Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)

eteros_ego

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2014
Μηνύματα
3.086
Like
6.282
Πόντοι
1.056
  • Like
Αντιδράσεις: stelda

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
2.778
Πόντοι
1.206
πηρα τηλ.αμα ειναι 30 οπως γραφει....εγω ειμαι παπας !!!!! ενα 50νταρικο μου ειπε με φραπε.

και αποκλείεται να είναι η γυναίκα της φωτογραφίας. Καμία δεν βγάζει πρόσωπο στην φόρα
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.250
Κριτικές
6
Like
7.065
Πόντοι
1.336
και αποκλείεται να είναι η γυναίκα της φωτογραφίας. Καμία δεν βγάζει πρόσωπο στην φόρα
από τη στιγμή που δεν ολοκληρώνει το πρόγραμμα με σεξ πάντως, θα μπορούσε και να είναι η φωτογραφία δική της!
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.250
Κριτικές
6
Like
7.065
Πόντοι
1.336
Δε λειτουργει το link φιλε
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Δε λειτουργει το link φιλε
Η από πάνω κοπέλα είναι η Δέσποινα....

όμως ψάχνοντας εδώ επίσης είδα περίεργα πράγματα...


ένας John έχει βάλει την αγγελία...
 

teptis

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2010
Μηνύματα
18
Like
36
Πόντοι
0
Χωρίς πετσέτα ή εσώρουχο η Νατάσσα? Ντους δεν παίζει, σωστά?
Ναι φιλε, ζήτησα να ειμαι εντελως γυμνος και δεχτηκε, χωρις να γινει ομως το παραμικρο παραπανω. Ντουζ δεν παίζει, στο τελος με σκουπισε με πετσετα και ζεστο νερο.
 

Serpiko1980

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
60
Like
147
Πόντοι
0
Ναι φιλε, ζήτησα να ειμαι εντελως γυμνος και δεχτηκε, χωρις να γινει ομως το παραμικρο παραπανω. Ντουζ δεν παίζει, στο τελος με σκουπισε με πετσετα και ζεστο νερο.
Κόστος η ώρα? 35?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.504
Πόντοι
1.056
Ναι φιλε, ζήτησα να ειμαι εντελως γυμνος και δεχτηκε, χωρις να γινει ομως το παραμικρο παραπανω. Ντουζ δεν παίζει, στο τελος με σκουπισε με πετσετα και ζεστο νερο.
Αν μπεις στο χώρο του μπάνιου, πίστεψέ με, ούτε εσύ θα θες να κάνεις ντουζ εκεί μέσα.
 

Hlias

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
562
Κριτικές
1
Like
986
Πόντοι
86
Πηρε κανεις?

Έχω πάει εγώ. Ο χώρος είναι στο σταθμό Άγιο Νικόλαο. Ντους δεν υπάρχει, ούτε πριν ούτε μετά. Όταν την δεις ξενερώνεις, διότι δεν έχει καμία σχέση με τη φωτογραφία. Το μασάζ της είναι της πλάκας. Εν πάσει περιπτώσει τυίποτε το ιδιαίτερο. Ο χώρος είναι άθλιος. Μπαίνεις στο διαμέρισμα και πέφτεις πάνω στο μασαζοκρέβατο. Είχα ξενερώσει τόσο που έφυγα χωρίς εκτόνωση...Αυτά!!!.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.504
Πόντοι
1.056
Έχω πάει εγώ. Ο χώρος είναι στο σταθμό Άγιο Νικόλαο. Ντους δεν υπάρχει, ούτε πριν ούτε μετά. Όταν την δεις ξενερώνεις, διότι δεν έχει καμία σχέση με τη φωτογραφία. Το μασάζ της είναι της πλάκας. Εν πάσει περιπτώσει τυίποτε το ιδιαίτερο. Ο χώρος είναι άθλιος. Μπαίνεις στο διαμέρισμα και πέφτεις πάνω στο μασαζοκρέβατο. Είχα ξενερώσει τόσο που έφυγα χωρίς εκτόνωση...Αυτά!!!.
Ωραίος ρε φίλε... με λίγα λόγια, απλά και περιεκτικά σε νόημα, μας γλύτωσες απο πολλά... Ευχαριστώ.
 

leonidas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
1
Like
1.055
Πόντοι
201
Έχω πάει εγώ. Ο χώρος είναι στο σταθμό Άγιο Νικόλαο. Ντους δεν υπάρχει, ούτε πριν ούτε μετά. Όταν την δεις ξενερώνεις, διότι δεν έχει καμία σχέση με τη φωτογραφία. Το μασάζ της είναι της πλάκας. Εν πάσει περιπτώσει τυίποτε το ιδιαίτερο. Ο χώρος είναι άθλιος. Μπαίνεις στο διαμέρισμα και πέφτεις πάνω στο μασαζοκρέβατο. Είχα ξενερώσει τόσο που έφυγα χωρίς εκτόνωση...Αυτά!!!.
1671789721911.png


Επίσης είναι περίεργες και οι υπόλοιπες αγγελίες που έχει η "Δέσποινα"
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
901
Like
316
Πόντοι
26
Έχω πάει εγώ. Ο χώρος είναι στο σταθμό Άγιο Νικόλαο. Ντους δεν υπάρχει, ούτε πριν ούτε μετά. Όταν την δεις ξενερώνεις, διότι δεν έχει καμία σχέση με τη φωτογραφία. Το μασάζ της είναι της πλάκας. Εν πάσει περιπτώσει τυίποτε το ιδιαίτερο. Ο χώρος είναι άθλιος. Μπαίνεις στο διαμέρισμα και πέφτεις πάνω στο μασαζοκρέβατο. Είχα ξενερώσει τόσο που έφυγα χωρίς εκτόνωση...Αυτά!!!.
Eυχαριστουμε αδερφε !!!!!!!!!!!!!
 

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
132
Like
163
Πόντοι
1
Την είχα δοκιμάσει το καλοκαίρι σε χώρο δικο μου και ηταν κατηγορηματικη οσο αφορά το κατι παραπάνω. Δεν την πολυπιστεψα απο τη στιγμή που εχει αγγελίες σε τετοια σαιτ.. Το μασάζ ουτε και μενα με τρελανε. Και απο τη στιγμή που ηθελε 50 μονο για μασαζ δεν ψήθηκα να δοκιμάσω ξανα..
 

papwolf

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2012
Μηνύματα
457
Like
386
Πόντοι
21
Αληθινές φωτός, μπαμπάτσικη Milfogilf, με προτίμηση στους πισωγλέντηδες...γουστάρει αυταρχικά...αν δεν εισαι, το πακέτο μασαζ και sex είναι αδιάφορο...60 γιουρος...Μεσογείων 208...
Η Αλίκη από Χολαργό είναι αυτή...???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom