Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Milfokratoria

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2019
Μηνύματα
71
Like
31
Πόντοι
0
Τρομερα καυλωμενος αποφασιζω καταδρομικη πριν λιγες ημερες. Τηλεφωνησα σε διαφορες αγγελιες απο το Κρητικες Αγγελιες και δυστυχως απαντησε μονο αυτη

Μου ειπε πως ο χωρος της ειναι προς την εξοδο προς Ρεθυμνο απεναντι απο το Αρβυλαδικο και πισω απο κατι μαντρες αυτοκινητων. Πηγα λοιπον ολο ελπιδα για το πλουσιο στηθος και τα καφε ματια και αστα να πανε... Ενα μικρο δωματιο με ενα κρεββατι κι ενα αθλιοτατο μπανιο. Αφου με καθησε και μου ειπε τον πονο της, κυρια Πολωνιδα πιο κοντα στα 50 και με χοντρο πλαδαρο κορμι, μου ειπε να παω για μπανιο. Τι μπανιο που ηθελες απολυμανση αφου εβγαινες απο εκει... Τεσπα, λογω καυλας, στα Χανια που ειμαι δεν εχει τιποτα, λεω ας το δοκιμασω να δω τις αντοχες μου. Ξαπλωνω στο αθλιο κρεββατι και η κυρια αρχιζει το χαιδεμα-μασαζ. Τζιφος η υποθεση απο μαλαξη λεω απο μεσα μου. Ας ελπισουμε στα αλλα να ειναι καλυτερη. Αφου τελειωσε το χαιδεμα, ολα χωρις πετσετα απο εμενα, ενω η κυρια κρατησε το σουτιεν της και κατι απο κατω (ευτυχως...) γυριζω ανασκελα. βγαζει το σουτιεν και χυνονται οι βυζαρες της, παραλιγο να πεσουν στο πατωμα, τοσο κρεμασμενα ηταν. Αρχιζει την μαλαξη με το χερακι της, και μετα απο λιγο αφου ανταποκριθηκε ο νεαρουλης (μετα απο αυτο νομιζω θα σηκωνεται ο,τι και να αντιμετωπισει) του φορεσε σκουφακι (το μονο σωστο και καθαρο στην ολη καταδρομικη) αρχισε να το πιπιλαει. Μετριο τσιμπουκακι αλλα ειχε το εξης καλο: το κρεμασμενο βυζι τριβοταν στρατηγικα στα αρχιδια και πιο κατω με αποτελεσμα να υπαρχει αρκετη ικανοποιηση που οδηγησε σε καταθεση, εντος του σκουφου. Ντυθηκα κι εφυγα τρεχωντας θαυμαζοντας τον εαυτο μου για το ποσο χαμηλα μπορει να πεσει σε στανταρντ και παρολα αυτα να ανταπεξελθει.
Διαρκεια του εγχειρηματος μια ωρα και κοστος 40. Ακομη και 20 αν ηταν θα ηταν ακριβο. Μην πατε...
Μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος για το μέγεθος του μπούστου;
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
ΦΙΛΕ απο Χανια στην κυριολεξια φολα και το εννοω , την ειχα παρει πριν απο αρκετο διαστημα δεν θυμαμαι λεπτομεριες , το μονο που θυμαμαι οταν εφυγα οτι εβριζα για τα χρηματα που πεταξα

Πες και γιατί αδερφέ....το φόλα ή όχι είναι υποκειμενικό..ένα ξερό ετσι δεν λέει κάτι


Πες και γιατί αδερφέ....το φόλα ή όχι είναι υποκειμενικό..ένα ξερό ετσι δεν λέει κάτι
 

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1
ΦΙΛΕ απο Χανια στην κυριολεξια φολα και το εννοω , την ειχα παρει πριν απο αρκετο διαστημα δεν θυμαμαι λεπτομεριες , το μονο που θυμαμαι οταν εφυγα οτι εβριζα για τα χρηματα που πεταξα

Πες και γιατί αδερφέ....το φόλα ή όχι είναι υποκειμενικό..ένα ξερό ετσι δεν λέει κάτι
Kαι εγώ μία από τα ίδια περυσινή εμπειρία φίλε τσάμπα 40 ευρώ
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
ψαχνω τηλ απο αιμιλια αν μπορει να στειλει
καποιος φιλος και πληροφοριες για μαρια
ξανθια και μαρια μελαχροινη αμουδαρα και οι 2
ειδα και μια ρωσιδα 50χρ που γραφετε
αν εχει καποιος φιλος τηλ και μπορει
να βοηθησει....
 

8anos8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
18
Κριτικές
12
Like
312
Πόντοι
290
Μαρία μελαχρινή Αμμουδάρα ειναι μεγάλη φόλα,μια φορά δοκιμαστικε σε διήμερο που ήμουν κάτω και πεταμενα λεφτά, σε βότκες στη χερσόνησο θα έβρισκες κάνα καλητερο εκτονομασαζ
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
σας ευχαριστω!

οποτε να παω στην αλλη την μαρια την ξανθια
χοντρουλα καλυτερα....

εκτος κ αν βρω που ειναι το σπιτι της ξενιας
η την ρωσιδα την 50αρα
 

btra21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
202
Κριτικές
7
Like
395
Πόντοι
281

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
140
Like
261
Πόντοι
21
καλησπερα
καποιος να προτεινει κατι καλο τωρα που  θα ειμαι σκ στα μερη σας??
ευχαριστω 
 

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1
σας ευχαριστω!

οποτε να παω στην αλλη την μαρια την ξανθια
χοντρουλα καλυτερα....

εκτος κ αν βρω που ειναι το σπιτι της ξενιας
η την ρωσιδα την 50αρα
O

εχει παει κανεις εκει;
λεει αμμουδαρα πισω απο σκλαβενιτη.....

Τα πιο άδικα χρήματα φίλε. Πραγματικά καλύτερα να τα έχανα στο δρόμο. Δε θα έκαιγα και τη βενζίνη να πάω
Παραλίγο να την πατήσω και να πάω πριν κανένα 2μηνο μετά με φόβισε η τιμή και δεν πήγα λόγο ότι ήταν μακριά. Για πες φουμαρολόγε τόσο χάλι
 

Milfokratoria

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2019
Μηνύματα
71
Like
31
Πόντοι
0
Κάποιος να δωσει το τηλ της ρωσιδας ρε παιδιά ,μην είστε παρτάκηδες.
 

EMMPA

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2019
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους...Ως νέος στο αθλημα
κ μη γνωρίζοντας πρόσωπα κ πράγματα Θα ήθελα κι εγώ το τηλ της Ρωσίδας ή κάποιας άλλης που αξίζει... εάν μπορεί κάποιος τον ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom