Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
2
Like
3.693
Πόντοι
456
η xenia που βάζει τη συγκεκριμένη αγγελία έχει πολλές αγγελίες (ακόμα και μία με trans) και αυτό με κάνει σκεπτικό! Δεν ξέρω αν έχω λάθος, αλλά κάτι με "κρατάει"
ΜΗ μου λες τετοια !!! και την ειχα βαλει στο προγραμμα ... ξερουμε κατι παραπανω ? ειναι , οντως , μασεζ ή απλα βιζιτα ? μη χασουμε κανα σπονδυλο...
 

sulos

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2009
Μηνύματα
92
Like
35
Πόντοι
0
ΜΗ μου λες τετοια !!! και την ειχα βαλει στο προγραμμα ... ξερουμε κατι παραπανω ? ειναι , οντως , μασεζ ή απλα βιζιτα ? μη χασουμε κανα σπονδυλο...
Η συγκεκριμένη αγγελία έχει αναφερθεί πιο πίσω κ αναφέρεται στην Ειρήνη από Π.Φαληρο.
Έχουν γράψει κάποιοι που πήγαν ,πριν από μερικούς μήνες.. Υπάρχουν κ καλές κ κακές εντυπώσεις για αυτήν.
Δεν έχω πάει κ δεν ξέρω τι ισχύει τελικά.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Κάποια πληροφορία για εδώ?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Κάποια πληροφορία για εδώ?
Γνωστή η μιλφ Μαίρη που το έχει.
Παλιό μασατζίδικο πάνω απο δεκαετία που είχε έδρα στο Γαλάτσι και μετά Νέα Σμύρνη.
Αν εργάζεται μόνο αυτή τότε δεν αξίζει.
Δεν γνωρίζει απο μασαζ και δεν γνωρίζει ή κάνει ότι δεν γνωρίζει και απο sex
Κοινώς παρακμή!
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Κάποια πληροφορία για εδώ?
Έχω κάνει το κασκαντεριλικι... νταρντανα μασάζ με ρούχα και εκτόνωση χερατη με 20.... ακούς και κάτι αραβικα τραγούδια στο yt... κανείς και μπάνιο αν θες ... για μένα δεν λέει.... στο happy ending το βλέμμα της στο... υπερπέραν...
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
399
Like
1.990
Πόντοι
201
Πηρα τηλεφωνο και μου ειπε 30 ευρω για 1 ωρα.Και την ρωτησα αν χρειαστω εκτονωση μου ειπε γινεται μεσα στην τιμη.
Πήρα κι εγώ από περιέργια και μου είπε 30€ είναι η μισή ώρα και όχι μία...
Το επόμενο είνει 50€ - 50’ γιατί πρέπει να καθαρίζει καλά το χώρο.

Κινητή παραπληροφόρηση είσαστε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Vizkol

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.416
Πόντοι
41.447
Γνωστή η μιλφ Μαίρη που το έχει.
Παλιό μασατζίδικο πάνω απο δεκαετία που είχε έδρα στο Γαλάτσι και μετά Νέα Σμύρνη.
Αν εργάζεται μόνο αυτή τότε δεν αξίζει.
Δεν γνωρίζει απο μασαζ και δεν γνωρίζει ή κάνει ότι δεν γνωρίζει και απο sex
Κοινώς παρακμή!
Πωωω ακόμα υπάρχει αυτή????
Την θυμάμαι από τη δεκαετία του 90. Στο Γαλάτσι και ύστερα είχε και χώρο στο Πόρτο Ράφτη. Καλή κοπέλα αλλά μούφα. Για ένα διάστημα ήταν και στα Μελίσσια. Βασικό πρόβλημα με αυτήν η καθαριότητα...δεν ήταν το καλύτερο της . Θυμάμαι είχε και ένα λευκό σκυλακι
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Πωωω ακόμα υπάρχει αυτή????
Την θυμάμαι από τη δεκαετία του 90. Στο Γαλάτσι και ύστερα είχε και χώρο στο Πόρτο Ράφτη. Καλή κοπέλα αλλά μούρα. Για ένα διάστημα ήταν και στα Μελίσσια. Βασικό πρόβλημα με αυτήν η καθαριότητα...δεν ήταν το καλύτερο της . Θυμάμαι είχε και ένα λευκό σκυλακι
Ακριβώς!
Έφερνε και άλλες κοπέλες οι οποίες ήταν διαμαντάκια ,κάποιες απο αυτές, αλλά η ίδια ήταν παρακμή!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
η xenia που βάζει τη συγκεκριμένη αγγελία έχει πολλές αγγελίες (ακόμα και μία με trans) και αυτό με κάνει σκεπτικό! Δεν ξέρω αν έχω λάθος, αλλά κάτι με "κρατάει"
Η Xenia μάλλον διαχειρίζεται τις αγγελίες των κοριτσιών και τις ανανεώνει κατα τακτά χρονικά διαστήματα .
call girl που είναι ανεξάρτητη μου έχει πει ότι είναι πολύ κουραστικό και αγχωτικό να προσπαθεί μόνη της να ανεβάζει την αγγελία της η οποία μετά από λίγο γίνεται από νέα παλιά με την συχνότητα που μπαίνουν καινούργιες από άλλα κορίτσια.
Είναι και αυτή η διαδικασία ένα ολόκληρο μεροκάματο.
Οποτε αν δεις κάτι που σε ενδιαφέρει , προχωρα… και η Xenia μπορεί να είναι και άντρας
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.707
Like
28.319
Πόντοι
5.006
Πωωω ακόμα υπάρχει αυτή????
Την θυμάμαι από τη δεκαετία του 90. Στο Γαλάτσι και ύστερα είχε και χώρο στο Πόρτο Ράφτη. Καλή κοπέλα αλλά μούφα. Για ένα διάστημα ήταν και στα Μελίσσια. Βασικό πρόβλημα με αυτήν η καθαριότητα...δεν ήταν το καλύτερο της . Θυμάμαι είχε και ένα λευκό σκυλακι
Το σκυλάκι το είχε στο μελλισια και όταν πηγαίνεις εκεί το κλείδωνε σε άλλο δωμάτιο..γνωστή σαν Πέγκυ κιόλας. :confused:χαλανδρι μετά κέντρο πεδίο του Άρεως κτλ.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.707
Like
28.319
Πόντοι
5.006
Ακριβώς!
Έφερνε και άλλες κοπέλες οι οποίες ήταν διαμαντάκια ,κάποιες απο αυτές, αλλά η ίδια ήταν παρακμή!
Στο Χαλάνδρι είχε κάτι δυνατά στο παράδρομο με τις καφετέριες καρφωμα όταν κατεβαίνες.ειχε και μια αλβανίδα καλή μικρή μιλάμε 10 χρόνια και βάλε πριν.
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
Η Xenia μάλλον διαχειρίζεται τις αγγελίες των κοριτσιών και τις ανανεώνει κατα τακτά χρονικά διαστήματα .
call girl που είναι ανεξάρτητη μου έχει πει ότι είναι πολύ κουραστικό και αγχωτικό να προσπαθεί μόνη της να ανεβάζει την αγγελία της η οποία μετά από λίγο γίνεται από νέα παλιά με την συχνότητα που μπαίνουν καινούργιες από άλλα κορίτσια.
Είναι και αυτή η διαδικασία ένα ολόκληρο μεροκάματο.
Οποτε αν δεις κάτι που σε ενδιαφέρει , προχωρα… και η Xenia μπορεί να είναι και άντρας
Ωραίος! Κοίτα νέα επαγγέλματα που προκύπτουν ρε συ!!! Διαχειριστής αγγελιών μασάζ-σεξ!!:2funny::2funny::2funny:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Η Xenia μάλλον διαχειρίζεται τις αγγελίες των κοριτσιών και τις ανανεώνει κατα τακτά χρονικά διαστήματα .
call girl που είναι ανεξάρτητη μου έχει πει ότι είναι πολύ κουραστικό και αγχωτικό να προσπαθεί μόνη της να ανεβάζει την αγγελία της η οποία μετά από λίγο γίνεται από νέα παλιά με την συχνότητα που μπαίνουν καινούργιες από άλλα κορίτσια.
Είναι και αυτή η διαδικασία ένα ολόκληρο μεροκάματο.
Οποτε αν δεις κάτι που σε ενδιαφέρει , προχωρα… και η Xenia μπορεί να είναι και άντρας
ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΌ!!!
Υπάρχει μεγάλη μπίζνα από πίσω για το ποια θα πληρώσει ώστε η αγγελία της να βγαίνει πρώτη και μάλιστα υπάρχει άνθρωπος που με 2-3 λογαριασμούς εδώ μέσα, προωθεί αυτές τις αγγελίες(όχι τα κορίτσια! Τις αγγελίες )
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Ωραίος! Κοίτα νέα επαγγέλματα που προκύπτουν ρε συ!!! Διαχειριστής αγγελιών μασάζ-σεξ!!:2funny::2funny::2funny:
Ναι , ισχύει φίλε ! Όταν τα κορίτσια τρέχουν από ραντεβού σε ραντεβού δεν υπάρχει χρόνος για τις αγγελίες τους … έτσι κάποια ή κάποιος αναλαμβάνει την διαδικασία . Σκέψου κάθε αγγελία που βρίσκεται μετά από 2- 3 ώρες όταν κάθε 1-5 λεπτα καποια άλλη ανεβάζει δική της
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.522
Like
3.827
Πόντοι
456
ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΌ!!!
Υπάρχει μεγάλη μπίζνα από πίσω για το ποια θα πληρώσει ώστε η αγγελία της να βγαίνει πρώτη και μάλιστα υπάρχει άνθρωπος που με 2-3 λογαριασμούς εδώ μέσα, προωθεί αυτές τις αγγελίες(όχι τα κορίτσια! Τις αγγελίες )
Ποιον θα μακελεψεις παλι ?
:heavymetalbig:
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
2
Like
3.693
Πόντοι
456
ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΌ!!!
Υπάρχει μεγάλη μπίζνα από πίσω για το ποια θα πληρώσει ώστε η αγγελία της να βγαίνει πρώτη και μάλιστα υπάρχει άνθρωπος που με 2-3 λογαριασμούς εδώ μέσα, προωθεί αυτές τις αγγελίες(όχι τα κορίτσια! Τις αγγελίες )
αυτο λεγεται μανατζμεντ και πληρωνεται αδρα κυριοι.
 
Εγγρ.
2 Φεβ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
555
Πόντοι
21
Μα
Καλημέρα στην παρέα
Συνάντηση με την κυρία
Έχει χώρο στο Π.Φαληρο κοντά στην Παναγίτσα(Αχιλλέως)
Που ευχάριστη κ κοινωνική σε σημείο που πρέπει να την διακόψεις για να προχωρήσετε μέσα
Άνετο διαμέρισμα,καθαρό.
Στα του αγώνα γνωρίζει μασάζ κ μάλιστα δυνατό,σε χαλαρώνει πλήρως.
Ακολούθησε αγώνας που δεν είναι για πολύ δυνατούς ρυθμούς αλλασυμμετεχει.
Μια ώρα και κάτι η συνάντηση με κόστος 60€.
Προχωρήσε καθόλου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom