Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.250
Κριτικές
4
Like
1.901
Πόντοι
266

Καλημέρα έχει δοκιμάσει κάποιος;

*Δεν είναι σωστό οκ δεν είναι με δικό τους χώρο...το έβαλα και στις milf.
Οι mod να σβήσετε αν κριθεί απαραίτητο
Ευχαριστώ πολύ
Απατη, γραφειο ειναι, 60 μονο μασαζ ντυμενη, χωρις εκτονωση. Ετσι μου ειπε. Δεν πηρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: gkas1

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.907
Like
9.607
Πόντοι
1.056
Απατη, γραφειο ειναι, 60 μονο μασαζ ντυμενη, χωρις εκτονωση. Ετσι μου ειπε. Δεν πηρα
Δεν ειναι απάτη . Μασαζ διαφημίζει, και μασαζ έρχεται να κάνει. Αμα ερχόταν να σου πουλήσει την Papyrous Larous Britanicca, τότε θα ήταν απάτη.

Αλλα για πες μας με το χέρι στην καρδιά. Ακόμα και αν πρόσφερε εκτόνωση, έτσι όπως την βλέπεις στη φωτογραφία της αγγελίας , θα της έκλεινες ραντεβού;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.907
Like
9.607
Πόντοι
1.056
εμενα μ.αρεσε με τις βυζαρες κ τα γαλαμα ματια
ωπα μαλλον εκανα λάθος.. το μυαλο μου πηγε στην Ευα απο Παλαιολόγου και Αχιλλέως...σε αυτη τη φολα αναφερόμουν

Αυτη την Παπαδάκη που λες αν εχει και κοντο ξανθό μαλλί , μάλλον, πρέπει να την έχω φίλη στο facebook , αλλά δεν την εχω πάρει ακόμα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
908
Κριτικές
13
Like
2.420
Πόντοι
736
Η Παπαδάκη είναι η Ερρικα Ποπέσκου.Κοντούλα,όμορφη όμως,μέ μεγάλο στήθος.Εκανε μασάζ καί πλήρες πρόγραμμα.
Πάει αυτή νομίζω κάνει μόνο μασαζ αν είχα διαβάσει σωστα! Έχουμε αγγελία;
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356
Βόλτα από Ξένια Δεληγιάννη, χαρούμενη κοπέλα ευγενικό άτομο, από μασάζ χαιδεμα, φραπές αξιόλογος, έχει αρκετά κιλά. Ο χρόνος σύνολο 35 λεπτά, με ρώτησε στο τέλος αν ήθελα και άλλο μασάζ, αρνήθηκα, μένει με το κορμάκι και πετάει έξω τα βυζια και κάνει παιχνίδι, 50 το κόστος.
Αυτή που είναι και πώς επικοινωνούμε με αυτήν; Μπορείς να ενημερώσεις φίλος έστω σε μύνημα;
 

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955
Δέν γνωρίζω άν εχει αγγελία.Αυτό που ξέρω είναι ότι κάνει μόνο μασάζ τωρα πιά.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.250
Κριτικές
4
Like
1.901
Πόντοι
266
Δεν ειναι απάτη . Μασαζ διαφημίζει, και μασαζ έρχεται να κάνει. Αμα ερχόταν να σου πουλήσει την Papyrous Larous Britanicca, τότε θα ήταν απάτη.

Αλλα για πες μας με το χέρι στην καρδιά. Ακόμα και αν πρόσφερε εκτόνωση, έτσι όπως την βλέπεις στη φωτογραφία της αγγελίας , θα της έκλεινες ραντεβού;
Ασε ρε φιλε. Δικηγορο σ εβαλε?
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.250
Κριτικές
4
Like
1.901
Πόντοι
266
  • Like
Αντιδράσεις: gkas1

Lalito

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
177
Like
287
Πόντοι
21
Φιλε μυστη η λεμονια περι απο οτι δεν προχωραει δεν ξερει ν κανει κ μασαζ.....για ν τ θεσω καλυτερα δεν ξερει κανενα ειδους μασαζ.
Για μενα τ καλυτερο μασαζ το κανει η Ειρηνη π σ χτυπαει κ το φραπε,η γκαλινα σκετο μασαζ επιπεδου.....η παπαδακη π παλια π εκανε πολλα κολπα δεν ξερω αν κανει ακομα κολπα.....Η alice κανει αρκετα καλο μασαζ φραπεδαρα με τις βυζαρες εξω μερικες φορες......Κ η στεφανια π κανει φιλοτιμη προσπαθεια για μενα τ θεωρω χαιδεμα με πιεση αλλα βγαζει μια τρελα κ το 100ρικο δεν το κλαις.....
Η ειρηνη π ειναι ρε μαν?
 

peterc

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2023
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
μυστες καποια milf/gilf που να παει μεχρι καλαμακι υπαρχει; Ειδα οτι η θεια-Ελενη ειναι εκτός πλεον
 
Εγγρ.
22 Μαΐ 2024
Μηνύματα
11
Like
22
Πόντοι
0
Παίρνω τηλ ρωτάω κάνουμε μασάζ ; Ναι μωρό μου έλα τώρα ξεκινάμε από 50 και το βλέπουμε. Εγώ θέλω για μετά από 3 μέρες ... Τι μετά από 3 μέρες όχι παρεμε του χρόνου που θα έχω περίοδο...και το κλείνει . Χαχα. Πολλά νεύρα το κορίτσι.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.015
Like
960
Πόντοι
96
Παίρνω τηλ ρωτάω κάνουμε μασάζ ; Ναι μωρό μου έλα τώρα ξεκινάμε από 50 και το βλέπουμε. Εγώ θέλω για μετά από 3 μέρες ... Τι μετά από 3 μέρες όχι παρεμε του χρόνου που θα έχω περίοδο...και το κλείνει . Χαχα. Πολλά νεύρα το κορίτσι.


μάλλον χάρη σού έκανε , γλύτωσες 50€ που μάλλον θα ήταν περισσότερα.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Μάγκες έχουμε κάποιον άλλο τρόπο επικοινωνίας με Ξένια Δεληγιάννη; Στο ινσταγκραμ δεν απαντάει. Για να κλείσουμε ραντεβού.

Είδα βιντεάκια της στο OF η τύπισσα στάζει καύλα (για τους λάτρεις bbw ειδικά) και θέλω να επισκεφτώ! Αν έχει τηλέφωνο κάποιος συναγωνιστής θα το εκτιμούσα
Αλήθεια ξερει κανεις που ειναι ο χώρος της στη Ν. Σμυρνη (γενικα οχι με ακριβεια χ,ψ). Ρωτω για ναδούμε αν βολευει τραμ ή ιχ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom