Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.059
Κριτικές
128
Like
22.278
Πόντοι
28.900
Εγγρ.
2 Φεβ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
555
Πόντοι
21
Πάντα αναρωτιόμουν γιατί να διαλέγουν τέτοιες κάποιοι όταν υπάρχουν τόσο άλλες όμορφες επιλογές? Για τα 20 ευρώ διαφορά? Γούστα είναι αυτά βέβαια αλλά το μόνο που φαντάζομαι εγώ σχετικά με αυτήν είναι ότι έχει έναν λογαριασμό εδώ με το όνομα ioanniskan
ποιος μερακλής θα πάει με αυτό το πράμα .Ελεος ρε παιδια θα ξεράσουμε βραδιάτικο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τι ξέρουμε για το κορίτσι;;;
δεν ειναι αυτο που βλεπεις
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: gasper

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.059
Κριτικές
128
Like
22.278
Πόντοι
28.900
Επίσκεψη προ μηνός σε Αλίκη blonde Λεωφόρος Μεσογείων Χολαργός. Ξανθιά, χαμογελαστή, ωραία στην κουβέντα, λεπτή. Βυζάκια φυσικά πολύ όμορφα στην αφή. Τσιμπούκι και γαμώ χωρίς δόντι και τίμιο. Cowgirl φοβερή αίσθηση το μουνάκι της, όχι χοάνη. Χυσάρω στο καβάλημα. Κουβέντα, ωραία , ρευστή, σπάει τον πάγο,την γούσταρα σαν τύπο. Μπουκάδα πάλι και κάρφωμα ορθή γωνία ξάπλα μπρούμυτα στο μασαζοκρέβατο. Για τελείωμα μία μπουκάδα σε πέμπτη ταχύτητα, τρελό στράγγισμα.
Και πόσο πήγε το μαλλί;;;
 

Tedotiras

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
149
Πόντοι
0
Εγγρ.
2 Φεβ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
555
Πόντοι
21
δεν αξιζει ρε παιδια 60 για μια πιστολιά και χαζό μασάζ (χάιδεμα όπως όλες )και να πεις είναι κανένα καλο νινι να τα δώσεις.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.045
Κριτικές
191
Like
51.719
Πόντοι
41.443
Καλησπέρα
γνωρίζουμε κάτι για την συγκεκριμένη gilf ;
μολις ξερασα το παστιτσιο που εφαγα πριν.
τι ειναι αυτο το εκτρωμα ρε τυπε? :vomit:
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.347
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
μολις ξερασα το παστιτσιο που εφαγα πριν.
τι ειναι αυτο το εκτρωμα ρε τυπε? :vomit:
Παίκτη, το site απευθύνεται σε σκληροπυρηνικούς μύστες - χύστες που δεν κολώνουν πουθενά! :grin: :grin: :grin:
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
Ως ανέφερα, έκανα την καταδρομική στο Γαλατσι. Κυρία 50-55 ετών παχουλή. Μέτριο προς κακό μασαζ και εκτόνωση στο τέλος.
15 €.
κακή εμπειρία αλλά με 15€ δεν είχα περεταίρω απαιτήσεις, πήγαινα για το θαύμα!
το "παχουλή" είναι πολύ επιεικής χαρακτηρισμός ....
 

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
το "παχουλή" είναι πολύ επιεικής χαρακτηρισμός ....
Παίδες καλησπέρα, καινούργιος στο άθλημα αλλά βλέπω παίζει πολύ μεγάλη ηλικία στις γυναίκες...Οι παλιότεροι έχουν να προτείνουν καμιά πιτσιρίκα (under 30) που να κάνει μασάζ & happy ending? Ελπίζω να μην ζητάω πολλά... :grin:

Επίσης ως νέος στο άθλημα του μασαζ.
Γνωρίζει κανεις τι παίζει με το Grace στο Μαρούσι ; Είναι σχετικά κοντά μου και θα ήθελα να το δοκιμάσω αλλά να αποφύγω τις κακοτοπιές.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: onfire

fotis1974

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
269
Like
309
Πόντοι
21
Καλημέρα σε όλους.
Επίσκεψη στην κυρία :
Έχει δικό της χώρο στο κέντρο του Πειραιά. Παλιό διαμέρισμα σε πολυκατοικία με γραφεία.
Παίρνεις τηλέφωνο και σου λέει κουδούνι και όροφο που θα ανέβεις.
Όταν έφτασα , ήταν ένας τύπος έξω απο την είσοδο που έκοβε βόλτες και τον είχε φάει το κρύο και η βροχή...Μάλλον ο νταβάς που τον είχε διώξει απο το
διαμέρισμα για να ανέβω εγώ...
Η κυρία είναι ρωσικής προέλευσης , κοντά 50, μπορεί και λίγο παραπάνω με ωραίο σώμα για την ηλικία της και κοντή.
Με υποδέχτηκε με εσώρουχα και απο επάνω φορούσε ένα εφαρμοστό, κοντό ''νυχτικό'' και ιατρική μπλούζα. Ψηλοτάκουνα πέδιλα με χοντρές κάλτσες...
τις οποίες δεν αποχωρίστηκε....ήταν κρύα μέρα......
Το δωμάτιο σκοτεινό με μουσική υπόκρουση απο MADTV και θέρμανση απο σόμπα αλογόνου.
Μπάνιο ούτε μου προσφέρθηκε, ούτε ζήτησα για να πώ την αλήθεια.
Πρίν ξεκινήσουμε με ρώτησε τι είδους μασάζ ζητάω και μου ζήτησε τα λεφτά μπροστά.
Το μασάζ γίνεται σε κανονικό κρεβάτι στο οποίο στρώνει πρόχειρα ένα σεντόνι.......
Στα του μασάζ , το κατέχει. Ζήτησα δυνατό μασάζ γιατί ήμουν πιασμένος και αυτό έλαβα.
Ασχολήθηκε πολύ με τα πόδια και την πλάτη και μετά γύρισα μπροστά, όπου έπαιξε χαλαρό μασάζ και στο τέλος φραπεδιά.
Κατά την διάρκεια της συνεδρίας έβγαλε μόνο την ιατρική ποδιά.
Όταν κατά την διάρκεια της φραπεδιάς έβαλα χέρι στο στήθος έκανε κίνηση να τραβηχτεί...
'' Έπρεπε να μου το πείς απο την αρχή, τί ακριβώς θέλεις........'' Με τα πολλά κατέβασα το σουτιέν και εμφανίστηκε ένα όμορφο
για την ηλικία στήθος. 2αρι.
Αφού επήλθε η κατάθεση, σκούπισμα με μωρομάντηλα και χαρτί.
Κόστος συνάντησης για μία πάνω απο μια ώρα , 50ευρώ.
+++ Το καλό μασάζ
---- όλα τα υπόλοιπα..

Καλά να περνάτε.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Καλημέρα σε όλους.
Επίσκεψη στην κυρία :
Έχει δικό της χώρο στο κέντρο του Πειραιά. Παλιό διαμέρισμα σε πολυκατοικία με γραφεία.
Παίρνεις τηλέφωνο και σου λέει κουδούνι και όροφο που θα ανέβεις.
Όταν έφτασα , ήταν ένας τύπος έξω απο την είσοδο που έκοβε βόλτες και τον είχε φάει το κρύο και η βροχή...Μάλλον ο νταβάς που τον είχε διώξει απο το
διαμέρισμα για να ανέβω εγώ...
Η κυρία είναι ρωσικής προέλευσης , κοντά 50, μπορεί και λίγο παραπάνω με ωραίο σώμα για την ηλικία της και κοντή.
Με υποδέχτηκε με εσώρουχα και απο επάνω φορούσε ένα εφαρμοστό, κοντό ''νυχτικό'' και ιατρική μπλούζα. Ψηλοτάκουνα πέδιλα με χοντρές κάλτσες...
τις οποίες δεν αποχωρίστηκε....ήταν κρύα μέρα......
Το δωμάτιο σκοτεινό με μουσική υπόκρουση απο MADTV και θέρμανση απο σόμπα αλογόνου.
Μπάνιο ούτε μου προσφέρθηκε, ούτε ζήτησα για να πώ την αλήθεια.
Πρίν ξεκινήσουμε με ρώτησε τι είδους μασάζ ζητάω και μου ζήτησε τα λεφτά μπροστά.
Το μασάζ γίνεται σε κανονικό κρεβάτι στο οποίο στρώνει πρόχειρα ένα σεντόνι.......
Στα του μασάζ , το κατέχει. Ζήτησα δυνατό μασάζ γιατί ήμουν πιασμένος και αυτό έλαβα.
Ασχολήθηκε πολύ με τα πόδια και την πλάτη και μετά γύρισα μπροστά, όπου έπαιξε χαλαρό μασάζ και στο τέλος φραπεδιά.
Κατά την διάρκεια της συνεδρίας έβγαλε μόνο την ιατρική ποδιά.
Όταν κατά την διάρκεια της φραπεδιάς έβαλα χέρι στο στήθος έκανε κίνηση να τραβηχτεί...
'' Έπρεπε να μου το πείς απο την αρχή, τί ακριβώς θέλεις........'' Με τα πολλά κατέβασα το σουτιέν και εμφανίστηκε ένα όμορφο
για την ηλικία στήθος. 2αρι.
Αφού επήλθε η κατάθεση, σκούπισμα με μωρομάντηλα και χαρτί.
Κόστος συνάντησης για μία πάνω απο μια ώρα , 50ευρώ.
+++ Το καλό μασάζ
---- όλα τα υπόλοιπα..

Καλά να περνάτε.
Ωραία κριτική συνάδελφε... σου είπε για... παραπάνω ποσά παίρνει;;;; είπες κοντή, καλό σώμα και μιλφ και... με έφτιαξες χαχα
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.241
Κριτικές
4
Like
1.867
Πόντοι
266

Επειδή ρώτησαν κάποιοι συναγωνιστές, ενημερώνω ότι είναι η γνωστή Ρουμανογύφτισσα Ανια, που δεχόταν σε κάτι υπόγεια στου Ζωγράφου για όσους θυμούνται. Εχει κωλάρα και έφεση στα ακάποτα...
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
Καλημέρα σε όλους.
Επίσκεψη στην κυρία :
Έχει δικό της χώρο στο κέντρο του Πειραιά. Παλιό διαμέρισμα σε πολυκατοικία με γραφεία.
Παίρνεις τηλέφωνο και σου λέει κουδούνι και όροφο που θα ανέβεις.
Όταν έφτασα , ήταν ένας τύπος έξω απο την είσοδο που έκοβε βόλτες και τον είχε φάει το κρύο και η βροχή...Μάλλον ο νταβάς που τον είχε διώξει απο το
διαμέρισμα για να ανέβω εγώ...
Η κυρία είναι ρωσικής προέλευσης , κοντά 50, μπορεί και λίγο παραπάνω με ωραίο σώμα για την ηλικία της και κοντή.
Με υποδέχτηκε με εσώρουχα και απο επάνω φορούσε ένα εφαρμοστό, κοντό ''νυχτικό'' και ιατρική μπλούζα. Ψηλοτάκουνα πέδιλα με χοντρές κάλτσες...
τις οποίες δεν αποχωρίστηκε....ήταν κρύα μέρα......
Το δωμάτιο σκοτεινό με μουσική υπόκρουση απο MADTV και θέρμανση απο σόμπα αλογόνου.
Μπάνιο ούτε μου προσφέρθηκε, ούτε ζήτησα για να πώ την αλήθεια.
Πρίν ξεκινήσουμε με ρώτησε τι είδους μασάζ ζητάω και μου ζήτησε τα λεφτά μπροστά.
Το μασάζ γίνεται σε κανονικό κρεβάτι στο οποίο στρώνει πρόχειρα ένα σεντόνι.......
Στα του μασάζ , το κατέχει. Ζήτησα δυνατό μασάζ γιατί ήμουν πιασμένος και αυτό έλαβα.
Ασχολήθηκε πολύ με τα πόδια και την πλάτη και μετά γύρισα μπροστά, όπου έπαιξε χαλαρό μασάζ και στο τέλος φραπεδιά.
Κατά την διάρκεια της συνεδρίας έβγαλε μόνο την ιατρική ποδιά.
Όταν κατά την διάρκεια της φραπεδιάς έβαλα χέρι στο στήθος έκανε κίνηση να τραβηχτεί...
'' Έπρεπε να μου το πείς απο την αρχή, τί ακριβώς θέλεις........'' Με τα πολλά κατέβασα το σουτιέν και εμφανίστηκε ένα όμορφο
για την ηλικία στήθος. 2αρι.
Αφού επήλθε η κατάθεση, σκούπισμα με μωρομάντηλα και χαρτί.
Κόστος συνάντησης για μία πάνω απο μια ώρα , 50ευρώ.
+++ Το καλό μασάζ
---- όλα τα υπόλοιπα..

Καλά να περνάτε.
Μόνο για το ψηλοτακουνο πέδιλο με χοντρές κάλτσες απορριπτεται.... δεν το απαξιωνω τόσο πολυ το 50 €...
άσε, γιατί μπορεί να ρθει η ωρα να το ψάχνουμε και να μη το βρίσκουμε...
πάντως η ενημέρωση πολύ κατατοπιστική
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447

Επειδή ρώτησαν κάποιοι συναγωνιστές, ενημερώνω ότι είναι η γνωστή Ρουμανογύφτισσα Ανια, που δεχόταν σε κάτι υπόγεια στου Ζωγράφου για όσους θυμούνται. Εχει κωλάρα και έφεση στα ακάποτα...
Μωρη ελεινη περουκοφορα σαύρα της κολάσεως ακόμα μυαλό δεν έβαλες???
Κοντός χοντρός καραφλος παντοφλακιδες παντρεμένος με τριαξονικη μπετονιερα που έχει πηδήξει όλες τις σάπιες γριές πουτανες με πατσοκοιλια και βυζιά ως το γόνατο
ουστ μωρη ρομπα πήγαινε σε μια γωνιά να κρυφτείς ?????
 

Lampros1337

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ένα τηλ για Ελένη από καλλιθεα οποίος μπορεί σε πμ ρε μύστες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom