Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.240
Κριτικές
46
Like
3.765
Πόντοι
4.365
Εμενα μου λεγε οτι γραφω fake κριτικες οταν της ειπα οτι ολοι ερχονται επειδη εχεις και σεξ στο μενου χαχαχχαχχα
Και ηθελε απο μασαζ πιπα απ τα 50
Στα 70
Σεν εχεις ερθει 2 χρονια και τετοιες μλκς και εσβηνε τα μυνηματα στο viber αν στραβωνεις με ενα πελατη στραβωνεις δεν τον παιρνεις
Οχι να ζητας 70 γνησιο αρπαχτικο
Σε ολους τις ιδιες μαλακιες ελεγε...
Εγω επειδη της ειχα κανει μια φιλικη παρατηρηση οτι ειναι κρυος ο χωρος της..μου ελεγε κατι παπαριες για παζαρια κλπ.. για να γυρισει την κουβεντα...:idiot: οτι να ναι...
Αλλα τι περιμενεις απο κοπελα... που κανει σεξ επι χρημασι.. κ δεν παραδεχεται οτι ειναι πουτανα...!!! αλλα λεει οτι ειναι ''ιέρεια του σεξ''...!!!!:idiot::idiot::jerking2::jerking2:
 

nilo

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2021
Μηνύματα
17
Like
19
Πόντοι
0
λίγες σελίδες πίσω

έκλεισα για τέταρτη ραντεβού θα εχετε ενημέρωση
Είναι η Ειρήνη που δούλευε στη Φραντζή 4 και ποιο παλιά στη οδος Καλλιρόης διπλά στο βενζινάδικο δεν θυμάμαι νουμερο και δεν ξέρω αν δουλεύει
 

nilo

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2021
Μηνύματα
17
Like
19
Πόντοι
0
Δεν εχω καταλάβει ακόμη τιποτα εδω σε χώρο δικό τους μονο στεφανια άλικη Ελένη που ζηταν το τηλέφωνο μια φωτεινή διαφήμιση τους κανετε και οποία δεν γουστάρετε την κράζετε.Μάλλον θα αποχωρήσω απο την σελίδα
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
θα αποχωρήσω απο την σελίδα
αν και δεν κατανόησα το νόημα αυτών που έγραψες,να ξέρεις ότι αποχωρήσεις δεν αποχωρήσεις δεν θα χάσει η Βενετιά βελόνι!
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
633
Κριτικές
4
Like
1.418
Πόντοι
206
Δεν εχω καταλάβει ακόμη τιποτα εδω σε χώρο δικό τους μονο στεφανια άλικη Ελένη που ζηταν το τηλέφωνο μια φωτεινή διαφήμιση τους κανετε και οποία δεν γουστάρετε την κράζετε.Μάλλον θα αποχωρήσω απο την σελίδα
:hi:
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Σε ολους τις ιδιες μαλακιες ελεγε...
Εγω επειδη της ειχα κανει μια φιλικη παρατηρηση οτι ειναι κρυος ο χωρος της..μου ελεγε κατι παπαριες για παζαρια κλπ.. για να γυρισει την κουβεντα...:idiot: οτι να ναι...
Αλλα τι περιμενεις απο κοπελα... που κανει σεξ επι χρημασι.. κ δεν παραδεχεται οτι ειναι πουτανα...!!! αλλα λεει οτι ειναι ''ιέρεια του σεξ''...!!!!:idiot::idiot::jerking2::jerking2:
Nαι αστην να τραγουδαει το γιουβαρλάκι με ποδια
 

christos1969

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
171
Like
275
Πόντοι
21
30€ από εμένα αν σου απαντήσει το ψώνιο.
Μας πετάει έξω τα βυζόμπαλα συνέχεια αλλά κάνει ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ μασάζ!!!
Καλησπέρα φίλε μου μήπως υπάρχει τηλέφωνο για επικοινωνία ή μόνο μέσω Instagram τις έχω στείλει μήνυμα αλλά όπως είπες δεν απαντάει κ σε ποια περιοχή βρίσκεται ευχαριστώ
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Καλησπέρα φίλε μου μήπως υπάρχει τηλέφωνο για επικοινωνία ή μόνο μέσω Instagram τις έχω στείλει μήνυμα αλλά όπως είπες δεν απαντάει κ σε ποια περιοχή βρίσκεται ευχαριστώ
Δεν κανει τιποτα εξτρα τσαμπα κοπος
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
αυτο ακριβώς ηθελα να γράψω χθες αλλά σκέφτηκα ότι θα μου την πέσουν οι αγαπούληδες της Στεφανίας και θα με κατασπαράξουν
Αυτό είναι λίγο πρόβλημα για τις σκέψεις μας φίλε και φίλοι !
Εφόσον έχουμε δοκιμάσει το κάθε κορίτσι και τις υπηρεσίες που προσφέρει και εμείς απολαμβάνουμε ,έχουμε κάθε δικαίωμα να καταθέσουμε την εμπειρία και την γνώμη μας για αυτήν . Δεν πρέπει να κρατιόμαστε μήπως και κάποιους στενοχωρήσουμε ή κάποιος δυσανασχετήσει ή διαφωνήσει με τα γραφόμενα μας.
Βέβαια πρέπει να κρατάμε μία επιφύλαξη μήπως περιμέναμε κάτι περισσότερο και δεν πήραμε ή δεν υπήρξε για κάποιο λόγο η απαραίτητη χημεία .
Και στο κάτω κάτω ακόμα δημοκρατία έχουμε με ελευθερία λόγου και πράξεων
 
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
Δοκιμη πρωτη φορα και τελευταια σε Αλικη απο Χολαργο ,Καλο κοριτσι ,εποικινωνιακο αλλα μασαζ κατω απο το μηδεν και απο υπηρεσιες μου ειπε πως κερναει μονο φραπεδια ,που να ηξερε..τεσπα δεν ασχοληθηκα και εγω παραπανω να πω την αληθεια γτ δεν μου αρεσε απο κοντα ουτε το σωμα ουτε η μουρη .εδωσα 60 και εφυγα . κακη δοκιμη για μενα, παμε για αλλα
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.911
Like
9.623
Πόντοι
1.056
μια φωτεινή διαφήμιση
οι διαφημίσεις θέλουν φως και τα μασαζ σκοτάδια χαχαχα
Δεν εχω καταλάβει ακόμη τιποτα εδω σε χώρο δικό τους μονο στεφανια άλικη Ελένη που ζηταν το τηλέφωνο μια φωτεινή διαφήμιση τους κανετε και οποία δεν γουστάρετε την κράζετε.Μάλλον θα αποχωρήσω απο την σελίδα
Να αποχωρήσεις. Με το ζόρι δεν κρατάμε κανέναν. Θα μας λείψεις αλλα τουλάχιστον θα μας μείνει η πλούσια παρακαταθήκη με τις πολλές κριτικές σου για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι
 

nilo

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2021
Μηνύματα
17
Like
19
Πόντοι
0
οι διαφημίσεις θέλουν φως και τα μασαζ σκοτάδια χαχαχα

Να αποχωρήσεις. Με το ζόρι δεν κρατάμε κανέναν. Θα μας λείψεις αλλα τουλάχιστον θα μας μείνει η πλούσια παρακαταθήκη με τις πολλές κριτικές σου για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι
και εμένα θα μου λείψετε απο εδω οχι ωμός απο τος χορούς. αγαπουλιδες οταν ερχεστε και πουλάτε αγαπες,, και ερωτες, Γιατί οταν φεύγετε γελανε μαζι σας,ολες εχουν σχέσει. ξερω τι λεω οχι αλλα να προσέχετε
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
399
Like
1.990
Πόντοι
201
Δοκιμη πρωτη φορα και τελευταια σε Αλικη απο Χολαργο ,Καλο κοριτσι ,εποικινωνιακο αλλα μασαζ κατω απο το μηδεν και απο υπηρεσιες μου ειπε πως κερναει μονο φραπεδια ,που να ηξερε..τεσπα δεν ασχοληθηκα και εγω παραπανω να πω την αληθεια γτ δεν μου αρεσε απο κοντα ουτε το σωμα ουτε η μουρη .εδωσα 60 και εφυγα . κακη δοκιμη για μενα, παμε για αλλα
Μασάζ έγραψα κι εγώ πιό πάνω ότι ήταν ανύπαρκτο (απλό χάιδεμα) αλλά το μόνο φραπέ μου φαίνεται περίεργο.
Εμένα από μόνη της άρχισε στοματικό χωρίς προφ και όταν της είπα ότι δε θέλω σεξ αλλά θα τελειώσω με στόμα μου «την είπε» για χαβαλέ του στυλ μπα μόνο εσύ θα ικανοποιηθείς;

:P :P :P
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
και εμένα θα μου λείψετε απο εδω οχι ωμός απο τος χορούς. αγαπουλιδες οταν ερχεστε και πουλάτε αγαπες,, και ερωτες, Γιατί οταν φεύγετε γελανε μαζι σας,ολες εχουν σχέσει. ξερω τι λεω οχι αλλα να προσέχετε
τύπε το να κρεμάς ταμπέλες στα μέλη είναι το μόνο εύκολο.
όταν δε η συμβολή σου εδώ μέσα είναι μηδενική καταντάει αστείο!
Ακόμα περιμένω να μας ενημερώσεις......
στη πλατεία Κύπρου διάβασα οτι άνοιξε ενας καινούργιος χορός κάποιος φιλος που το πήγε δεν δίνει συγκεκριμένα.Τέταρτη θα έχετε ενημερώσει εκτός κάποιος γνωρίζει καλο θα ηταν να ενημερώσει
λίγες σελίδες πίσω

έκλεισα για τέταρτη ραντεβού θα εχετε ενημέρωση
Το να ανακοινώνει ένα μέλος σαν εσένα ότι θα αποχωρήσει, όπως σου έγραψα δεν χάσει η Βενετιά βελόνι.
Είτε είσαι είτε όχι το ίδιο μας κάνει και αυτό αφορά όλους(και εμένα)
Στο καλό λοιπόν!
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.522
Like
3.827
Πόντοι
456
και εμένα θα μου λείψετε απο εδω οχι ωμός απο τος χορούς. αγαπουλιδες οταν ερχεστε και πουλάτε αγαπες,, και ερωτες, Γιατί οταν φεύγετε γελανε μαζι σας,ολες εχουν σχέσει. ξερω τι λεω οχι αλλα να προσέχετε
Εμένα θα μου λείψει η λογοτεχνική νότα που έδινες στο φόρουμ :rolleyes:
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.851
Κριτικές
47
Like
16.848
Πόντοι
7.135
Δηλαδη 60€ θέλει η γρια, εξηντα βαλε λεω γω αν κρινω απο τις φωτο, με πεσμενο βυζι και βρωμιαρα για να γαμισουμε στα σεντονια του προηγούμενου... Αι στα γριαδια..... Ρε ξυπνατε ρε!!! αυτες θα επρεπε να μας πληρωνουν για να τις γαμίσουμε......
εχω την διάθεση να πάω να κάνω μια καταδρομική
ελπίζω να μην φάω ξενέρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom