Νέα

Μασάζ στη θησέως στο Μαρούσι!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα staristo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 522
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σε αυτο το parlour παίζει...

  • Μπριζόλα

    Ψήφοι: 36 23,5%
  • Φραπές

    Ψήφοι: 54 35,3%
  • Λάδωμα

    Ψήφοι: 43 28,1%
  • Ξεπέτα

    Ψήφοι: 69 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    153

tomkion

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
εάν θες γαμήσια πήγαινε στα μπουρδέλα ή στα μασατζίδικα του κέντρου με κάτι αμφιβόλου ποιότητας γυναίκες που τα καταπίνουν χωρίς καπότα.στα μασατζίδικα δίνω σημασία στο μασάζ και στο φραπέ.αυτό δε βρίσκεις στις απλές γκόμενες.το γαμήσι το βρίσκεις.εάν στην πορεία έρθει και η μπριζόλα με τις μασατζούδες δε θα πω όχι.έτσι απλά.επιπλέον σε εξιτάρει ότι δε σου κάθονται αρχικά και τις ξεκλειδώνεις σιγά σιγά.τόσο δύσκολο είναι να το καταλάβεις;και το άλλο που λες με το χαρακτήρα των γυναικών είναι άστοχο.πες μου σε πιο μασατζίδικο δηλαδή θα βρεις αδαμάντινο χαρακτήρα για να πάω να τη γνωρίσω.μας δουλεύεις;στα μαγαζιά αυτά όλες καριόλες είναι.αναξιοπρεπείς που δεν έχουν τσαγανό και προσόντα να κάνουν νορμάλ δουλειά και άπληστες γιατί θέλουν τα χοντρά μεροκάμματα.εάν είναι καλά παιδιά ας πάνε να δουλέψουν πωλήτριες.άρα μη μου λες μαύρο στο μαρούσι επειδή δουλεύουν τον κόσμο και είναι ακριβά.σε όλα τα μαγαζιά τον δουλεύουν τον κόσμο.και σε τελευταία ανάλυση εάν θες χύμα γαμήσια υπάρχουν και τα μπουρδέλα.
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
πολυ δεν το φιλοσοφισετε παιδες ;

ακόμη λιγο θα γραψετε βιβλιο περι ηθικης των μασατζουδων

θα σταθω μόνο στην καταπωση χωρίς καποτα που ανεφερε ο συναγωνιστης και που με εχει σοκαρει μιας και παντα επιχειρώ γλωσσοφυλο και αν μου κατσει το θεωρω μεγαλη επιτυχια. τωρα σκεφτομαι οτι μπορει να προηγηθηκε CIM και αηδιάζω
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
καλα ρε φίλε μας λές ότι δεν σε ενδιεφέρε που σε τρέναραν για το πρώτο γαμήσι επειδή έχεις γκόμενα για αυτό,αλλά γουστάρεις να γαμάς τώρα που τις κατάφερες στο εν λόγω ίδρυμα!Αυτό είναι τώρα λογική?δηλ.για ποιό λόγο αφού γαμιούνται να μή γαμιούνται από την πρώτη φορά και σε πιό λογικές τιμές?απάντηση στο παραπάνω...."γιατί μας θεωρούν μαλάκες και ότι αυτοί είναι έξυπνοι και θα μας δουλέυουν ψιλό γαζί.Αυτή την νοοτροπία την έχουν αποκτήσει και οι κορασίδες.Μαύρο στο ίδρυμα και θεωρώ μαλάκα άνευ προηγουμένου σε όποιον έχει για πρώτη επιλογή του αυτό το ίδρυμα όχι γιατί το επιλέγει αυτό καθεαυτό για να περάσει καποιες απο τις ελευθερες ωρες του εκει μεσα αλλά γιατί επιβραβεύει και δίνει ζωή και πνοή σε αυτα τα όντα.
Σωστα!! Και επιπλεον, τι ειναι δηλαδη? Πουτανες εν αναμονη? 8 ραντεβου κυριες... στο 9το πουτανες?
Γιατι να τη βγαζουν με 80αρια οταν μπορουν να τα παρουν "χοντρα" απο την αρχη?
Αν τις "διαφθειρω" εγω και τις μπριζολιασω και στο καπακι παει ο "Χ" ξαναγινοντε παρθενες??????

 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
εάν θες γαμήσια πήγαινε στα μπουρδέλα ή στα μασατζίδικα του κέντρου με κάτι αμφιβόλου ποιότητας γυναίκες που τα καταπίνουν χωρίς καπότα.στα μασατζίδικα δίνω σημασία στο μασάζ και στο φραπέ.αυτό δε βρίσκεις στις απλές γκόμενες.το γαμήσι το βρίσκεις.εάν στην πορεία έρθει και η μπριζόλα με τις μασατζούδες δε θα πω όχι.έτσι απλά.επιπλέον σε εξιτάρει ότι δε σου κάθονται αρχικά και τις ξεκλειδώνεις σιγά σιγά.τόσο δύσκολο είναι να το καταλάβεις;και το άλλο που λες με το χαρακτήρα των γυναικών είναι άστοχο.πες μου σε πιο μασατζίδικο δηλαδή θα βρεις αδαμάντινο χαρακτήρα για να πάω να τη γνωρίσω.μας δουλεύεις;στα μαγαζιά αυτά όλες καριόλες είναι.αναξιοπρεπείς που δεν έχουν τσαγανό και προσόντα να κάνουν νορμάλ δουλειά και άπληστες γιατί θέλουν τα χοντρά μεροκάμματα.εάν είναι καλά παιδιά ας πάνε να δουλέψουν πωλήτριες.άρα μη μου λες μαύρο στο μαρούσι επειδή δουλεύουν τον κόσμο και είναι ακριβά.σε όλα τα μαγαζιά τον δουλεύουν τον κόσμο.και σε τελευταία ανάλυση εάν θες χύμα γαμήσια υπάρχουν και τα μπουρδέλα.
Μην τα παιρνεις δεν σου τη λεει κανενας, απλα διαφωνουμε με το setup... αυτο ειναι ολο!

 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
εάν θες γαμήσια πήγαινε στα μπουρδέλα ή στα μασατζίδικα του κέντρου με κάτι αμφιβόλου ποιότητας γυναίκες που τα καταπίνουν χωρίς καπότα.στα μασατζίδικα δίνω σημασία στο μασάζ και στο φραπέ.αυτό δε βρίσκεις στις απλές γκόμενες.το γαμήσι το βρίσκεις.εάν στην πορεία έρθει και η μπριζόλα με τις μασατζούδες δε θα πω όχι.έτσι απλά.επιπλέον σε εξιτάρει ότι δε σου κάθονται αρχικά και τις ξεκλειδώνεις σιγά σιγά.τόσο δύσκολο είναι να το καταλάβεις;και το άλλο που λες με το χαρακτήρα των γυναικών είναι άστοχο.πες μου σε πιο μασατζίδικο δηλαδή θα βρεις αδαμάντινο χαρακτήρα για να πάω να τη γνωρίσω.μας δουλεύεις;στα μαγαζιά αυτά όλες καριόλες είναι.αναξιοπρεπείς που δεν έχουν τσαγανό και προσόντα να κάνουν νορμάλ δουλειά και άπληστες γιατί θέλουν τα χοντρά μεροκάμματα.εάν είναι καλά παιδιά ας πάνε να δουλέψουν πωλήτριες.άρα μη μου λες μαύρο στο μαρούσι επειδή δουλεύουν τον κόσμο και είναι ακριβά.σε όλα τα μαγαζιά τον δουλεύουν τον κόσμο.και σε τελευταία ανάλυση εάν θες χύμα γαμήσια υπάρχουν και τα μπουρδέλα.

δεν έχεις κατ'εμέ επίγνωση της καταστάσεως αν και στα περισσότερα έχεις δίκιο(από τύχη περισσότερο και κριτική άποψη) καθοτι πολλα πράγματα είναι και προσωπικό γούστο του καθενός.Διαφωνώ οτι ολες είναι καριόλες.Υπάρχουν κάποιες(σίγουρα η μειοψηφία) που έχουν ΚΑΙ πολύ καλύτερο χαρακτήρα από τις μαλακισμένες τις δικές μας ΚΑΙ που θα δώσουν και όλον τους τον εαυτό σε αυτόν που θα τους κάνει το κλίκ.
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
... ΚΑΙ που θα δώσουν και όλον τους τον εαυτό σε αυτόν που θα τους κάνει το κλίκ.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


Κατά τ' άλλα είναι επαγγελματίες, με τις επισημάνσεις του tomkion (π.χ. χοντρά μεροκάμματα) σχετικά με την επιλογή της ... δραστηριότητας.

Ως εδώ, μη βγούμε και :offtopic:!
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
επισκεψη στο μαγαζι.... πρωτη και τελευταια φορα........ μαλλον 2 φορες πηγα γιατι παντα δινω και μια δευτερη ευκαιρεια στον αλλο μηπως και καταλαβει τα λαθη του....
το μαγαζι ειναι μπουρδελακι και κρυβονται πισω απο το μικρο τους δαχτυλακι.... θελουν να σου περασουν οτι και καλα ειναι μασαζ κανονικα και οι θεραπευτριες φυσικοθεραπευτριες..... εδω γελαμε .... ολοι μαζι γελαμε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
νανσυ:ψωλακι Α ποιοτητας αν βλεπατε με τι μαεστρια μου ακουμπουσε τα αρχιδια κατα τη διαρκεια της συνεδριας θα καταλαβαινατε τι εννοω.... στο τελος μου λεει να γνωριστουμε καλυτερα για να προχωρησουμε και θα χασω τι δουλεια μου και παπαριες τετοιες.....απο θεμα μασαζ περνει βαθμολογια 3/10
βαλια: ενα πολυ ομορφο κοριτσι-πιτσιρικι-πιπινι το οποιο στο μυαλο φτανει μεχρι ορισμενο σημειο.... μαλλον θα ελεγα καλυτερα στοκος..... και αυτη μου ειπε οτι θα χασει τη δουλεια της αμα δεν βαλω πετσετα...........απο θεμα μασαζ η βαλια περνει βαθμολογια 1/10
η πατασαβουρα-τσατσα που καθεται στην υποδοχη: πουτανα του εικοσαρικου....... απο θεμα μασαζ θα επρεπε να ειμουνα μεθυσμενος για να εκανα μασαζ με αυτη!!!!!!! ΑΥΤΑ!!!!!!..... δεν ξαναπαταω στο μαγαζι σας και θα παω σε αλλα μερη να δωσω τα ευρω μου γιατι εσεις τα εχετε μπολικα...............
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
........Tα καυμενα τα  λαδοκοριτσα......Ταχουμε παρεξηγησει  μωρε..
Αδυνατουμε να καταλαβουμε οτι εχουν τελειωσει την...Ανωτατη Μασαζιακη και πραγματικα  προσφερουν εργο σε  μαs που υποφερουμε απο....λουμπαγκα
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
επισκεψη στο μαγαζι.... πρωτη και τελευταια φορα........ μαλλον 2 φορες πηγα γιατι παντα δινω και μια δευτερη ευκαιρεια στον αλλο μηπως και καταλαβει τα λαθη του....
το μαγαζι ειναι μπουρδελακι και κρυβονται πισω απο το μικρο τους δαχτυλακι.... θελουν να σου περασουν οτι και καλα ειναι μασαζ κανονικα και οι θεραπευτριες φυσικοθεραπευτριες..... εδω γελαμε .... ολοι μαζι γελαμε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
νανσυ:ψωλακι Α ποιοτητας αν βλεπατε με τι μαεστρια μου ακουμπουσε τα αρχιδια κατα τη διαρκεια της συνεδριας θα καταλαβαινατε τι εννοω.... στο τελος μου λεει να γνωριστουμε καλυτερα για να προχωρησουμε και θα χασω τι δουλεια μου και παπαριες τετοιες.....απο θεμα μασαζ περνει βαθμολογια 3/10
βαλια: ενα πολυ ομορφο κοριτσι-πιτσιρικι-πιπινι το οποιο στο μυαλο φτανει μεχρι ορισμενο σημειο.... μαλλον θα ελεγα καλυτερα στοκος..... και αυτη μου ειπε οτι θα χασει τη δουλεια της αμα δεν βαλω πετσετα...........απο θεμα μασαζ η βαλια περνει βαθμολογια 1/10
η πατασαβουρα-τσατσα που καθεται στην υποδοχη: πουτανα του εικοσαρικου....... απο θεμα μασαζ θα επρεπε να ειμουνα μεθυσμενος για να εκανα μασαζ με αυτη!!!!!!! ΑΥΤΑ!!!!!!..... δεν ξαναπαταω στο μαγαζι σας και θα παω σε αλλα μερη να δωσω τα ευρω μου γιατι εσεις τα εχετε μπολικα...............
Μιλας σοβαρα φιλε? Σου εκαναν μασαζ με πετσετα?????????
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Για να  το λεει  ετσι θαναι......Απλα επεσε  σε.....πτυχιουχα  Μασαζιολογα, η  οποια ακομα δεν ειχε κανει πρακτικη και την προοριζαν για δουλεια σε γραφειο
 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
εάν θέλετε να τρώτε μπριζόλα με 2-3 επισκέψεις τότε σίγουρα είστε σε λάθος μαγαζί.ακούστε κάτι.έχετε κάποια μαγαζιά στα ΔΕΝ που εγώ έχω φάει μπριζόλα, αλλά θέλει χρόνο.εγώ δίνω σημασία στο καλό μασάζ και στην εκτόνωση.για πήδημα έχω και την γκόμενα.απλά με το καιρό τις γνωρίζεις, τις ''διαφθείρεις'', σε εμπιστεύονται ότι δεν θα τις κάνεις βούκινο και στο τέλος τρως την μοσχαρίσια σου.αλλά θέλει πολύ χρόνο και υπομονή.αυτά τα μαγαζιά δεν είναι για βιαστικούς.απλά εγώ δίνω αρχικά σημασία στο μασάζ και το άλλο το δουλεύω λάου-λάου.τώρα ''pathos gia ta temaxia'' το ''απαιτείτε'' σημαίνει ότι κοριτσάκια στυλ βάλιας για κάποιον που θα πάει πρώτη φορά εάν τον βρουν μπόσικο(δηλαδή δεν επιμείνει) ούτε εκτόνωση θα του κάνουν λέγοντάς την επόμενη φορά για να του πάρουν κι άλλο 100ευρο.ειδικά στο συγκεκριμένο μαγαζί πέφτει δούλεμα στους μη απαιτητικούς γιατί είναι και ψιλοτεμπέλες και κάνουν ξεπετοψευτομασάζ εάν δεν μιλάς.

φιλαρακο, ασε τις κριτικες γιατι φρν πειθεις με 2ψηφια μηνυματα...μηπως εισαι του μαγαζιου?...άλλωστε γνωριζω οτι τα διαβαζουν ολα εδω μεσα...και ο τυπακος στη ρεσεψιον...και οι λαδοκορες...
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
φιλαρακο, ασε τις κριτικες γιατι φρν πειθεις με 2ψηφια μηνυματα...μηπως εισαι του μαγαζιου?...άλλωστε γνωριζω οτι τα διαβαζουν ολα εδω μεσα...και ο τυπακος στη ρεσεψιον...και οι λαδοκορες...
συμφωνω οτι το μηνυμα ηταν υποπτο.... δεν ξερω αν ειναι του μαγαζιου παντως ειναι υποπτο το μηνυμα  :think: :think: :think:
 

sponsoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
209
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
εάν θες γαμήσια πήγαινε στα μπουρδέλα ή στα μασατζίδικα του κέντρου με κάτι αμφιβόλου ποιότητας γυναίκες που τα καταπίνουν χωρίς καπότα.

Έχει άλλες που τα καταπίνουν μαζί με την καπότα???!!!!
Χριστούλης!
 

panagos35

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
1
Παιδες στο μαγαζί αυτό αφησα πολλά ευρώ επί διετία (μια φορά κάθε δίμηνο-τρίμηνο) με τελευταία φορά πριν 8-10 μήνες. Έχω γνωριστεί με νανσυ και μετά από τοσα χρήματα έφαγα και μπριζολα. Ο χώρος είναι καλύτερος από τα μαγαζιά του κέντρου αλλά το ότι πρέπει να τα χώσεις τόσο πολλά για να φας ή έστω για φραπεδιά (100€) είναι απαράδεκτο. Και τελικά εγκατέλειψα όταν η Βαλια αρνήθηκε να προχωρήσει μετά από πολλές φορές σε φραπεδιά έστω, παρόλο ότι ήμουν τακτικός και είχε εντολές από την σερίφισσα.
Τελικά ερωτώ. Εντάξει έχασα αρκετά χρήματα (πέρασα βέβαια και καλά με νανσυ -που είναι ή μάλλον ήταν η πιο όμορφη μασατζού στην Αττική), τελικά όμως ποιος χάνει πλεον που δεν πατώ στο μαγαζί? Εγώ ή αυτοί?
Μάλλον το μαγαζί που ούτε τους τακτικούς πελάτες δεν σέβεται..... Έτσι, εγώ το έχω γυρίσει στα μαγαζιά του κέντρου που με 80€ έχει πλήρες πρόγραμμα.
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Παιδες στο μαγαζί αυτό αφησα πολλά ευρώ επί διετία (μια φορά κάθε δίμηνο-τρίμηνο) με τελευταία φορά πριν 8-10 μήνες. Έχω γνωριστεί με νανσυ και μετά από τοσα χρήματα έφαγα και μπριζολα. Ο χώρος είναι καλύτερος από τα μαγαζιά του κέντρου αλλά το ότι πρέπει να τα χώσεις τόσο πολλά για να φας ή έστω για φραπεδιά (100€) είναι απαράδεκτο. Και τελικά εγκατέλειψα όταν η Βαλια αρνήθηκε να προχωρήσει μετά από πολλές φορές σε φραπεδιά έστω, παρόλο ότι ήμουν τακτικός και είχε εντολές από την σερίφισσα.
Τελικά ερωτώ. Εντάξει έχασα αρκετά χρήματα (πέρασα βέβαια και καλά με νανσυ -που είναι ή μάλλον ήταν η πιο όμορφη μασατζού στην Αττική), τελικά όμως ποιος χάνει πλεον που δεν πατώ στο μαγαζί? Εγώ ή αυτοί?
Μάλλον το μαγαζί που ούτε τους τακτικούς πελάτες δεν σέβεται..... Έτσι, εγώ το έχω γυρίσει στα μαγαζιά του κέντρου που με 80€ έχει πλήρες πρόγραμμα.

Φίλε διαφωνώ. Ο χωρος δεν ειναι καλύτερος από Δεριγνύ.

 

bigbaby

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
Αν κάποιοι μαλακουλάκηδες των βορείων προαστείων κάνουν 'κόντρες' για το αν θα πηδήξουν στο συγκεκριμένο, ή θα πηδήξουν μετά από 8 ή 9 επισκέψεις (και κατοστάρικα), δε μας ενδιαφέρει.
Ούτε πως 'αξιοποιούν' τα κατοστάρικα του μπαμπά τους γενικότερα.
Εγώ σαν άντρας, δε θα καταδεχόμουν (και) εξαιτίας μου η κάθε αρχικαργιόλα πονηροτσατσά επειδή έχει μαγαζί στο μαρούσι να έχει κάνει περιουσία, και το κάθε ελληνοπορνίδιο προικούλα, εκμεταλευόμενες τα εύπορα και απογοητευμένα 'παληκάρια' των ΒΠ.

Ξυπνάτε!!!
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Αν κάποιοι μαλακουλάκηδες των βορείων προαστείων κάνουν 'κόντρες' για το αν θα πηδήξουν στο συγκεκριμένο, ή θα πηδήξουν μετά από 8 ή 9 επισκέψεις (και κατοστάρικα), δε μας ενδιαφέρει.
Ούτε πως 'αξιοποιούν' τα κατοστάρικα του μπαμπά τους γενικότερα.
Εγώ σαν άντρας, δε θα καταδεχόμουν (και) εξαιτίας μου η κάθε αρχικαργιόλα πονηροτσατσά επειδή έχει μαγαζί στο μαρούσι να έχει κάνει περιουσία, και το κάθε ελληνοπορνίδιο προικούλα, εκμεταλευόμενες τα εύπορα και απογοητευμένα 'παληκάρια' των ΒΠ.

Ξυπνάτε!!!
+10000000000000000000000
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Αν κάποιοι μαλακουλάκηδες των βορείων προαστείων κάνουν 'κόντρες' για το αν θα πηδήξουν στο συγκεκριμένο, ή θα πηδήξουν μετά από 8 ή 9 επισκέψεις (και κατοστάρικα), δε μας ενδιαφέρει.
Ούτε πως 'αξιοποιούν' τα κατοστάρικα του μπαμπά τους γενικότερα.
Εγώ σαν άντρας, δε θα καταδεχόμουν (και) εξαιτίας μου η κάθε αρχικαργιόλα πονηροτσατσά επειδή έχει μαγαζί στο μαρούσι να έχει κάνει περιουσία, και το κάθε ελληνοπορνίδιο προικούλα, εκμεταλευόμενες τα εύπορα και απογοητευμένα 'παληκάρια' των ΒΠ.

Ξυπνάτε!!!

Έχεις προηγούμενα με τα ΒΠ;Κάποιο κόμπλεξ/απωθημένο ίσως;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom