Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Ρε παίδες, τηλ θείας Ελένης κανείς..?
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.250
Κριτικές
6
Like
7.065
Πόντοι
1.336
Λοιπόν επίσκεψη σήμερα στην συγκεκριμένη.
40αρα σίγουρα,όμορφη στο πρόσωπο αλλά και γενικά δεν υπήρχε κάτι κακό πάνω της,ίσως ότι "ανοίγει" ελάχιστα στην περιφέρεια αλλά όχι κάτι τρομερό.
Πολύ καλό social και πραγματικά πολύ καλό μασάζ!
Στο δεύτερο γύρο παίχτηκε πίπα με σκουφάκι και μπριζολίτσα όπου ήταν αρκετά δεκτική απλά να μην μπαινοβγαίνω μου είπε δυνατά(μάλλον πόναγε)
80€ έδωσα για 60€ άξιζε.
Χώρος καθαρός και ντουζιέρα μέσα στο δωμάτιο,μικρή μεν αλλά υπήρχε.

Ωραίος φίλε! Λιτός και περιεκτικός!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

dob

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
Ρε παιδιά ποια είναι η θεια Ελένη και τι προσφέρει? Εγώ είχα περάσει πέρυσι πολύ ωραία στην φωτεινή στην Καλλιθέα, νομίζω αξίζει ειδικά για μασάζ.
 

nikospol

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Μάγκες, με την dina kara ή αλλιώς Ναταλία που είχε δικό της χώρο στη Γλυφάδα, έχει μιλήσει κανείς τελευταία μαζί της;
Από την αρχή της καραντίνας και μετά έχω χάσει τα ίχνη της. Το τηλέφωνο μονίμως κλειστό. Μήπως έχει αλλάξει;
Κάποια στιγμή μέσα στο Μάιο μου ήρθε ειδοποίηση ότι γράφτηκε στο viber. Έστειλα μήνυμα αλλά ακόμα παραμένει αδιάβαστο.
Όταν τις στέλνεις μήνυμα απαντάει σε κανένα μήνα Εχει χώρο στην Καλλιθέα καινούργιο μου έχει ακυρώσει ραντεβού 2 φορές
 

Xxp

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2020
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Τηλ θείας Ελένης τελικά?
Παίζει να το στείλει κάποιος?
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
895
Like
1.530
Πόντοι
206
ρε τη θεια τη λενη, η γρια τσικεν εχει το τζους :think:
 

bilkis

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2018
Μηνύματα
21
Like
4
Πόντοι
0
μαγκες το τηλ της θειας ελενης θα το ηθελα και εγω ευχαριστω
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
955
Πόντοι
371
Μάγκες, τι επιμονή είναι αυτή με τη θεία Ελένη. Είναι 65χρονων και χρεώνει 70€. :confused::confused::confused:
Θέλουν να δουν το τέλος του ντοκιμαντέρ που παίζει στην οθόνη, γιατί φαντάζομαι κανείς δεν το έχει δει μέχρι το τέλος!! :cheesy:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
Μάγκες, τι επιμονή είναι αυτή με τη θεία Ελένη. Είναι 65χρονων και χρεώνει 70€. :confused::confused::confused:


σιγα μην ειναι και 80 ρε μυρωδια
για καμια κανενα καλο λογο δε λες
μεσα στην ξινιλα εισαι μιζερος γυμνοσαλιαγκας
οσο θελει ασ χρεωνει η καθεμια μαγκια της αν καποιοι πανε και της τα δινουν
εκει ο χωρος ειναι πολυ καθαρος καθεσαι μια και μιαμιση ωρα σου κανει τα παντα τελειωνεις 2 και 3 φορες σε αυτη την τιμη
εσυ τι ζοτι τραβας τι ζηταει η καθε μια και γιατι καποιοι πανε στις κοπελες?
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
Η θεια Ελενη 60 και βάζει κάτω πολλές 30 και 25αρες για εμάς που ξέρουμε τι θελουμε :glasses:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Για πείτε καμιά πληροφορία οι γνώστες?
Πόσο χρονών είναι?
Πως είναι εμφανισιακά?
Τι προσφέρει?
Περιοχή?
και κόστος?

Αν δεν μπορείτε εδώ ένα pm θα το εκτιμούσα!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.500
Πόντοι
1.056
Μάγκες, τι επιμονή είναι αυτή με τη θεία Ελένη. Είναι 65χρονων και χρεώνει 70€. :confused::confused::confused:


σιγα μην ειναι και 80 ρε μυρωδια
για καμια κανενα καλο λογο δε λες
μεσα στην ξινιλα εισαι μιζερος γυμνοσαλιαγκας
οσο θελει ασ χρεωνει η καθεμια μαγκια της αν καποιοι πανε και της τα δινουν
εκει ο χωρος ειναι πολυ καθαρος καθεσαι μια και μιαμιση ωρα σου κανει τα παντα τελειωνεις 2 και 3 φορες σε αυτη την τιμη
εσυ τι ζοτι τραβας τι ζηταει η καθε μια και γιατι καποιοι πανε στις κοπελες?
Γιατί μου επιτίθεσαι με τέτοιο τρόπο Ζερό;
Επειδή είσαι γεροντολάγνος δεν σημαίνει ότι είμαστε όλοι.
Δεν κατάλαβα. Δηλαδή θα πρέπει για αυτές που υποστηρίζεις να λέμε μόνο καλά λόγια;.
Εγώ πήγα μια φορά πριν από 3 χρόνια (τότε χρέωνε 60€) και με το που την είδα έψαχνα την πόρτα για να φύγω.
Δεν μπορούν να αρέσουν όλοι σε όλους. Αυτός που θα πάει και θα περάσει καλά θα γράψει καλή κριτική αυτός που δεν θα περάσει καλά θα γράψει αρνητική κριτική. Αυτός δεν είναι ο σκοπός του φόρουμ; Η ενημέρωση!!!

Γράφω σύμφωνα με τα δικά μου γούστα και εμπειρία από τις επισκέψεις. Τι να κάνουμε τώρα. Οι φόλες που μου έχουν τύχει είναι περισσότερες από τις καλές περιπτώσεις εξού και τα περισσότερα που γράφω είναι μέσα στην ξινίλα όπως λες.

Όλοι αυτοί που ζητάνε το τηλέφωνο της, ας μας γράψουν τις εντυπώσεις τους. Τούς άρεσε; Έμειναν ευχαριστημένοι; Θα ξαναπάνε ή μόνο εγώ είμαι ο παράξενος που δεν μου άρεσε η συγκεκριμένη;
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
Ήξερες πως πηγαίνεις σε γυναίκα 50 και χρόνων. Αν σου αρέσουν οι πιτσιρικες τι πήγες να κάνεις εκεί? Τα 10 ευρώ είναι δηλ το πρόβλημα?
Επιπλέον δεν μπορείς να έχεις άποψη από την στιγμή που δεν πέρασες μαζί της
Οι κριτικές και οι εμπειρίες που έχουν γράψει εδώ άλλοι συναγωνιστές είναι άριστες για την Έλενα
Το ότι δεν σου κάνει λόγω ηλικίας είναι το μόνο αποδεκτό
Δεν μπορείς όμως σε κάθε θρεντ να πετάς χολή σε κοπελες επειδή απλά δεν σου αρέσουν χωρίς να έχεις περάσει μαζί τους. Το ίδιο έκανες και για την Ελένη την Ρουμάνα. Για κάποιο λόγο είσαι εμπαθής και κακοπροαίρετος.
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
633
Κριτικές
4
Like
1.418
Πόντοι
206

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom