Νέα

Μασάζ στη θησέως στο Μαρούσι!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα staristo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 522
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σε αυτο το parlour παίζει...

  • Μπριζόλα

    Ψήφοι: 36 23,5%
  • Φραπές

    Ψήφοι: 54 35,3%
  • Λάδωμα

    Ψήφοι: 43 28,1%
  • Ξεπέτα

    Ψήφοι: 69 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    153

tomkion

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
φιλαρακο, ασε τις κριτικες γιατι φρν πειθεις με 2ψηφια μηνυματα...μηπως εισαι του μαγαζιου?...άλλωστε γνωριζω οτι τα διαβαζουν ολα εδω μεσα...και ο τυπακος στη ρεσεψιον...και οι λαδοκορες...
άσε τα ξυπνητζιλίκια.μόνο από αυτό που λες είσαι άσχετος.ακριβώς επειδή έχω διψήφια νούμερα τρώω και μπριζόλα στα ΔΕΝ.γιατί δεν τα κάνω βούκινο.ΑΣΧΕΤΕ, ΤΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ.ότι λέει ο panagos35 ισχύει στο ακέραιο.τρώνε όσοι επιμείνουν εκεί και κάνουν πολλές καταθέσεις.Το μαγαζί εκμεταλλεύεται τον κόσμο.το έγραψα.ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.επίσης ΔΕΝ είναι μαλάκες σε κάποια μαγαζιά να το δίνουν στο καθένα από τη πρώτη φορά για να τα βγάλει φόρα παρτίδα στο φόρουμ.δεν έχει σημασία ο αριθμός των μηνυμάτων ΑΣΧΕΤΕ, αλλά τι γράφω στα μηνύματα.είδες τον αριθμό και πέταξες την ΠΑΠΑΡΙΑ σου ΑΣΧΕΤΕ ΚΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕ.Η ΒΛΑΚΕΙΑ είναι ανίκητη.όσο για το αν βλέπουν το φόρουμ, ξέρεις κανένα μασατζίδικο το οποίο δεν βλέπει το φόρουμ;συγχαρητήρια έκανες μεγάλη ανακάλυψη.panago35 μου φαίνεται περίεργο ότι είσαι πελάτης του μαγαζιού για χρόνια και όταν αλλάζεις κοπέλα και πας με τη βάλια δεν σου κάνει φραπεδιά ούτε στο πρώτο ούτε στο επόμενο ραντεβού.η βάλια τουλάχιστον στους πελάτες του μαγαζιού κάνει φραπεδιά.μήπως κάτι άλλο έγινε και δεν το πήρες χαμπάρι;κάτι μεταξύ αυτών των δύο;
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
γιατι τσακωνομαστε ??????????????
εχω παει σε καποιοα μαγαζια που ουτε φραπε ειχε αλλα καποιοι αλλοι εκαναν τα παντα..και εχω παει και σε αλλα που εκανα εγω τα παντα αλλα καποιοι δεν εκαναν ουτε φραπε...
το συγκεκριμενο μαγαζι ειναι καλο αλλα πανακριβο...εχω περασει καλα αλλα μονο με φραπε...δεν εχω ξαναπαει εδω και καιρο γιατι ειναι ακριβο...
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
βασιλης & μαιρη δεν ειναι ζευγαρι. απλα και οι 2 εχοντας πολλα χρονια στις διοικησεις των μασαζ ενωσαν τις δυναμεις τους. η μαιρη παντα ειχε μαγαζια μπριζολαδικα..... ο βασιλης παντα επαιζε κρυφτουλι!!!!!
 

bigbaby

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
βασιλης & μαιρη δεν ειναι ζευγαρι. απλα και οι 2 εχοντας πολλα χρονια στις διοικησεις των μασαζ ενωσαν τις δυναμεις τους. η μαιρη παντα ειχε μαγαζια μπριζολαδικα..... ο βασιλης παντα επαιζε κρυφτουλι!!!!!
'Μπριζολάδικο' η Θησέως; Αυτό είναι 'ευημισμός' που θα 'λεγαν κι οι διανοούμενοι.
Μάλλον χορτοφαγικό είναι το μαγαζί, και τα χόρτα τα χρεώνουν χαβιάρι.
Ρε παιδιά το έχουμε κάνει θέμα, χωρίς επι της ουσίας να διαφωνούμε και κυρίως, χωρίς να αξίζει και τον κόπο (το vegeterian)
 

sexomaniak

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Like
14
Πόντοι
1

Παιδιά, πριν από 2 χρόνια περίπου είχα πάρει στο μαγαζί τη Χαρά, Ελληνίδα ...απίστευτη μουνάρα, ψηλή μελαχροινή με μακριά μαλλιά τέλειο πρόσωπο, φοβερή θηλυκότητα, σε εμφάνιση μου θύμιζε την Έλενα Ναθαναήλ στα νιάτα της που ήταν θεά.
Πλήρωσα 100 ευρώ και μου έκανε μασάζ και μετά έχυσα με φραπέ.
Ξαναπήγα άλλες 2 φορές μήπως γίνει τίποτα περισσότερο, αλλά ατύχησα.
Της ζήτησα και το κινητό της και βρεθήκαμε έξω σε ξενοδοχείο, αλλά πάλι τα ίδια.
Είπα να της δώσω παραπάνω λεφτά για full πρόγραμμα, αλλά δεν δέχτηκε, ούτε καν όταν βρεθήκαμε έξω.
Παιδιά κοροιδία. 4 Χ 100 = 400 ευρώ πεταμένα. Δεν μπορώ να καταλάβω τον τρόπο που σκέφτονται. Μαύρο στο μαγαζί.
Μια από τις φορές που είχα πάει και μιλάγαμε με τη Μαίρη και το Βασίλη μου έλεγαν ότι στα μαγαζιά του κέντρου οι κοπέλες δεν είναι καθαρές και έχουν αρρώστιες. Αυτό υποτίθεται είναι το σημείο που υπερτερεί το μαγαζί σε σχέση με τα άλλα.
Φυσικά και εγώ στράφηκα στα μαγαζιά του κέντρου που τα πράγματα είναι ξεκάθαρα και είναι και πιο φθηνά.
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
'Μπριζολάδικο' η Θησέως; Αυτό είναι 'ευημισμός' που θα 'λεγαν κι οι διανοούμενοι.
Μάλλον χορτοφαγικό είναι το μαγαζί, και τα χόρτα τα χρεώνουν χαβιάρι.
Ρε παιδιά το έχουμε κάνει θέμα, χωρίς επι της ουσίας να διαφωνούμε και κυρίως, χωρίς να αξίζει και τον κόπο (το vegeterian)

κι ομως απο πολυ παλια ηταν φουλ το μαγαζι....
 

kostas_7

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Παίδες, ενδιαφέρουσες οι απόψεις αλλά η πραγματικότητα είναι μία για το συγκεκριμένο μαγαζί. Παλιά και καλός πελάτης να ήσουνα τον κολιό στο ξύδι δεν τον έβαζες με τίποτα. Εδώ και δύο χρόνια όμως, εξαρτάται και την κοπέλα βέβαια, όλο και κάτι γίνεται. Βέβαια μόνο τους γνωστούς πελάτες. Οι νέεοι φραπεδάκι και αντε στο καλό. όλα τα άλλα είναι για να διαφωνείτε... όσοι ξέρουν ξέρουν. Το σημαντικό επίσης είναι το κόστος. Σχεδόν μισή τιμή το service στο κέντρο, είναι φυσικό ο κόσμος να τραβιέται προς τα εκεί (κι εγώ μαζί).
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Παιδιά, πριν από 2 χρόνια περίπου είχα πάρει στο μαγαζί τη Χαρά, Ελληνίδα ...απίστευτη μουνάρα, ψηλή μελαχροινή με μακριά μαλλιά τέλειο πρόσωπο, φοβερή θηλυκότητα, σε εμφάνιση μου θύμιζε την Έλενα Ναθαναήλ στα νιάτα της που ήταν θεά.
Πλήρωσα 100 ευρώ και μου έκανε μασάζ και μετά έχυσα με φραπέ.
η χαρα αυτη που λες αργοτερα δουλεψε στο τσοκο
και εκανε φουλ....οταν μιλαμε φουλ καραφουλ ηταν τρελο μουνι και εχει χαθει....
 

news

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Χαρά: Από τα κορυφαία που έχουν περάσει στην μασαζαγορα! Έλεγε ότι μένει Πειραιά. Τώρα που είναι?
 

tomkion

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες, ενδιαφέρουσες οι απόψεις αλλά η πραγματικότητα είναι μία για το συγκεκριμένο μαγαζί. Παλιά και καλός πελάτης να ήσουνα τον κολιό στο ξύδι δεν τον έβαζες με τίποτα. Εδώ και δύο χρόνια όμως, εξαρτάται και την κοπέλα βέβαια, όλο και κάτι γίνεται. Βέβαια μόνο τους γνωστούς πελάτες. Οι νέεοι φραπεδάκι και αντε στο καλό. όλα τα άλλα είναι για να διαφωνείτε... όσοι ξέρουν ξέρουν. (κι εγώ μαζί).
είσαι μέσα.μέσα σε λίγες γραμμές τα είπες όλα.ας το τελειώσουμε εδώ το θέμα.άλλοι τρώνε και άλλοι όχι.εξαρτάται πόσο καιρό είσαι πελάτης ή αν πας συστημένος από ένα πολύ καλό πελάτη ή ακόμη και από τα κέφια της κοπέλας.όπως και σε άλλα που έχετε στα σκληρά ΔΕΝ.
 

panagos35

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
1
η βάλια τουλάχιστον στους πελάτες του μαγαζιού κάνει φραπεδιά.μήπως κάτι άλλο έγινε και δεν το πήρες χαμπάρι;κάτι μεταξύ αυτών των δύο;

Δεν έκανε παρα τις ρητές εντολές της σερίφισσας.... Μόνο γδύθηκε και ζήτησε να το κάνω μόνος. Γι αυτό και μαυρο πλεον στο μαγαζί. Τότε, μεταξύ Νάνσυς και Βάλιας έπαιζε κόντρα (η Νάνσυ μου χε πει με αυτήν θα πας? Αυτή δεν "προχωράει".... αλλά το ρίσκαρα.και έχασα). Τελικά με χάσαν από πελάτη.
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Δεν έκανε παρα τις ρητές εντολές της σερίφισσας.... Μόνο γδύθηκε και ζήτησε να το κάνω μόνος. Γι αυτό και μαυρο πλεον στο μαγαζί. Τότε, μεταξύ Νάνσυς και Βάλιας έπαιζε κόντρα (η Νάνσυ μου χε πει με αυτήν θα πας? Αυτή δεν "προχωράει".... αλλά το ρίσκαρα.και έχασα). Τελικά με χάσαν από πελάτη.
Σωστος!!
Η Νανσυ δυο φορες που πηγα και ζητησα Βαλια, μου ειπε τη μια οτι δεν ειναι εδω σημερα
και την ειδα φευγοντας, ενω την αλλη μου ειπε οτι μπηκε για 2ωρο ραντεβου και βγηκε σε μιση ωρα...
Εννοειται πως και τις 2 φορες μου ειπε να κανουμε μαζι... και τις 2 φορες ειπα οχι... και αυτα προσφατα...

 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
τιποτα παίδες...δεν ξαναπατάει κανείς στο ίδρυμα και κλείνει!τόσο απλό είναι!απο εδώ και πέρα όποιος γράψει οτι πήγε στο ίδρυμα είναι ή αυτόχειρας ή γκαγκά?
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Ρε pathos νομίζεις ότι μόνο εμείς που διαβάζουμε το φόρουμ κυκλοφορούμε στη πιάτσα? ξέρεις πόσα "κορόιδα" κυκλοφορούν έξω έχοντας άγνοια για το τί παίζεται στα άλλα μαγαζιά? Πάνε λοιπόν εκει και με λίγο τσαχπινιά, λίγο πονηριά και παίζοντας τις μυξοπαρθένες τους τσιμπάνε το 100αράκι. Μακάρι να γινόταν αυτό που λές αλλά δυστυχώς δε το βλέπω. Θα συνεχίσουν να υπάρχουν και να τα μασάνε από τον κοσμάκη προσφέροντας μηδαμηνές υπηρεσίες.  
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Ρε pathos νομίζεις ότι μόνο εμείς που διαβάζουμε το φόρουμ κυκλοφορούμε στη πιάτσα? ξέρεις πόσα "κορόιδα" κυκλοφορούν έξω έχοντας άγνοια για το τί παίζεται στα άλλα μαγαζιά? Πάνε λοιπόν εκει και με λίγο τσαχπινιά, λίγο πονηριά και παίζοντας τις μυξοπαρθένες τους τσιμπάνε το 100αράκι. Μακάρι να γινόταν αυτό που λές αλλά δυστυχώς δε το βλέπω. Θα συνεχίσουν να υπάρχουν και να τα μασάνε από τον κοσμάκη προσφέροντας μηδαμηνές υπηρεσίες.  

επαυξάνω
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Ρε pathos νομίζεις ότι μόνο εμείς που διαβάζουμε το φόρουμ κυκλοφορούμε στη πιάτσα? ξέρεις πόσα "κορόιδα" κυκλοφορούν έξω έχοντας άγνοια για το τί παίζεται στα άλλα μαγαζιά? Πάνε λοιπόν εκει και με λίγο τσαχπινιά, λίγο πονηριά και παίζοντας τις μυξοπαρθένες τους τσιμπάνε το 100αράκι. Μακάρι να γινόταν αυτό που λές αλλά δυστυχώς δε το βλέπω. Θα συνεχίσουν να υπάρχουν και να τα μασάνε από τον κοσμάκη προσφέροντας μηδαμηνές υπηρεσίες.  

συμφωνω φιλε μου καλε.Αλλά τουλάχιστον όσοι είναι εδω μεσα ας πληροφορήσουν και καποιους που ψάχνονται και δεν έχουν καν πάει εκεί για να μην πατήσουν το πόδι τους εκεί,αλλά να πάνε κάπου αλλού μπάς και πιάσει τόπο το λεφτό τους(αν και πάλι δύσκολο είναι)αν αναλογιστούμε τα υπόλοιπα ιδρύματα.....


 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.253
Κριτικές
4
Like
1.911
Πόντοι
266
...Πόσες φορές θα το πούμε, ρε?? ΜΑΥΡΟΟΟ σ αυτά τα ΚΩΛΟΜΑΓΑΖΑ.
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες,  παρακολουθώ  στο  συγκεκριμένο  σάιτ,  (όπως  και  σε  άλλα  που  "δεν")  ότι  τρώγεστε  να  καταφέρετε  την  Βάλια  τη  Νάνσυ  ή  την  οποιαδήποτε  για  να  φάτε  μπριζόλα.  Η  κάθε  κοπέλα  λειτουργεί  όπως  της  καθορίζει  το  μαγαζί.  Αν  έχει  εντολές  για  "δεν"  δεν  πρόκειται  να  κάνει  τίποτα.  Εξ  άλλου  αν  ήθελε  να  βγάλει  περισσότερα  χρήματα  και  είναι  διατεθημένη  να  το  δίνει  συνεχώς,  τι  πιό  απλό  να  αλλάξει  μαγαζί.  Δεν  ξέρει  η  Βάλια  με  το  παρουσιαστικό  που  διαθέτει  ότι  αν  πάει  σε  μαγαζί  που  επιτρέπει  φουλ  πρόγραμμα,  θα  τρελλαθεί  στη  δουλειά.  Τώρα  αν  με  ρωτήσετε  γιατί  τα  μαγαζιά  του  "δεν",  δεν  το  επιτρέπουν,  τι να  σας  πω.  Ίσως  γιατί  φοβούνται  τις  "αρχές,  ϊσως  γιατί  θέλουν  και  άλλη  πελατεία,  ίσως  για  κάτι  άλλο  που  δεν  ξέρουμε.  Εκτός  αυτού,  αν  θεωρήσουμε  ότι  κάποια  κοπέλα  που  γουστάρει  ένα  τύπο  και  θέλει  να  του  κάτσει,  ξέρει  ότι  μπορεί  την  άλλη  μέρα  ο  τύπος  να  γράφει  "ΝΕΝΙΚΗΚΑΝΕΝ"  από  δω  και  απ΄ εκεί.  Γιατί  μας  αρέσει  και  η  προβολή.  Αποτέλεσμα  να  έχει  να  κάνει  με το  αφεντικό  αλλά  και  με  τις  άλλες  κορασίδες  που  σίγουρα  θα  απαιτούν  από  το  αφεντικό  να  την  διώξει.  Ας  πάψουν  μερικοί  να  σκέφτονται  με  το  κάτω  κεφάλι.  Τώρα  βέβαια  μερικοί  νομίζουν  ότι  είναι  "και  γαμώ"  οι  γκόμενοι,  αλλά  απλά  είναι  αιμοδότες  του  "δεν".  Αυτά   
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom