Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
αυτο ακριβώς ηθελα να γράψω χθες αλλά σκέφτηκα ότι θα μου την πέσουν οι αγαπούληδες της Στεφανίας και θα με κατασπαράξουν
φιλε μας, ετσι κι αλλιως οι αγαπουληδες ειναι ..Μαστιγα!! κλασσικοι τυποι που γαμανε ΜΟΝΟ οταν πληρωνουν...
γραφε εσυ την αληθεια σου ..και μη δινεις σημασια στους προβληματικους
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
Εγω προσωπικα δε μπορω να καταλαβω τι τους αρεσει απο την Στεφανια-Βικυ! Ειναι χοντρη, το μασαζ αντικειμενικα δεν ειναι καλο, πιο πολυ σε χαδι φερνει και το σεξ ειναι χλιαρο
φιλε μας, η ποιοτητα απευθυνεται σ ΕΛΑΧΙΣΤΟΥΣ
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
δεν κρίνω ποτέ τα γούστα του άλλου!
Άλλος την βρίσκει με μοντέλα,άλλος με χοντρές, άλλος με γριές, άλλος με Milfs, άλλος με gay.
Δεν με ενδιαφέρει.
Αλλά δεν επιτρέπω και δεν μπορεί να μου την πέσει κανένας!
@Περαματιώτης τόσο καιρό δεν έμαθες δίπλα μου?:grin:
 
Εγγρ.
2 Φεβ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
555
Πόντοι
21
φιλε μας, η ποιοτητα απευθυνεται σ ΕΛΑΧΙΣΤΟΥΣ
Από Εμφάνιση η Στεφανια είναι μέτρια τώρα από μασαζ κάτι κάνει σε σχέση με κάποιες άλλες που δεν κάνουν τίποτα απλά χαιδευουν. Και αγαπούλης δεν είμαι αν το λέτε για μένα
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.924
Πόντοι
1.191
Εγω προσωπικα δε μπορω να καταλαβω τι τους αρεσει απο την Στεφανια-Βικυ! Ειναι χοντρη, το μασαζ αντικειμενικα δεν ειναι καλο, πιο πολυ σε χαδι φερνει και το σεξ ειναι χλιαρο
απλα ειναι πιο πριβε κατασταση δικο της σπιτι με ραντεβου πας δεν βλεπεις κανενα δεν σε βλεπει κανενας,.... και πολυ ευκολο παρκινγκ.... αν εισαι λιγο παντρεμενος τα εκτιμας ολα τα παραπανω
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.522
Like
3.827
Πόντοι
456
Αυτη η αλικη τι ηλικιας ειναι?Εκανα μια αναζητηση στο φορουμ και αλλος λεει 45-50 και αλλος 30-35.
Ειναι κανεις σας ληξιαρχος? :cool2:
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.924
Πόντοι
1.191
Αυτη η αλικη τι ηλικιας ειναι?Εκανα μια αναζητηση στο φορουμ και αλλος λεει 45-50 και αλλος 30-35.
Ειναι κανεις σας ληξιαρχος? :cool2:
αλικη στην μεσογειων γυρο στα 40 αλλα πολυ καλτ κατασταση
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
αυτο ακριβώς ηθελα να γράψω χθες αλλά σκέφτηκα ότι θα μου την πέσουν οι αγαπούληδες της Στεφανίας και θα με κατασπαράξουν
Εμενα μου λεγε οτι γραφω fake κριτικες οταν της ειπα οτι ολοι ερχονται επειδη εχεις και σεξ στο μενου χαχαχχαχχα
Και ηθελε απο μασαζ πιπα απ τα 50
Στα 70
Σεν εχεις ερθει 2 χρονια και τετοιες μλκς και εσβηνε τα μυνηματα στο viber αν στραβωνεις με ενα πελατη στραβωνεις δεν τον παιρνεις
Οχι να ζητας 70 γνησιο αρπαχτικο
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
Από Εμφάνιση η Στεφανια είναι μέτρια τώρα από μασαζ κάτι κάνει σε σχέση με κάποιες άλλες που δεν κάνουν τίποτα απλά χαιδευουν. Και αγαπούλης δεν είμαι αν το λέτε για μένα
δεν αναφερθηκα ειδικα σε σενα...
εαν θελω να πω κατι ειδικα σε καποιον, απανταω στη τοποθετηση του..
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.924
Πόντοι
1.191

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
ο χωρος σκοτεινος με μοκετα κατι καδρα ασχετα θυμιζει φυλης. η κοπελα λογω της συμπεριφορας βγαζει οτι δουλευε σε οικο
ή αναφέρεσαι σε άλλο χώρο ή είσαι υπερβολικός!
Ένα σπίτι μεγάλο της δεκαετίας 90 είναι!
Το ότι στο δωμάτιο του μασαζ έχει και ντουζιέρα είναι στα +
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.924
Πόντοι
1.191
ή αναφέρεσαι σε άλλο χώρο ή είσαι υπερβολικός!
Ένα σπίτι μεγάλο της δεκαετίας 90 είναι!
Το ότι στο δωμάτιο του μασαζ έχει και ντουζιέρα είναι στα +
απλα αν συγκριθει με αλλα ιδρυματα μασαζ θελει μια ανακαινιση μια φρεσκαδα
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
2
Like
3.691
Πόντοι
456
μαγκες μου , για να καταλαβετε γιατι το ειπα για τη στεφανια , πρεπει να διαβασετε το σχολιο στο οποιο απαντησα. ο συναγωνιστης ειχε διλημμα .αναρρωτιοτανε ο ιδιος αν ειναι καλυτερα με 10 ευρω επιπλεον λογω καλυτερου μασαζ. .εγω προτιμω το καλυτερο μασαζ παντα .σε διαφορετικη περιπτωση δεν παιρνω μασατζου αλλά βιζιτα.δεν προσπαθω να σπρωξω τη στεφανια .δεν το εκανα ποτέ για καμμια κι ουτε θα το κανω τωρα . μην παρασυρεστε .
 

NtheGreek

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2019
Μηνύματα
30
Like
33
Πόντοι
0

Δοκιμή με την παραπάνω.
Χωρος στην καλλιθεα, σε κεντρικο σημειο.
Ειναι το σπιτι της, ολα (εκτος απο το σεντονι, βλεπε παρακατω), καθαρα και ωραια.
Αν θες μασαζ, βγάζει κρεββατι και σου κανει.
Βαθμολογιά μασαζ: 7-8, χαλαρωνεις αρκετα.

Μετά σε παει στο διπλο κρεββατι της που αρχιζει το παιχνιδι.
Χαιδεμα, φιλια, τσιμπουκι ανευ, γλυψιμο αρχιδια. Αν σ αρεσει το γλυφομουνι, σ αφηνει. Χυνει ευκολα και γρηγορα και με γλυψιμο και με σεξ. Αληθινο χυσιμο, κανει σφιξεις το μουνακι της. Αν τον εχεις μεσα το νιωθεις.
Αρκετα, εως πολυ σφιχτη η μουνιτσα της. Μου εκανε εντυπωση.
Ηλικια κοντα στα 50, καλοστεκουμενη, λεπτη, με ωραια ποδια, πεσμενο βυζι 2αρι.
Ωραιος κωλος. Υψος περιπου 1,75, Ματια γαλαζια, ευγενικη πολυ και πολυ social blablabla...
Πιπα πολυ καλη, ρουφηχτη, τραβαει ωραια μαλακια και κανει οτι της πεις.
Στησιμο κωλαρας πολυ καλο, φχαριστιεσαι χουφτωμα.
Χυσιμο στο σωμα..
Δεν δινει κωλο, δεν τα παιρνει στο στομα.
Συνολο 60 ευρω.

Το αρνητικο που προσεξα ειναι πως ξαναστρωνει το ανακατεμενο σεντονι και υποθετω πως ο επομενος (που ημουν κι εγω ο επομενος του προηγουμενου μου), ξαπλωνει και γαμαει, χυνει, σερνεται, πανω στο ιδιο σεντονι.

Δεν τα κλαις με τιποτα. Εγω θα ξαναπαω.
Αφου αλλαξει σεντονι πρωτα.
Δηλαδη 60€ θέλει η γρια, εξηντα βαλε λεω γω αν κρινω απο τις φωτο, με πεσμενο βυζι και βρωμιαρα για να γαμισουμε στα σεντονια του προηγούμενου... Αι στα γριαδια..... Ρε ξυπνατε ρε!!! αυτες θα επρεπε να μας πληρωνουν για να τις γαμίσουμε......
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.911
Like
9.623
Πόντοι
1.056
Δηλαδη 60€ θέλει η γρια, εξηντα βαλε λεω γω αν κρινω απο τις φωτο, με πεσμενο βυζι και βρωμιαρα για να γαμισουμε στα σεντονια του προηγούμενου... Αι στα γριαδια..... Ρε ξυπνατε ρε!!! αυτες θα επρεπε να μας πληρωνουν για να τις γαμίσουμε......
σωστός και σκέψου ότι υπάρχει μια άλλη γιαγια για την οποια γινεται ντορος εδώ μέσα που είναι πιο μεγάλη από αυτήν στην αγγελία και ζητάει πιο πολλά λέφτα (70€) Δράμα η κατάσταση
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
578
Κριτικές
23
Like
1.301
Πόντοι
1.076
αλανια οτι πλησιαζει τα 80 ευρω απο ανεξαρτητη μασατζου δεν αξιζει..υπαρχουν πολλα ιδρυματα που με 80 εχουν κ 2 εκτονωσεις κ μια χαρα εγκαταστασεις.
Στεφανια κανει καλο μασαζ κ με εκτονωση ειναι vfm,συν ο χωρος,η διακριτικοτητα κ το parking.Για τα υπολοιπα,γουστο του καθενος να τα δωσει.
Αλικη κανει απλα χαιδεμα κ οχι μασαζ,πιο εντυπωσιακη γυναικα με ωραιο χωρο κ πολυ φιλικη.Μεγαλο μειονεκτημα το parking κ αν εισαι απο την περιοχη,παιζει να πετυχεις κανα γνωστο στο super market οσο περιμενεις να σου ανοιξει..χεχεχε.
Δυστυχως ειναι δυσκολακι να βρεις κατι πραγματικο δυνατο αν δεν στο μλησουν...κ ειδικα ΒΠ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom