πει πόσα θα σου δώσει εκείνη να την αφήσεις να ..σε εκτονώσει χαχαχα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εχει αγγελια στο kane sex και στραβωσε? μηπως επρεπε να ρωτησεις αν γαμιεται? χαχαχαχαχαχα
στη χε
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.981
Like
4.909
Πόντοι
1.706
Βλέπεται αν είσαι προετοιμασμενος να συναντήσεις μια GILF με καλό σώμα και ακόμα καλύτερες υπηρεσίες. 70€ για 1,5 ώρα. Αν είσαι φαν του είδους, βουρ
Τσουχτερή η θεία.. λωκό τουλάχιστον δίνει? Για 50 καλά θα ήταν, 70 όχι απαπα
 

Korax22

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2021
Μηνύματα
54
Like
178
Πόντοι
0
Τσουχτερή η θεία.. λωκό τουλάχιστον δίνει? Για 50 καλά θα ήταν, 70 όχι απαπα

Τσουχτερή η θεία.. λωκό τουλάχιστον δίνει? Για 50 καλά θα ήταν, 70 όχι απαπα

Είναι για 1,5 ώρα όμως που περιλαμβάνει πολύ καλό μασαζ και καλό 2ο μέρος. Οπότε τα ζυγίζεις και αποφασίζεις
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
εχει αγγελια στο kane sex και στραβωσε? μηπως επρεπε να ρωτησεις αν γαμιεται? χαχαχαχαχαχα
Θελει να δει αν ταιριάζουν οι χημείες σας πρώτα και μετά να τον παίξει. Είναι υποτιμητικό να το ρωτάς αυτό χωρίς καν να σε έχει δει, αν της αρέσεις. Αν δεν είσαι καθαρός, πρόσχαρος, θελκτικός άντρας και αναγκαστεί με το ζόρι να σου πιάσει το στειλιάρι, το αθώο αυτό λουλουδάκι θα τραυματιστεί ψυχικώς ανεπανόρθωτα.

:buck2:
 

nikos_poly1979

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
220
Κριτικές
4
Like
253
Πόντοι
21
Η Λένα είναι η θεία Ελένη?έχω ένα άλλο της τηλέφωνο
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
901
Like
316
Πόντοι
26
Περασμα με αλικη στο χωρο της μεσογειων.....μασαζ καλο και μια μαλακια καλη για το τελος.πετσετα κομπλε χωρος καλος.60e για 45 λεπτα...αυτα!ειναι στο ιδιο σπιτι με την λι την κορεατισα απλα εχουν διαφορετικα δοματια η καθεμια.....
 

NexxxtGame

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Korax μπορώ να έχω το τηλ της θείας Ελένης ;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Korax μπορώ να έχω το τηλ της θείας Ελένης ;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
μέχρι και εγώ που δεν ενδιαφέρομαι για την εν λόγω Κυρία,ξέρω που πορώ να βρω το τηλέφωνο της!
Κάποιοι όμως ούτε έναν κόπο να ψάξετε!
 

Korax22

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2021
Μηνύματα
54
Like
178
Πόντοι
0
Korax μπορώ να έχω το τηλ της θείας Ελένης ;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Απαντήθηκε στο παραπάνω μήνυμα. Έχω να γράψω ότι ξαναπήγα και ήταν ακόμα καλύτερη εμπειρία από την προηγούμενη φορά. Μασαζ εξαιρετικό και 2ο μέρος σούπερ. Οι GILFακηδες ορμάτε!
 

guestwho

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
68
Like
37
Πόντοι
0
Απαντήθηκε στο παραπάνω μήνυμα. Έχω να γράψω ότι ξαναπήγα και ήταν ακόμα καλύτερη εμπειρία από την προηγούμενη φορά. Μασαζ εξαιρετικό και 2ο μέρος σούπερ. Οι GILFακηδες ορμάτε!
Επιδη όλο ακούω για αυτή , κάποια φώτο της πως κ που μπορούμε να δούμε;
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Επιδη όλο ακούω για αυτή , κάποια φώτο της πως κ που μπορούμε να δούμε;
images.jpg
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Alexiss3

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
20
Like
73
Πόντοι
0
Καλησπερα λεβεντες Τατιαννα με δικο τς χωρο στα νοτια προαστεια μαλλον καλλιθεα γνωριζει κανεις κατι;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom