Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

ore37

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2019
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
0
Μπορει καποιος να στειλει pm το τηλ της Ειρηνης στο κολωνακι?
Ειπατε ειναι καλη στο μασαζ ε?
Ευχαριστω παιχτες
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
901
Like
316
Πόντοι
26

Συνημμένα

  • 862102-301x500.jpeg
    862102-301x500.jpeg
    17,8 KB · Εμφανίσεις: 188

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
366
Κριτικές
1
Like
843
Πόντοι
81
δεν εχω ιδεα τι εχει παιχτει, δεν ηταν ετσι παντως πριν κανα 8 μημνο που την ειχα συναντησει
Πιθανόν πριν από 8 μήνες το τηλέφωνο να μην χτύπαγε τόσο συχνά όσο τον τελευταίο 1-1,5 μήνα. Φαίνεται από την ώρα που κυκλοφόρησε εδώ η αγγελία πέσανε ολα τα λυκόρνια μαζεμένα (πρώτη φορά είναι?) και είτε προσπαθεί με αυτό τον τρόπο να αποφύγει αρκετούς είτε άλλαξε τελείως πολιτική γιατί ένας συνάδελφος πιο πάνω έγραψε αναλυτικά τι χρέωνε.
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
901
Like
316
Πόντοι
26
Βλεπετε αυτη μυστη μου?
οχι.δεν ειναι ομορφη.ξερει απο μασαζ.αυτα.αν θες μικρη κ ωραια πηγαινε στεφανια.ειναι η μοναδικη ωραια και μικρη απο τα μασαζ με δικο τους χωρο.ολες οι αλλες ειναι ανω των 50.απο αυτες που εχω παει εγω!
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
796
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726
Danae massage την έχει συναντήσει κανεις ; Η είναι μούφα
 

Lalito

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
177
Like
287
Πόντοι
21
οχι.δεν ειναι ομορφη.ξερει απο μασαζ.αυτα.αν θες μικρη κ ωραια πηγαινε στεφανια.ειναι η μοναδικη ωραια και μικρη απο τα μασαζ με δικο τους χωρο.ολες οι αλλες ειναι ανω των 50.απο αυτες που εχω παει εγω!
Ωραιος φιλος...εχω παει με στεφανια..ολα καλα!
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Τι... χρεώνει η Ειρήνη??
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
359
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
Τι... χρεώνει η Ειρήνη??
Προσφατη επισκεψη στην Ειρηνη στο Κολωνακι. Ραντεβού κλειστηκε τελευταια στιγμη, τηλεφωνο από κατω και μου ανοιξε. Η κοπελα είναι μια 50αρα ψηλη, αδυνατη, ξερακιανη θα ελεγα. Φορουσε ένα τιραντακι, χωρις σουτιεν, πεσμενο στηθος νουμερο 1. Σαλβαρι αερινο και παντοφλα μπασκετικη. 1η εντυπωση δεν με ενεπνευσε. Κουβεντα χαλαρη, χωρος συμπαθητικος,καθαρος. Μπηκα για μπανιο, μου εδωσε παντοφλες (χρησιμοποιημένες, από τον προηγουμενο, με υγρασία ακομα) και πετσετα (όχι σφραγισμενη, αλλα καθαρη) ντουζακι και βουρ στο μασαζοκρεβατο. Αβολο γιατι δεν ειχε την τρυπα για το κεφαλι. Πρόγραμμα στα 40 με εκτονωση χειρονακτικη στο τελος. Μου ανεφερε και στα 30 χωρις εκτονωση, μονο μασαζ και στα 50 αθλητικο μασαζ δυνατο που δεν το κανει το καλοκαιρι, γιατι λεει δεν κανει. Σε ερωτηση δικη μου αν κανει παραπανω εκτόνωσεις η κατι άλλο, μου τονιζε πως είναι επαγγελματιας μασερ, τα πτυχια της τοιχοκολλημενα σε εμφανες σημειο. Μετριο μασαζ μπρούμυτα που δεν βολευομουν, επειτα χάιδεμα σε αρχιδια από πισω, γυρισμα χαλαρο μασαζ και μαλακια περιτεχνη χωρις να σε κοιταει. Ολη την ωρα που τον επαιζε ειτε χαζευε ταβανι, ειτε ειχε κλειστα τα ματια, κατι αναμεσα στο το απολαμβανω η στο βαριέμαι. Συνολικη εμπειρια, δεν ξερω αν θα ξαναπαω. Επισης να αναφερω δυσκολο παρκάρισμα, λογω Κολωνακιου και με φοβο μην μου παρουν πινακίδες κτλ.

Ποσταρω μια παλιά μου κριτική.
 

Burn12

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
41
Like
62
Πόντοι
0
Έχει κανείς σας εμπειρία από το massage harmony LIFE GR στην Καλλιθέα? Ρωτάω γιατί πήγα με τηλέφωνο από γνωστό μέλος(δεν ήξερα ότι ήταν "μαγαζί") Κι ενώ με είχε ενημερώσει πως παίζει και φραπές τελικά δεν πήρα τίποτα. Ρώταω απλά από περιέργεια μήπως θέλει 2ο ραντεβού κλπ ή μήπως με έστειλε το μέλος να κάνω εγώ το κασκαντεριλικι
 

opel2001

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές!
Θέλω να ρωτήσω αν έχει κάνει επίσκεψη κανείς στη Κυρια.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
2
Like
3.683
Πόντοι
456
Καλησπέρα συναγωνιστές!
Θέλω να ρωτήσω αν έχει κάνει επίσκεψη κανείς στη Κυρια.
εκει στα βλαχικα της βαρης μπορει να ξερουν κατι
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
9
Like
1.837
Πόντοι
3.145
Καλησπέρα συναγωνιστές!
Θέλω να ρωτήσω αν έχει κάνει επίσκεψη κανείς στη Κυρια.
ΑΣΤΟ αδερφέ ....είναι ''σούμο'' εντελώς σε τέτοιο σημείο που δεν μπορεί να κανει μασσάζ απ το πάχος
σε 5 λεπτά θα σε πάει κατ' ευθείαν για φραπέ η πίπα ...και χαίρεται (50-70 ευρά)
 

gio1981

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
151
Κριτικές
2
Like
493
Πόντοι
21
ΑΣΤΟ αδερφέ ....είναι ''σούμο'' εντελώς σε τέτοιο σημείο που δεν μπορεί να κανει μασσάζ απ το πάχος
σε 5 λεπτά θα σε πάει κατ' ευθείαν για φραπέ η πίπα ...και χαίρεται (50-70 ευρά)
εχεις ΤΦ να στειλεις σε dm ? ειμε φανατικός των SBBW
 

Nick1321

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2021
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0

Συναγωνιστές Καλησπέρα ξέρει κανείς εαν δουλεύει ακόμα η Μαίρη από Χαλάνδρι; Ή εαν έχει πάει αλλού έχεις κανείς τηλ να μου στείλει dm?
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.152
Πόντοι
5.595
Μια Ελβιρα Τσενα που ειχε χωρο στο Ελληνικο και ειχε αναφερθει για πολυ καλο μασαζ, παιζει κατι αλλο; πχ εστω μασαζ χωρις πετσετουλα;
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
359
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81

Συναγωνιστές Καλησπέρα ξέρει κανείς εαν δουλεύει ακόμα η Μαίρη από Χαλάνδρι; Ή εαν έχει πάει αλλού έχεις κανείς τηλ να μου στείλει dm?
Κάλεσα το τηλέφωνο της κλειστό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom