Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (2 μέλη και 34 επισκέπτες)

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
359
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
Κάλεσα επίσης την layla Islander βιοενέργειακη τόνωση και μαλακιες. Μου είπε 60€ μια ωρα μυοχαλαρωτικο και 100€ ενεργειακο που συμπεριλαμβάνει και τόνωση της λίμπιντο aka φραπέ. Στο μυοχαλαρωτικο από ότι κατάλαβα σε επόμενη ερώτηση μου δεν συμπεριλαμβάνεται ο φραπες. Πολύ κοφτή χωρίς να αφήσει περιθώριο. Χώρο έχει στην Καλλιθέα.
Αν έχει κάποιος έμπειρια πρόσφατη ας την καταθέσει.
 

Indy79

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2019
Μηνύματα
22
Like
107
Πόντοι
0
Hello, is there anyone who has information to share on this lovely masseuse advertising on Instagram"?

 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
176
Like
386
Πόντοι
21
Μια Ελβιρα Τσενα που ειχε χωρο στο Ελληνικο και ειχε αναφερθει για πολυ καλο μασαζ, παιζει κατι αλλο; πχ εστω μασαζ χωρις πετσετουλα;
Νομιζω ειναι Καλλιθεα.Κανει χωρις πετσετα αλλα χωρις εξτρα.
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
176
Like
386
Πόντοι
21
Κάλεσα επίσης την layla Islander βιοενέργειακη τόνωση και μαλακιες. Μου είπε 60€ μια ωρα μυοχαλαρωτικο και 100€ ενεργειακο που συμπεριλαμβάνει και τόνωση της λίμπιντο aka φραπέ. Στο μυοχαλαρωτικο από ότι κατάλαβα σε επόμενη ερώτηση μου δεν συμπεριλαμβάνεται ο φραπες. Πολύ κοφτή χωρίς να αφήσει περιθώριο. Χώρο έχει στην Καλλιθέα.
Αν έχει κάποιος έμπειρια πρόσφατη ας την καταθέσει.
Καποτε ηταν 40 το μυοχαλαρωτικο και 60 το ενεργειακο.Εχουν ξεφυγει οι τιμες.Ο Περαματιωτης εχει γραψει σωστη κριτικη για την συγκεκριμενη.Εισαι σιγουρος για Καλλιθεα?
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
359
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
Καποτε ηταν 40 το μυοχαλαρωτικο και 60 το ενεργειακο.Εχουν ξεφυγει οι τιμες.Ο Περαματιωτης εχει γραψει σωστη κριτικη για την συγκεκριμενη.Εισαι σιγουρος για Καλλιθεα?
Έτσι μου είπε. Επέμενε κιολας στο που τη βρήκα. Έπρεπε να της πω στο μπούρδελα.κομ και ξέρω πως σερβίρεις φραπέ στα 60 που και πάλι πολλά είναι.
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Πάντως για το Harmony Relaxing Massage Gr στην Καλλιθέα, που αναφέρθηκε πιο πίσω αν προσφέρει τελικά κάτι παραπάνω, κοιτώντας τη φωτό της θεραπεύτριας στην ιστοσελίδα που έχουν βάλει, μόνο εμετό ή αηδία προκαλεί...είναι αυτή γυναίκα τώρα με τόσο κοντό κουρεμένο μαλλί; Σαν άντρας είναι...η μόνη όμορφη μασέρ στην Αθήνα είναι η Νατάσα στο Περιστέρι.
 

Indy79

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2019
Μηνύματα
22
Like
107
Πόντοι
0
However, for the Harmony Relaxing Massage Gr in Kallithea, which was mentioned further back, if it finally offers something more, looking at the photo of the therapist on the website they have put, it only induces vomiting or disgust...is this a woman now with such short cut hair? Like a man he is...the only beautiful masseuse in Athens is Natasha in Peristeri.

Is this the Natasha you are referring to? What kind of extras does she do and for how much? Thank you.

 
Τελευταία τροποποίηση:

teptis

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2010
Μηνύματα
18
Like
36
Πόντοι
0
Is this the Natasha you are referring to? What kind of extras does she do and for how much? Thank you.

Nothing extra
 

Doctor17

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
92
Like
170
Πόντοι
0
Κάλεσα επίσης την layla Islander βιοενέργειακη τόνωση και μαλακιες. Μου είπε 60€ μια ωρα μυοχαλαρωτικο και 100€ ενεργειακο που συμπεριλαμβάνει και τόνωση της λίμπιντο aka φραπέ. Στο μυοχαλαρωτικο από ότι κατάλαβα σε επόμενη ερώτηση μου δεν συμπεριλαμβάνεται ο φραπες. Πολύ κοφτή χωρίς να αφήσει περιθώριο. Χώρο έχει στην Καλλιθέα.
Αν έχει κάποιος έμπειρια πρόσφατη ας την καταθέσει.
Την είχα πάρει παλιότερα. Χωρίς πετσέτα με φραπέ στο τέλος. Ντουζ στο χώρο της στη Καλλιθέα. 50€ ήταν τότε. Κ πιο εμφανίσιμη. Έχει μεγαλώσει πλέον κ παχύνει λίγο.
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
359
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
Πρόσφατη επίσκεψη στην Ειρήνη στη Μάρνης. Δύσκολη πόρτα, καθώς όντως πρέπει να είσαι τυχερός για να σου ανοίξει. Μπάσιμο στο κτήριο, ασανσέρ στον 5ο και είσοδος στον χώρο. Η Ειρήνη είναι μια γυναίκα από τη Βουλγαρία 50+ , χαμογελαστή, όμορφη δεν τη λες, χωρις περιττά κιλά, μόνο κοιλίτσα λόγω ηλικίας και προσχαρη. Χώρος παλιός με τα απαραίτητα, μασαζοκρεβατο χωρίς τρυπα, λιγο αβολο. Ντουζακι και ξαπλα. Παντοφλες κοινοχρηστες με υγρασια από πριν, πετσέτα καθαρη, όχι συσκευασμένη. Μασαζ δυνατο αρκετά, κουβεντούλα χαλαρή και ξεκίνημα γλυφοκωλαδας. Γύρισμα από την καλή συνέχισε καλαμάκι όπου κατέθεσα. Ήρεμη κουβεντούλα, ντουζάκι ξανά, ηρθε μετά στο δωμάτιο καθώς ντυνόμουν, είπαμε 2 κουβέντες. Έχει χιούμορ γενικά και είναι άνετη. Μου έλεγε για το ποδήλατο της, τη Βουλγαρία κτλ. Κόστος για διάρκεια μιας ώρας 40€. Λογικά θα ξαναπήγαινα αν εξαιρέσεις το δύσκολο πάρκινγκ και τη δυσκολία για να βρεις ραντεβού, καθώς από ότι μου είπε εχει πολλή δουλειά.
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
359
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
Την είχα πάρει παλιότερα. Χωρίς πετσέτα με φραπέ στο τέλος. Ντουζ στο χώρο της στη Καλλιθέα. 50€ ήταν τότε. Κ πιο εμφανίσιμη. Έχει μεγαλώσει πλέον κ παχύνει λίγο.
Αν έχει κανένας συναγωνιστής κάποια πρόσφατη συνάντηση και αν παζαρευεται το κόστος;
 

Burn12

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
41
Like
62
Πόντοι
0
Πάντως για το Harmony Relaxing Massage Gr στην Καλλιθέα, που αναφέρθηκε πιο πίσω αν προσφέρει τελικά κάτι παραπάνω, κοιτώντας τη φωτό της θεραπεύτριας στην ιστοσελίδα που έχουν βάλει, μόνο εμετό ή αηδία προκαλεί...είναι αυτή γυναίκα τώρα με τόσο κοντό κουρεμένο μαλλί; Σαν άντρας είναι...η μόνη όμορφη μασέρ στην Αθήνα είναι η Νατάσα στο Περιστέρι.
massage harmony LIFE GR για αυτό έλεγα. Είναι άλλο από αυτό που λες. Ψάξτο στο fb περιοχή Καλλιθέα
 

Niros13

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2018
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Γεια σας συναγωνιστές, ψάχνω το τηλέφωνο την Μάγκυς από πλ. Αττικής και δεν το βρίσκω..όπως μπορεί ας βοηθήσει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom