Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

NtheGreek

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2019
Μηνύματα
30
Like
33
Πόντοι
0
τηλεφωνο εχω αν θελει κάποιος βρηκα την επαγγ. καρτα της κατα τυχη πεσμενη στο δρομο
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2017
Μηνύματα
142
Like
52
Πόντοι
1
Επιβεβαιώνω για την Βραζιλιάνα μίλησα πριν μια εβδομάδα 90€ δεν βγάζει τίποτα δεν ακουμπάς τίποτα και σου βαράει μια με 90€ ούτε καν ούτε φαντάρος στο Διδυμότειχο δεν της τα έδινα
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.144
Πόντοι
5.595
εδω έχει γνώμη κανεις;
Μου ειπε ειναι νοτια προαστια, καπου στον Αγ. Δημητριο και κανει μασαζ με 30 και φραπεδακι αφου σε κανει μπανιο με σαπουναδες. Ισχυριστηκε οτι οι φωτο ειναι δικες της και αυτο μου εδειξε μεγιστη κουτοπονηρια και δεν ξανασχοληθηκα.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
εδω έχει γνώμη κανεις;
Μου ειπε ειναι νοτια προαστια, καπου στον Αγ. Δημητριο και κανει μασαζ με 30 και φραπεδακι αφου σε κανει μπανιο με σαπουναδες. Ισχυριστηκε οτι οι φωτο ειναι δικες της και αυτο μου εδειξε μεγιστη κουτοπονηρια και δεν ξανασχοληθηκα.

Πολύ καλό για ναναι αληθινό....
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.521
Like
3.826
Πόντοι
456
εδω έχει γνώμη κανεις;
Μου ειπε ειναι νοτια προαστια, καπου στον Αγ. Δημητριο και κανει μασαζ με 30 και φραπεδακι αφου σε κανει μπανιο με σαπουναδες. Ισχυριστηκε οτι οι φωτο ειναι δικες της και αυτο μου εδειξε μεγιστη κουτοπονηρια και δεν ξανασχοληθηκα.
Μαγιό σεμεδακι!
Hardcore κατάσταση.
:heavymetalbig:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470

Συγγνώμη αν έχουμε αναφέρει κάτι για αυτήν
Μόνο αυτό βρήκα
έχει άποψη κανένας άλλος συναγωνιστής?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.500
Πόντοι
1.056
Περαματιωτης, τζάμπα μάγκας και ξεφτιλας, άνεργος από το Πέραμα, ακόμα σε ταιζουν οι γονείς σου.
Από γυναίκες δεν ξέρεις τίποτα, υπήρχε ποτέ περίπτωση η Νατάσα ή οποιαδήποτε να κάνει κάτι και να το γράφει στη σελίδα της;
Αυτό από κοντά, αλλά αν την επισκέπτονται άντρες σαν εσένα που δεν μπορούν να αρθρώσουν μια πρόταση τι περιμένεις
Περαματιωτης, ψάξε για δουλειά, και κόψε το απλωμένο χέρι στους γονείς στα 50 σου
Ξεφτίλα, ακόμα με το απολυτήριο Λυκείου έμεινες;
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/Themes/bou-highclass/images/warnwarn.gif[/img[/URL]] [color=green]Σταμάτα.[/color]
[/quote]

Άκου να σου πω ρε μπουχέσα. Δεν είναι ντροπή να είσαι άνεργος. Η μισή Ελλάδα στην ανεργία είναι. Ντροπή είναι να έχεις γεννηθεί με αυτά τα μούτρα και μυαλά που κουβαλάς και να κυκλοφορείς έξω στον κόσμο. Ωστόσο μη στεναχωριέσαι που σε έκανε έτσι η μάνα σου, γιατί προσφέρεις κοινωνικό έργο. Σε βλέπουν και γελάνε. Καλό είναι να γελάει ο κόσμος και να ξεφεύγει από τις έννοιες του. Να κυκλοφορείς όσο πιο πολύ μπορείς καραγκιοζάκο για να κάνεις τον κόσμο να γελάει με τη φάτσα σου.
Πάμε στο θέμα του μασάζ τώρα για να καταλάβει και ο κόσμος για ποιο λόγο σε βρίζω και θα πρέπει να το βουλώσεις και να μην ξαναγράψεις στο site.

Όταν έγραφες με το ψευδώνυμο koker σπαμάριζες για μασάζ με εκτόνωση από την Anelina PLati. Πήγα έσκασα το 50αρικο και έκανα μασάζ με εσώρουχο και πετσέτα.. Σε μπινελίκωσα. Σε πήραν ευτυχώς χαμπάρι οι διαχειριστές και σε μπλόκαραν. Ξαναγράφτηκες σαν gregory και τον Φεβρουάριο άρχισες ξανά τις μαλακίες αυτή τη φορά για μια Natasa από το facebook ότι κάνει tantra μασάζ και εκτόνωση με 30€.

Δεν ήξερα τότε ότι ήσουν ο ίδιος μαλάκας με πριν. Την πάτησα και πήγα, έσκασα τα 30€, μου έκανε μασάζ με εσώρουχο και όταν της είπα  για εκτόνωση φώναξε τον γκόμενο για να με διώξει από το σπίτι.

Ελπίζω να στο μπλοκάρουν και αυτό το account οι διαχειριστές γιατί δε σου φταίει σε τίποτα ο κόσμος να χάνει τα λεφτά του από τις ηλιθιότητες που γράφεις παλιομαλάκα. Έχεις ήδη μια προειδοποίηση. Στην επόμενη έφυγες για banακι. Καλό θα σου κάνει τέτοιος βρομύλος που είσαι.
Όπου θα βλέπω ανάρτησή σου θα τρως τέτοιο ξεχέσιμο που θα το θυμάσαι για καιρό.

Ασχολείσου με τα μπουρδελάκια της Θεσσαλονίκης για τα οποία γράφεις συχνά και μην ξανασχοληθείς για μασάζ ξεφτιλισμένε παρά μόνο αν έχεις κάτι σοβαρό να πεις.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.500
Πόντοι
1.056

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.653
Like
5.443
Πόντοι
2.306
εδω έχει γνώμη κανεις;
Μου ειπε ειναι νοτια προαστια, καπου στον Αγ. Δημητριο και κανει μασαζ με 30 και φραπεδακι αφου σε κανει μπανιο με σαπουναδες. Ισχυριστηκε οτι οι φωτο ειναι δικες της και αυτο μου εδειξε μεγιστη κουτοπονηρια και δεν ξανασχοληθηκα.
Δεν ειναι αυτή στην φώτο. Είναι 40αρα ωραίο κορμί για την ηλικία της και πρόσωπο καλό. Καλό μασαζ και προσφέρει και φραπε με 40 και με καλαμάκι 50 αλλά όχι κάτι καλό
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.250
Κριτικές
6
Like
7.065
Πόντοι
1.336

Συγγνώμη αν έχουμε αναφέρει κάτι για αυτήν
Μόνο αυτό βρήκα
έχει άποψη κανένας άλλος συναγωνιστής?

Αν δεν κάνω λάθος, παίρνει 80. Έχουν γραφεί 3-4 κριτικές διάσπαρτες και οι περισσότερες καλές! κάνει πολύ καλό 2ο μέρος και ξέρει και από μασάζ! Ξαναλέω, δεν είναι δική μου κριτική, γιατί ο Χολαργός μου πέφτει αρκετά μακριά, αλλά τη θυμάμαι τη φάση γιατί την έχω σταμπάρει και έχω ρωτήσει και συναγωνιστή παλαιότερα...

Ελπίζω να βοήθησα λίγο
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
576
Κριτικές
22
Like
1.233
Πόντοι
1.076
Αν δεν κάνω λάθος, παίρνει 80. Έχουν γραφεί 3-4 κριτικές διάσπαρτες και οι περισσότερες καλές! κάνει πολύ καλό 2ο μέρος και ξέρει και από μασάζ! Ξαναλέω, δεν είναι δική μου κριτική, γιατί ο Χολαργός μου πέφτει αρκετά μακριά, αλλά τη θυμάμαι τη φάση γιατί την έχω σταμπάρει και έχω ρωτήσει και συναγωνιστή παλαιότερα...

Ελπίζω να βοήθησα λίγο

δεν ξερει απο μασαζ η κοπελα κ στο λεει κιολας..
60 παιρνει για ενα μπαμ κ χωρις φιλια,δαχτυλα...
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
thanks guys!
Ελπίζω μόνο να είναι λίγο ομορφούλα (να είναι άνω του μέσου όρου) και να μην είναι ψεκάστε σκουπίστε τελειώσατε)
 

leonidas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
1
Like
1.055
Πόντοι
201
εδω έχει γνώμη κανεις;
Μου ειπε ειναι νοτια προαστια, καπου στον Αγ. Δημητριο και κανει μασαζ με 30 και φραπεδακι αφου σε κανει μπανιο με σαπουναδες. Ισχυριστηκε οτι οι φωτο ειναι δικες της και αυτο μου εδειξε μεγιστη κουτοπονηρια και δεν ξανασχοληθηκα.

Ηλικία τουλάχιστον 50+ καλό σώμα Φραπεδιά με 40 εντελώς διεκπεραιωτική ίσα ίσα να κάνει αφρό. Μασάζ αδιάφορο εντελώς.  Χαμένος κόπος και χρήματα
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.500
Πόντοι
1.056
Ηλικία τουλάχιστον 50+ καλό σώμα Φραπεδιά με 40 εντελώς διεκπεραιωτική ίσα ίσα να κάνει αφρό. Μασάζ αδιάφορο εντελώς.  Χαμένος κόπος και χρήματα
Αν ισχύει αυτό που ανεφερε ο συναγωνιστης πιο πάνω ότι πρόκειται για την Εύη από Παλιολόγου, δεν είναι σε καμια περίπτωση 50+.
Είναι μικρότερη, αλλα στα υπόλοιπα συμφωνω. Αδιάφορο μασαζ και φραπές.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470

Συγγνώμη αν έχουμε αναφέρει κάτι για αυτήν
Μόνο αυτό βρήκα
έχει άποψη κανένας άλλος συναγωνιστής?
Λοιπόν επίσκεψη σήμερα στην συγκεκριμένη.
40αρα σίγουρα,όμορφη στο πρόσωπο αλλά και γενικά δεν υπήρχε κάτι κακό πάνω της,ίσως ότι "ανοίγει" ελάχιστα στην περιφέρεια αλλά όχι κάτι τρομερό.
Πολύ καλό social και πραγματικά πολύ καλό μασάζ!
Στο δεύτερο γύρο παίχτηκε πίπα με σκουφάκι και μπριζολίτσα όπου ήταν αρκετά δεκτική απλά να μην μπαινοβγαίνω μου είπε δυνατά(μάλλον πόναγε)
80€ έδωσα για 60€ άξιζε.
Χώρος καθαρός και ντουζιέρα μέσα στο δωμάτιο,μικρή μεν αλλά υπήρχε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom