Νέα

Μασάζ στη θησέως στο Μαρούσι!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα staristo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 522
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σε αυτο το parlour παίζει...

  • Μπριζόλα

    Ψήφοι: 36 23,5%
  • Φραπές

    Ψήφοι: 54 35,3%
  • Λάδωμα

    Ψήφοι: 43 28,1%
  • Ξεπέτα

    Ψήφοι: 69 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    153

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
μπα αστο καλύτερα.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
η βαλια μεχρι που φτανει???
 

kolonos07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2010
Μηνύματα
137
Κριτικές
5
Like
269
Πόντοι
281
το βρηκα, thank you... αξιζει να επισκεπτω....??????
δεν θα στο πρετεινα φιλαρακο.... εχω παει 2 φορες και ειναι κοροιδια... 100 ευρω και στο τελος θα την παιξεις μονος σου.... εκανα με τη νανσυ.... μου ειπε διαφορες υποσχεσεις για την αλλη φορα.... αλλα και εγω επρεπε να μην πληρωσω και να τις εδινα υποσχεση πως την επομενη φορα αν περναγα καλα θα πληρωνα τα διπλα
 

tomkion

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
δεν θα στο πρετεινα φιλαρακο.... εχω παει 2 φορες και ειναι κοροιδια... 100 ευρω και στο τελος θα την παιξεις μονος σου.... εκανα με τη νανσυ.... μου ειπε διαφορες υποσχεσεις για την αλλη φορα.... αλλα και εγω επρεπε να μην πληρωσω και να τις εδινα υποσχεση πως την επομενη φορα αν περναγα καλα θα πληρωνα τα διπλα

κουτοπόνηρη.εάν δεν τις τρίξεις τα δόντια τα 45 γίνονται 25 χωρίς να το καταλάβεις.όταν θέλει είναι πάρα πολύ καλή.και στο μασάζ και σε άλλα.
 

kolonos07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2010
Μηνύματα
137
Κριτικές
5
Like
269
Πόντοι
281
εγώ είχα φραπέ από την πρώτη φορά.δε θα πηγαίνετε σα χεσμένοι.θα το απαιτείτε.
το μονο πραγμα που μπορεις να κανεις εκει απο την πρωτη φορα ειναι να ριξεις τα μπινελικια σου και να μην ξαναπατησεις..............

[size=10pt][size=10pt][size=10pt]ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΗ............... ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ[/size][/size][/size]
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
εγώ είχα φραπέ από την πρώτη φορά.δε θα πηγαίνετε σα χεσμένοι.θα το απαιτείτε.

χα χα!καλό και αυτό!από πότε ρε φίλε απαιτείς τα αυτονόητα δηλ.την αιμάτωση του πεόθραυστου μορίου και την κατάσβεση της φωτιάς που καυλωμένη παρασύρει στο διάβα της όλους τους δασοπυροσβέστες της μουνότριχας?
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
χα χα!καλό και αυτό!από πότε ρε φίλε απαιτείς τα αυτονόητα δηλ.την αιμάτωση του πεόθραυστου μορίου και την κατάσβεση της φωτιάς που καυλωμένη παρασύρει στο διάβα της όλους τους δασοπυροσβέστες της μουνότριχας?

Πωs  τα  λεs  ομωs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :2funny:
 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
και η δικη μου εμπειρια αν και αρκετο καιριο πριν ειναι η ιδια για το μαγαι...μπλα μπλα υποσχεσεις

αυτοι χανουν...τους τη χαρισα μια, δυο, τριτη δεν ξαναπαταω...η θα με βλεπουν 1 φορα το χρονο, οπου και θα βλεπω αν εβαλαν μυαλο....

 

tomkion

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
και η δικη μου εμπειρια αν και αρκετο καιριο πριν ειναι η ιδια για το μαγαι...μπλα μπλα υποσχεσεις

αυτοι χανουν...τους τη χαρισα μια, δυο, τριτη δεν ξαναπαταω...η θα με βλεπουν 1 φορα το χρονο, οπου και θα βλεπω αν εβαλαν μυαλο....
εάν θέλετε να τρώτε μπριζόλα με 2-3 επισκέψεις τότε σίγουρα είστε σε λάθος μαγαζί.ακούστε κάτι.έχετε κάποια μαγαζιά στα ΔΕΝ που εγώ έχω φάει μπριζόλα, αλλά θέλει χρόνο.εγώ δίνω σημασία στο καλό μασάζ και στην εκτόνωση.για πήδημα έχω και την γκόμενα.απλά με το καιρό τις γνωρίζεις, τις ''διαφθείρεις'', σε εμπιστεύονται ότι δεν θα τις κάνεις βούκινο και στο τέλος τρως την μοσχαρίσια σου.αλλά θέλει πολύ χρόνο και υπομονή.αυτά τα μαγαζιά δεν είναι για βιαστικούς.απλά εγώ δίνω αρχικά σημασία στο μασάζ και το άλλο το δουλεύω λάου-λάου.τώρα ''pathos gia ta temaxia'' το ''απαιτείτε'' σημαίνει ότι κοριτσάκια στυλ βάλιας για κάποιον που θα πάει πρώτη φορά εάν τον βρουν μπόσικο(δηλαδή δεν επιμείνει) ούτε εκτόνωση θα του κάνουν λέγοντάς την επόμενη φορά για να του πάρουν κι άλλο 100ευρο.ειδικά στο συγκεκριμένο μαγαζί πέφτει δούλεμα στους μη απαιτητικούς γιατί είναι και ψιλοτεμπέλες και κάνουν ξεπετοψευτομασάζ εάν δεν μιλάς.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
εάν θέλετε να τρώτε μπριζόλα με 2-3 επισκέψεις τότε σίγουρα είστε σε λάθος μαγαζί.ακούστε κάτι.έχετε κάποια μαγαζιά στα ΔΕΝ που εγώ έχω φάει μπριζόλα, αλλά θέλει χρόνο.εγώ δίνω σημασία στο καλό μασάζ και στην εκτόνωση.για πήδημα έχω και την γκόμενα.απλά με το καιρό τις γνωρίζεις, τις ''διαφθείρεις'', σε εμπιστεύονται ότι δεν θα τις κάνεις βούκινο και στο τέλος τρως την μοσχαρίσια σου.αλλά θέλει πολύ χρόνο και υπομονή.αυτά τα μαγαζιά δεν είναι για βιαστικούς.απλά εγώ δίνω αρχικά σημασία στο μασάζ και το άλλο το δουλεύω λάου-λάου.τώρα ''pathos gia ta temaxia'' το ''απαιτείτε'' σημαίνει ότι κοριτσάκια στυλ βάλιας για κάποιον που θα πάει πρώτη φορά εάν τον βρουν μπόσικο(δηλαδή δεν επιμείνει) ούτε εκτόνωση θα του κάνουν λέγοντάς την επόμενη φορά για να του πάρουν κι άλλο 100ευρο.ειδικά στο συγκεκριμένο μαγαζί πέφτει δούλεμα στους μη απαιτητικούς γιατί είναι και ψιλοτεμπέλες και κάνουν ξεπετοψευτομασάζ εάν δεν μιλάς.

καλα ρε φίλε μας λές ότι δεν σε ενδιεφέρε που σε τρέναραν για το πρώτο γαμήσι επειδή έχεις γκόμενα για αυτό,αλλά γουστάρεις να γαμάς τώρα που τις κατάφερες στο εν λόγω ίδρυμα!Αυτό είναι τώρα λογική?δηλ.για ποιό λόγο αφού γαμιούνται να μή γαμιούνται από την πρώτη φορά και σε πιό λογικές τιμές?απάντηση στο παραπάνω...."γιατί μας θεωρούν μαλάκες και ότι αυτοί είναι έξυπνοι και θα μας δουλέυουν ψιλό γαζί.Αυτή την νοοτροπία την έχουν αποκτήσει και οι κορασίδες.Μαύρο στο ίδρυμα και θεωρώ μαλάκα άνευ προηγουμένου σε όποιον έχει για πρώτη επιλογή του αυτό το ίδρυμα όχι γιατί το επιλέγει αυτό καθεαυτό για να περάσει καποιες απο τις ελευθερες ωρες του εκει μεσα αλλά γιατί επιβραβεύει και δίνει ζωή και πνοή σε αυτα τα όντα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom