Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 452K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vendetta

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
για ηρακλειο εχουμε τιποτα φιλε μου houzel???
 

TRIXA

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
γιατι σε μας οχι τηλεφωνο?
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Πυθάρι........ερχομενοι απο αεροδρόμιο προς Χανιά.
 

Συνημμένα

  • pythari.jpg
    pythari.jpg
    54,1 KB · Εμφανίσεις: 52
OP
OP
manolis69

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
ΓΙΑ  ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΕΠΙΣΚΕΥΘΗΚΑ ΤΗΝ ΖΕΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝΙΖΩ
Μ Α Κ Ρ Υ Α - Μ Α Κ Ρ Υ Α
ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΜΠΙΣΕΙΣ ΔΕ ΣΕ ΑΦΙΝΗ


Ειδικα η μια  με το ονομα  ΖΕΤΑ   Φ Ο Λ Α    ΜΑΚΡΥΑ    ΜΑΚΡΥΑ το τηλ  697.....77 προς ενημερωση τον συναγωνιστων ουτε να την ακουμπισης τιπικο μασαζ σκαρτη μιση ωρα και τριαντα πεντε 35,00 euro
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
ΓΙΑ  ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΕΠΙΣΚΕΥΘΗΚΑ ΤΗΝ ΖΕΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝΙΖΩ
Μ Α Κ Ρ Υ Α - Μ Α Κ Ρ Υ Α
ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΜΠΙΣΕΙΣ ΔΕ ΣΕ ΑΦΙΝΗ

:idiot: :idiot: Αδερφι μεχρι και COB εχω φτασει εγω, ενω αλλοι, ξερω καλα,  :pipa1: ή και  :fuck2: . Αρα κατι αλλο παιζει με σενα. Σε μενα τουλαχιστον δεν εφερε αντιρρηση ουτε καν την πρωτη φορα.  Και η συμπεριφορα της ειναι παντα αψογη. Οσο για το χρονο, δεν πεφτει ποτε κατω απο πενηντα λεπτα, και φευγω ΕΓΩ, δεν αφηνει καμια υπονοια οτι εχει ερθει η ωρα μου να την "κανω". Τωρα για τα 35€, θεωρω για την ωρα που καθομαι, μαζι με ικανοποιητικο μασαζακι και φραπε, αλλα και ουισκακι πριν και φυσικο (!!!) χυμο πορτοκαλι μετα, οτι ειναι και λιγα. Αυτα....
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
xouzel τι ειναι αυτο το COB παλι?κωδικοποιημενα μιλατε? :headbang:
τεσπα το ζετακι αμα γουσταρει "δινει" εγω ειμαι σε καλο δρομο παντως αλλα γενικα με 1-2 ραντεβου μην περιμενετε και πολλα...
εγω βεβαια εχω παει 2 φορες αλλα αντιμετωπιζω το εξεις προβλημα με την ζετα
οπως ειχα πει σε ενα αλλο ποστ,οταν θα ερθει η ωρα του φραπε αργο παααααραα πολυ να κανω αφρο..
και της 2 φορες λοιπον που χτυπησε τον φραπε μετα που εφυγα και πηγα σπιτι μου για μπανιο ειδα το παπαρι μου πολυ πριζμενο!!!
δλδ μιλαμε για πολυ πριξιμο!!!στο σημειο ακριβως κατω απο το "κεφαλι" το δερμα πριζεται απιστευτα και κανει 2-3 μερες να ερθει στα καλα του!
ιδιως της πρωτες 1-2 μερες με δυσκολια βγαινει το κεφαλι εξω!!
εχω βαλει γκομενες να μου τον παιζουν πολυ παραπανω αλλα τετοιο προβλημα δεν ειχα ποτε!!το γινεται ρε παιδια?το εχει παρατηρησει κανεις που πηγε στην ζετα??
υποψιαζομαι οτι ειναι απο τον εξης λογο:
βαζει λαδι και χτυπαει τον φραπε με αποτελεσμα να μην καταλαβενω τπτ αξου που αργω με αυτην.παρατηρησα σε μια φαση οτι οπως τον χτυπουσε τον ειχε πιασει με τα 2 χερια και του εκανε κατι παραξενα κεφαλοκλειδωματα δεξια- αριστερα λες και τσακωνοτανε με την μπουτσα μου.
εβαζε και πολυ δυναμη φενοταν.και λεω τωρα μηπως με την τριβη ετσι που τον χτυπαει με το λαδι εγω δεν καταλαβενω κατι αλλα το παλαμαρι μου περναει εφιαλτηκες στιγμες?? :headbang: :headbang:

θα ξαναπαω αλλα θα της κανω παραπονα,δεν γινεται να μου σπασει την ψωλη μου ελεος δλδ!!
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
xouzel τι ειναι αυτο το COB παλι?κωδικοποιημενα μιλατε? :headbang:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Ρε τι θα γινει με σενα palamari μου. Πας στην Αλεξανδρα, στον δαγκωνει, πας στη Ζετα στον πρηζει, τελικα μηπως ειναι πολυ ομορφο το μωρο και οι γυναικες λυσσανεεεεεεεε λεμεεεεεεε ;;;  :pipa2: Οσο για το COB, ΟΧΙ δεν ειναι κωδικος,  Come On Body σημαινει !!1 ;) Αν ομως εχει κι αλλος το προβλημα του palamari, ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ και σας εχω ΤΗ λυση. DUO λεσβιακο, στα Χανια!!! Μολις επεστρεψα και σε λιγο θα αναφερω. Τωρα παω να πιω χυμους να συνελθω λεμεεεεεε :dancing: :dancing:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Ρε τι θα γινει με σενα palamari μου. Πας στην Αλεξανδρα, στον δαγκωνει, πας στη Ζετα στον πρηζει, τελικα μηπως ειναι πολυ ομορφο το μωρο και οι γυναικες λυσσανεεεεεεεε λεμεεεεεεε ;;;  :pipa2: Οσο για το COB, ΟΧΙ δεν ειναι κωδικος,  Come On Body σημαινει !!1 ;) Αν ομως εχει κι αλλος το προβλημα του palamari, ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ και σας εχω ΤΗ λυση. DUO λεσβιακο, στα Χανια!!! Μολις επεστρεψα και σε λιγο θα αναφερω. Τωρα παω να πιω χυμους να συνελθω λεμεεεεεε :dancing: :dancing:

Πάει το μηνιάτικο μου βλέπω........ :2funny: :2funny:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Έχω κάνει πρόταση ήδη για Χουζέλ.....
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Παρτε για ορεκτικο και επιστρεφω σε λιγο με review (Sony, sorry δε μπορω να στειλω pm, αλλα η απαντηση ειναι ΝΑΙ).
 

Συνημμένα

  • ABCD0001.JPG
    ABCD0001.JPG
    257,5 KB · Εμφανίσεις: 48
  • ABCD0002.JPG
    ABCD0002.JPG
    294,6 KB · Εμφανίσεις: 48
  • ABCD0003.JPG
    ABCD0003.JPG
    276,7 KB · Εμφανίσεις: 44
  • ABCD0004.JPG
    ABCD0004.JPG
    231,3 KB · Εμφανίσεις: 51

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Θα τσι ξεσμιλόξω βρε αυτές εγώ....δεν τρώνε πράμα??????? Χαχαχαχαχα
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Θα τσι ξεσμιλόξω βρε αυτές εγώ....δεν τρώνε πράμα??????? Χαχαχαχαχα

Kαι τρωνε και ρουφανε. Με καταπιαν δυο φορες σε μιση ωρα, και ευτυχως που επρεπε να φυγω γιατι θα ειχα αφησει τα κοκκαλακια μου εκει. Ενα θα σου πω.....ΛΥΣΣΑ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom