Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papakos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
232
Like
278
Πόντοι
21
Παιδιά δεν μπορώ να στείλω προσωπικό μύνημα την αγγελία την βρήκα από κρητικές αγγελίες . προσοχή για την εκτόνωση της το είπα κατευθείαν από τηλ . Τέλος το ξανά λέω ο χώρος και αυτή δεν λένε πολλά μόνο το μασάζ της αξίζει

Κάποοα παραπάνω πληροφορία?
 

Kam87

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Η Αγγελία γράφει κυρία κάνει θεραπευτικό μασάζ σε κύριες και κύριος
 

miraklio

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2017
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά μια αγγελία από τις κρητικές αγγελίες που λέει για δύο γυναίκες μια κάπου στα 50 και μια κάπου στα 25 έχει πάει κανείς ??
 

miraklio

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2017
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Να πω και εγώ με την σειρά μου... Αυτή από το καζακσταν... Μόνο για μασάζ...
 

miraklio

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2017
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί να στείλει κάποιος το τηλ της Μαρίας της ξανθιάς που είπατε παραπάνω ??? Ευχαριστώ
 

ignis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2010
Μηνύματα
4
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα για κανένα μασάζ με φραπέ έχουμε τίποτα. Πείτε ρε παιδιά.
 

anonymous80

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
354
Like
419
Πόντοι
21
Τι τιμή παίζει η Μαρία; Μπορεί να ενημερώσει κανένας;
 

apostoliros

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καποιος  φιλος απο το forum μηπως  εχει το τηλ της  αιμιλιας να μου το στειλει ευχαριστω
 

miraklio

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2017
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη στην Μαρία στην Αμμουδάρα.. είναι καλή και καθαρη... Στα 50€ μασάζ και στη συνέχεια ότι έχει όρεξη ο καθ' ένας...
 

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1
Πες και γιατί αδερφέ....το φόλα ή όχι είναι υποκειμενικό..ένα ξερό ετσι δεν λέει κάτι
Αν θέλεις παίρνεις ένα τηλέφωνο πας και μας λες προσωπική εμπειρία. Έχει αρκετές κακές κριτικές θετική καμία. Εγώ πήγα και έφυγα αμέσως γιατί όταν αρχίζει από την αρχή την γκρίνια και είναι και αγενής!!!
 

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1
Πες και γιατί αδερφέ....το φόλα ή όχι είναι υποκειμενικό..ένα ξερό ετσι δεν λέει κάτι
Σημείωση εγώ είχα κάνει επίσκεψη πέρυσι Ιούλιο μετά πήγε Χανιά ψάξε στο forum να δεις κριτικές και μετά ξαναήρθε εδώ
 

btra21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
202
Κριτικές
7
Like
395
Πόντοι
281
Επίσκεψη στην Μαρία στην Αμμουδάρα.. είναι καλή και καθαρη... Στα 50€ μασάζ και στη συνέχεια ότι έχει όρεξη ο καθ' ένας...
δηλαδη που την βρισκουμε αυτη στειλε κανα πμ ρε φιλε με τιμες/υπηρσιες
Πιστευω να μην ειναι σε πολυσυχναστο μερος...
 

Momferatios

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα. Μασάζ με βυζιά Ηράκλειο παίζει τπτ??
 

Tzwrtzakis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2016
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα και απο μένα.
Πήγα την περασμένη εβδομάδα στην (Μαρία ή )Μαριάννα Αμμουδάρα πίσω απο του Πετούση.
ΟΚ, απλά δεν βλεπόταν... Καλή, ευγενική, μασάζ για πλάκα και υπηρεσίες χάλια - Τσάμπα το 60.
Ήταν μελαχρινή και είχε στο πρόγραμμα και αυταρχικό με strap-on.

Απο μένα είναι ΟΧΙ. :)

 

Milfokratoria

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2019
Μηνύματα
71
Like
31
Πόντοι
0
Μπορεί να ενημερώσει κανείς για μεγάλα βυζιά ; πανω απο 4αρι .για την αγωνίστρια στο αρβυλαδικο ξαναεπιχείρησε κανεις να μας πει λεπτομέρειες ,ετσι για την κάβλα.
 

Milfokratoria

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2019
Μηνύματα
71
Like
31
Πόντοι
0
Πριν περίπου 10 μέρες επισκέφθηκα μια κυρία από Καζακστάν για μασάζ σε μια παράλληλη της Μίνωος στην Θέρισο .θέλω να σας πω ότι κάνει καλό μασάζ για χαλάρωση όμως μιλάει πολύ .στο τέλος μου έκανε και ένα καλό φραπέ για χαλάρωση. Από εμφάνιση και χώρο δεν σε τραβάει . αλλά για μασάζ το έχει
Αδερφέ μπορείς να μου δώσεις τηλ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom